apartamente ne shitje te fresku 

 Online 23 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 23 lexues | 2 njoftime ne pritje
97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

49,500 Euro

Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

247,000 Euro
Mundesi e vecante : 2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mobilim Druri Italian) Mundesi e vecante :2+1 me Garazhd** me 2WC + 2 Ballkone ne zemer te BLLOKUT (Mob

Mundesi E Vecante : 2+1 Me Garazhd** Me 2wc + 2 Ballkone Ne Zemer Te Bllokut (mobilim Drur

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Mundesi e vecante :2+1 me garazhd** me 2wc + 2 ballkone ne zemer te bllokut (mobilim druri italian) | dokumenta te rregullta | ideuar me arkitekt | pallat i ri me ashensor dhe administrim te zgjedhur | tavan i varur dhe ndricim i rregulluar me spote ... 14/10/2019 03:03... Lexo detajet..

64,000 Euro
Shitet Apartament 1+1 Në Don Bosko Shitet apartament 1+1, në Don Bosko. Apartamenti pozicionohet në katin e 4 të

Shitet Apartament 1+1 Në Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1, në don bosko. apartamenti pozicionohet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor dhe ka një sipërfaqe neto prej 68.80 m2.për më tepër informacion jeni të ftuar të kontaktoni!... 14/10/2019 02:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

31,200 Euro
Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazional! Shitet apartament 1+1, 78 m2 në qëndër të Fierit. Apartamenti pozicionohet n

Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazional!

Qender | Fier
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1, 78 m2 në qëndër të fierit. apartamenti pozicionohet në katin e 6 të një pallati të ri me ashensor.Çmimi është i padiskutueshëm. për më shumë informacion jeni të ftuar të kontaktoni!... 14/10/2019 02:43... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 14/10/2019 01:15... Lexo detajet..

49,500 Euro 1 + 1 (Kompleksi Pirro/Rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan me Gips - PARKET 1 + 1 (Kompleksi Pirro/Rr. Rrapo Hekali) | Mobiluar | PARKET | Tavan me Gips | M

1 + 1 (kompleksi Pirro/rr. Rrapo Hekali) - Mobiluar - Tavan Me Gips - Parket

Kodra e Diellit | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

1 + 1 (kompleksi pirro/rr. rrapo hekali) | mobiluar | parket | tavan me gips | mundesi parkim | kondicionera | grila veneciane | ambiente te lyera me boje cilre | ndricim natyral te larte | lagje e qete, me banore familjare | instalime cilesore t... 14/10/2019 01:13... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 14/10/2019 00:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 14/10/2019 00:23... Lexo detajet..

79,800 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE TE KOMPLEKSI DELIJORGJI. Apartamenti eshte 1+1 kat 2te teknik, 67m2, shitet totalisht i mobiluar, ka Hipo

Apartament 1+1 Ne Shitje Te Kompleksi Delijorgji.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte 1+1 kat 2te teknik, 67m2, shitet totalisht i mobiluar, ka hipoteke.... 14/10/2019 00:01... Lexo detajet..

98,640 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Tirane Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re përballë Karburant Kastratit .

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,tirane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re përballë karburant kastratit . informacion mbi apartamentin : • kati i 6 banim . sipërfaqa e apartamentit 136.9 m2 . apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • 2 dhoma gju... 13/10/2019 23:36... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

98,640 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

110,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

78,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re,94.4 m2 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,prane 2 Rotondove

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re,94.4 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,prane 2 rotondove . informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati i 5 banim • sipërfaqa e apartamentit: 94.4 m2 • orientim perendim . apartamenti disponon: • salloni nden... 13/10/2019 23:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

57,500 Euro Shitet 2+1 me hipoteke ne astir Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re . Apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri

Shitet 2+1 Me Hipoteke Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re . apartamenti ndodhet ne nje pallati te ri dhe ka pamje te lire me orientim jug-perendim duke bere qe te kete diell e ndricim gjate gjithe dites. apartament eshte ne nder pallatet me te kerkuara ne zone qe eshte p... 13/10/2019 23:30... Lexo detajet..

51,000 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 66 m² 51000 Euro (Rruga Karl Gega) Apartamenteti ndodhet tek rruga “Karl Gega” në afërsi të Stacionit të Tr

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 66 M² 51000 Euro (rruga Karl Gega)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenteti ndodhet tek rruga “karl gega” në afërsi të stacionit të trenit apartamenti është i pozicionuar në katin e 1 banim me sipërfaqe totale 66 m2. dhomat kanë hapsirë të bollshme dhe me kubaturë të rregullt. apartamenti ka or... 13/10/2019 23:27... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet apartament 2+1 56,000 € ne Don Bosko Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko.
Apartamenti me siperfaqe neto 73 m2 ndodhet

Shitet Apartament 2+1 56,000 € Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko. apartamenti me siperfaqe neto 73 m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. organizohet ne: korridor, sallon ndenje te perbashket me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, ballkon dhe tualet. disponon dokum... 13/10/2019 23:26... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT “ASTIRI” SHITET APARTAMENT “ASTIRI”
Apartamenti organizohet ne nje guzhine,nje sallo

Shitet Apartament “astiri”

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 13/10/2019 23:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

68,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 61 m² 58.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Ferit Xhajko". Apartamenti ndodhet n

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 61 M² 58.000 Euro (rruga Ferit Xhajko)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "ferit xhajko". apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati ekzistues. apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 61 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tua... 13/10/2019 23:25... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kati i 2, Sheshi Willson, 60 m2, 55.000 Euro, Tirane Apartamenti ndodhet tek Sheshi Willson, prane Rruges Abdyl Frasheri. Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Kati I 2, Sheshi Willson, 60 M2, 55.000 Euro, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet tek sheshi willson, prane rruges abdyl frasheri. informacion mbi apartamentin: •ndertim ekzistues • kati 2 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2 • dokumentacioni : me hipoteke • organizimi: apartamenti disponon: • korrid... 13/10/2019 23:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

60,000 Euro Aparatament 2+1 per shitje ne  Astir! partamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor . Apartamenti ka siperfaqe t

Aparatament 2+1 Per Shitje Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Partamenti ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor . apartamenti ka siperfaqe totale 95 m2 dhe ka nje organizim te brendshem me nje korridor i cili ben shperndarjen e dhomave, ambienti ndenjies i bollshem, 2 dhoma gjumi dhe nje 1 tualet me hipotek... 13/10/2019 23:19... Lexo detajet..

54,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, 54000 euro Apartamenti ndodhet ne zonene Don Bosko.
 Informacion mbi Apartamentin: Kati i

Shitet, Apartament 1+1, Don Bosko, 54000 Euro

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonene don bosko. informacion mbi apartamentin: kati i 3 banim • sipërfaqe: 62 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ndërtim i ri • për ta vi... 13/10/2019 23:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

72,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Alpha Bank 152m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte me siperfaqe katrore shperndarje me korridor dy tualete hapsire te bollshme lehtesishte te mobilueshme, apartamen... (Premium 15.10.2019)

67,000 Euro

Mundesi Investimi: 1+1+bllk, Me Pamje Panoramike (kupola) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor & Punime

Laprake | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mundesi investimi: apartament super cilesor 1+1+ballkon, me pamje panoramike, tek kupola (rr. dritan hoxha) ne pallat te ri me ashensor "schlander" | ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro Shitet shtepi Okazion .Shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,

Shitet Shtepi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion .shitet shtepi 2+1 ,me dy banjo ,ballkon , garazh,pjeserisht e mobiluar,kati i katert i banimit.... 13/10/2019 23:18... Lexo detajet..

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 RR. ARTAN LENJA, TIRANE Apartamenti me sipërfaqe 69 m² ndodhet në kompleksin Kontakt, në katin e par

Shitet Apartament 1+1 Rr. Artan Lenja, Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 13/10/2019 23:16... Lexo detajet..

36,200 Euro SHITET Apartament 1+1 ne rrugen e Dibres ,perballe komisariatit nr 4 Tirane Shitet Apartament 1+1 perballe komisariatit nr 4 Tirane , me siperfaqe totale pr

Shitet Apartament 1+1 Ne Rrugen E Dibres ,perballe Komisariatit Nr 4 Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 perballe komisariatit nr 4 tirane , me siperfaqe totale prej 56 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon i pe... 13/10/2019 23:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

36,200 Euro

39,000 Euro Apartament 1+1 me cmim 39000 Euro tek Ali Demi! Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apar

Apartament 1+1 Me Cmim 39000 Euro Tek Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 53.0 m2, me orientim nga veri-lindja. hyrja e apartamentit në formë korridori gjatësor akomodon gjithashtu këndin e gatimit i cili përfudon me tavolinën e ngrënies duke lënë më të veçuar këndin e ndejtjes. n... 13/10/2019 23:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

53,000 Euro

Apartament Luksi Me Cmim Okazion 1+1, 72 M2 - 53000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21 tek ali demi. siperfaqe fantastike per 1+1 komod dhe te rehatshem. ne kompleksin me te madh ne tirane... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

107,500 Euro

Apartament I Ri 2+1 Bulevardi Gjergj Fishta

Vasil Shanto | Tirane Klajdi imo.al
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te blv gjergj fishta prane uet. apartaramenti ne fjale ka kubature te shume te regullt , dhomat shperndahen nga koridori dhe te ... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

107,500 Euro

58,000 Euro

Apartament Okazion Tek Ali Demi 2+1, 79 M2 - 58000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kompleksi mangalem21 ndodhet ne ali dem. perbehet nga 41 pallate ku 11 te parat kane filluar ndertimin. disponojme cdo lloj siperfaqe , tipologjie d... (Premium 14.10.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

97,000 Euro

Shitete Apartament 2+1, 93 M², 97,000 €

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, 93 m², prane rruges "mine peza" perballe me prokurorine e tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje objekti 8 katesh... (Premium 14.10.2019)

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

65,500 Euro Apartament ne shitje 1+1 tek Rruga Dervish Hatixheja. Apartament ne shitje prane Ministrise se Drejtesise. Apartamenti organizohet ne

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Rruga Dervish Hatixheja.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament ne shitje prane ministrise se drejtesise. apartamenti organizohet ne dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. eshte i rikonstruktuar pjeserisht. ndodhet ne katin e dyte. ka orientim jug lindje. ka hipoteke.... 13/10/2019 23:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,500 Euro

66,000 Euro Okazion M. Investimi: 1+1 (55 m2 neto) 3.4 m i larte (Ne Zemer te BLLOKUT -Ami event) Shitet i Mobiluar SHITET Urgjent ne cmim okazion 1+1 ne zemer te Bllokut ( 55 m2 neto ) , tek ami

Okazion M. Investimi: 1+1 (55 M2 Neto) 3.4 M I Larte (ne Zemer Te Bllokut -ami Event) Shit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet urgjent ne cmim okazion 1+1 ne zemer te bllokut ( 55 m2 neto ) , tek ami event, e mire organizuar, 3.4 m e larte, e invesruar me parket, ( mund te ndahet dhe ne 2 gasonjere) ideale per ta leshuar me qera apo me airbnb, krijon te ardhura 700- 1... 13/10/2019 23:12... Lexo detajet..

65,000 Euro Okazion shite per arsye jetojm jasht momentalisht esht me qjera objekti  Shitet  apartament 2+1 me 2 banjo 2 ballkone kat par mbi dyqjan me mundsi modifi

Okazion Shite Per Arsye Jetojm Jasht Momentalisht Esht Me Qjera Objekti

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 me 2 banjo 2 ballkone kat par mbi dyqjan me mundsi modifikimi ne dy garsonjere ... 13/10/2019 23:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim