gazeta shitje shtepish ne durres 

 Online 151 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 151 lexues | 8 njoftime ne pritje
100,800 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 3+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

100,800 Euro

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

106,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Tregu Elektrik.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek tregu elektrik. apartament mjaft mire i organizuar i cili disponon 2 dhoma gjumi te bollshme , 2 banjo , sallon te madh n... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

193,000 Euro

Tek 'kompleksi Magnet', Shitet Apartament 3+1, Super I Investuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi magnet shitet super apartament 3+1+2, i investuar totalisht ne menyre luksoze. apartamenti ndodhet ne njeren prej godinave 7-kateshe te ... (Premium 16.05.2021)

138,000 Euro
Shitet apartment 2+1 tek Komuna e Parisit 125 m2 i arreduar  Shitet apartment 2+1 tek Komuna e Parisit 125 m2 i arreduar 138000 euro! Apartam

Shitet Apartment 2+1 Tek Komuna E Parisit 125 M2 I Arreduar

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartment 2+1 tek komuna e parisit 125 m2 i arreduar 138000 euro! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire tek komuna e parisit ne nje pallat shume cilesor dhe shitet i arreduar. eshte ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh te mire administ... 27/02/2020 11:13... Lexo detajet..

78,000 Euro
Apartament 3+1 81m2 Stadiumi Dinamo -- 78000Euro Shitet apartament 3+1, 81m2, tek Stadiumi Dinamo ! Apartamenti ndodhet ne katin

Apartament 3+1 81m2 Stadiumi Dinamo -- 78000euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.08 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 3+1, 81m2, tek stadiumi dinamo ! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe prane stadiumit dinamo. ka nje hapesire prej 81m2 te organizuar ne 1 sallon, 3 dhoma gjumi (te gjitha me dritare) nje tualet... 27/02/2020 11:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

45,000 Euro
SHITET GAZONIERE Shitet Gazoniere  ne Rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te n

Shitet Gazoniere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet gazoniere  ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri totale 50m2. organizohet  ne nje kuzhine  , 1 dhoma gjumi, 1 tualete ,si dhe nje koridor i bollshem. apartamenti eshte i sapo restauruar. orientimi i a... 27/02/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

150,000 Euro Shitet apartament 2+1 ndodhet te myslym shyri. Shitet apartament 2+1 ndodhet te myslym shyri.
Ka nje siperfaqe prej 75 m2 .
M

Shitet Apartament 2+1 Ndodhet Te Myslym Shyri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet te myslym shyri. ka nje siperfaqe prej 75 m2 . me hipoteke. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues. eshte e organizuar ne soxhorno , 2 dhoma gjumi , ballkon , tualet me dritare. shitet bosh . eshte shum e pe... 27/02/2020 11:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

106,000 Euro Shitet apartament 2+1, 114 m2 , 106000 Euro tek Amerikan 3 Shitet apartament 2+1, 114 m2 , 106000 Euro tek Amerikan 3 ! Apartamenti ndodhet

Shitet Apartament 2+1, 114 M2 , 106000 Euro Tek Amerikan 3

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1, 114 m2 , 106000 euro tek amerikan 3 ! apartamenti ndodhet ne katin e peste banim te nje pallati te ri me ashensor dhe punime cilesore pjese e nje kompeksi modern . ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes dhe eshte ... 27/02/2020 11:11... Lexo detajet..

160,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te Deloiti Ekskluzivisht  ofrohet apartament per shitje tek parku i Liqenit.
Apartamenti n

Apartament 2+1 Per Shitje Te Deloiti

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Ekskluzivisht ofrohet apartament per shitje tek parku i liqenit. apartamenti ndodhet ne katin e parafundit te nje objekti me cilesi te larte ndertimi dhe lokacion perfekt tek lion park. organizohet ne nje sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar,... 27/02/2020 11:11... Lexo detajet..

121,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 Shitet apartament 2+1+2 , te Shkolla e Baletit Apartamenti  organizohet ne 2 dho

Shitet Apartament 2+1+2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1+2 , te shkolla e baletit apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje me aneks, 2 tualete dhe 1 ballkon.eshte pallat i administruar shume mire me ashensor ndodhet ne katin e 2 te banimit.shitet bosh.me dokumentacion ... 27/02/2020 11:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

222,000 Euro SHITET apartament 2+1 ne Myslym Shyri Apartamente të reja në shitje në një pallat të ri tepër cilësor, vendodhj

Shitet Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

... 27/02/2020 11:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

222,000 Euro

150,000 Euro Tirane, shes Vile 3+1+A+BLK Kati 2, 91 m²  Shitet , vilë tek rruga "Thanas Ziko". Banesa ka sipërfaqe totale 91

Tirane, Shes Vile 3+1+a+blk Kati 2, 91 M²

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet , vilë tek rruga "thanas ziko". banesa ka sipërfaqe totale 91m2. vila ka strukturë 2 katëshe dhe është e organizuar në 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie,1 ambient gatimi, 2 tualete, 1 ballkon dhe oborri. vila disponon të gjitha orientime... 27/02/2020 11:05... Lexo detajet..

51,500 Euro

Shitet apartament komplet i rinovuar: 1+1 tek tregu elektrik | mundesi investimi per lenie me qera | sesht banuar pas investimit | hapesire e bolleshm... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

80,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

380,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 340 m² 380.000 Euro Shitet vilë tek rruga "Jordan Misja". Banesa ka sipërfaqe totale 340

Tirane, Shes Vile 3 Katshe Kati 3, 340 M² 380.000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.73 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vilë tek rruga "jordan misja". banesa ka sipërfaqe totale 340 m2. vila ka strukturë 3 katëshe dhe është e organizuar në 1 ambient ndenjie, ambient gatimi, 6 dhoma gjumi, 4 tualete, 3 ballkone dhe magazina e dyqani. orientimi jug-lindje ... 27/02/2020 11:04... Lexo detajet..

150,000 Euro Tirane, shes shtepi 3+1+A+BLK Kati 1, 1.826 m² 150.000 Euro (sulo bega) Shitet vilë në rruga "Sulo Bega". Shtëpia ka strukturë 1 katëshe

Tirane, Shes Shtepi 3+1+a+blk Kati 1, 1.826 M² 150.000 Euro (sulo Bega)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
182.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vilë në rruga "sulo bega". shtëpia ka strukturë 1 katëshe me sipërfaqe totale 182.9 m2 truall dhe 66.10 m2 ndërtim është e organizuar në sallon ndenjie , 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 tualet. shtëpia disponon dokumentacion të rregu... 27/02/2020 11:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

300,000 Euro Tirane, shes Vile 2 Katshe 248 m² 300.000 Euro (Rruga Jordan Misja) Shitet vilë rruga "Jordan Misja" . Vila ka strukturë 2 katëshe me s

Tirane, Shes Vile 2 Katshe 248 M² 300.000 Euro (rruga Jordan Misja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
248.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vilë rruga "jordan misja" . vila ka strukturë 2 katëshe me sipërfaqe 248 m2 dhe 400 m2 oborr vila është e organizuar në 2 sallone ndenje, ambient gatimi, 4 dhoma gjumi, 2 tualet me dritare dhe ballkoni i bollshëm. orientimi jug, lindje... 27/02/2020 11:03... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet super okazion tel Komuna e Parisit... Kodra e Dielit, prane fondacionit Eleonor,
Shitet apartament 2+1, 100 m2.
Apar

Shitet Super Okazion Tel Komuna E Parisit...

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kodra e dielit, prane fondacionit eleonor, shitet apartament 2+1, 100 m2. apartamenti eshte i super mobiluar plotesisht ne menyre moderne e bashkohore, apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati i 3. me hipoteke.... 27/02/2020 11:03... Lexo detajet..

48,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 100 m² Shitet apartament 2+1ne Kamez prane gjimnazit. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 100 M²

Kamez/Paskuqan | Tirane (6.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1ne kamez prane gjimnazit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballk... 27/02/2020 11:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes Vile 5+1+A+BLK Kati 2, 360 m² 80.000 Euro (Domje) Shitet, vilë, Domje. Vila ka strukturë 2-katëshe. Banesa ka sipërfaqe totale

Tirane, Shes Vile 5+1+a+blk Kati 2, 360 M² 80.000 Euro (domje)

Zone Periferike | Tirane (9.04 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet, vilë, domje. vila ka strukturë 2-katëshe. banesa ka sipërfaqe totale 206 m2, 360 m2 truall, është e organizuar në 2 sallone të bollshëm,2 ambiente gatimi, 4 dhoma gjumi 2 tualete, oborr, 2 ballkone. kati 1 është pjesërisht i mobil... 27/02/2020 11:03... Lexo detajet..

100,000 Euro Vlore, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 123 m² 100.000 Euro (lungo mare) Shitet apartament 2+1 në lungomaren e re të Vlorës. Apartamenti ndodhet ne ko

Vlore, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 123 M² 100.000 Euro (lungo Mare)

Lungomare | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 në lungomaren e re të vlorës. apartamenti ndodhet ne kompleksin "marina" në kat te 6 me pamje nga deti, dhe 10 metra nga plazhi. përbëhet nga dhomë ndjenje me ambient gatimi dhe ballkon të madh, 2 dhoma fjetje, 2 banjo, ... 27/02/2020 11:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

200,000 Euro Tirane, shes Vile 5+1+BLK Kati 2, 300 m² 200.000 Euro Shitet , vile tek rruga e Laknasit. Banesa ka siperfaqe totale 300 m2 dhe 610 m2

Tirane, Shes Vile 5+1+blk Kati 2, 300 M² 200.000 Euro

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet , vile tek rruga e laknasit. banesa ka siperfaqe totale 300 m2 dhe 610 m2 truall. vila ka strukture 2 kateshe dhe eshte e organizuar ne 4 dhoma gjumi, 5 tualete, 1 ballkon, garazhi dhe oborri . vila disponon te gjitha orientimet. vendodhja e f... 27/02/2020 11:02... Lexo detajet..

85,000 Euro Super apartament me cmim shume te volitshem.... Shitet super apartament 2+1+2 ne pallat te ri me ashensor. Perball shkolles ne d

Super Apartament Me Cmim Shume Te Volitshem....

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1+2 ne pallat te ri me ashensor. perball shkolles ne don bosko, sa kalon kompleksin vizion plus. apartamenti ka kubature te rregullt dhe siperfaqe prej 91 m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. me h... 27/02/2020 11:02... Lexo detajet..

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

111,000 Euro

Shitet Apartament Luksoz 2+1 Tek Kompleksi Kontakt, I Pabanuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nder komplekset me cilesore dhe me te kerkuara te momentit, tek magneti, afer 21-shit, shitet ky super apartament i pabanuar me pare. aparta... (Premium 04.03.2020)

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1 104m2 Me Hipotek E Mobiluar

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalishte e investuar, dy dhomat jo vetem qe jan shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

78,000 Euro Super apartament i investuar totalisht ne Don Bosko.. Shitet apartament 1+1 teresisht i mobiluar tek kompleksi vision plus. 
Mobilim

Super Apartament I Investuar Totalisht Ne Don Bosko..

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 teresisht i mobiluar tek kompleksi vision plus. mobilim modern dhe bashkekohore. apartamenti ka nje siperfaqe prej 73 m2 dhe ka kubature te rregullt. ndodhet ne katin e 5 ne pallat te ri me ashensor.... me hipoteke.... 27/02/2020 11:02... Lexo detajet..

130,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 146 m² 130.000 Euro (gjon buzuku) Shitet, apartament 2+1, Selvia, rruga "Gjon Buzuku". Informacion mbi a

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 146 M² 130.000 Euro (gjon Buzuku)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
146.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet, apartament 2+1, selvia, rruga "gjon buzuku". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 146 m2 • kati i 5 banim • pallat i ri ndërtuar në vitin 2010 • i mobiluar. apartamenti disponon: •ambient ndenjie •ambient ... 27/02/2020 11:01... Lexo detajet..

110,000 Euro Tirane, shes shtepi 2+1+A+BLK Kati 0, 98 m² 110.000 Euro (rruga ardeno) Shitet , shtepi private , Kthesa e Kamzës pranë shkollës "Sarina".

Tirane, Shes Shtepi 2+1+a+blk Kati 0, 98 M² 110.000 Euro (rruga Ardeno)

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet , shtepi private , kthesa e kamzës pranë shkollës "sarina". shtëpia ka strukturë 1 katëshe me sipërfaqe 98 m2. shtëpia disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet •detaje të tjera: • e ndriçuar •me hi... 27/02/2020 11:00... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet Ap 1+1 ne Don Bosko  Shitet Apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi ,

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozicion shume te mire , me dokumentacion te rregullt me hipotek ne nje nga komplekset me te mire ne tiran... 27/02/2020 11:00... Lexo detajet..

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,buze Rruge/ideal Per Biznes

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.62 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e elbasanit ,ne pallat buze rruge shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt .apartamenti organizohet ne koridor qe ben te mundur shpen... (Premium 14.03.2020)

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

98,000 Euro

Agjensia domus shet tek rruga mine peza, apartament 2+1 me cmim okazion, ne katin e 5. siperfaqja totale eshte 103 m2 , me dy banjo dhe 2 ballkone. ... (Premium 06.03.2020)

Mobilimi:Bosh

98,000 Euro

79,000 Euro

Apartament Ne Shitje 3+1 Ysberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 3+1 ne zonen e ysberishtit, apartamenti ka nje siperfaqe 120m2 eshte me hipoteke te big market prane kmy. apartamenti ndodhet ... (Premium 04.03.2020)

66,900 Euro

Super !! apartament 2+1 i rikonstruktuar 100% / i pabanuar me pare pas investimit / cdo gje e re (pllakat ,tualeti inkaso ,dritaret, dyert , parket )... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,900 Euro

56,000 Euro

Apartament 2+1, Per Vetem 56000 € Ne Kompleksin Mangalem 21, Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra) Fjoralba Kontakt
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te medha ne tirane, i pozicionuar ne menyre strategjike qe ofron jetese te qete dhe te gjitha fasilitetet... (Premium 06.03.2020)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

60,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk,kati 6, 100 M2, 60000 Euro (fresku, Tirane)

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e freskut, në rrugën e “thesarit”. apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 banim, me sipërfaqe totale 1... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 27/02/2020 11:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

66,000 Euro Shitet super apartament ne Fresk..... Shitet super apartament tek Restorant Fresku. Apartamenti eshte 2+1, 104m2, ne k

Shitet Super Apartament Ne Fresk.....

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament tek restorant fresku. apartamenti eshte 2+1, 104m2, ne katin e 8(jo te fundit) te nje pallati te ri me ashensor. me hipoteke. ... 27/02/2020 10:59... Lexo detajet..

125,000 Euro Tek Ministria e Jashtme shitet Apartament 3+1 Tek Ministria e Jashtme Shitet Apartament 3+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e

Tek Ministria E Jashtme Shitet Apartament 3+1

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek ministria e jashtme shitet apartament 3+1+2. apartamenti ndodhet ne katin e 8 ne 1 pallat te ri me ashensor. organizohet ne 1 sallon te madh me kuzhinë,3 dhoma gjumi,2 tualete.i gjithe apartamenti eshte me ngrohje qendrore dhe kondisioner ne cdo... 27/02/2020 10:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim