banesa ne tetove me qera 

 Online 142 lexues | 25 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 142 lexues | 25 njoftime ne pritje
65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

80,000 Euro
Apartament 2+1 ne shitje Rruga Jordan Misja ne Tirane Rruga Jordan Misja, afer Burgut, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 97 m2 me Hipo

Apartament 2+1 Ne Shitje Rruga Jordan Misja Ne Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga jordan misja, afer burgut, shitet apartament 2+1, siperfaqe 97 m2 me hipoteke, kati 3 pallat ekzistues, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 banjo me dritare , koridor, 1 ballkon, shitet bosh, orjentimi me diell. shitet 8... 10/12/2019 13:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

99,000 Euro
Apartament 2+1 ne shitje Kopeshti Botanik Rruga Rreli ne Tirane 
Rruga Rreli, prane Kopeshtit Botanik, shitet Apartament 2+1 ne pallat te ri, s

Apartament 2+1 Ne Shitje Kopeshti Botanik Rruga Rreli Ne Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

rruga rreli, prane kopeshtit botanik, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m2 me hipoteke, kati 4 pa ashensor, i perbere nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet ballkon, me orientim veri – jug – perendim, ne nje nga zonat me te pref... 10/12/2019 13:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

98,000 Euro
Apartament 1+1 ne shitje Shkolla e Kuqe ne Tirane Rruga Qemal Stafa, prane Shkolles se Kuqe, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 82 m

Apartament 1+1 Ne Shitje Shkolla E Kuqe Ne Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga qemal stafa, prane shkolles se kuqe, shitet apartament 1+1, siperfaqe 82 m2 me hipoteke, kati 6 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, kuzhine gatimi me vete, ballkon, tualet me dritare, i mobiluar ne menyre bashkekohor... 10/12/2019 13:40... Lexo detajet..

55,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje ne Laprake, Tirane Laprak, Rruga Dritan Hoxha, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 97 m2 me Hipoteke,

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake, Tirane

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Laprak, rruga dritan hoxha, shitet apartament 2+1, siperfaqe 97 m2 me hipoteke, kati 12 (i fundit) me ashensor, apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone, bosh , orientim jug-lindje . shitet 55.000 euro i diskutushem... 10/12/2019 13:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 125 m² 115.000 Euro (Rruga e Panorama) Shitet apartament 2+1 tek rruga "Panorama" pranë hipotekës. Apartame

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 125 M² 115.000 Euro (rruga E Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga "panorama" pranë hipotekës. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 125 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi... 10/12/2019 13:26... Lexo detajet..

800,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 205 m² 800.000 Euro (3 Vellezerit Kondi) Pro13540 Vila ndodhet në Rrugen 3 Vellezerit Kondi. Informacion mbi vilën:• 3 Katësh

Tirane, Shes Vile 3 Katshe Kati 3, 205 M² 800.000 Euro (3 Vellezerit Kondi) Pro13540

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.06 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
205.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet në rrugen 3 vellezerit kondi. informacion mbi vilën:• 3 katëshe • sipërfaqja e ndertimit 205 m2 • siperfaqja e banimit 620 m2 • siperfaqja e truallit 774 m2. vila disponon ne katin e pare • salloni i ndenjes •ambjenti i g... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

320,000 Euro Super apartament për shitje pranë Kopshtit Zoologjik, Rr. Eduart Mano Super apartament për shitje pranë Kopshtit Zoologjik, Rr. Eduart Mano

Apart

Super Apartament Për Shitje Pranë Kopshtit Zoologjik, Rr. Eduart Mano

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
350.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament për shitje pranë kopshtit zoologjik, rr. eduart mano apartament unik i ndodhur në katin e 4 -rt te fundit rreth 350m² sipërfaqe totale pa përfshire ketu tarracën e cila është në pronësi dhe të ofron një pamje fantasti... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

117,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet, apartament 2+1, liqeni i thatë, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, me super pamje fantastike nga liqeni, disponon certifikatë pronësie, i po... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

99,000 Euro APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK BLLOKU GINTAS Shitet apartament 3+1+2 ne zonen e Laprakes, Blloku Gintash.
Ka sip. totale 137

Apartament 3+1+2 Per Shitje Tek Blloku Gintas

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 3+1+2 ne zonen e laprakes, blloku gintash. ka sip. totale 137.5 m2, ku nga keto 124.57 m2 jane sip. e brendshme. ndodhet ne katin e 7 (jo te fundit) te nje pallati me ashensor. organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambj... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

95,000 Euro 95000 Euro 112 M/2 Shitet aparatament 2+1 i konvertueshem edhe ne 3+1, 112 M/2, 2 banja, ballkon.

95000 Euro 112 M/2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet aparatament 2+1 i konvertueshem edhe ne 3+1, 112 m/2, 2 banja, ballkon. rruga kavajes.prane 21 dhjetorit... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

88,000 Euro Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 ! Ne Don Bosko prane Viva Market shitet super apartament 2+1 + garazhd i perfshire

Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1 !

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne don bosko prane viva market shitet super apartament 2+1 + garazhd i perfshire ne cmim. siperfaqja prej 84 m2 organizohet ne: sallon ndenje te mobiluar ne menyre bashkohore, pjesa e gatimit qe eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektrshtepiake e... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

83,500 Euro Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri! Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!!

Tek Kompleksi Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne rrugen e kavajes, te square 21, shitet apartament 1+1 me super planimetri!!! “square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern te jetesës, promovon një jetë te shëndoshë, një komunitet të përkryer banimi, përbën... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,500 Euro

82,500 Euro Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri! Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!!

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Ne rrugen e kavajes, te square 21, shitet apartament 1+1 me super planimetri!!! ne rrugen e kavajes, te square 21, shitet apartament 1+1 me super planimetri!!! “square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern te jetesës, pr... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,500 Euro

72,000 Euro shitet SUPER 2+1 105 m2 me hipoteke 685 euro/m2 Apartamenti ka kubature te rregullte, shperndarje me korridor dhe hapsira katror

Shitet Super 2+1 105 M2 Me Hipoteke 685 Euro/m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore pa kollona ose cepa ,lehtesishte e mobilueshme.apartamenti ndodhet buze bulevardit te ri prane dy rotondove.apartamenti disponon dokument hipotekor dhe nuk shitet me kr... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

69,000 Euro SUPER OKAZION ne kompleksin Mangalem 21, Ali Demi. 
Apartament 2+1 me sipërfaqe 91.9 m2, i orientuar në Lindje, me pamje nga Mal

Super Okazion Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

apartament 2+1 me sipërfaqe 91.9 m2, i orientuar në lindje, me pamje nga mali i dajtit, dhe me fushëpamje të lirë, të papenguar nga ndërtime të tjera. hyrja e apartamentit të fton në ambientin e mirëndriçuar të ditës. në krahun e dja... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

66,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 112 m² 66.000 Euro (Misto Mame) Ne zonen e Misto mame,prane Spitalit Amerikan 3, shitet apartament i ri,Siperfaq

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 4, 112 M² 66.000 Euro (misto Mame)

Zone Periferike | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne zonen e misto mame,prane spitalit amerikan 3, shitet apartament i ri,siperfaqe totale 112 m2. kati 4 ne objekt,i mireorganizuar ne cdo aspekt . organizohet ne : soxhorno e madhe,2 dhoma gjumi,2 tualete(1 me dritare) dhe 1 ballkon. punime super cil... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

61,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Cmimi 61.000 euro Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë.
Apartamenti disponon: Ambjent

Shitet, Apartament 1+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. Cmimi 61.000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament 1+1, liqeni i thatë, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, apartamenti është i investuar, me pamje fantastike nga liqeni, disponon certifikatë pronësie, i pozicio... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

60,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje ne Don Bosko, Tirane Don Bosko, pran Restorant Gjelit, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 87 m2 Neto, m

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko, Tirane

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Don bosko, pran restorant gjelit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 87 m2 neto, me hipotek, kati 5, pallat i ri pa ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, korridor dhe ballkon, pjeserisht i mobiluar. o... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

56,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK PORTI Shitet apartament 2+1 ne Vlore tek Porti
Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gju

Shitet Apartament 2+1 Tek Porti

Qender | Vlore (1.65 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne vlore tek porti apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon. orientimi favorizon drite gjate gjith dites . dyert jane te porositura . disponon dokumentacion te rre... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

53,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Apartament 1+1, me sipërfaqe 72.4 m2, me orientim nga Jugu. Hyrja në apartamen

Shitet Apartament 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 72.4 m2, me orientim nga jugu. hyrja në apartament realizohet nëpërmjet një korridori të vogël, ku në të majtë të tij ndodhet tualeti dhe dhoma e gjumit, e cila komunikon me llozhën e apartamentit. në këtë ... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

41,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, Tiranë, PRI13530 Apartamenti është i pozicionuar në zonën Kodra e diellit. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Pri13530

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 57.8 m2 • orientim: jug-perëndim. • dokumentacioni: me certifiktë pronësie. organizi... 10/12/2019 13:24... Lexo detajet..

105,600 Euro Apartament ne shitje 2+1 KOMPLEKSI MAGNET / KONTAKT. Apartament ne shitje 2+1 ne nje nga komplekset me te mira.
Apartamenti eshte i

Apartament Ne Shitje 2+1 Kompleksi Magnet / Kontakt.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament ne shitje 2+1 ne nje nga komplekset me te mira. apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes dhe ngrenies ,korridor ,2 dhoma gjumi, njera dhome ka garderob,,nje tualet si dhe nje ballkon. apartamenti eshte pjese e nje kompleksi ... 10/12/2019 13:23... Lexo detajet..

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

55,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 4, 57 m² 55.000 Euro (Medreseja) Shitet apartament 1+1 tek "Medreseja". Apartamenti ndodhet në katin e

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 57 M² 55.000 Euro (medreseja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek "medreseja". apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 57 m2 , është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. vendodhja e fav... 10/12/2019 13:23... Lexo detajet..

85,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1,110M ,GOLDEN PARK Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110m i cili ndodhet ne katin e 5 te nje

Shitet Apartament 2+1,110m ,golden Park

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 110m i cili ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri,buze rruge,apartamenti ka kubature dhe organizim shume te mire,disponon 2 dhoma gjumi,1 banjo,2 ballkone si dhe salloni bashke me kedin e kuzhines.... 10/12/2019 13:23... Lexo detajet..

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2 Katshe 47 m² 75.000 Euro (Medreseja) Shitet shtëpi private 4+1 në zonë e "Medresesë". Shtëpia ka struk

Tirane, Shes Apartament 2 Katshe 47 M² 75.000 Euro (medreseja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtëpi private 4+1 në zonë e "medresesë". shtëpia ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe totale prej 47 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet , verandë dhe 24 m2 oborr. shtëpia ësh... 10/12/2019 13:22... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim