apartamente ne shitje yzberisht 

 Online 145 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

82,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko Shitet apartament 2+1 ne hyrje te Rruges Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 94

82,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges don bosko. apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe ndodeht ne katin e 4 banim te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. organizimi: salloni i ndenjes, ambjneti gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. ... 12/07/2020 10:36... Lexo detajet..

130,000 Euro
Shitet, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë PRI15880 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës Parisit
Informacion mbi

130,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë Pri15880

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës parisit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 112 m2 • orientim: lindje-perëndim, • dokumentacioni: me certifiktë pronësie ... 12/07/2020 10:16... Lexo detajet..

39,700 Euro
1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi Filluan Shitjet Tek Komplesi Me I Ri Dhe Me I Madh Ne Selite! 

Kompleksi Kara

39,700 Euro 1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e ... 12/07/2020 09:22... Lexo detajet..

71,000 Euro 1+1+ garazh per shitje prane Casa Italia. 1+1+ garazh per shitje prane Casa Italia.

Ndodhet ne katin e katert, siperfaq

71,000 Euro 1+1+ Garazh Per Shitje Prane Casa Italia.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

1+1+ garazh per shitje prane casa italia. ndodhet ne katin e katert, siperfaqja 95,8 m2, cmimi apartamentit 738 euro/m2, garazhi 13 mije euro. 0696321865... 12/07/2020 09:21... Lexo detajet..

91,560 Euro Në shitje apartment të tipologjive të ndryshme pranë Casa Italia! Për të gjithë të interesuarit në shitje apartamente të tipologjisë 2+1 dh

91,560 Euro Në Shitje Apartment Të Tipologjive Të Ndryshme Pranë Casa Italia!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
131 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Për të gjithë të interesuarit në shitje apartamente të tipologjisë 2+1 dhe 1+1 tek casa italia! apartamentet janë të përfunduara dhe kanë sipërfaqe prej 130,8 m2, 113,5 m2 dhe 74,1m2. ndodhen në katine dytë, të tretë dhe të gjash... 12/07/2020 09:21... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet shtepi private ne Shkozet,Durres Shitet Shtepia 350m2 bashk me oborr.Shtepia ka 2 dhoma,korridor,guzhine dhe banj

40,000 Euro Shitet Shtepi Private Ne Shkozet,durres

Zone Periferike | Durres (31.61 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
350 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepia 350m2 bashk me oborr.shtepia ka 2 dhoma,korridor,guzhine dhe banjo.shtepia eshte e pajisur dhe me lejen e ndertimit.shtepia ka dhe nje pus uji.cmimi pak i diskutueshem.... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

55,000 Euro 1+1 per shitje ne Kompleksin Vizion Plus 55 mije euro. 1+1 per shitje ne Kompleksin Vizion Plus 55 mije euro.

Apartamenti ndodhet ne

55,000 Euro 1+1 Per Shitje Ne Kompleksin Vizion Plus 55 Mije Euro.

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

1+1 per shitje ne kompleksin vizion plus 55 mije euro. apartamenti ndodhet ne katin e dyte, me hipoteke, i mobiluar, aktualisht me qera 30 mije leke, hapesire e mire organizuar dhe i bollshem. 0696321865... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

73,000 Euro Apartament 1+1 dhe 2+1 per shitje Fusha e Aviacionit, tek Turdiu. Apartament 1+1 dhe 2+1 per shitje Fusha e Aviacionit, tek Turdiu. 

Pallati n

73,000 Euro Apartament 1+1 Dhe 2+1 Per Shitje Fusha E Aviacionit, Tek Turdiu.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (91.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 dhe 2+1 per shitje fusha e aviacionit, tek turdiu. pallati ne faze perfundimi, siperfaqja 119 m2, super kompleks, mundesia e garazhit. cmimi 835 euro/m2. 1+1, 87 m2, po ne faze perfundimi, cmimi 835 euro/m2. 0696321865... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

129,000 Euro 1+1 per shitje ne Rr e Kavajes, pjese e super kompleksit Garden Building tek Spitali Gjerman. 1+1 per shitje ne Rr e Kavajes, pjese e super kompleksit Garden Building tek Spi

129,000 Euro 1+1 Per Shitje Ne Rr E Kavajes, Pjese E Super Kompleksit Garden Building Tek Spitali Gjerm

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

1+1 per shitje ne rr e kavajes, pjese e super kompleksit garden building tek spitali gjerman. ndodhet ne katin e dyte, siperfaqja 82,5 m2, me garazh. cmimi 1570 euro/m2. garazhi ne cmimin 25 mije euro. 0696321865... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

89,500 Euro

Shitet apart.i vecante 2+1+1 ballkon me 1 wc (67.14m)ne super vendndodhje ( shallvaret) | orientimi ideal jug-lindje dhe veri-perendim kati 4te | vend... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

107,000 Euro 3+1+ garazh per shitje Fusha Aviacionit tek Turdiu.  3+1+ garazh per shitje Fusha Aviacionit tek Turdiu. 

Pjese e nje super komple

107,000 Euro 3+1+ Garazh Per Shitje Fusha Aviacionit Tek Turdiu.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

3+1+ garazh per shitje fusha aviacionit tek turdiu. pjese e nje super kompleksi, pallati ne faze perfundimi. apartament + garazh shiten ne vleren 107 mije euro. 0696321865... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

68,500 Euro Apartament 1+1 per shitje Rruga Siri Kodra, tek punishtja e pastave. Apartament 1+1 per shitje Rruga Siri Kodra, tek punishtja e pastave. 

Pallat

68,500 Euro Apartament 1+1 Per Shitje Rruga Siri Kodra, Tek Punishtja E Pastave.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1 per shitje rruga siri kodra, tek punishtja e pastave. pallat i ri, siperfaqja 66 m2, me hipoteke, kati 4, orientimi lindje, perbehet nga salloni, tualet, dhome gjumi, verande. ndodhet ne distance te afert me rr. dibres/selvine. cmi... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

126,000 Euro Okazion ! Apartament 2+1+ garazh per shitje Myslym Shyrri 126 mije euro Okazion ! Apartament 2+1+ garazh per shitje Myslym Shyrri 126 mije euro. 

Apa

126,000 Euro Okazion ! Apartament 2+1+ Garazh Per Shitje Myslym Shyrri 126 Mije Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
8
Kati

Okazion ! apartament 2+1+ garazh per shitje myslym shyrri 126 mije euro. apartamenti ndodhet ne rr myslym shyrri, siperfaqja 118 m2, pallat i ri, me hipoteke, kati 8, parafundit, perbehet nga sallon, dy dhoma, dy tualete, kuzhine me vete. ndodhet... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

93,500 Euro Shitet .2+1 Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit organizohet nga ambienti i ndenjes d

93,500 Euro Shitet .2+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
96 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit organizohet nga ambienti i ndenjes dhe gatimit dy dhoma gjumi nje tualet dhe 2 ballkone.apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

56,000 Euro Te Inxhinieria shitet apartament 1+1. Shitet apartament 1+1 te Inxhinieria,pranë marketeve dhe shërbimeve publike e

56,000 Euro Te Inxhinieria Shitet Apartament 1+1.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1 te inxhinieria,pranë marketeve dhe shërbimeve publike e private. karakteritikat: planimetri dhe rifinitura bashkëkohore. ndërtim cilësor. ashensor. organizim i rregullt në, kuzhinë,soxhiorno,dhomë gjumi,tualet,ballk... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

50,000 Euro Shtepi Shtepi ne shitje nuk kan përfunduar punimet muret e mbrëmshme jan te ndare . N

50,000 Euro Shtepi

Zone Periferike | Korce (10.27 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shtepi ne shitje nuk kan përfunduar punimet muret e mbrëmshme jan te ndare . ndodhte ne kamenicë te korçës me truall 1.800 m2 e mbjellë qershi. Çmimi 50.000 euro... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

145,000 Euro OKAZION TE KOMUNA E PARISIT....AP 3+1....140m2..!! OKAZION TEK KOMUNA E PARISIT...!!!
Shitet apartament 3+1, 140m2 ne katin e 5...

145,000 Euro Okazion Te Komuna E Parisit....ap 3+1....140m2..!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Okazion tek komuna e parisit...!!! shitet apartament 3+1, 140m2 ne katin e 5... aparatmenti ndodhet tek komuna e parisit, tek kompleksi kika 1 me nje orientim edhe planimetri shum te mire, i kompletuar me te gjitha ne menyre bashkohore...!!!! me h... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

147,150 Euro Shiten, 3 Apartamente 2+1+2, Liqeni i Thate. PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamentet ndodhen midis Rr. Adem Sina dhe Rr. Mustafa X

147,150 Euro Shiten, 3 Apartamente 2+1+2, Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Pershkrimi i prones: apartamentet ndodhen midis rr. adem sina dhe rr. mustafa xhabrahimi. apartamenti nr. 9/101, siperfaqja: 109.82 m2; kati 0. apartamenti nr. 9/102, siperfaqja: 114 m2; kati 0. apartamenti nr. 9/111, siperfaqja: 115.34 m2; kati ... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

35,000 Euro Shitet 2+1 Apartement 2+1 ne shitje ..105m/2...apartamenti ndodhet ne qender te Gjirokastre

35,000 Euro Shitet 2+1

Qender | Gjirokaster (141.12 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Apartement 2+1 ne shitje ..105m/2...apartamenti ndodhet ne qender te gjirokastres ,pranë shkollës 9-vjecare "koto-hoxhi"..esht ne nje zone teper te qete dhe ka pamje nga gjith qyteti ...per me shumë info mund te na kontaktoni...... 12/07/2020 09:20... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

52,900 Euro

Tek shkolla e baletit, shitet apartament 1+1 me hapesire te bolleshme, strukture te rregullt dhe ndricim perfekt | depozite uji 24 hr | te gjitha inst... (Premium 18.12.2020)

65,000 Euro Apartment 2+1 ne shitje tek Xhamlliku! Shitet apartment 2+1 tek xhamlliku.Apartamenti eshte i organiziar ne 2 Dhoma gju

65,000 Euro Apartment 2+1 Ne Shitje Tek Xhamlliku!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartment 2+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i organiziar ne 2 dhoma gjumi te bolleshme, 1 tualet edhe 1 ballkon. apartmenti shitet i mobiluat , eshte i paisur me dokunentacion te rregullet hipotekor. artion re/max koncept 2... 12/07/2020 09:19... Lexo detajet..

105,000 Euro Shiete apartament 1+1 Rruga e Kosovareve Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe prej 70,46m2
Pallat i ri,kati 5-ste 
📍Ad

105,000 Euro Shiete Apartament 1+1 Rruga E Kosovareve

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe prej 70,46m2 pallat i ri,kati 5-ste 📍adresa:rruga e kosovareve 💶cmimi 1500 euro/m2 per me shum inose vizit kontaktoni 📞0693252524... 12/07/2020 09:19... Lexo detajet..

96,000 Euro Shitet apartament 1+1,Ujë i Ftohtë(Vlorë). ➡️Apartamenti ndodhet në Vlorë ne një ndër perlat e natyrës shqiptare,

96,000 Euro Shitet Apartament 1+1,ujë I Ftohtë(vlorë).

Uji i ftojte | Vlore (1.35 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

➡️apartamenti ndodhet në vlorë ne një ndër perlat e natyrës shqiptare, zona më e zhvilluar turistike. ➡️pamje nga deti, ajër i pastër,komoditet dhe relaks. ➡️apartamenti me sipërfaqe totale 105m2, së bashku më sipërfaqen e b... 12/07/2020 09:19... Lexo detajet..

89,000 Euro 💥 SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT DURRES ! 💥 💥 SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLESIT DURRES ! 💥
📌UKD Durre
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

💥 shitet super apartament 2+1 prane ujesjellesit durres ! 💥 📌ukd durres 📏siperfaqe totale : 110 m2 🛌2 dhoma gjumi 🪑salle ndenjeje + kuzhine 🚿2 tualete 🗝kati 8 dokumentacion i rregullt hipotekor 💶 89000€ ... 12/07/2020 09:17... Lexo detajet..

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

150,000 Euro

Shitet Shtepi Private

Qender | Shkoder
4+1 Dhoma|Sallon
280.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi private ne qender te qytetit, prane sherbimeve shoqerore. ambjentet jane: salle ngrenie, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 1 ballkon, obo... (Premium 20.07.2020)

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia,tek terminali. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • amb... (Premium 07.03.2021)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

550,000 Euro SHITET VILE 3 KATESHE + DYQANE NE DURRES! Shitet vile 3-kateshe dhe Dyqane ne Durres. Vila ka nje siperfaqje trualli total

550,000 Euro Shitet Vile 3 Kateshe + Dyqane Ne Durres!

Qender | Durres
5+1
Dhoma|Sallon
531 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3-kateshe dhe dyqane ne durres. vila ka nje siperfaqje trualli totale prej 531m2. vila eshte e ndare ne tre kate me nje siperfaqe totale ndertimi prej 318m2, perkatesisht kati i pare 116m2, kati i dyte 106m2 dhe kati i trete 96m2 .kati i ... 12/07/2020 09:17... Lexo detajet..

42,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek Varri i Bamit Apartament ndodhet ne katin e trete, i organizuar nga korridori qe ben shperndar

42,000 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Varri I Bamit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartament ndodhet ne katin e trete, i organizuar nga korridori qe ben shperndarjen ne dhomen e gjumit dhe ne ambjentin e sallonit dhe kuzhines , tualeti dhe ballkoni. per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ! ... 12/07/2020 09:08... Lexo detajet..

61,400 Euro Shitet SUPER 1+1 76 m2 kompleksi Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

61,400 Euro Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 12/07/2020 07:19... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim