gazeta shitje shtepish 

 Online 40 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 40 lexues | 2 njoftime ne pritje
88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

160,000 Euro

🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 117.17m2 📐 sip. banimi: 107.23m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 7 📜 me hipoteke 📍 adresa: rru... (Premium 19.11.2019)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

55,000 Euro
Apartament 2+1 Unaza E Re.55.000 euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME NJE SIPERFAQE PREJ 90M,E CILA NDODHET NE KATIN E 6 TE N

Apartament 2+1 Unaza E Re.55.000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 90m,e cila ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me punime cilesore,apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar,orientim jug.shitet bosh... 22/10/2019 04:07... Lexo detajet..

57,000 Euro
Okazion per investim !! Apartament per shitje 1+1  Shitet apartamenti 1+1 vetem pak metra nga Rruga e Kavajes me siperfaqe 73.8m2.

Okazion Per Investim !! Apartament Per Shitje 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartamenti 1+1 vetem pak metra nga rruga e kavajes me siperfaqe 73.8m2. apartamenti ka nje organizim te rregullt me 1 dhome gjumi, nje ambient ndenjie te bollshem dhe ambient gatimi, 1 tualet dhe ballkon... 22/10/2019 03:48... Lexo detajet..

93,000 Euro
SHITET AP 2+1+M PRANE 15 KATESHIT,QENDER Shitet Apartament 2+1 i Mobiluar ne zonen e Qendres,prane 15 Kateshit TIRANE.
A

Shitet Ap 2+1+m Prane 15 Kateshit,qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne zonen e qendres,prane 15 kateshit tirane. apartamenti ka nje planimetri te mire dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter.(pa ashensor ) apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,guzhine + sallon nd... 22/10/2019 03:00... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 22/10/2019 01:19... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 22/10/2019 01:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

160,000 Euro shitet apartament me hipoteke te zoologjiku 2+1 me verande apartamenti ndohet prane kopshtit zoologjik. vendoset ne akti 6 te fundit te nej

Shitet Apartament Me Hipoteke Te Zoologjiku 2+1 Me Verande

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndohet prane kopshtit zoologjik. vendoset ne akti 6 te fundit te nej palalti te ri me ashensor. perbehet nga 1 ambient i boolshem ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande te madhe. eshte mundesia te behet edhe 1 tualet tjeter. me hip... 22/10/2019 00:47... Lexo detajet..

80,000 Euro shitet 2+1 ne pallat te sapondertuar ne lapraket(me hipoteke) apartamenti ndodeht ne nje pallat te ri te sapo ndertuar ne laprake. vendoset ne

Shitet 2+1 Ne Pallat Te Sapondertuar Ne Lapraket(me Hipoteke)

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodeht ne nje pallat te ri te sapo ndertuar ne laprake. vendoset ne aktin 3 me orientim jug-perendim. perbehet nga 1 ambient ndenje-ngrenie-gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. shitet pjeserisht i mobiluar. me hipoteke... 22/10/2019 00:47... Lexo detajet..

65,000 Euro ne shitje papartament me hipoteke (3+1 me 2 tualete) Te Fresku apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati 2 banim i treti nga toka me ashensor.

Ne Shitje Papartament Me Hipoteke (3+1 Me 2 Tualete) Te Fresku

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, kati 2 banim i treti nga toka me ashensor. vendndodhja te fresku rruga e bunk art. perbehet nga 1 ambient i bollshem ndenje-ngrenie-gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 koridor dhe 1 ballkon. i pabanuar me pare. me ... 22/10/2019 00:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

45,000 Euro Shitet apartamenti 1+1+verande (me hipoteke te fresku) Apartamenti ndodhet te fresku prane restorant qesarakes, rruga e dajtit. perbehe

Shitet Apartamenti 1+1+verande (me Hipoteke Te Fresku)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te fresku prane restorant qesarakes, rruga e dajtit. perbehet nga dhoma e ndenje-ngrenie-gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje verande e madhe me siperfaqe 65m2. siperfaqja e apartamentit 75m2 (me hipoteke)... 22/10/2019 00:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

126,000 Euro

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndo... (Premium 16.05.2022)

130,000 Euro Shitet Apt 2+1+2WC+2Bllk (128 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) - Bosh | Pallat i Ri | Kondicioner Shitet Apartament 2+1+2WC+2Ballkone (128 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) Super Lokac

Shitet Apt 2+1+2wc+2bllk (128 M2) Ne Qender (blv. Zogu I) - Bosh | Pallat I Ri | Kondicion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e shfrytezueshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | kondicioner | shtruar me pllake | drit... 22/10/2019 00:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

170,000 Euro  *2+1+2WC+ 2BALLKONE – apart. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETI PERFEKTE – Cmimi OKAZION Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

*2+1+2wc+ 2ballkone – Apart. Ideal Ne Zemer Te Bllokut, Pallat I Ri, Pamje Panoramike,

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 22/10/2019 00:46... Lexo detajet..

170,000 Euro  2+1+2WC+ 2BALLKONE – Apt. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETRI PERFEKTE – Cmimi OKAZION Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

2+1+2wc+ 2ballkone – Apt. Ideal Ne Zemer Te Bllokut, Pallat I Ri, Pamje Panoramike, Pla

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 22/10/2019 00:46... Lexo detajet..

102,000 Euro 2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 22/10/2019 00:46... Lexo detajet..

59,000 Euro Super apartament 2+1+Kuzhine vec +1depo ( NE QENDER), me punime super Cilesore (ish Rest. Durresi) Super apartament 2+1+Kuzhine vec +1depo  ( NE QENDER), me punime super Cilesore,

Super Apartament 2+1+kuzhine Vec +1depo ( Ne Qender), Me Punime Super Cilesore (ish Rest.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket ac5, planimetri super te rregullt, kati 5 pallat me tulla, e rikontruktuar totalisht ne cilesine me... 22/10/2019 00:45... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet Apt 2+1+2WC+2Bllk (128 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) - Bosh | Pallat i Ri | Kondicioner Shitet Apartament 2+1+2WC+2Ballkone (128 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) Super Lokac

Shitet Apt 2+1+2wc+2bllk (128 M2) Ne Qender (blv. Zogu I) - Bosh | Pallat I Ri | Kondicion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e shfrytezueshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | kondicioner | shtruar me pllake | drit... 22/10/2019 00:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

73,900 Euro Mundesi: 1+1+Bllk (Zogu i Zi/Rr. Durresit) i Investuar - Pallat i Ri, Ashensor | Mobilim Modern | Kondicioner Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 1+1+Ballkon, i Madh ne Zog te Zi/Rr. e Durre

Mundesi: 1+1+bllk (zogu I Zi/rr. Durresit) I Investuar - Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim M

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | dritare dopi... 22/10/2019 00:45... Lexo detajet..

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 22/10/2019 00:26... Lexo detajet..

125,000 Euro shitet 2+1 prane kopshtit botanik(me hipoteke) apartamenti ndodhet ne rrugen kodra e diellit prane kopshtit botanik. vendoset n

Shitet 2+1 Prane Kopshtit Botanik(me Hipoteke)

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen kodra e diellit prane kopshtit botanik. vendoset ne aktin 2 te nje palalti te ri. perbeht nga 1 dhome ndenje-ngrenie e madhe, 1 kend gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. me hipoteke... 21/10/2019 23:19... Lexo detajet..

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

130,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e s... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 21/10/2019 23:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

72,000 Euro shitet apartament 2+1 te rezidenca turdiu  Tek Rezidenca Turdiu fusha e aviacionit, shitet apartament i cili vendoset ne ka

Shitet Apartament 2+1 Te Rezidenca Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek rezidenca turdiu fusha e aviacionit, shitet apartament i cili vendoset ne katin 10 te godines se sapoperfunduar dhe qe eshte gjysem e banuar aktualisht. godina eshte me punime dhe rifinitura bashkekohore dhe me sistem termoiziolimi kapot. apartam... 21/10/2019 22:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

60,000 Euro ne zonen e freskut rruga e thesarit shitet 2+1+garazh apartamenti ndodhet ne kati 2 te nej pallati te ri ne zonene e freskut rruga e t

Ne Zonen E Freskut Rruga E Thesarit Shitet 2+1+garazh

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne kati 2 te nej pallati te ri ne zonene e freskut rruga e thesarit, prane shkolles 17 shkurti. apartamenti eshte 2+1 me nje tualet dhe 1 ballkon. eshte pjeserisht i mobiluar dhe i pabanuar me pare. me sistem kondicionimi. ne cmim... 21/10/2019 22:45... Lexo detajet..

65,000 Euro ne fresk shitet 3+1 me hipoteke. palalt i ri pjese e nje kompleksi pallatesh te reja, ne zone te qete me ajer te

Ne Fresk Shitet 3+1 Me Hipoteke.

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Palalt i ri pjese e nje kompleksi pallatesh te reja, ne zone te qete me ajer te paster, hapesire dhe drite shitete apartament 3+1 me hipoteke. me 2 tualete dhe 1 ballkone. e pabanuar me pare. te gjitha dhomat me kubature te rregullt. me hipoteke... 21/10/2019 22:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

35,000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 3 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1 banjo,1 ballkon. sip totale 60 m2, me punime cilesore ne objekt. ... (Premium 31.10.2019)

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

88,000 Euro

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ... (Premium 31.10.2019)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

87,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te ish markata e vjeter, te kompleksi matrix. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim •... (Premium 07.03.2020)

61,000 Euro

Rast fantastik, 1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rre... (Premium 31.12.2019)

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 31.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

59,000 Euro

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro apartament kleringu prane hipotekes te rruga panorama shitet 2+1 apartamenti ndodhet te rruga panorama ne katin 5 te nje prej godinave ne ndertim

Apartament Kleringu Prane Hipotekes Te Rruga Panorama Shitet 2+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te rruga panorama ne katin 5 te nje prej godinave ne ndertim, kompleksi "quartum". kompleksi eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit. ka punime bashkekohore me fasade te ventiluar dhe te termoizoluar. apartamenti disponon edhe n... 21/10/2019 22:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

100,000 Euro

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 21/10/2019 22:28... Lexo detajet..

15,000,000 Leke Ofert Shtëpi dhe Dyqan NDERTES DY KATESHE  176 M^2.

SHTEPIJA KATI I DYTE 100 M^2. (1 SALLON ,2 DHOMA

Ofert Shtëpi Dhe Dyqan

Qendra | Berati
5+1 Dhoma | Kuzhine
176.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ndertes dy kateshe 176 m^2. shtepija kati i dyte 100 m^2. (1 sallon ,2 dhoma gjumi ,1 banje edhe 4 ballkone) kati i pare i ndare ne dy dyqane , nje banje dhe nje garazhd e gjithe ndertesa ka lidhje me shakle te brendshme ... 21/10/2019 22:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

15,000,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim