komuna e parisit 

 Online 142 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 142 lexues | 11 njoftime ne pritje
64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

230,000 Euro
Tiranë Shtëpi Private për Shitje pranë Astirit Tiranë pranë Astiri, shitet shtëpi private 2 katëshe, Sipërfaqe Toke 360m2,

Tiranë Shtëpi Private Për Shitje Pranë Astirit

Zone Periferike | Tirane (3.04 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Tiranë pranë astiri, shitet shtëpi private 2 katëshe, sipërfaqe toke 360m2, nga të cilat 275m2 sipërfaqe ndërtimi. shtëpia është organizuar në katin 1, koridor, dhomë ndenje, guzhinë vecmas, 2 dhoma gjumi, tualet .sipërfaqe130m2. kati... 11/12/2019 09:23... Lexo detajet..

97,000 Euro
Shitet Shtepi 1 Kateshe ne Rrugen Ram Sadria , zonen e Alliasit Tirane Shitet Shtepi Private 1 Kateshe ne zonen e Alliasit ne rrugen Rame Sadria. Zona

Shitet Shtepi 1 Kateshe Ne Rrugen Ram Sadria , Zonen E Alliasit Tirane

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private 1 kateshe ne zonen e alliasit ne rrugen rame sadria. zona eshte e sistemuar me rruge te reja dhe plotesuar me sherbimet dhe facilitetet e duhura. shtepia ka nje siperfaqe ndertimi prej 105m2 dhe nje siperfaqe trualli 300 m2.sht... 11/12/2019 09:23... Lexo detajet..

47,000 Euro
Shitet apartament 1+1 tek vilat gjermane me hipoteke 🏡 Apartament 1+1 Per Shitje
📍 Vendondodhja-Pallatet Romeo Tek Vilat Gjerm

Shitet Apartament 1+1 Tek Vilat Gjermane Me Hipoteke

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 1+1 per shitje 📍 vendondodhja-pallatet romeo tek vilat gjermane 📐siperfqja 60 m2 💵 cmimi 47000 euro, shitet apartament 1+1 me ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h .apartamenti organizohet ne ... 11/12/2019 09:23... Lexo detajet..

330,000 Euro Shitet shtepi  Objekti ndodhet ne Kashar i ri, rreth 1500 large nga autostrada e Tirane-Durres

Shitet Shtepi

Tjeter zone | Tirane (5.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Objekti ndodhet ne kashar i ri, rreth 1500 large nga autostrada e tirane-durres me rruge te asfaltuar . shitet objekti bashke 1000m2 toke, cdo kat eshte me 160 m2, eshte me leje legalizimi. shtepia eshte me projekt 3+1, me shesh perpara dhe ekspozim ... 11/12/2019 09:22... Lexo detajet..

148,000 Euro APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE F.AVIACIONIT! Apartamenti eshte 3+1+2 tualete shitet i mobiluar dhe me hipoteke.

Apartament 3+1 Per Shitje Te F.aviacionit!

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
178.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte 3+1+2 tualete shitet i mobiluar dhe me hipoteke.... 11/12/2019 09:02... Lexo detajet..

63,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE YZBERISHT ME HIPOTEKE. Apartament ne shitje 2+1 ne Yzberisht 

Sip 80 m2.

Kati 5, me dy ashensore,

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht Me Hipoteke.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje 2+1 ne yzberisht sip 80 m2. kati 5, me dy ashensore, pallat i ri. plotesisht i mobiluar. me hipoteke. 63,000 euro ... 11/12/2019 09:02... Lexo detajet..

88,000 Euro Tirane,Shitet hyrje 2+1,kati 5,Luksoz,113 m2,88.000 Eur (Rr e Durresit,Procredit Bank)  Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar ne kompleks banimi.

Apartamenti es

Tirane,shitet Hyrje 2+1,kati 5,luksoz,113 M2,88.000 Eur (rr E Durresit,procredit Bank)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar ne kompleks banimi. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit,i sapoperfunduar. termoizolim,izolim akus... 11/12/2019 08:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

40,000 Euro Shitet apartamentin 1+1 super Okazjone:78 m2. 40000€. ASTIR Shitet apartamentin 1+1 i mobiluar
Kati 4 banim pallat i ri 
Ndodhet mbrapa ar

Shitet Apartamentin 1+1 Super Okazjone:78 M2. 40000€. Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartamentin 1+1 i mobiluar kati 4 banim pallat i ri ndodhet mbrapa artst kafe ne astir siperfaqja 78 m2 shiret vetm per 500€ m2 nje super okazion cmimi 40000€ perfshir mobilimin ... 11/12/2019 08:57... Lexo detajet..

78,000 Euro Shitet Apartament 2+1 - Don Bosko Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ka siperfaqe prej 85m

Shitet Apartament 2+1 - Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e don boskos. apartamenti ka siperfaqe prej 85m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. ka ndricim natyral gjate gjithe dites. ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati... 11/12/2019 08:56... Lexo detajet..

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

52,000 Euro Shitet Apartament 1+1 - YZBERISHT Ofrohet apartament 1+1 per shitje. Me Sip: 70m2 Apartamenti ndodhet ne katin e 6

Shitet Apartament 1+1 - Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet apartament 1+1 per shitje. me sip: 70m2 apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ri me ashensor. apartamenti shitet i mobiluar. apartamenti ka nje investim pre 10 mij eurosh me, parket,grila,mobilje cilesore,ajer te kondicionuar etj.... 11/12/2019 08:56... Lexo detajet..

71,000 Euro Apartament 2+1 96.7 m2 ne kompleksin Mangalem 21 Apartament 2+1, me siperfaqe 96.7 m2, me orientim nga Jugu dhe Perendimi. Hyrja

Apartament 2+1 96.7 M2 Ne Kompleksin Mangalem 21

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1, me siperfaqe 96.7 m2, me orientim nga jugu dhe perendimi. hyrja realizohet nepermjet nje korridori ne forme l, ku ne te majte eshte tualeti i apartamentit dhe perballe dhoma e femijeve. zona e dites me orientimin e saj te dyfishte dhe... 11/12/2019 08:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

85,000 Euro Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! - 75m2 Tek Square 21 nje nga komplekset me cilesore ne tirane shitet apartament 1+1 me

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! - 75m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek square 21 nje nga komplekset me cilesore ne tirane shitet apartament 1+1 me planimetri perfekte!ndodhet ne katin e 4 te pallatit ku ka super pamje.per me shume detaje kontaktoni 0697320785... 11/12/2019 08:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

75,000 Euro OKAZION  OKAZION SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+1tualet
➡️ Vendodhja: rruges per ne

Okazion

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

okazion shitet apartament. ➡️2+1+1tualet ➡️ vendodhja: rruges per ne laprake, rrugga dritan hoxha ➡️kati: 8 banim me ashensor ➡️siperfaqja: 100 m² ➡️shitet me gjithe mobiljet ➡️cmimi: 65.000 €i diskutueshem ➡️pe... 11/12/2019 08:52... Lexo detajet..

60,000 Euro Okazion Vile ne shitje Shitet vile e madhe 3 kateshe me siperfaqe mbi 1000 m2 (shkruar 400 per arsye se

Okazion Vile Ne Shitje

Kucove | Berati (58.93 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
400.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile e madhe 3 kateshe me siperfaqe mbi 1000 m2 (shkruar 400 per arsye se njoftimefalas nuk e ka kete kategori) dhe me mundesi shfrytezimi per biznese. shtepia eshte shume e madhe me 6 dhoma. oborri eshte mjaft i madh per te parkuar me shume... 11/12/2019 08:52... Lexo detajet..

43,000 Euro 1+1  ne shitje tek unza e re shitet apartament me hipotek dhe i mobiluar tek  bulevardi i ri qe

1+1 Ne Shitje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek unza e re shitet apartament me hipotek dhe i mobiluar tek bulevardi i ri qe po behet... 11/12/2019 08:52... Lexo detajet..

121,000 Euro Kleringu-Tirane,shes Super Apartament 2+1,121 m2,121.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,121.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 11/12/2019 08:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

40,000 Euro Shtepi me qera Jepet Apartament me qera te stacioni i trenit
, 2+1+2 tualete, 120m2, depo, bal

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet apartament me qera te stacioni i trenit , 2+1+2 tualete, 120m2, depo, ballkon, kati i 8, pallat i ri, me ashensor, rruga rreshit petrela, 400€, per me shume informacion kontaktoni ... 11/12/2019 08:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

36,000 Euro SHITET APRTAMENT 1+1 NE ALI DEM PER 36000 EURO Shitet apartament 1+1 ne Ali Dem, afer Spitalit Continental. Apartamenti ka sipe

Shitet Aprtament 1+1 Ne Ali Dem Per 36000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. ndodhet ne katin e 3-te te nje ndertimi kater katesh. aparatamenti eshte rikon... 11/12/2019 08:45... Lexo detajet..

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

115,000 Euro Shitet Apartament 3+1 .okazion. Shipet Apartment 3+1 okazjon 
Ish stacjoni fundit tiranes re
Hipotek.po 
Sipe

Shitet Apartament 3+1 .okazion.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.46 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shipet apartment 3+1 okazjon ish stacjoni fundit tiranes re hipotek.po siperfaqja , 139 m2 3+1 +2 banjo me dritare + 2 ballkone + sallon guzhin te bollshme shitet 900 € m2 cmimi total 125000 € kati 5 pallat 9 katesh ashensor:po... 11/12/2019 08:42... Lexo detajet..

67,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra e Diellit, TiranePRI13443 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit.•Informacion mbi

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranepri13443

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit.•informacion mbi apartamentin: • pallat i ri • kati i 1 banimi • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 •organizimi: apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • 1 tua... 11/12/2019 08:37... Lexo detajet..

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 11/12/2019 04:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

48,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, TIRANE Shitet apartament 1+1 ne Astir, Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te r

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir, Tirane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir, tirane. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe totale 66.9 m² dhe shitet i mobiluar me cmimin 48.000 €/total. me hipoteke.... 11/12/2019 03:35... Lexo detajet..

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

65,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1 tualet - 2 dhoma gjumi - 1 ballkon siperfaqja totale eshte 90m2, nga te cilat 80 m2 jane siperfa... 11/12/2019 02:20... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te lehte hyrjen tek ky kompleks pallatesh. apartamenti eshte totalisht i investuar dhe organizuar mjaft mi... 11/12/2019 02:20... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 11/12/2019 01:44... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim