garsoniere ne shitje 

 Online 136 lexues | 34 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

108,000 Euro

Tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik jug-perendim dhe planimetri perfekte. ndodhet ne nje nga godinat me te mira... (Premium 16.05.2021)

70,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 13.01.2021)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

67,000 Euro
Shitet apartament me prespektiv investimi Shitet apartamenti me HIPOTEK ne zonen e Yzberishtit pran KMY ne rrugen Loni Lig

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qarkullimin ne tirane nepermjet urbanit qe ka staciojni pran pallatit. apartamenti sipas planimetrise ... 06/06/2020 23:50... Lexo detajet..

130,000 Euro
OKAZION!!! Super apartament 2+1+2 tualete ne shitje tek Rruga e Kavajes. Shitet super apartament 2+1+2 tualete .
Siperfaqja e apartamentit eshte 152.8

Okazion!!! Super Apartament 2+1+2 Tualete Ne Shitje Tek Rruga E Kavajes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament 2+1+2 tualete . siperfaqja e apartamentit eshte 152.8 m2. e pajisur me hipoteke dhe certifikate pronesie. ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. adresa: rruga e kavajes. cmimi: 130 mije euro.... 06/06/2020 22:24... Lexo detajet..

53,250 Euro
Shitet Apartament 2+1 ish fusha prane Unazes se re ✅ Organizim përfekt sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon
✅ Fasade me tul

Shitet Apartament 2+1 Ish Fusha Prane Unazes Se Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

✅ organizim përfekt sallon, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon ✅ fasade me tulle termike dhe dekorative ✅ ambjente të gjelbëruara ✅ siperfaqe 71 m2 ✅ aktualisht po ounohet ne muraturen e tulles ✅ gati per banim ne janar 2021 🏗 pun... 06/06/2020 22:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,250 Euro

282,000 Euro Shitet 3+1 tek Liqeni 🔹️Shitet Apartament 3+1 tek rruga e Kosovareve prane Liqenit Artificial te

Shitet 3+1 Tek Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
157.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🔹️shitet apartament 3+1 tek rruga e kosovareve prane liqenit artificial te tiranes. 🔹️organizim: 1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. kati i 3-te. 🔹️punime cilesore, fasade e ventiluar, projekt konstruktiv zvicerian, proj... 06/06/2020 22:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

282,000 Euro

360,000 Euro Shitet, Duplex. Pazari i ri OPP15607

Duplexi ndodhet ne zonen e Pazarit te ri. Informacione mbi duplexin

Shitet, Duplex. Pazari I Ri

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (4.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Opp15607 duplexi ndodhet ne zonen e pazarit te ri. informacione mbi duplexin : • siperfaqja totale : 300m2. • kati 6 -7. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi i vecuar. • 2 dhoma gjumi te bollshme. • 3 garderoba. • 2 tuale... 06/06/2020 21:49... Lexo detajet..

101,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 TEK MEDRESEJA (TEK KOMPLEKSI ARLIS) Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 112.3 m2,

Shitet Apartament 2+1 Tek Medreseja (tek Kompleksi Arlis)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 112.3 m2, dhe eshte ne faze ndertimi.. kompleksi ka nje cilesi te larte te ndertimit dhe ndodhet ne nje nga pikat kyce ne tirane qe mundeson lidhjen me shume rruge kryesore. apart... 06/06/2020 20:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

101,000 Euro

63,000 Euro SHITET APARTAMENT 1 + 1 NE DON BOSKO Shitet Apartament ne Don Bosko mbrapa market Viva. Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 1 + 1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament ne don bosko mbrapa market viva. apartamenti ndodhet ne katin e 7te, ka nje siperfaqe totale 83 m dhe siperfaqe e brendshme 75.2 m. ka orientim jug - perendim. eshte i organizuar ne nje ambient ndenjie, kuzhine,tualet dhe ballkon. ... 06/06/2020 20:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

115,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Komuna E Parisit,Tirane PRI15620 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e Komunes se Parisit• Informacion mbi

Shitet,apartament 2+1,komuna E Parisit,tirane Pri15620

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit• informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 9 • siperfaqja e apartamentit: 120m2 • orientim lindje perendim •me dokumentacion te rregullt hipotekor • organizimi : •... 06/06/2020 20:41... Lexo detajet..

128,000 Euro Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 ! Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me

Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planimetri perfekte, ndahet ne nje sallon pritje me 2 vetrata te medha xhami te cilat rrihen nga dielli gja... 06/06/2020 20:11... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

128,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planime... (Premium 28.03.2022)

105,000 Euro

... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

92,000 Euro Shitet, Apartament, 2+1 Liqeni Thatë, Tiranë. Shitet, Apartament, 2+1 Liqeni Thatë, Tiranë.

Apartamenti ndodhet në rrug

Shitet, Apartament, 2+1 Liqeni Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, apartament, 2+1 liqeni thatë, tiranë. apartamenti ndodhet në rrugën "hamdi garunja". apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor, 1 ballkon i madh, i investuar, orientimi: jug-perëndim, pall... 06/06/2020 19:54... Lexo detajet..

68,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Kopshti Zoologjik,Tirane, PRI15870 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e Kopshtit zoologjik . • Informacion

Shitet,apartament 1+1,kopshti Zoologjik,tirane, Pri15870

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kopshtit zoologjik . • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 1 • siperfaqja e apartamentit: 63.7m2 • orientim lindje perendim •me dokumentacion te rregullt hipotekor • organizimi :... 06/06/2020 19:46... Lexo detajet..

57,000 Euro Ne Shitje 10 Apartamente me siperfaqe te ndryshme Prane te Farmacia Nr 10 Pallat te ri Ne shitje 10 Apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen e Dibres prane Fa

Ne Shitje 10 Apartamente Me Siperfaqe Te Ndryshme Prane Te Farmacia Nr 10 Pallat Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne shitje 10 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 ne shitje ne rrugen e dibres prane farmacise nr 10 si vendodhje ndertime te reja 2020 - 2021, punime te nje cilesie shume te mire • siperfaqe duke filluar nga 63.4m2-114.3m2 • kati te ndryshme pal... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

68,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht(future16128) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future16128)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,prane bulevardit të ri. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 124.4 m2,nga të cilat 100 m2 janë sipërfaqe e b... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

169,999 Euro OKAZION. Shitet vile pran pallatit me shigjeta Shitet vil 3 kateshe ne selit shum prane pallatit me shigjeta me cmim okazion, v

Okazion. Shitet Vile Pran Pallatit Me Shigjeta

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
389.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vil 3 kateshe ne selit shum prane pallatit me shigjeta me cmim okazion, vila ndodhet shum pran kompanise shaga, ne rrugen hamdi pepo, vila ka siperfaqe truall 388 m2, siperfaqe kati pare dhe i dyta 260 m2 me certifikate pronesie, kati 3 ka si... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

169,999 Euro

200,000 Euro SHITET SHTËPI PRIVATE 2-KATËSHE NË LAGJEN"SKËNDËRBEJ" , ELBASAN Shitet vilë 2 -katëshe në lagjen "Skëndëbej , Elbasan, me sipërfaqe

Shitet ShtËpi Private 2-katËshe NË Lagjen"skËndËrbej" , Elbasan

Qender | Elbasan
5+1 Dhoma | Kuzhine
324.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vilë 2 -katëshe në lagjen "skëndëbej , elbasan, me sipërfaqe totale 323.85 m²,nga te cilat 270 m² është ndërtesë dhe 58.85 është truall. vila është e organizuar në, kati i parë 2 dhoma gjumi,1 tualet, 1 sallon,ku mund të ... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament, 2+1 Vasil Shanto, Tiranë. Shitet, Apartament, 2+1 Vasil Shanto, Tiranë.

Apartamenti disponon: Ambjent

Shitet, Apartament, 2+1 Vasil Shanto, Tiranë.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament, 2+1 vasil shanto, tiranë. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur, i investuar, pjesërisht i mobiluar, me termoizolim, pallat ekzistues ,disponon certifikatë pronës... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

130,000 Euro Apartament per shitje me pamje nga deti FOR SALE✔ 
____________
⭕Shitet super apartament me pamje fantastike ne Vl

Apartament Per Shitje Me Pamje Nga Deti

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

For sale✔ ____________ ⭕shitet super apartament me pamje fantastike ne vlore tek porti. ____________ ⭕apartamenti është 2+1, konvertohet lehtesisht ne 3+1. siperfaqe totale 100m2 me pamje nga deti. vija e pare e pallateve. ndodhet ne... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

120,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 NE ASTIR SHITET APARTAMENT 3+1 NE ASTIR!! APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 140m2 DHE NDODHET

Shitet Apartament 3+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 ne astir!! apartamenti ka nje siperfaqe 140m2 dhe ndodhet ne katin e fundit te pallatit ka dhe nje tarace te shfrztezueshme!! apartamenti eshte i perbere nga 3 dhoma gjumi 1 sallon me 2 tualete dhe eshte teresisht i mobiluar me... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

87,000 Euro

Shitet ap. i rikontruktuar komplet (100m2) ne super cmim -> 2+1+garderobe +kuzhine vec +90m2 tarace si mundesi shrytezimi verande personale ne vendodh... (Premium 31.12.2020)

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

45,000 Euro

2+1 ne shitje (shkolla e bashkuar - spitalet) cmim shume i favoreshem | cilesi dhe hapesire e bolleshme teresisht investimi pllakat etj nga brunes - ... (Premium 31.12.2020)

80,000 Euro SHITET Ap me verande 45m2, me pamje fantastike buze detit, prane Hotel Palace ap. 2+2,(2dhoma gjumi+2 hapesira ndenje), 110m2 + 45m2 verande buze detit me p

Shitet Ap Me Verande 45m2, Me Pamje Fantastike Buze Detit, Prane Hotel Palace

Zone Periferike | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ap. 2+2,(2dhoma gjumi+2 hapesira ndenje), 110m2 + 45m2 verande buze detit me pamje fantastike, prane hotel palace dhe hotel vivas, kati 5 i parafundit, me ashensor fare te ri, gjithe dritaret dopio-xham, me rrjete kunder mizave dhe grila, shitet bo... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

145,000 Euro Shitet 2+1 102.5m2 tek Tirana Garden tek Rr. e Kavajes Apartamenti ndodhet ne katet e para te ndertimit.
Me nje siperfaqe totalet 102.

Shitet 2+1 102.5m2 Tek Tirana Garden Tek Rr. E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katet e para te ndertimit. me nje siperfaqe totalet 102.5 m2. organizim shume te mire dhe me cmim okazion ne krahasim me tregun aktual. per cdo informacion tjeter me kontaktoni... 06/06/2020 19:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

145,000 Euro

82,500 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future 6533) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re,prane 2 Rotondove. I

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(future 6533)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazes se re,prane 2 rotondove. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqa e apartamentit 109 m2 apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumi • ... 06/06/2020 19:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

82,500 Euro

77,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16041) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(future16041)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,bar "meduza". informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 110m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • a... 06/06/2020 19:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

91,700 Euro

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.... (Premium 09.06.2020)

Mobilimi:Bosh

91,700 Euro

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 82 m2 bruto ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, te kompleksi kika 2. apartamenti ndodhet ne kat... (Premium 13.08.2020)

Mobilimi:Bosh

92,000 Euro

95,500 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 119.6 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla c. organizimi: sa... (Premium 08.06.2020)

Mobilimi:Bosh

95,500 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

57,951 Euro

Shitet apartament 1+1 ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit ose nje investim perfekt per tregun e qerave s... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

57,951 Euro

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

77,000 Euro

☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+ ☑️ apartamenti eshte ... (Premium 03.12.2020)

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 07.03.2021)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

78,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future16077) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(future16077)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 06/06/2020 19:29... Lexo detajet..

55,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re,55000 Euro Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re,prane Viles L. Ndodh

Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re,55000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazes se re,prane viles l. ndodhet në katin 6 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 89 m2. apartamenti ka një orientim shume te mire si dhe kubature shume te rregullt. apartamenti disponon: •salloni n... 06/06/2020 19:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

47,000 Euro APART 1+1 NE SHITJE TE VASIL SHANTO Apartament 1+1 ne shitje te Vasil Shanto, prane Hotel Diplomat 2.
Me siperfaqe

Apart 1+1 Ne Shitje Te Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 ne shitje te vasil shanto, prane hotel diplomat 2. me siperfaqe 57 m2. ndodhet ne katin e 5 ne pallat ekzistues. pallat i mirembajtur dhe lagje me infrastrukture te mire. me hipoteke kontakto... 06/06/2020 19:29... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim