century 21 tirane 

 Online 161 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
83,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1+verandë,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
139.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "unik". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

159,000 Euro
OKAZION Shitet Ap 2+1 Bllok Pll i ri bashk me nje vend Parkimi ☑️Super Okazion Shitet Apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zon

159,000 Euro Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me mobilimin dhe nje post parkimi ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhoma gjumi ... 14/07/2020 18:10... Lexo detajet..

54,000 Euro
2+1+Kuzhine Vec + Ballkon (Afer Shkolles se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte Shitet 2+1+Kuzhine Vec+ Ballkon Ne Vendodhje Perfekte ( Afer Shkolles Se Baletit

54,000 Euro 2+1+kuzhine Vec + Ballkon (afer Shkolles Se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) - 66 m2 neto - me hipoteke mundesi ideale per investim per te banuar vete dhe per qera afatgjate) - ... 14/07/2020 17:42... Lexo detajet..

42,000 Euro
Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 42,000 € ID: plus16762 Shitet, apartament 1+1, në zonën e Freskut, Rruga Muhamet Deliu.
Informacion

42,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë. 42,000 € Id: Plus16762

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet, apartament 1+1, në zonën e freskut, rruga muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 70 m2 • kati i 1 banim • orientim veri-lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gat... 14/07/2020 17:37... Lexo detajet..

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE GREEN PARK ! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati cilesor me administrim. Organ

35,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Prane Green Park !

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (1.50 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati cilesor me administrim. organizohet ne dhome gjumi me ballkon te madh, sallon me kuzhine te perbashket dhe tualet me ajrosje natyrale. orientohet me pamje jug-lindje dhe shitet totalisht i mobiluar. ... 14/07/2020 17:36... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet Apartament tek Komuna e Parisit Apartament 1+1 i mobiluar dhe areduar ne menyre bashkekohore me arkitekt. Perbeh

85,000 Euro Shitet Apartament Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Apartament 1+1 i mobiluar dhe areduar ne menyre bashkekohore me arkitekt. perbehet nga 1 dhome gjumi e bollshme me dalje ne ballkon. dhoma eshte bere e re para 10 muajsh, salloni, kuzhina dhe ambjenti i ngrenies. salloni ka nje vetrate xhami sa gjith... 14/07/2020 17:35... Lexo detajet..

126,000 Euro  Apartament ne shitje ne Tirane Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te Tiranes prane fakultetit juridik

126,000 Euro Apartament Ne Shitje Ne Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te tiranes prane fakultetit juridik. ndodhet ne nje pallat ekzistues, kati i trete.disponon certifikate te rregullt pronesie.perbehet nga nje sallon i madh ndenje, ambient gatimi, ambjent ngrenie, 2 tualet... 14/07/2020 17:32... Lexo detajet..

150,000 Euro Shitet apartament 3+1 në “Bllok”, Rruga ‘’Abdyl Frasheri’’. Shitet apartament 3+1 në “Bllok”, Rruga ‘’Abdyl Frasheri’’. Apartam

150,000 Euro Shitet Apartament 3+1 Në “bllok”, Rruga ‘’abdyl Frasheri’’.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 3+1 në “bllok”, rruga ‘’abdyl frasheri’’. apartamenti ka një sipërfaqe prej 100 m2, dhe ndodhet në katin e iv-të një pallati ekzistues. Është i organizuar ne një dhomë ndenje dhe gatimi te perbashket, tre dhoma... 14/07/2020 17:29... Lexo detajet..

90,000 Euro Apartamente ne Shitje ne Ali dem 1+1 edhe 2+1 Shiten Apartamente ne zonene e Ali Demit. Apartamentet kan siperfaqje 100m2,99m

90,000 Euro Apartamente Ne Shitje Ne Ali Dem 1+1 Edhe 2+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Shiten apartamente ne zonene e ali demit. apartamentet kan siperfaqje 100m2,99m2, 78m2, 125m2, 130m2. apartamentet kane tipologi 1+1 dhe 2+1. kane nje project me planimetri te bollshme edhe me tere hapsirat te shfrytzueshme. pallati eshte drejte per... 14/07/2020 17:19... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT NE PLAZH GOLEM -DURRES  2+1 Shitet Apartament ne plazh Golem. Apartamenti ndodhet ne nje rezidence

70,000 Euro Shitet Apartament Ne Plazh Golem -durres 2+1

Zone Periferike | Kavaje (25.27 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament ne plazh golem. apartamenti ndodhet ne nje rezidence buze detit dhe ka nje siperfaqe 94m2. bashke me apartamentin ne te njejtin cmim ndodhet edhe nje garzhde me nje siperfaqe 25m2. apartamenti eshte i ... 14/07/2020 17:19... Lexo detajet..

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

89,500 Euro

Shitet apart.i vecante 2+1+1 ballkon me 1 wc (67.14m)ne super vendndodhje ( shallvaret) | orientimi ideal jug-lindje dhe veri-perendim kati 4te | vend... (Premium 31.12.2020)

120,000 Euro

Pri+ 3516 apartamenti është i pozicionuar në zonën e komunës së parisit tek kompleksi kika 1 . informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim ... (Premium 14.03.2021)

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

70,000 Euro SHITET APARTAMENT NE PLAZH NE DURRES TEK DY KITARAT Shitet Apartament ne Durres tek dy kitarat, afer detit. Apartamenti ka

70,000 Euro Shitet Apartament Ne Plazh Ne Durres Tek Dy Kitarat

Qender | Durres (1.50 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament ne durres tek dy kitarat, afer detit. apartamenti ka 100m2 dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi te medha , nje soxhorno, nje aneks dhe nje banjo me dritare. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te pallatit. ap... 14/07/2020 17:19... Lexo detajet..

96,000 Euro shitet SUPER 2+1 OKAZION kompleksi green city 720 euro m2 DHE POST PARKIMI Kompleksi GREEN CITY disponon standarte te larta jetese, I organizuar me gjelbe

96,000 Euro Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Green City 720 Euro M2 Dhe Post Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
119 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana me kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte ndertimi i ... 14/07/2020 17:19... Lexo detajet..

135,000 Euro Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe 123m2+100m2 verande. Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin

135,000 Euro Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Hapesire Te Madhe 123m2+100m2 Verande.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
223 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Tek 21 dhjetori, ne rrugen frosina plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi me siperfaqe te madhe, te cilat kane dalje ne verande. veranda ka siperfaq... 14/07/2020 17:19... Lexo detajet..

150,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1 I Super Investuar  Te 21 Dhjetori, pas Institutit Te Sigurimeve Shoqerore, shitet super apartament

150,000 Euro 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1 I Super Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
144 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

te 21 dhjetori, pas institutit te sigurimeve shoqerore, shitet super apartament 3+1+2 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem se bashku me ambientin e ga... 14/07/2020 17:19... Lexo detajet..

183,000 Euro Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2+Garazhd, Me Strukture Perfekte Tek Kompleksi Delijorgji, ne nje nga objektet e sapo perfunduara, shitet apartam

183,000 Euro Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2+garazhd, Me Strukture Perfekte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Tek kompleksi delijorgji, ne nje nga objektet e sapo perfunduara, shitet apartament 2+1+2+ plus nje garazhd, me strukture perfekte. kompleksi ku ndodhet apartamenti eshte cilesuar si kompleksi me i mire i viteve te fundit, jo vetem per cilesine e pun... 14/07/2020 17:18... Lexo detajet..

138,000 Euro Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt! Tek Materniteti i Ri, shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndo
3+1
Dhoma|Sallon
136 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Tek materniteti i ri, shitet apartament 3+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne, nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 3 dhoma gjumi njera prej... 14/07/2020 17:18... Lexo detajet..

116,600 Euro Te nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Foleja e Gjelber, shitet apartament me cmime klering Te nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Foleja e Gjelber, shitet apartam

116,600 Euro Te Nje Nga Rezidencat Me Te Mira Ne Tirane, Tek Foleja E Gjelber, Shitet Apartament Me Cmi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Te nje nga rezidencat me te mira ne tirane, tek foleja e gjelber, shitet apartament me cmime kleringu per vetem 1150 euro/m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 102 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballko... 14/07/2020 17:18... Lexo detajet..

128,000 Euro Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 ! Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me

128,000 Euro Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planimetri perfekte, ndahet ne nje sallon pritje me 2 vetrata te medha xhami te cilat rrihen nga dielli gja... 14/07/2020 17:18... Lexo detajet..

82,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Square 21 Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Square 21. Informacion mbi apartamentin: • K

82,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Square 21

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin square 21. informacion mbi apartamentin: • kati 5 • sipërfaqja e apartamentit: 74.7 m2 . apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit •tualeti • ballkoni • korr... 14/07/2020 17:17... Lexo detajet..

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

72,100 Euro

Mundesi per investim: shitet apartament 2+1 mbi kristal center (kodra e diellit) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kuzhine e re... (Premium 18.12.2020)

145,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Zogu I Zi Apartament ndodhet ne Zogu i Zi. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e

145,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

... 14/07/2020 17:16... Lexo detajet..

125,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Okazion !!!! Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Me Cmim Okazion
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

tek rezidenca kodra e diellit 2 shitet apartament 3+1+2 tualete me cmim okazion. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete me hapesira te bo... 14/07/2020 17:16... Lexo detajet..

71,100 Euro Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz Apartamenti ndodhet ne Rrugen Harry Fultz. Informacion mbi apartamentin: • Sip

71,100 Euro Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
13
Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen harry fultz. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 79 m2 • kati 13, jo i fundit. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimit • dhoma e gjumit • tualeti. cilesime te tjer... 14/07/2020 17:16... Lexo detajet..

125,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Okazion!! Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Me Cmim Okazion.
3+1
Dhoma|Sallon
145 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 2 shitet apartament 3+1+2 tualete me cmim okazion. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh i organizuar ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete me hapesira te bol... 14/07/2020 17:16... Lexo detajet..

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia,tek terminali. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • amb... (Premium 07.03.2021)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

68,000 Euro

Shitet Apartament 86 M2, 2+1 Laprake, 68000 Euro (pallat I Ri)

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2 dhoma, nje sallon dhe nje tualet. korridor shperndares dhe planimetri e rregullt dhe shume komode. e investuar ne menyre cilesore... (Premium 23.07.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Myslym Shyri, Kati 4, 66m2, 92000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 66m2 ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar te momentit. nuk ndodhet buze rruges por ne r... (Premium 23.07.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

150,000 Euro

Shitet Shtepi Private

Qender | Shkoder
4+1 Dhoma|Sallon
280.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi private ne qender te qytetit, prane sherbimeve shoqerore. ambjentet jane: salle ngrenie, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 1 ballkon, obo... (Premium 20.07.2020)

115,000 Euro Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 me Super Investim! Te Komuna e Paristi shitet apartament 2+1 totailisht i investuar me hapesira te

115,000 Euro Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Te komuna e paristi shitet apartament 2+1 totailisht i investuar me hapesira te bollshme dhe me shum drite. apartamenti ndodhet ne katin e 8- te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon ndenje me hapesire te bollshme me... 14/07/2020 17:15... Lexo detajet..

263,000 Euro Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje. Shume prane Stadiumit Qemal Stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollsh

263,000 Euro Stadiumi Qemal Stafa, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndodhje.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
146 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shume prane stadiumit qemal stafa, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me 10 kate dhe ashensor. organizohet ne 1 ambient me vehte gatimi me ballkon, 1 sallon gjithashtu... 14/07/2020 17:15... Lexo detajet..

76,000 Euro Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Ne Autostrade Pas VEKO, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!! Apartament

76,000 Euro Ne Autostrade Pas Veko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Mobilim Cilesor!!!

Vore | Tirane (5.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
118 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Ne autostrade pas veko, shitet apartament 2+1+2 me mobilim cilesor!!! apartamenti ndodhet ne rrugen ardeno ne zonen industriale pas veko ne katin e trete te nje nje pallati te ri te pajisur me ashensor. apartamenti ka siperfaqe totale prej 118 m2 dhe... 14/07/2020 17:15... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim