banesa me qira tetove bllok 82 2019 

 Online 98 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 98 lexues | 0 njoftime ne pritje
68,000 Euro

komuna e parisit, shitet super apartament 1+1 ne katin e 10 banimi te nje pallati te ri 12 katesh i pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

86,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

90,000 Euro

Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

98,000 Euro OKAZION!!! SHITET APARTAMENT 2+1 TE PAZARI I RI Shitet apartament me siperfaqe totale prej 105 m2. Eshte nje mundesi e mire inve

Okazion!!! Shitet Apartament 2+1 Te Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.07.2019 (07:12): Shitet apartament me siperfaqe totale prej 105 m2. eshte nje mundesi e mire investimi sespe shitet me nje cmim per m2 okazion per vetem 930 €. organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit dhe ne living room ku eshte dhe ku...

50,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 NE KAMEZ Shitet apartament me siperfaqe totale prej 90 m2. Apartmenti ndodhet në katin e

Shitet Apartament 3+1 Ne Kamez

Kamez/Paskuqan | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.07.2019 (07:11): Shitet apartament me siperfaqe totale prej 90 m2. apartmenti ndodhet në katin e katër te nje pallati 5 katesh. organizohet ne nje korridor qe ben shperndarjen ne living room dhe ne tre dhomat e gjumit. ka nje tualet dhe nje ballkon. prona disponon ...

70,000 Euro 2+1+2WC+2Ballkone (110 m2) ne ASTIR - Bosh | Pallat i Ri | PARKET | Ashnesor me Cip Okazion: Shitet Apartament 2+1+2WC+2Ballkone (110 m2) ne Astir (Kompleksi '

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.07.2019 (00:47): Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me parket | kondicioner | hapesire e madhe me ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | ter...

68,000 Euro Okazion: Mundesi Investimi 1+1+Ballkon (74 m2) Komuna (Kika 1) - i Rikonstruktuar | PARKET Okazion, Mundesi Investimi: 1+1+Ballkon (Kika 1, Kom. e Parisit) i Rikonstruktua

Okazion: Mundesi Investimi 1+1+ballkon (74 M2) Komuna (kika 1) - I Rikonstruktuar | Parke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

21.07.2019 (00:47): Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i paperdorur | kondicioner | tavane te varura me spote | instalimet te reja | izolim akustik | termoi...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

47,000 Euro 2+1 (82 m2) ne Fresk (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor

2+1 (82 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.07.2019 (00:47): Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | kolltuqe cilesore...

220,000 Euro Shitet shtepi ne Don Bosko! Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges Don Bosko. Shtepia ka 3 d

Shitet Shtepi Ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (23:11): Shitet shtepi private, nje kateshe ne fillim te rruges don bosko. shtepia ka 3 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe verande, me nje siperfaqe ndertimi prej 116m2 dhe siperfaqe trualli prej 227m2, ndodhet buze rruges. shtepia eshte e n...

130,000 Euro Shtepi private Shtepi private nje kaçe me oborr 90 merakatrore banes edhe 80 eshte tok me çer

Shtepi Private

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (23:11): Shtepi private nje kaçe me oborr 90 merakatrore banes edhe 80 eshte tok me çertefikat pronsie....

55,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ZOGUT TE ZI Apartamenti ndodhet pranë Zogut të Zi, në një zonë lehtësisht të aksesues

Shitet Apartament 2+1 Prane Zogut Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (23:11): Apartamenti ndodhet pranë zogut të zi, në një zonë lehtësisht të aksesueshme. ka një sipërfaqe prej 55 m² e organizuar në 2 dhoma, kuzhinë dhe banjo. shitet totalisht i mobiluar me çmimin 55.000 €/total. për më shumë informacione na...

31,000 Euro Shitet apartament ne Vlore Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit. Plati eshte i ri. Brenda punimet ja

Shitet Apartament Ne Vlore

Qender | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (22:59): Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit. plati eshte i ri. brenda punimet jane cilesore. me ashensor dhe shkalle te gjera. lagjia eshte e qete. me hipoteke...

Mobilimi:Bosh

31,000 Euro

145,000 Euro

Shitet, Super, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3. • siperfaqa e apartamentit: 125 m2 • or... (Premium 14.03.2020)

85,000 Euro

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 !

Kodra e Diellit | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fillimi i kodres se diellit, ne rrugen shkelqim fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartament... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

104,000 Euro

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi park... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

99,600 Euro Shitet Shtepi ne rrugen 5 Maji ne Allias Tirane. Shitet Shtepi nje Kateshe ne zonen e Alliasit ne rrugen Njazi Meka. Zona eshte e

Shitet Shtepi Ne Rrugen 5 Maji Ne Allias Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (22:09): Shitet shtepi nje kateshe ne zonen e alliasit ne rrugen njazi meka. zona eshte e plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 104m2 dhe nje siperfaqe truall prej 301m2. disponon 3 dhoma gjumi, nje dhome nden...

58,500 Euro SHITET APARTAMENT 2 + 1 + 2 104 m2 ne Rrugen Myslym Keta Ne Rrugen Myslym Keta sa kalon kafen e rremes.Shitet Apartament 2+1+2 Hyrja ndod

Shitet Apartament 2 + 1 + 2 104 M2 Ne Rrugen Myslym Keta

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (21:40): Ne rrugen myslym keta sa kalon kafen e rremes.shitet apartament 2+1+2 hyrja ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 104 m2, e shperndare ne nje dhome ndenje, guzhine e mireorganizuar dhe e ndare...

39,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE ALLIAS TIRANE Ne Rrugen Njazi Meka,Shitet Apartament 1+1 me siperfaqe totale prej 54 m2, i lok

Shitet Apartament 1+1 Ne Allias Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (21:40): Ne rrugen njazi meka,shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale prej 54 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, nje tualet, korridor, ballkon i pershtatur ne ane...

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

145,000 Euro Tek Pami Shitet Super 2+1 modern me planimetri perfekte 111 m2. Shitet Super apartament tek Hyrja Kopeshtit Botanik 2+1 111 m2 neto,
Apartamen

Tek Pami Shitet Super 2+1 Modern Me Planimetri Perfekte 111 M2.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (20:30): Shitet super apartament tek hyrja kopeshtit botanik 2+1 111 m2 neto, apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1 + 2 tualete +2 ballkone,111 m2. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te...

99,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 tek Xhamlliku!! Shitet Super Apartament 2+1!!
Tek Xhamlliku nje nder zonat me te mira.Shitet ap

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Xhamlliku!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:30): Shitet super apartament 2+1!! tek xhamlliku nje nder zonat me te mira.shitet apartament 2+1+2 ballkone 116.2 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e cilesor te mire administeuar 24h. apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhi...

87,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1investim i Sigurt! Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1investim I Sigurt!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:29): Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 87000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome...

139,000 Euro Vlore,shes apartament 1+1+oborr,200 m²,139.000 Eur(Grean Coast,Palase) Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST

Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 M²,139.000 Eur(grean Coast,palase)

Uji i ftojte | Vlore (36.21 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (20:18): Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,kompleksi grean coast. apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal...

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

127,000 Euro Super apartament me hipoteke ne shitje 105 m2,127.000 Eur (SECRET GARDEN REZIDENCE)                            Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (secret Garden Rezidence)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:18): Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballkon. sip totale 105 m2 kati 2 banimit ne kompleks rezidencial. nese kerkoni qetesine absolute d...

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

64,000 Euro KLERING--Durres,shes apartament 2+1,kati 2,80 m2,64.000 Eur (VALA MAR) Vala Mar Residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne

Klering--durres,shes Apartament 2+1,kati 2,80 M2,64.000 Eur (vala Mar)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:18): Vala mar residence, ofron apartamente te ndryshme, me nje shtrirje prej 1 km ne bregdetin e adriatikut ne keto objekte rezidenciale 3-kateshe. shitet apartament brenda kompleksit rezidencial 2+1 ne katin e 2, me siperfaqje 80 m2, me cmim kler...

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

63,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L 63000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme lehtesishte te mobilueshme,ndodhet prane pallatit vila l dhe disponon dokumentacion t... (Premium 15.10.2019)

45,000 Euro

Shitet apartament 1+1+ballkon (60 m2) ne ali dem (rr. bajo topulli-kmy) me hipoteke te rregullt | mobilim cilesor | shtruar me pllake | ndricim perfek... (Premium 18.12.2019)

83,000 Euro

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

47,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dri... (Premium 31.12.2019)

57,000 Euro Durres,shes apartament 2+1,Kati 2, 82 m²,57.000 Eur (LURA 3,Gjiri i Lalzit) Apartamenti ne shitje ne Fshatin Turistik “Lura 3”, tek Gjiri i Lalzit, Durr

Durres,shes Apartament 2+1,kati 2, 82 M²,57.000 Eur (lura 3,gjiri I Lalzit)

Tjeter zone | Tirane (28.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:17): Apartamenti ne shitje ne fshatin turistik “lura 3”, tek gjiri i lalzit, durres. apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re 3-kateshe me punime shume cilesore. apartamenti ka nje siperfaqe 82 m2 i organizuar ne sallon+ zone ngrenje, 2 dhoma...

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

100,000 Euro Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(kopshti Zoologjik)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (20:17): Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ...

121,000 Euro KLERING-Tirane,shes super apartament 2+1,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Klering-tirane,shes Super Apartament 2+1,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (20:17): Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet...

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

76,000 Euro Tirane,shes apartament cilesor 2+1,Kati 3, 109 m²,76.000 Eur (Rezidenca Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Cilesor 2+1,kati 3, 109 M²,76.000 Eur (rezidenca Don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (20:16): Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apartame...

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (n... (Premium 07.08.2020)

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: ... (Premium 09.08.2019)

117,900 Euro

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. ap... (Premium 25.07.2019)

137,000 Euro

Okazion Per Investim, Shitet Apartament 100 M2 Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati ngjitur me ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2 ne certifikate te pronesise. perbehet nga soxhorno e madhe, ... (Premium 09.08.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne rrugen tefta tashko pran pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e 3te te nje pallati 9katesh me ashensor. punime te reja... (Premium 21.07.2019)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

70,000 Euro

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me pa... (Premium 31.12.2019)

168,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 28.07.2019)

90,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga "riza cerova". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati i ri. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92... (Premium 07.03.2020)

75,000 Euro

Okazion: 2+1+ballkon Don Bosko (vizioni) Pallat I Ri| Ashensor| 10000 Euro Mobilim I Ri | Kondicione

Don Bosko | Tirane (2.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1+ballkon (79 m2) prane kompleksit vizion (don bosko) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobil... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,kompleksi Golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 108.64m i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri i perfunduar,apartamenti dispon 2 dhoma gjumi,2 banjo... (Premium 04.08.2019)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

87,000 Euro Okazion-shitet 2+1,i sapoperfunduar,87.000 Eur (Fusha e Aviacionit,TURDIU) Super Okazion!! 

Shitet Apartament i sapoperfunduar 2+1 tek Rezidenca Turdiu

Okazion-shitet 2+1,i Sapoperfunduar,87.000 Eur (fusha E Aviacionit,turdiu)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

20.07.2019 (20:16): Super okazion!! shitet apartament i sapoperfunduar 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 125 m2, kati i 8 pamje fantastike. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tuale...

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

104,000 Euro Super Okazion 2+1 - (Shk. e Baletit - 7 xhuxhat ) PALLAT I RI- Strukture e Mire, ME DIELL & PAMJE Shitet 2 + 1 Bosh, i Perdorur me pare si Zyre ( Shkolla e Baletit/Rr. Petro Nini

Super Okazion 2+1 - (shk. E Baletit - 7 Xhuxhat ) Pallat I Ri- Strukture E Mire, Me Diell

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (20:02): Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi parkimi | kondicioner | ambient i vezhguar me kamera | ndricim i larte natyral | dritare dopio xham | ly...

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

37,000 Euro Okazion 1+1 i Madh 61 M2 (Rr. Irfan Tomini - Afer Pall. me Shigjeta)| Hipoteke | Me diell | Planimetri e Rregullt Super Okazion: Shitet 1 + 1 (61 m2) tek ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re -

Okazion 1+1 I Madh 61 M2 (rr. Irfan Tomini - Afer Pall. Me Shigjeta)| Hipoteke | Me Diell

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (19:45): Super okazion: shitet 1 + 1 (61 m2) tek ish stacioni i fundit i tiranes se re - rr. irfan tomini- mbrapa pallatit me shigjeta | planimetri e rregullt | parkim i sigurte ne zone | ndricim shume i mire natyral | shtruar me pllake cilesore | kundrabufe ...

Mobilimi:Bosh

37,000 Euro

116,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje afer Kodres se Diellit, 106 m2 Rruga Trendafili i Bardhe, 50 m. pa mberritur tek Rezidenca Kodra e Diellit , Sh

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (19:05): Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sallon ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. okazion i mire edhe per investim, pasi ndodhet shum...

61,500 Euro Super okazion! Shitet apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta Shitet apartament 2+1 tek Pallati me Shigjeta. Ka nje siperfaqe prej 73 m2, si d

Super Okazion! Shitet Apartament 2+1 Tek Pallati Me Shigjeta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.40 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (19:04): Shitet apartament 2+1 tek pallati me shigjeta. ka nje siperfaqe prej 73 m2, si dhe nje ballkon i cili ka sip.extra. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati egzistues me granil. ka nje planimetri shume te mire, me 2 dhoma gjumi dhe nje sal...

85,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje; /zona; "Mbrapa Fakultetit të Inxhinierisë ]Apartament 2+1 ne shitje; /zona; "Mbrapa Fakultetit të Inxhinierisë &quo

Apartament 2+1 Ne Shitje; /zona; "mbrapa Fakultetit Të Inxhinierisë

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (19:02): ]apartament 2+1 ne shitje; /zona; "mbrapa fakultetit të inxhinierisë "📌 apartamenti ka një sipërfaqe prej 125m², ndërsa e brendshme 112m², hapësirë e bollshme, lartësi muri prej 3m. përbëhet nga sallon i madh ndjenje/kuzhinë sëbashk...

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

2,300,000 Leke Shitet apartament 60m2 Apartament 1+1 ne gjendje shume te mire dhe me garazhd.ne lagjen Gafur Muca,pran

Shitet Apartament 60m2

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:45): Apartament 1+1 ne gjendje shume te mire dhe me garazhd.ne lagjen gafur muca,prane qendres shendetesore dhe ish karburantit gulf.aktualisht me qera.cel 0696594205.. jepet me qera 10000 lek ne muaj....

Mobilimi:E Mobiluar

2,300,000 Leke

117,900 Euro Shitet Apartament 2+1, 131 m2, Rr. Irfan Tomini, afer Bulevardit Gjergj Fishta, Ne Vasil Shanto, Rruga Irfan Tomini, pjesa afer Bulevardit Gjergj Fishta,Shitet

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.07.2019 (17:41): Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. apartamenti ndodhet ne katin e 4, pallat me ashensor, ka hapesira te medha dhe me drite, dhe perbehet ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim