apartment in tirana 

 Online 38 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 38 lexues | 3 njoftime ne pritje
85,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Farmacia 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

📣ofrohet apartament 2+1 per shitje tek arlis construction prane farmacise 10📣 🏡apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 95 m2 dhe ndodhet ... (Premium 08.03.2020)

Mobilimi:Bosh

85,500 Euro

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe grepi i... (Premium 31.12.2020)

106,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Tregu Elektrik.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek tregu elektrik. apartament mjaft mire i organizuar i cili disponon 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 banjo , sallon te madh n... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

100,800 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 3+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

190,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

67,000 Euro
Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamj

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 88 m2) sip. e brendshme neto - 79.2 m2 kati 11 ( kati i fundit - pamje panoramike) katet e palla... 29/02/2020 07:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

106,000 Euro
Shitet apartament 2+1+2 tek Tregu Elektrik. Shitet apartament 2+1+2 tek Tregu Elektrik.
Apartament mjaft mire i organizuar

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Tregu Elektrik.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek tregu elektrik. apartament mjaft mire i organizuar i cili disponon 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 banjo , sallon te madh ndenje dhe 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe mjaft m... 29/02/2020 06:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

320,000 Euro
Shtepi dhe toke ne shitje. Shes shtepi banimi, dy kateshe ne proces legalizimi. Me dy pale shkalle , ne kon

Shtepi Dhe Toke Ne Shitje.

Laprake | Tirane (3.83 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shes shtepi banimi, dy kateshe ne proces legalizimi. me dy pale shkalle , ne kontakt me rrugen ne tre faqe. siperfaqe ndertimi 680 m2 , nga 340 m2 per secilin kate. me kushte teknike per 5 + 1 kate. gjithashtu magazine nje kateshe ,sip 120 m2, lartes... 29/02/2020 05:45... Lexo detajet..

55,000 Euro OKAZION ! Apartamente 1+1 ne Shitje Rr. Mine Peza Property ID : 4111146

OKAZION ! Rr. Haxhi Hysen Dalliu , afer prokurorise se

Okazion ! Apartamente 1+1 Ne Shitje Rr. Mine Peza

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4111146 okazion ! rr. haxhi hysen dalliu , afer prokurorise se tiranes shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 57.7 m², me hipoteke, kati 3 ne ndertim e siper, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe ... 28/02/2020 23:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

122,000 Euro Rruga e Kavajes,  Shitet Apartament 2+1 prane Sheshit Skenderbej Rruga e Kavajes shume prane Sheshit Skenderbej,  Shitet Apartament 2+1 me hap

Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1 Prane Sheshit Skenderbej

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga e kavajes shume prane sheshit skenderbej, shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh ekzistues, me pamje nga rruga kryesore. apartamenti eshte totalisht i restauruar, me punime shume cilesore, me... 28/02/2020 22:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

320,000 Euro Shitet, Dupleks, Kopshti Zoologjik, Tirane,ID: PRI14159 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kopshtit Zoologjik. Informacion mbi a

Shitet, Dupleks, Kopshti Zoologjik, Tirane,id: Pri14159

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 28/02/2020 22:41... Lexo detajet..

87,200 Euro Apartament 2+1, Kodra e Diellit, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në Kodren e Diellit. Informacion mbi apartame

Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në kodren e diellit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 121 m2 • orientim: jug - lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • s... 28/02/2020 22:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,200 Euro

105,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë Apartamenti ndodhet në Vasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim

Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 28/02/2020 22:39... Lexo detajet..

109,670 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK ARLIS Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin me te ri ne Tirane, Square 21, Zona 21 Dhjet

Shitet Apartament 2+1 Tek Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te ri ne tirane, square 21, zona 21 dhjetori. kompleksi 11 kate,ofron cilesi maksimale ndertimi: 1. sistem ngrohje-ftohje si dhe elektriko-hidraulike te teknologjise me te mire. 2. fasade e ventiluar, rrjed... 28/02/2020 22:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

109,670 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

64,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣ofrohet apartament 1+1 per shitje ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes sic esht liqeni thate.📣 🏡apartamenti ndodhet ne nje komple... (Premium 08.03.2020)

59,500 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... (Premium 08.03.2020)

90,725 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, don bosko. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe apartamenti : 95.5 m2. • kati 4 banim. or... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

90,725 Euro

61,800 Euro English Shqip Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë,ID: PRI14612 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë. Informacion m

English Shqip Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë,id: Pri14612

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i nden... 28/02/2020 22:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,800 Euro

350,000 Euro Shitet, Vile, Rruga e Elbasanit, Tirane,ID: PRI14548 Vila ndodhet ne Rrugen e Elbasanit . Informacion mbi vilen: • 3 Kateshe • Si

Shitet, Vile, Rruga E Elbasanit, Tirane,id: Pri14548

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
228.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne rrugen e elbasanit . informacion mbi vilen: • 3 kateshe • siperfaqa e ndertimit 228m2 • siperfaqja e truallit 115m2 • i pajisur me çertifikate pronesie. vila disponon: kati i pare• salloni i ndenjes • ambjent gatimi • d... 28/02/2020 22:38... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë Apartamenti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit. Informacion mbi apartamen

Shitet, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi apartamentin: • ndërtim egzistues • kati i 6 banim • sipërfaqja e apartamentit: 92m2 • i pajisur me çertifikatë pronësie. apartamenti disponon: • salloni i ndenjes ... 28/02/2020 22:38... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Sheshi Willson,ID: PRI13932 Apartamenti është i pozicionuar tek Sheshi Willson. Informacion mbi apartament

Shitet, Apartament 2+1, Sheshi Willson,id: Pri13932

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek sheshi willson. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie. organizimi : • salloni i ndenjes • ambje... 28/02/2020 22:36... Lexo detajet..

54,000 Euro O K A Z I O N ! ! ! Apartament 1+1+Verande per shitje ne Astir Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati te ri. Ka nje sipe

O K A Z I O N ! ! ! Apartament 1+1+verande Per Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati te ri. ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe 40m2 verande. organizohet ne nje sallon ndenjeje me dy vetrata qe kane dalje ne verande, (kjo e fundit e shtrire ne gjithe perimetrin e apartamentit),... 28/02/2020 22:25... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet 2+1 ne Misot Mame rei360albania 
Shitet Apartament 2+1 Misto Mame
Vendodhja: ” Rruga Besim All

Shitet 2+1 Ne Misot Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rei360albania shitet apartament 2+1 misto mame vendodhja: ” rruga besim alla ” Çmimi: 62.000 euro sipërfaqja: 93m² shitet apartament 2+1, në katin e 6 të një pallati të ri i pajisur me ashensorë . apartamenti është i organizuar ... 28/02/2020 22:04... Lexo detajet..

63,000 Euro Apartamente per shitje 1+1 📣APARTAMENT 1+1 PER SHITJE, RRUGA KARL GEGA
💎Apartamenti ka siperfaqe 6Pm

Apartamente Per Shitje 1+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

📣apartament 1+1 per shitje, rruga karl gega 💎apartamenti ka siperfaqe 6pm2 ndodhet ne katin e pare te pallatit, me hyrje vec nga pallati. 💎 eshte totalisht i mobiluar ne menyre luksoze dhe mjaft cilesore. ka sistem ngrohje/ ftohje dhe park... 28/02/2020 22:00... Lexo detajet..

43,500 Euro 1+1 Super planimetri , i sapo Rikontruktuar + PARKIM ( Oxhaku- Porcelan) SHITET Apart. 1+1+ ballkon - i sapo INVESTUAR , KATI 3 , +PARKIM 100 % Poshte Pa

1+1 Super Planimetri , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura tek oxhaku, ose porcelan, cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme... 28/02/2020 21:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

45,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 51 m² 45.000 Euro (Oxhaku) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Oxhakut. Informacion mbi apartame

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 51 M² 45.000 Euro (oxhaku)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e oxhakut. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 45 m2 • sipërfaqja e ballkonit : 6 m2 • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është bosh dhe disponon: • s... 28/02/2020 21:54... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1 104m2 Me Hipotek E Mobiluar

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalishte e investuar, dy dhomat jo vetem qe jan shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

56,000 Euro Super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi Apartament 2+1, me siperfaqe 74.3 m2, i orientuar midis Veriut dhe Perëndimit.

Super Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1, me siperfaqe 74.3 m2, i orientuar midis veriut dhe perëndimit. hyrja e apartamentit të fton në nje korridor të vogël ku në të majtë të tij gjendet dhoma e gjumit e fëmijëve me dritare të orientuar nga perëndimi. në të d... 28/02/2020 21:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

105,000 Euro Komuna e Parisit,  Shitet Apartament 3+1 pranë Credins Bank ! Rruga Merdar Shtylla, pranë Credins Bank,  Shitet Apartament 3+1 në katin

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 Pranë Credins Bank !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga merdar shtylla, pranë credins bank, shitet apartament 3+1 në katin e 4 teknik, të një pallati të ri, i pajisur me ashensor dhe i administruar. apartamenti ka sipërfaqe 110m2 bruto, i organizuar në një sallon të bollshëm, ... 28/02/2020 21:22... Lexo detajet..

139,000 Euro Ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh! Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apar

Ne Rrugen E Elbasanit Shitet Nje Apartament 2+1 Me Garazh!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.27 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ndertuar vitet e fundit, dhe avantazhet qe ofrohen jane. vendodhja -shume prane qendres dhe larg ... 28/02/2020 21:07... Lexo detajet..

94,500 Euro Shiten 9 (nente) Apartamente 1+1 ne rrugen Mine Peza (ID 4111143 ) Property ID : 4111143

Rruga Mine Peza, prane Prokurorise, shiten Apartamente

Shiten 9 (nente) Apartamente 1+1 Ne Rrugen Mine Peza (id 4111143 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4111143 rruga mine peza, prane prokurorise, shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri me ashensor, me hipoteke, tualet, ballkon, orientimi lindje – jug dhe veri-perendim, apartamentet ndodhen ne nje pallat me ndertim cilsor, sistem ka... 28/02/2020 21:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,500 Euro

79,000 Euro

Apartament Ne Shitje 3+1 Ysberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 3+1 ne zonen e ysberishtit, apartamenti ka nje siperfaqe 120m2 eshte me hipoteke te big market prane kmy. apartamenti ndodhet ... (Premium 04.03.2020)

56,000 Euro

Apartament 2+1, Per Vetem 56000 € Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra) Fjoralba Kontakt
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te medha ne tirane, i pozicionuar ne menyre strategjike qe ofron jetese te qete dhe te gjitha fasilitetet... (Premium 06.03.2020)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,buze Rruge/ideal Per Biznes

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.62 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e elbasanit ,ne pallat buze rruge shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt .apartamenti organizohet ne koridor qe ben te mundur shpen... (Premium 14.03.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1 (rruga e durresit - shpresa al) vendodhje perfekte | banesa shitet me mobilim te mirembajtur dhe cilesor | kondicioner dhe cdo p... (Premium 31.12.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

98,000 Euro

Agjensia domus shet tek rruga mine peza, apartament 2+1 me cmim okazion, ne katin e 5. siperfaqja totale eshte 103 m2 , me dy banjo dhe 2 ballkone. ... (Premium 06.03.2020)

Mobilimi:Bosh

98,000 Euro

60,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk,kati 6, 100 M2, 60000 Euro (fresku, Tirane)

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e freskut, në rrugën e “thesarit”. apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 1... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

57,000 Euro Okazion!!!!!!! Shitet Super Apartament 2+1 tek Lugano ne Fresk me hipoteke! Apartament 2+1 ne shitje tek “Lugano Residence” DAJT ➡ 
📌 Lugano Resi

Okazion!!!!!!! Shitet Super Apartament 2+1 Tek Lugano Ne Fresk Me Hipoteke!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne shitje tek “lugano residence” dajt ➡ 📌 lugano residence, tirane 🛏 2 dhoma nje sallon 🥗 1 kuzhine 🚽 1 tualet 🏡 apartamenti eshte 94 m2 💶 60000 euro 📲 for more information 0697320785... 28/02/2020 20:45... Lexo detajet..

72,000 Euro Shitet super apartament tek harry Fultz per investim! Shitet apartament me cmim okazion tek Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet ne

Shitet Super Apartament Tek Harry Fultz Per Investim!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament me cmim okazion tek stacioni i trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. organizohet ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma, salon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ambient gatimi vec. ne ap... 28/02/2020 20:44... Lexo detajet..

160,000 Euro Shitet 2+1 ne Qender Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe te perbashket me gatimin

Shitet 2+1 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe te perbashket me gatimin , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon . shitet i mobiluar me the gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetes komode . pozicionohet ne katin e 4tert te nje pallati te r... 28/02/2020 20:05... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim