gazonjere ne shitje 30m2 ne tirane 

 Online 14 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 14 lexues | 4 njoftime ne pritje
75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

97,900 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

97,900 Euro

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

182,000 Euro
3+1 ose Zyre 152 m2 ( Tek 9 kateshet, Mbas Turdiu Center) Super Planimetri, Super apartament Cilesor Shitet 2+1+kuzhine vec +2wc + 2 ballk. Gjigand ne cmim poshte treegu ( me pak se

3+1 Ose Zyre 152 M2 ( Tek 9 Kateshet, Mbas Turdiu Center) Super Planimetri, Super Apartame

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1+kuzhine vec +2wc + 2 ballk. gjigand ne cmim poshte treegu ( me pak se 1190 euro m2 ), per zyra ,banim ose per incestim, me planimetri shume te rregullt, vendodhje fantastike,( direkt pas 9nkatesheve) i investuar, me duralumine dopio xham, ... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

182,000 Euro

110,000 Euro
Shitet 2+1+2wc 125 m2, + 125 m2 Verande, tarace personale te shfrytezueshme, me dere Shitet 2+1+2wc 125 m2, + 125 m2 Verande, tarace personale te shfrytezueshme me d

Shitet 2+1+2wc 125 M2, + 125 M2 Verande, Tarace Personale Te Shfrytezueshme, Me Dere

Vasil Shanto | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 2+1+2wc 125 m2, + 125 m2 verande, tarace personale te shfrytezueshme me dere| apart ka planimetri shume te rregullt| orientimi perendim q1488 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualete - 1 korridor -... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

67,000 Euro
2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 14/11/2019 01:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

88,000 Euro Kopshti Botanik. shitet 2+1 +garazh(me hipoteke) apartamenti ndodhet te botaniku. kati 4 pallat i ri me hipoteke. 2+1, me 2 tulat

Kopshti Botanik. Shitet 2+1 +garazh(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet te botaniku. kati 4 pallat i ri me hipoteke. 2+1, me 2 tulatete me dritare dhe 2 ballkone. disponon edhe nje post parkimi brenda cmimit. orientimi perfekt. me hipoteke... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

68,000 Euro Te kopshti Botanik shitet 1+1 me hipoteke Ndodhet ne zonen midis kopshtit botanik dhe zoologjik. apartamenti ka siperfaqe

Te Kopshti Botanik Shitet 1+1 Me Hipoteke

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ndodhet ne zonen midis kopshtit botanik dhe zoologjik. apartamenti ka siperfaqe te madhe dhe mundesi modifikimi ne 2+1. aktualisht eshte 1+1 me 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone. kati 2 banim me ashensor. orientimi jug. me hipoteke... 14/11/2019 01:16... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

145,000 Euro Okazion-shitet 3+1 prane gjimnazit petronini(me hipteke) Apartamenti ndodhet prane gjimnazit Petronini ne katin 6 te fundit, te nje palla

Okazion-shitet 3+1 Prane Gjimnazit Petronini(me Hipteke)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
211.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet prane gjimnazit petronini ne katin 6 te fundit, te nje pallati egzistues. perbehet nga dhoma e ndenje, tre dhoma gjumi, 2 tualete 2 ballkone dhe 1 verande e madhe e cila pund te perdoret per qellime te ndryshme. shume i leverdishs... 14/11/2019 00:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

145,000 Euro

86,000 Euro Tirane, te kodra e diellit shitet 2+1 me hipoteke Te kodra e diellit prane big market shitet apartamenti 2+1 me 2 tualete dhe 1 ba

Tirane, Te Kodra E Diellit Shitet 2+1 Me Hipoteke

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Te kodra e diellit prane big market shitet apartamenti 2+1 me 2 tualete dhe 1 ballkon. me hipoteke... 14/11/2019 00:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

185,000 Euro Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -Alpet) Super Pallat i 2015 SHITER 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne Rr Mylsym Shyri- Mbrapa Alpet, PALATI I

Super Cilesi 2+1+2+ Verande ( M Shyri -alpet) Super Pallat I 2015

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shiter 2+1+2+verand (ballkon gjigand) ne rr mylsym shyri- mbrapa alpet, palati i vitit 2015 ( super cilesor)| shitet i mobiluar dhe i investuar, planimetria shune e rregullt, siguri tr larte dhe pallat fantastik- mundesi patkimi te obori i pallat... 14/11/2019 00:37... Lexo detajet..

48,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen. Kongresi i Manastirit perballe Spitalit te femijeve Tirane Shitet aprtament 2+1 tek rruga Kongresi i Manastirit perballe Spitalit te femije

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen. Kongresi I Manastirit Perballe Spitalit Te Femijeve Tiran

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet aprtament 2+1 tek rruga kongresi i manastirit perballe spitalit te femijeve ne tirane me sipefaqe totale 74 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi, nje koridor, dhe nje tualet me ajrim natyral. aprtamenti ... 14/11/2019 00:32... Lexo detajet..

85,000 Euro

Super 1+1 i madh, i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeserisht ... (Premium 31.12.2019)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

115,000 Euro * okazion: Rast ivestimi 3+1+2 WC+ 3 BALLK ( Ose 2 apart 1+1 gati te ndara) * BLLOK - Perball SPAR * RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1

* Okazion: Rast Ivestimi 3+1+2 Wc+ 3 Ballk ( Ose 2 Apart 1+1 Gati Te Ndara) * Bllok - Perb

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 14/11/2019 00:31... Lexo detajet..

125,000 Euro SUPER: 3+1+2 plus Ballk. (3+1 me planimetrine me te mire ne Komune)* - Brenda Qendres KRISTAL - Parkim ne Qender SHITET 3+1+2+Ballkon 104.1 m2 brenda Kompleksit KRISTAL, Me Planimetrine me te m

Super: 3+1+2 Plus Ballk. (3+1 Me Planimetrine Me Te Mire Ne Komune)* - Brenda Qendres Kris

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda kompleksi, | orientim perfekt j - p | kati 5 | godina 6 kateshe | cilesi super e larte ndertimi, facilitet ... 14/11/2019 00:28... Lexo detajet..

75,000 Euro Ultra: 1+1 Unik ( Shk. Baletit - Qender) Pallat i ri, Apart. Komplet i ri Nga BRUNES ULTRA cmim Okazion 1+1 I RI per investim 100% i rikonstruktuar, | Pallat I ri, o

Ultra: 1+1 Unik ( Shk. Baletit - Qender) Pallat I Ri, Apart. Komplet I Ri Nga Brunes

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeserisht nga brunes, sanitare pllaka tualeti nga brunes, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat... 14/11/2019 00:28... Lexo detajet..

55,000 Euro OKAZION 3+1+2WC- ( Rr. DIBRES - Perballe shkolles se Bashkuar, Planimetri shume e Rregullt, Super vendodhje Rr. Kryesore) Okazion SHITET 3+1+2WC (Ose 1 Wc+ 1Depo)(Tek Rr. E Dibres - Peballe Shkolles se

Okazion 3+1+2wc- ( Rr. Dibres - Perballe Shkolles Se Bashkuar, Planimetri Shume E Rregullt

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat | planimetri shume e rregullt | +parkim ne rruge ( mundesi parkimi 100%)🔥 lagje familjare, dhe e i... 14/11/2019 00:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

115,000 Euro SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) BLLOK RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1

Shiten 2 Apartamente 1+1 Te Ndara ( 1+1+ 2 Ballkone+depo Dhe 1+1 + Kuzhine + Ballkon ) B

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 13/11/2019 23:58... Lexo detajet..

40,000 Euro Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 13/11/2019 23:39... Lexo detajet..

61,000 Euro Okazion-Durres,shes Apartament 1+1+Oborr,112 m2,61.000 Euro(VALA MAR ) Shitet super Apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr ,

Okazion-durres,shes Apartament 1+1+oborr,112 M2,61.000 Euro(vala Mar )

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet super apartament 1+1 me siperfaqe totale 61 m2 ndertimi dhe 51 m2 oborr , kati i 1 banimit tek valamar, gjiri i lalzit. e pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet nga nje sallon +gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon ... 13/11/2019 23:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

61,000 Euro

93,000 Euro Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 m²,93.000 Euro (Fusha e Aviacionit) Shitet apartament tek kompleksi Turdiu,Fusha e Aviacionit.
Apartamenti eshte i

Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 M²,93.000 Euro (fusha E Aviacionit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament tek kompleksi turdiu,fusha e aviacionit. apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. siperfaqja totale e tij eshte 133 m2, kati i 10 banimit. lehtesisht e aksesueshme... 13/11/2019 23:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

80,000 Euro Tirane,Apartament kleringu 2+1,94 m2,80000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me

Tirane,apartament Kleringu 2+1,94 M2,80000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco,nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 94m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rregu... 13/11/2019 23:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

70,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Prane Dy Rotondove

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridor dhe hapsira katrore shume te mira te bollshme lehtesishte e mobilueshme,apartamenti dispo... (Premium 25.01.2020)

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

133,000 Euro Tirane,Shes super Apartament 2+1, Kati 6,133 m²,133.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Tirane,shes Super Apartament 2+1, Kati 6,133 M²,133.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi square 21 ,i firmes prestigjoze arlis . eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 133 m². kati i ... 13/11/2019 23:31... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

133,000 Euro

95,000 Euro 2+1 me hipoteke te kodra diellit Apartamenti ndodhe te kodra dellit, me pamje nga botaniku. Eshte 2+1 me 1 tualet

2+1 Me Hipoteke Te Kodra Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhe te kodra dellit, me pamje nga botaniku. eshte 2+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon te madh. egziston edhe mundesia per ti bere modifikime ose ndryshime sepse ka hapesire. me hipoteke. ... 13/11/2019 23:30... Lexo detajet..

150,000 Euro 2+1 me hipoteke te liqeni artificial apartamenti ndodhet prane liqenit artificial, ne nje pallat te ri me ashensor. e

2+1 Me Hipoteke Te Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.74 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet prane liqenit artificial, ne nje pallat te ri me ashensor. eshte totalisht i investuar dhe ka pamje te lire. perbeht nga 1 ambient i perbashket ndenje gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. ka orientim lindje-jug. me hipote... 13/11/2019 23:27... Lexo detajet..

132,000 Euro Shitet apartament sp 126 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2.
Adresa: Afer Tregut e

Shitet Apartament Sp 126 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2. adresa: afer tregut elektrik, tiranë. cmimi 132.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479 ... 13/11/2019 23:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

58,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Golden Park

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Rudina
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, tek golden park. apartamenti ka siperfaqe prej 77m2dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, tua... (Premium 27.11.2019)

55,000 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

105,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 3+1+blk Kati 8, 115 M² 105.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 3+1 bashke me nje post parkimi ne zonen e brrylit, te rruga "sitki Çiço", perballe shkolles "niket dardani". informacion mbi apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 15.11.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

115,000 Euro ne shitje apartament 3+1 me hipoteke (komuna e parisit) Apartamenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, ne katin 7 banim pallat i ri

Ne Shitje Apartament 3+1 Me Hipoteke (komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, ne katin 7 banim pallat i ri me ashensor dhe i mireadministruar. perbeht nga 1 holl ndenje, 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me ndricim natyral, 1 ballkon, 1 verande. apartamenti eshte i t... 13/11/2019 23:27... Lexo detajet..

99,000 Euro SHITET 2+1 me hipoteke te liqeni i thate ka nje super pamje nga liqeni i thate dhe kodrat perreth tij. eshte me orientim

Shitet 2+1 Me Hipoteke Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (56.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ka nje super pamje nga liqeni i thate dhe kodrat perreth tij. eshte me orientim nga jugu dhe ka ndricim natyral shume te mire pasi vendoset ne katin 4 dhe ka pamje te lire nga te gjithe ambientet. ka organizim shume te mire. perbehet nga 1 ambient nd... 13/11/2019 23:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

83,000 Euro liqeni i thate 2+1- siperfaqe 119m2 pallt i ri. perbehet nga 1 dhome ndenje-gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete

Liqeni I Thate 2+1- Siperfaqe 119m2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Pallt i ri. perbehet nga 1 dhome ndenje-gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. pallati ndodhet ne nje zone te qete. pallat me rifinitura cilesore. me organizim dhe orientim te mire. i shtruar me parket.... 13/11/2019 23:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim