arredim shtepie 2018 

 Online 143 lexues | 34 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 143 lexues | 34 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

139,000 Euro Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m²,139.000 Eur(Palase,Dhermi) Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST

Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 M²,139.000 Eur(palase,dhermi)

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:02): Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,kompleksi grean coast. apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal...

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

87,550 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 103 m2 87550 Euro (Stacioni i Trenit) Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet ne

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 103 M2 87550 Euro (stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:01): Shitet apartament 2+1 tek "stacioni i trenit" . apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 7 katesh. apartamenti ka siperfaqe totale prej 103 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ba...

Mobilimi:Bosh

87,550 Euro

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko Shitet apartament 2+1 ne zonen Don Bosko tek Kompleksi Vizion Plus . Apartamenti

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.06.2019 (14:00): Shitet apartament 2+1 ne zonen don bosko tek kompleksi vizion plus . apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me punime cilesore dhe siperfaqe totale 113 m2. apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, 2 dhoma gju...

230,000 Euro Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, shitet apartament 3+1, ID 4121068 Property ID :4121068

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, shitet apartament

Rruga E Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1, Id 4121068

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
196.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (14:00): Property id :4121068 rruga e kavajes, kompleksi delijorgji, shitet apartament 3+1, me hipoteke, siperfaqe 196 m2, kati i 9, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, punime extra dhe shume cilesore, guzhina me vehte, 3 tualete, 2 bal...

56,840 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 58  m² 56840 Euro (Rruga Deshmoret ) Shitet apartament tek rruga "4 Deshmoret". Apartamenti ka strukture du

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 58 M² 56840 Euro (rruga Deshmoret )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:00): Shitet apartament tek rruga "4 deshmoret". apartamenti ka strukture duplex dhe eshte i pozicionuar ne katin 1 me siperfaqe 37 m2. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta vizituar na kontaktoni! opp 10844 cel. :+355 69 25 ...

Mobilimi:Bosh

56,840 Euro

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 me hipoteke te Astiri Shitet apartament 2+1 me hipoteke te Vila L, te Astiri.Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:58): Shitet apartament 2+1 me hipoteke te vila l, te astiri.apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimit, dhe perbehet nga soxhorno e cila vjen bashke me ambientin e mobiluar te gatimit, 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme, tualeti dhe ballkoni. te gjit...

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Medreseja Shitet partament 2+1 te Medreseja afer ujesjellesit. Apartamenti ka nje siperfaq

Shitet Apartament 2+1 Te Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet partament 2+1 te medreseja afer ujesjellesit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, ambient gatimi dhe ngrenie bashke me soxhornon, tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, dhe shit...

94,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Turdiu Rezidence te Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 te Kompleksi Turdiu Rezidence te Fusha e Aviacionit. Apa

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Turdiu Rezidence Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 2+1+2 te kompleksi turdiu rezidence te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te objektit dhe orientohet nga jug-perendimi. ky apartament ka sip prej 125.4 m2, dhe objketi eshte ndertuar me materialet mete mira dhe ...

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

89,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Green City  Shitet apartament 2+1 te kompelkesi Green City, nje nga komplekset me te mira te

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 2+1 te kompelkesi green city, nje nga komplekset me te mira te astiri. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 119 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te b...

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

250,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

215,000 Euro

Nese ke dashur gjithmone te kesh nje apartament prane liqenit artificial por çmimi ka qene limitues, ky eshte rasti per ta pasur. nobis eshte nje nga... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

41,500 Euro

1+1 Ne Laprake (rr. Dritan Hoxha) Hipoteke E Rregullt | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1 + 1 + ballkon ne laprake (rr. dritan hoxha) me hipoteke te rregullt | pallat i ri - ashensor | mobilim cilesor | ndricim perfekt | shtrua... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca Turdiu Garden te Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca Turdiu Garden te Fusha e Aviacionit. Apartame

Shitet Apartament 1+1 Te Rezidenca Turdiu Garden Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 1+1 te rezidenca turdiu garden te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te objektit duke patur nje ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. apartamenti ka nje sip prej 86.5 m2 dhe orientohet nga jug-perend...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

58,000 Euro Shtet apartament 1+1 te Kompleksi Lura 3 tek Gjiri i Lalezit Shitet Apartament 1+1 te kompleksi Lura 3 te Gjiri i Lalezit. Apartamenti ndodhe

Shtet Apartament 1+1 Te Kompleksi Lura 3 Tek Gjiri I Lalezit

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 1+1 te kompleksi lura 3 te gjiri i lalezit. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te objektit dhe ka nje sip prej 76,5 m2. kompleksi ofron qetesine dhe luksin e deshiruar te diteve te pushimit. gjelberimi qe rrethon kompleksin mbush a...

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

77,500 Euro Shitet Apartament 1+1 te kompleksi i Arlis te rre. Kavajes Shitet apartament 1+1 te Arlis Construction te rr. Kavajes ngjitur me policine b

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi I Arlis Te Rre. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 1+1 te arlis construction te rr. kavajes ngjitur me policine bashkiake. apartamenti ka sip prej 74 m2, dhe ndodhet ne katin e 6-te te objektit i cili perfundon ne gusht 2019. apartamenti orientohet nga jugu dhe perendimi duke mundes...

Mobilimi:Bosh

77,500 Euro

76,000 Euro Shitet Shtepia 1+1 te Hipoteka e Tiranes Shitet apartament 1+1 te Rezidenca Quartum te Hipoteka e Tiranes. Apartamenti ka

Shitet Shtepia 1+1 Te Hipoteka E Tiranes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (13:56): Shitet apartament 1+1 te rezidenca quartum te hipoteka e tiranes. apartamenti ka nje sip totale prej 69,2 m2, dhe perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatim/ngrenies, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkonio. apartamenti ofron kushte optimale per...

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

107,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te rr. Durresit Shitet apartament 2+1 te buze rr. Durresit perballe Universitetit Zonja e Keshil

Shitet Apartament 2+1 Te Rr. Durresit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:56): Shitet apartament 2+1 te buze rr. durresit perballe universitetit zonja e keshillit te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te banimit, dhe ka nje sip prej 112,5 m2. apartamenti organizohet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi ...

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

91,000 Euro Shitet apartament 2+1 te rr. Dritan Hoxha  Shitet apartament 2+1 te rr. Dritan Hoxha, 500 m larg rreth rrotullimit te Zogut

Shitet Apartament 2+1 Te Rr. Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:56): Shitet apartament 2+1 te rr. dritan hoxha, 500 m larg rreth rrotullimit te zogut te zi. apartamenti ndohet ne katin e 3 te banimit dhe ka nje sip prej 96,2 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit 2 dhoma gjumi me hapesire ...

Mobilimi:Bosh

91,000 Euro

115,000 Euro Shitet Apartament 3+1 te Kompleksi Turdiu Shitet Apartament 3+1 te kompleksi rezidencial Garden Turdiu te fush a e aviacio

Shitet Apartament 3+1 Te Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
151.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (13:56): Shitet apartament 3+1 te kompleksi rezidencial garden turdiu te fush a e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 9 te objektit, ka nje siperfaqe prej 151 m2, orientohet nga veri-perendimi. ky kompleks eshte ndertuar me materialet me cilesore te nd...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

81,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Kompleksi Arlis te rr. Kavajes Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi Square 21 te policia bas

Shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (13:56): Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 75,5 m2 te kompleksi square 21 te policia bashkiake.apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te banimit, dhe ka nje orientim nga jugu. apartamenti perbehet nga soxhorno e cila eshte bashke me ambientin e gatimit, dhoma e...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

110,000 Euro Shitet Apartament 3+1 te Kompleksi Turdiu Garden Shitet Apartament 3+1+2 te Kompleksi Turdiu Garden te fusha e aviacionit. Aparta

Shitet Apartament 3+1 Te Kompleksi Turdiu Garden

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:56): Shitet apartament 3+1+2 te kompleksi turdiu garden te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te objektit, ka nje siperfaqe prej 148 m2, dhe perbehet prej 3 dhoma gjumi, 2 tualete, soxhorno dhe ballkoni. apartamenti orientohet nga veri-p...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

57,000 Euro

Shitet Super 1+1 Me Hipotek Te Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme tualet me dritare,ndodhet prane kongresit te lushnjes dhe dispon... (Premium 13.07.2019)

60,000 Euro

Shitet apt 2 + 1 (110 m2) ne ysberisht afer astirit - zone qe ofron parkim | pallat i ri me ashensor | mobilim i pjeseshem/cilesor | hapesire e bolles... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

123,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Arlis te rr. Kavajes Shitet apartament 2+1 te Square 21, te kompleksi Arlis. Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Arlis Te Rr. Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (13:55): Shitet apartament 2+1 te square 21, te kompleksi arlis. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit, dhe eshte i orientuar nga jugu. apartamenti ka nje sip prej 114,5 m2, dhe perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te bo...

Mobilimi:Bosh

123,000 Euro

82,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Square 21 te Kompleksi Arlis Shitet Apartament 1+1 te Square 21 te Kompleksi Arlis Konstruksion. Apartamenti

Shitet Apartament 1+1 Te Square 21 Te Kompleksi Arlis

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:55): Shitet apartament 1+1 te square 21 te kompleksi arlis konstruksion. apartamenti ka nje sip prej 76 m2, dhe ndodhet ne katin e 2 te banimit. apartamenti orientohet nga jugu, dhe ambientet kryesore ndricohen dhe ngrohen nga drita natyrale gjate gjithe ...

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

148,000 Euro Shitet Apartament 2+1 tek Foleja e Gjelber  Shitet apartament 2+1 tek Foleja e Gjelber, e cila ndodhet tek rreth rrotullimi

Shitet Apartament 2+1 Tek Foleja E Gjelber

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:55): Shitet apartament 2+1 tek foleja e gjelber, e cila ndodhet tek rreth rrotullimi i zogut te zi ngjitur me ring center. foleja e gjelber eshte banesa qe ofron cilesine e te jetuarit ne nje kopesht ne mes te qytetit duke ofruar standartin e ri te bane...

Mobilimi:Bosh

148,000 Euro

167,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Bulevardi Zogu i Pare Shitet apartament 2+1+A+Blk te Bulevardi Zogu i Pare. Apartamenti ndodhet ne kat

Shitet Apartament 2+1 Te Bulevardi Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.06.2019 (13:55): Shitet apartament 2+1+a+blk te bulevardi zogu i pare. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te banimit, me nje siperfaqe prej 138 m². apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit de ngrenies, 2 dhoma gjumi me kubature te bollshme, ...

137,000 Euro

Ne Pallat Cilesor Afer Ring Center, Shitet Apartament 2+1, 100 M2,

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati afer ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2. kati 3. perbehet nga sallon ndenje i madh, ambjent gatimi, 2 dhom... (Premium 07.08.2020)

77,500 Euro

Komuna e parisit, afer rrethrrotullimit dhe kompleksit kika 2, ne rrugen haxhi kika, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 67 m2 reale, (80 me te perba... (Premium 25.07.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

67,000 Euro

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

56,840 Euro

Shitet apartament tek rruga "4 deshmoret". apartamenti ka strukture duplex dhe eshte i pozicionuar ne katin 1 me siperfaqe 37 m2. apartamenti disponon... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

56,840 Euro

88,000 Euro

Okazion: super apartament 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne super zone (rr. panorama, hipoteka) pallat i ri | ashensor | parket | kondicioner | super ndri... (Premium 31.12.2019)

15,000 Euro Shiten Apartamente te Shkembi i Kavajes me cmim Okazion 300 Euro/m2 Shiten apartamente te Shkembi i Kavajes me cmim okazion prej 300 Euro/m2. Aparta

Shiten Apartamente Te Shkembi I Kavajes Me Cmim Okazion 300 Euro/m2

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (13:54): Shiten apartamente te shkembi i kavajes me cmim okazion prej 300 euro/m2. apartamentet jane te tipologjive, dhe siperfaqeve te ndryshme. apartamentet jane te gjitha te pajisura me hipoteke, dhe jane nje mundesi shume e mire per shtepi pushimi ose per...

Mobilimi:Bosh

15,000 Euro

129,990 Euro Shitet apartament 135 m2, Komuna Parisit Shitet 2+1+2 tualete ne katin e 5 me ashensor prane ish New Yorkut te Komuna e P

Shitet Apartament 135 M2, Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (13:53): Shitet 2+1+2 tualete ne katin e 5 me ashensor prane ish new yorkut te komuna e parisit organizohet ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ambjent gatimi dhe ngrenieje e vecante, ambjent ndenieje dhe 2 ballkone. mund te organizohet edhe si 3+1. disponon cert...

Mobilimi:Bosh

129,990 Euro

79,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne zonen e plazhit te Qerretit ne Kavaje. Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e pare

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen E Plazhit Te Qerretit Ne Kavaje.

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:52): Shitet apartament 2+1 ne qerret te kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat 5 katesh te nje zone atraktive rezidenciale. apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2, zoteron certifikate te rregullt hipotekore dhe shitet tota...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim