apartamente ne shitje ne tirane 

 Online 159 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 159 lexues | 7 njoftime ne pritje
145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

400,000 Euro
Tiranë Apartament 4+1Për Shitje në Qendër Tiranë, Qendër Shitet 4+1+2Ballkone+2Tualete. +Post Parkimi për 3 Makina. Kat

Tiranë Apartament 4+1për Shitje Në Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tiranë, qendër shitet 4+1+2ballkone+2tualete. +post parkimi për 3 makina. kati4 sipërfaqe 210m2. apartament me hipotek, me dhoma të plota me dritë, orientim jug-lindje. i restauruar dhe i mobiluar me standarte të larta. cmimi 400.000€. kont... 09/12/2019 19:27... Lexo detajet..

73,000 Euro
Tiranë Apartament 2+1Për Shitje Don Bosko Cmim okazion Tiranë, Don Bosko shitet 2+1+Ballkon+2Tualete, kati3 Sipërfaqe 107m2 me hipote

Tiranë Apartament 2+1për Shitje Don Bosko Cmim Okazion

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tiranë, don bosko shitet 2+1+ballkon+2tualete, kati3 sipërfaqe 107m2 me hipotek, ndërtim me ashensor. kontakt origjinal real estate, tiranë albania... 09/12/2019 19:27... Lexo detajet..

65,000 Euro
Tiranë Apartament 1+1 Për Shitje Liqeni Thatë Tiranë, në hyrje të rrugës Hamdi Garunja shitet 1+1+Ballkone+tualete, kati 1

Tiranë Apartament 1+1 Për Shitje Liqeni Thatë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tiranë, në hyrje të rrugës hamdi garunja shitet 1+1+ballkone+tualete, kati 1 banim, sipërfaqe 68m2 . apartamenti është me hipotek, pallat me ashensor, cilësor. cmimi 65.000€ kontakt origjinal real estate, tiranë albania... 09/12/2019 19:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

188,000 Euro Shitet 3+1, Bllok, 130 m2, 188.000 EUR Shitet apartament 3+1 tek rruga "Ismail Qemali" në zonën e Bllokut.

Shitet 3+1, Bllok, 130 M2, 188.000 Eur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1 tek rruga "ismail qemali" në zonën e bllokut. apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati. apartamenti ka sipërfaqe neto prej 130.3 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 3 dhoma gjumi, 2... 09/12/2019 19:00... Lexo detajet..

103,000 Euro Shes apartament 2+1 Kati 3, 103.000 EUR (Selvia) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Zenel Baboçi" pranë shkollës "

Shes Apartament 2+1 Kati 3, 103.000 Eur (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "zenel baboçi" pranë shkollës "servete maçi" . informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 92 m2 • kati i 3 • orientim jug • me hipotekë. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambien... 09/12/2019 19:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

88,000 Euro Apartament 3+1+Parking per shitje tek Oxhaku. Shitet apartament 3+1 ne zonen e Oxhakut. Apartamenti eshte i vendosur ne nje pa

Apartament 3+1+parking Per Shitje Tek Oxhaku.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1 ne zonen e oxhakut. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri me ashensor ne kete zone. hyrje totalisht e investuar me te gjitha punimet ekstra te kryera nga vete pronari. tavan i varur. ndricimme spote. dritare duralumin... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

78,990 Euro Në shitje: 2+1 dhe 3+1, në Porcelan Në Porcelan shiten dy apartamente.

1. Apartament i Tipit 2+1, me sipërfaqe

Në Shitje: 2+1 Dhe 3+1, Në Porcelan

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,990 Euro

73,000 Euro Shitet apartament ne yzberisht kompleksi Molla Shitet apartament pothuajse i kompletuar.apartamentit i jane bere punime shume p

Shitet Apartament Ne Yzberisht Kompleksi Molla

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament pothuajse i kompletuar.apartamentit i jane bere punime shume punime cilesore brenda.me drita emrgjence led.dy banjo me inkaso,dhoma e gjumit e kompletuar.dhoma e femijeve po ashtu.ne sallon mobilje divani dhe guzhina.2 kondicionere,... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

73,000 Euro Apartament 2+1 81m2 Rruga e Kavajes 73,000 € Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te rruga e Kavajes! Apar

Apartament 2+1 81m2 Rruga E Kavajes 73,000 €

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipoteke 73000 euro i arreduar te rruga e kavajes! apartamenti ndodhet te ish parku i autobuzave shume prane rruges kryesore. ka nje hapesire prej 81 m2 te mireorganizuar dhe ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues ... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

56,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Ali Demi. Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi. Apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat e

Apartament 2+1 Per Shitje Tek Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 tek ali demi. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat egzistues ne kete zone. hyrje e rregullt dhe e bollshme. e investuar totalisht qe nga fasada e jashtme me kapot, suva te reja, rrjet elektrik i ri, rrjet hidraulik i ri. a... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

52,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Xhamllikut Shitet apartament 1+1, kati i 2, ne nje pallat te ri i sapo perfunduar.
Pallati

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Xhamllikut

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, kati i 2, ne nje pallat te ri i sapo perfunduar. pallati eshte shume cilesor dhe eshte ndertuar me te gjitha parametrat e fundit te ndertimit. ndodhet ne zonen e xhamllikut... 09/12/2019 18:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

103,000 Euro Okazion !!!  Shitet Apartament 2+1+2 prane Kopshtit Zoologjik  Pranë Kopshtit Zoologjik, në katin e 2 teknik të një pallati të ri, i paji

Okazion !!! Shitet Apartament 2+1+2 Prane Kopshtit Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Pranë kopshtit zoologjik, në katin e 2 teknik të një pallati të ri, i pajisur me ashensor, shitet apartament 2+1+2 tualete me çmim okazion per zonën per vetem 900€/m2. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe sipërfaqe neto 103.2m2... 09/12/2019 18:44... Lexo detajet..

71,500 Euro Tek Rezidenca Turdiu, në shitje apartamenti 2+1 Shitet apartamenti 2+1, "Rezidenca Turdiu", tek ish-fusha e aviacionit

Tek Rezidenca Turdiu, Në Shitje Apartamenti 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartamenti 2+1, "rezidenca turdiu", tek ish-fusha e aviacionit! apartamenti është i tipit 2+1. me sipërfaqe totale 110 m2, nga ku sipërfaqja neto është110 m2. për çdo të interesuar, më poshtë numri i kontaktit. 0699947554 ... 09/12/2019 18:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,500 Euro

62,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK FIORI DI BOSCO. Shitet apartament 1+1 tek Fiori di Bosco, me pamje spektakolare nga Mali i Dajti

Shitet Apartament 1+1 Tek Fiori Di Bosco.

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 1+1 tek fiori di bosco, me pamje spektakolare nga mali i dajtit. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te, ne kullen e 3-te. eshte i organizuar ne 1 sallon me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet, ballkon. kompleksi eshte shume cilesor, orient... 09/12/2019 18:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

50,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² Shitet apartament 2+1ne Kamez prane gjimnazit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M²

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1ne kamez prane gjimnazit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballk... 09/12/2019 18:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

225,000 Euro Shitet Super Apartament 4+1+2 pranë Sheshit Wilson ! Sheshi Wilson, perball shkolles Petro Nini Luarasi, Shitet super Apartament 4+1

Shitet Super Apartament 4+1+2 Pranë Sheshit Wilson !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Sheshi wilson, perball shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 4+1+2 tualete, ne katin e 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe siperfaqe te bollshme dhe organizohet ne nje livi... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

91,900 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TE RRUGA DRITAN HOXHA Shitet apartament 2+1 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitin e fun

Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Dritan Hoxha

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitin e fundit. apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim me ashensor me nje planimetri te rregullt. eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 soxhorno,2 tualet dhe 1 ballkon. orient... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

91,900 Euro

88,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ,ASTIR Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 117m2 ne Astir prane Bar Univers 100m la

Apartament 2+1 Per Shitje ,astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1 me siperfaqe 117m2 ne astir prane bar univers 100m larg bar artistit. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkon. apartamenti ... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro

Shitet Super 2+1 96 M2 Me Hipotek Yzberishte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartmenti ndodhet ne nje nga zonat lehtesishte te aksesueshme te yzberishtit,pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe ndodhet prane bulevardit t... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

80,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Laprake. Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e Laprakes. Apart

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Laprake.

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me ashensor ne zonen e laprakes. apartamenti eshte i vendosur ne nje zone mjaft te kerkuar dhe te zhvilluar. hyrje me kubature te rregullt dhe te bollshme. apartamenti eshte i mobiluar me te gjithe aksesoret ... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

58,800 Euro OKAZION: SHITET APARTAMENT 1+1 NE LAPRAK Shitet apartament 1+1, i cili ndodhet ne nje pallat te ri i sapoperfunduar. 
Ap

Okazion: Shitet Apartament 1+1 Ne Laprak

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1, i cili ndodhet ne nje pallat te ri i sapoperfunduar. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim me ashensor me nje planimetri te rregullt. eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno,1 tualet dhe 1 ballkon. orientimi i ap... 09/12/2019 17:44... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,800 Euro

30,000 Euro SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN SKANDERBEG, SHKODER Okazion!!! Shitet shtepi private ne lagjen Skanderbeg, prane shinave te trenit,

Shitet Shtepi Private Ne Lagjen Skanderbeg, Shkoder

Zone Periferike | Shkoder
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Okazion!!! shitet shtepi private ne lagjen skanderbeg, prane shinave te trenit, shkoder. siperfaqja totale e shtepise eshte 1100 m², nga te cilat 1000 m² jane toke dhe 100 m² ndertese qe organizohet ne 3 dhoma, banjo, verand. shitet totalisht e m... 09/12/2019 17:42... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 65,000 € ID: plus 9794 Shitet (papafingo) apartament në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Apa

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 65,000 € Id: Plus 9794

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet (papafingo) apartament në zonën e freskut në rrugën shefqet kuka. apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 145m2 dhe është i organizuar si në v... 09/12/2019 17:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

62,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 62,000 € ID: plus13068 Shitet apartament në zonën e Freskut, tek kompleksi Dina. Informacion mbi apar

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 62,000 € Id: Plus13068

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, tek kompleksi dina. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 119.8m2 • kati i 1 banim • orientim lindje • në proces hipotekimi apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, ... 09/12/2019 17:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

165,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 RR. MUHARREM BUTKA, TIRANE Apartamenti ndodhet prane Kopshtit Botanik, ka nje siperfaqe prej 163 m² me 3 d

Shitet Apartament 3+1 Rr. Muharrem Butka, Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.97 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
163.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik, ka nje siperfaqe prej 163 m² me 3 dhoma, kuzhine, banjo, ballkon, kondicioner, ashensor, dhe nje mobilim te veçante dhe bashkekohor. siguron pamje relaksuese me gjelberim te kopshtit botanik. per me shume... 09/12/2019 17:40... Lexo detajet..

48,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, TIRANE Shitet apartament 1+1 ne Astir, Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te r

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir, Tirane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir, tirane. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe totale 66.9 m² dhe shitet i mobiluar me cmimin 48.000 €/total. me hipoteke.... 09/12/2019 17:40... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim