gazeta shitje shtepish ne tirane  13115 Njoftime

 Online 129 lexues | 62 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 - Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

127,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 !! Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje

Shitet Apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (12:39): Te rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sist...

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

85,000 Euro Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament i Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni i Tiranes Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne ka

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament I Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:39): Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. mobilimi d...

32,000 Euro Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 euro te M.Shyri! Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 eur te M.Shyri! Garsonieria eshte ne nje p

Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 Euro Te M.shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (12:39): Okazion|shitet garsoniere 32m2, 32000 eur te m.shyri! garsonieria eshte ne nje pallat te ri. pallati eshte ndertim shume cilesor. eshte ne katin e pare banim. garsonieria ka ndricim te mire natyral. ka nje dhome, 1 para-guzhine, 1 tualet dhe me forma...

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes shitet Apartament 1+1. Apartamenti nd

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.03.2019 (12:28): Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, te mire administruar dhe me ashensor. apartamenti eshte i projektuar me nje planimetri perfekte nepermjet te ciles investimet te ...

94,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1, me Orientim Jug-lindje ! Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te r

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartamente 2+1, Me Orientim Jug-lindje !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:28): Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh,...

60,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe Casa Italias . Apartamenti esh

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:26): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gju...

125,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Tek Square 21, Tek 21 Dhjetori Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zone

Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Tek Square 21, Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:24): Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zones square 21. ambjenti ndaher ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje plus ambjent gatimi, 2 tualete dhe ballkon. planimetria e ketij apartamenti eshte shume e rregullt cka te ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

98,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli Buze Rruge Shitet Apartament 2+1 ne nje pallat buze rruge tek brryli. Pallati eshte buze rr

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli Buze Rruge

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (12:24): Shitet apartament 2+1 ne nje pallat buze rruge tek brryli. pallati eshte buze rruge i mireadministruar me 2 ashensor me cip. ambjenti posedon 2 tualete 1 ballkon 2 dhoma gjumi te bollshme dhe nje sallon ndenje te bollshem. ambjenti ka orientim jug dh...

Mobilimi:Bosh

98,000 Euro

78,000 Euro Myslym Shyri shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri, organizim shume i mire i ambientev

Myslym Shyri Shitet Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:08): Shitet apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri, organizim shume i mire i ambienteve, totalisht e rikonstruktuar, morientim jug-lindje, me hipoteke te rregullt. mundesi parkimi ne zone. ...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

56,000 Euro shitet SUPER 1+1 77 m2 green city orjentim lindje Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 1+1 77 M2 Green City Orjentim Lindje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:05): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

70,000 Euro shitet 2+1 119.5 m2 perball vila apartamenti ka kubature shume te mire shitet i mobiluar ,apartamenti ka shpernda

Shitet 2+1 119.5 M2 Perball Vila

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:05): Apartamenti ka kubature shume te mire shitet i mobiluar ,apartamenti ka shperndarje me korridor tualet me dritare dhe hapsire shume te bollshme e disponueshme per dy dhoma martesore,apartamenti disponon dokumentazion t rregullt hipotekor. ...

63,000 Euro shitet SUPER 2+1 98M2 yzberishte apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor dhe ka guzhinen qe te

Shitet Super 2+1 98m2 Yzberishte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.03.2019 (12:05): Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor dhe ka guzhinen qe te gjitha grate enderrojn te ndare nga salloni.ka hapsire shume te shfrytezuar i shtruar me parket dhe shitet i mobiluar me kondicioner dhe elektroshtepiake disponon organi...

56,000 Euro shitet 1+1 77m2 te intesa san paolo apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor ka organizim me korridor dhe

Shitet 1+1 77m2 Te Intesa San Paolo

Laprake | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (12:04): Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor ka organizim me korridor dhe ambjente shume te bollshme,ka vendodhje shume te mire me pamje nga rruga kryesore ne nje nga konstrucionet me te mire te zones,prane stacionit te urbanit....

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

87,000 Euro shitet SUPER 2+1 119 M2 green city Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 2+1 119 M2 Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:04): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

72,000 Euro shitet SUPER 2+1 102 M2 pran bar oslo apartamenti disponon kubature te rregullte,dokumentacion hipotekor dhe hapsira t

Shitet Super 2+1 102 M2 Pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (12:04): Apartamenti disponon kubature te rregullte,dokumentacion hipotekor dhe hapsira te bollshme te pershtatshme per nje familje te madhe ka orjentim nga lindja per personat qe u pelqen djelli i mengjesit.disponon nje depo dhe dy dhoma te bollshme....

81,500 Euro shitet SUPER 2+1 113 m2 GREEN CITY kati i 6 Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 2+1 113 M2 Green City Kati I 6

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (12:04): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

81,500 Euro

85,000 Euro shitet SUPER 2+1 garden rezidenc turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 2+1 Garden Rezidenc Turdiu

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (12:03): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

59,700 Euro shitet SUPER 1+1 79.6 m2 kompleksi turdiu fsuh aviacionit Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 1+1 79.6 M2 Kompleksi Turdiu Fsuh Aviacionit

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.03.2019 (12:03): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit e projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

59,700 Euro

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

70,000 Euro shitet 1+1 110m2 kompleksi turdiu. Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona pjes e nje nga kompleks

Shitet 1+1 110m2 Kompleksi Turdiu.

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (12:03): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanitare geber...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

59,000 Euro shite SUPER 1+1 79 M2 kompleksi turdiu fush aviacionit Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shite Super 1+1 79 M2 Kompleksi Turdiu Fush Aviacionit

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:03): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit e projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

71,400 Euro shitet 2+1 102m2 kompleks te ri apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim jug

Shitet 2+1 102m2 Kompleks Te Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:03): Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim jug te gjitha ambjentet e apartamentit kan ndricim nga djelli,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i projektuar ...

Mobilimi:Bosh

71,400 Euro

60,000 Euro shitet SUPER 1+1 79.4 m2 kati i 10 kompleksi turdiu Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga

Shitet Super 1+1 79.4 M2 Kati I 10 Kompleksi Turdiu

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

22.03.2019 (12:03): Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit e projektuar me standarte te larta ndertimi i pajisur me sisteme bashkohore,ashensore schindler me te miret ne treg,sisteme hidrosanita...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

60,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70.05 m² 60000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 70.05 M² 60000 Euro (rruga Bardhyl)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.50 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te rruga bardhyl. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 70.5 m2 • orientimi : lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mob...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

55,400 Euro shitet SUPER 1+1 77m2 kompleksi GREEN CITY Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte I organizuar me

Shitet Super 1+1 77m2 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:03): Kompleksi disponon standarte te larta jetese dhe ndertimi.eshte i organizuar me gjelberim dy pishina ga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje nga lana do ket kende lojrash per femije te moshave te ndryshme.kompleksi ka cilesi te larte nd...

Mobilimi:Bosh

55,400 Euro

74,000 Euro shitet SUPER 2+1 112 m2 fabrika mjellit ME HIPOTEKE apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor shperndarje me korrido

Shitet Super 2+1 112 M2 Fabrika Mjellit Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:02): Apartamenti disponon dokumentacion te rregullte hipotekor shperndarje me korridor te ambjenteve te shtepise me dhoma gjumi shume te bollshme dhe orjentim juglindje duke ofruar ndricim me djell ne pjesen me te madhe te dites.apartamenti shitet i mobil...

43,000 Euro Shitet apartament 1+1 te uzina traktori Shitet apartament 1+1 te uzina traktori me siperfaqe totale 71 m2.apartamenti or

Shitet Apartament 1+1 Te Uzina Traktori

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (4.58 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (11:57): Shitet apartament 1+1 te uzina traktori me siperfaqe totale 71 m2.apartamenti organizohet nga nje ambjent i berbashket ndenje dhe ngrenje nje dhome gjumi nje tualet.apartamenti shitet i mobiluar ka orjentim jug - lindje dhe disponon ( hipotek).per ...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim