apartamenti ne shitje tek astiri ne tiran

 Online 463 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
82,000 Euro

82,000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 24/09/2020 20:31... Lexo detajet..

60,500 Euro

60,500 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 25/09/2020 12:55... Lexo detajet..

77,000 Euro

77,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Tek kristal center (komune) shitet apartament 2+1 pjeserisht i mobiluar, nje mundesi perfekte per banim ose investim | pallat i ri me ashensor | parket | kondicioner | shtepia posedon dokumentacion te rregullt | tualet me hidrosanitare te reja | te g... 24/09/2020 23:38... Lexo detajet..

72,000 Euro

72,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e yzberishtit,prane karburant "anel". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • siperfaqja e apartamentit 103m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • a... 25/09/2020 10:36... Lexo detajet..

39,700 Euro
1+1 Kompleksi Me Cilesor Ne Selite - Qetesi, Gjelberim, Ajer Te Paster Dhe Cilesi Ndertimi Filluan Shitjet Tek Komplesi Me I Ri Dhe Me I Madh Ne Selite! 

Kompleksi Kara

39,700 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e ... 25/09/2020 21:46... Lexo detajet..

54,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 ne Misto Mame Zona/Rruga : Misto Mame, Besim Alla

Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne katin

54,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Zona/rruga : misto mame, besim alla shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 8-i fundit me ashensor. me siperfaqe 90 m² ne pallat te ri, orientim lindje.apartamenti disponon 2 dhoma gjumi, nje sallon te bollshem ndenje, nje ballkon dhe 2 tualet... 25/09/2020 21:02... Lexo detajet..

54,000 Euro
Shitet apartament 1+1 tek Pallatet Cabej! Shitet apartament 1+1 ne Yzberisht, pallatet Cabej.
Apartamenti ndodhet ne kati

54,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1 ne yzberisht, pallatet cabej. apartamenti ndodhet ne katin e katert, pallat i ri. eshte i mobiluar shume mire dhe disponon: sallon ndenje, nje dhome gjumi, tualet dhe ballkon. apartamenti disponon hipoteke. orientimi lindje.... 25/09/2020 20:42... Lexo detajet..

42,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Keta Tirane Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen Myslym Keta Tirane, me sipefaqe totale 77

42,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament i ri 2+1 ne rrugen myslym keta tirane, me sipefaqe totale 77 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje, nje dhome gatimi, nje dhome gjumi, nje koridor, nje tualet dhe nje ballkon. aprtamenti ndodhet ne nje pallat te ri me nde... 25/09/2020 20:38... Lexo detajet..

68,000 Euro 2+1+Kuzhine Vec+Ballk. - (94m2 NETO) Investuar Nga Zeroja, 100% I Ri (Kupola- Don Bosko) Ne Shitje Apartament (94m2neto te brendhsme) 2+1me Kuzhine Me Vete +Ballkon NE P
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Ne shitje apartament (94m2neto te brendhsme) 2+1me kuzhine me vete +ballkon ne pallat ekzistues kati 4- palalt 5 katesh- investuar nga zeroja, 100% i ri- ne zone midis zogut te zi dhe don boskos( te cerdhja- kupola )- fiks ideale per investim per tu ... 25/09/2020 20:36... Lexo detajet..

58,000 Euro Tirana shes apartament 2+1, rruga Llazi Miho, 80 m2, 58.000 euro. Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te Kombinatit. Pallati ndodhet ne rruge

58,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamenti ka punime cilesore, instalime te reja ne tualet dhe ne gjithe apartamentin dhe ndodhet ne katin e... 25/09/2020 20:31... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik, Tirane. PRI+11778 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kopshtit Zoologjik • Informacion mb

85,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kopshtit zoologjik • informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • siperfaqja e apartamentit : 105 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 dhome gjumi • 1 tua... 25/09/2020 20:31... Lexo detajet..

55,000 Euro Aparament 2+1 ne shitje, prane spitalit Ushtarak, Laprake Shitet apartament 2+1 ne Laprake per 55'000 Euro
Apartamenti ndodhet ne ka

55,000 Euro

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 ne laprake per 55'000 euro apartamenti ndodhet ne kati e dyte te nje pallati relaitivisht te ri. ka siperfaqe te brendshme prej 64 m2 te organizuar dhe shfrytezuar maksimalisht mire. apartamenti ka orientim shume te favor... 25/09/2020 20:26... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet, Apartament 2+1 Laprakë Shitet, Apartament 2+1 Laprakë, Tiranë.
Apartamenti ndodhet në rrugën "

59,000 Euro

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet, apartament 2+1 laprakë, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën " dritan hoxha" apartamenti disponon: ambjent gatimi , ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, 1 ballkon,1 tualet, totalisht i investuar, i mobiluar, sistem kondicionimi, pal... 25/09/2020 20:24... Lexo detajet..

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 5 banim (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane (... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 2+1 tek rruga e kavajes (spitali gjerman) vendodhje nga me te mirat ne tirane | tavan i larte, jep ndjenjen e nje ... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

88,500 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Kosovareve prane Hotel Dinasty ne Tirane (ID 4111194 ) Property ID : 4111194

Rruga e Kosovareve, prane Hotel Dinasty, shitet Apartam

88,500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
59 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id : 4111194 rruga e kosovareve, prane hotel dinasty, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 59 m² me hipoteke, kati 6 me ashensor, tualete ( me dritare), ballkon, orientimi lindje. apartamenti shitet i mobiluar shitet 88500... 25/09/2020 20:21... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet apartamenti 1+1 te Rezidenca "Kodra e Diellit". Shitet apartamenti 1+1 te Rezidenca "Kodra e Diellit". Apartamenti ka

62,000 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartamenti 1+1 te rezidenca "kodra e diellit". apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 78m2 dhe 66m2 te banueshme. ndodhet ne katin e 2 banim. organizohet nga 1 dhome ndenje e bollshme bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi dhe 1 tuale... 25/09/2020 20:20... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet apartament me prespektiv investimi Shitet apartamenti me HIPOTEK ne zonen e Yzberishtit pran KMY ne rrugen Loni Lig

63,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qarkullimin ne tirane nepermjet urbanit qe ka staciojni pran pallatit. apartamenti sipas planimetrise ... 25/09/2020 20:19... Lexo detajet..

37,005 Euro Shitet Garsionere te Komuna e Parisit 37000 Euro!! Shitet Garsionere te Komuna e Parisit prane Credins Bank me Hipoteke .
Prona

37,005 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
32 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
9
Kati

Shitet garsionere te komuna e parisit prane credins bank me hipoteke . prona ndodhet ne katin e 10 (jo i fundit) te nje pallati me ashensor. orientimi jug e ben te jete e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale. pozicionimi i apartamentit ... 25/09/2020 20:15... Lexo detajet..

50,000 Euro Shes Apartament 2+1 ne Fresk Shes apartament 2+1 ne Fresk 95 meter katror.
Pallat i ri me ashensor dhe te g

50,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shes apartament 2+1 ne fresk 95 meter katror. pallat i ri me ashensor dhe te gjitha kushtet e nevojshme per me shum informacion konatkoni ne telefon . ... 25/09/2020 19:52... Lexo detajet..

36,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor,prane Vila L.Sip:55m

36,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati me ashensor,prane vila l.sip:55m² totale.organizimi:sallon,1 dhome gjumi,1 tualet,1 ballkon.orientimi jug.shitet bosh.me hipoteke.... 25/09/2020 19:45... Lexo detajet..

30,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1 ,2+1,3+1 rezidenca Magnet 21 Dhjetori Tirane Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1,2+1,3+1 afer 21 Dhjetorit ,kom

30,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shiten apartamente te tipologjive te ndryshme 1+1,2+1,3+1 afer 21 dhjetorit ,kompleksi"magnet" duke filluar nga 30000 euro. -20% ulje per cdo apartament deri ne fund te shtatorit. hapesira te gjelberuara . punime cilesore .... 25/09/2020 19:42... Lexo detajet..

38,500 Euro 1+1 (2 Luanet - FRESK) Super Cilesor (Pallat i Sapo Ndertuar) Dokumentacion i Rregullt | Sistem Hidroizolimi & Termoizolimi | Pamje Fantastike Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug - Veri

Q1584

Sip. Tota
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug - veri q1584 sip. totale: 73.77m2 sip. e brendshme: 64.68 sip. e perbashket: 9.09 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokumenta ... 25/09/2020 19:38... Lexo detajet..

98,100 Euro Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni i Thate. 
PERSHKRIMI I PRONES:
Apartamenti ndodhet ne Rrugen “Hamdi Sina”, prane Li

98,100 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

pershkrimi i prones: apartamenti ndodhet ne rrugen “hamdi sina”, prane liqenit te thate. siperfaqja: 99.21 m2 ndodhet ne katin 4 , ndertim i ri. organizohet ne: ambient ndenjie; ambient gatimi; 2 dhoma gjumi; 2 tualete; ballkon. projekti e... 25/09/2020 19:31... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte katrore shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezueshme.apartamenti ka orjentim lindje ... (Premium 24.11.2020)

107,000 Euro

2+1+bllk (123 M2) Ne Don Bosko (ferrari) I Investuar Dhe Mobiluar Se Fundmi ** Ka Mundesi Per Blerj

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
123.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne shitje apartament 2+1+ballkon (123 m2) ne don bosko (hotel ferrari) zone fantastike, i investuar dhe mobiluar se fundmi me marka nga me cilesor | m... (Premium 18.12.2020)

39,700 Euro Shitje, Apartament 1+1, Fresk, Tiranë. Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut
Informacion mbi pronën:
• Sip

39,700 Euro

Fresku/Linze | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
69 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut informacion mbi pronën: • sipërfaqja totale: 69.7 m2. • kati i 6-të. • orientim veri-lindje. • disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. organizimi: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, ... 25/09/2020 19:29... Lexo detajet..

189,000 Euro 🔴 Super Okazion!!! Shitet Vile me super cmim Okazion ne San Pietro Resort Gjiri Lalzit Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Vila organizohet ne dy kate
2+1
Dhoma|Sallon
500 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet vile tek gjiri lalzit rezidenca san pietro ! vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne... 25/09/2020 19:20... Lexo detajet..

87,000 Euro Don bosko shitet apartament 2×1+2+ pos parkimi Don bosko shitet apartament bosh 2+2+2banjo+1posparkimi apartamenti ndodhet mbre

87,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Don bosko shitet apartament bosh 2+2+2banjo+1posparkimi apartamenti ndodhet mbrenda nje kompleksi shume cilesor .apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje pallati 8 kate 94m2+18m2 post parkimi... 25/09/2020 17:57... Lexo detajet..

700 Euro Qera, Duplex Rezidenca Kodra E Diellit 2, Tiranë 700 € /Muaj PRI+17602 DUPLEXI i Sapo Listuar, është i pozicionuar në një zonë Elitare, tek Rezide

700 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Duplexi i sapo listuar, është i pozicionuar në një zonë elitare, tek rezidenca kodra e diellit 2. rezidenca kodra e diellit është investimi më i mirë për të ardhmen e fëmijëve dhe për një jetesë të shëndetshme. ndër ... 25/09/2020 17:39... Lexo detajet..

160,000 Euro

Apartament gjigand ne shitje : ne bllok ( te petro nini) - 2+1 me 2 wc me 3 ballkone ( 115 m2) | me sistem chiller | ndodhet ne pallat te ri cilesor ... (Premium 31.12.2020)

54,500 Euro

Shitet ap. i vecant 1+1 (garsonjere) ne pallat te vitit 2017, jashte mase cilesor, mbrapa shkolles se kuqe, afer pazarit te ri. kati 5 (4 banim) ne nj... (Premium 31.12.2020)

56,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Al17488 shitet, apartament 1+1, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68.8 m2. • kati i 4. organizim... (Premium 07.03.2021)

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

79,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rrethrrotullimi I Selites

Kodra e Diellit | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
89.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2, 90m2 ne katin e 5 te nje ndertimi te ri tek rrethrrotullimi i selites. apartamenti organizohet me ambientin e ndenijes dhe te... (Premium 04.10.2020)

Mobilimi:Bosh

79,000 Euro

350,000 Euro

Shitet godine 3-kateshe + 3 dylym toke+ godine 1 katshe godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. godina ka ne total 12 dhoma. toka eshte e sheshte. ... (Premium 27.08.2021)

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

58,000 Euro

Tirana Shes Apartament 2+1, Rruga Llazi Miho, 80 M2, 58.000 Euro.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (5.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 03.10.2020)

85,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Tregu Elektrik, Tiranë, Al16568

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra) FUTURE HOME - Integrity
2+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet tek tregu elektrik, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 68 m2. • kati i 4 banim. organizi... (Premium 27.09.2020)

300,000 Euro

⚜️okazion/ Super Duplex Ne Shitje⚜️

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
174.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📌shitet duplex ❗keni enderruar te keni nje shtepi ne qender te tiranes? te mobiluar perfekt dhe teper cilesor? ky eshte rasti juaj...nxito... (Premium 04.10.2020)

85,000 Euro

Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto. eshte i organizuar ne sallon me ambient gatimi dhe oxhak, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe ballkon me ... (Premium 03.10.2020)

53,000 Euro

👉🏻apartament Ne Shitje Me çmim Okazion

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣shitet apartament i pershtatur 2+1 🔅apartamenti ka nje siperfaqe prej 68 m2. 🔅organizohet 2+1 ne: •kuzhine •2 dhoma •k... (Premium 02.10.2020)

100,300 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek Rruga e Kavajes Shitet apartament 2+1 tek rr. Kavajes prane qendres Globe.
Apartamenti ndodhet

100,300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
11
Kati

Shitet apartament 2+1 tek rr. kavajes prane qendres globe. apartamenti ndodhet në katin e 11 banim dhe ka sipërfaqe totale 118 m2, prej së cilës 108.5 m2 është sipërfaqe e brendshme. organizimi: korridor që bën shpërndarjen, ambient ndenj... 25/09/2020 17:08... Lexo detajet..

35,000 Euro  Shitet Super Apartament 1+1, Ne zonen e Freskut Shitet Super Apartament 1+1 , Ne zonen e Freskut,Komuna Dajt.Apartamenti organiz

35,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet super apartament 1+1 , ne zonen e freskut,komuna dajt.apartamenti organizohet ne katin e pare te nje pallati egzistues me nje sipfaqe prej 63.9m2 . apartamenti organizohet nga nje sallon me kuzhine, nje dhome gjumi , nje ballkon, nje korridor ... 25/09/2020 17:01... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet Super Apartament,98 m2 ne Zonen e Freskut Shitet Super Apartament 2+1 , Ne zonen e Freskut,Komuna Dajt.Apartamenti organiz

55,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
98 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet super apartament 2+1 , ne zonen e freskut,komuna dajt.apartamenti organizohet ne katin e pare te nje pallati egzistues me nje sipfaqe prej 98m2 . apartamenti organizohet nga një sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . apar... 25/09/2020 17:00... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim