ksamil shtepi per shitje 

 Online 56 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 56 lexues | 14 njoftime ne pritje
68,000 Euro

komuna e parisit, shitet super apartament 1+1 ne katin e 10 banimi te nje pallati te ri 12 katesh i pajisur me ashensor. apartamenti ka nje siperfaqe... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

86,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

74,900 Euro

Okazion: 2+1+ballkon Don Bosko (vizioni) Pallat I Ri| Ashensor| 10000 Euro Mobilim I Ri | Kondicione

Don Bosko | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1+ballkon (79 m2) prane kompleksit vizion (don bosko) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobil... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

350,000 Euro

Shitet Vile 3 Kateshe 360 M2,350.000 Eur('secret Garden',prane Rolling Hills)

Zone Periferike | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
360.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Vila ndodhet ne rezidencen me te re “secret garden”, nje nga komplekset me te mire, duke siguruar 24 ore siguri, sherbime, infrastrukturen moderne, intimitetin, gjelberimin, ajrin e paster, mirembajtjen, jetesen e komunitetit etj. zona eshte zhvi...

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

500,000 Euro

Vile 2-kateshe Per Shitje Ne Shkoze.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
358.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile 2-kateshe ne zonen e shkozes. vila ka siperfaqe ndertimi 358 m2 dhe siperfaqe trualli 2500 m2. e vendosur ne nje zone me zhvillim te vrullshem, shume te qete dhe te paster aoj eshte nje mundesi ideale investimi. disponon hipoteke. cmimi i...

18,000 Euro

Shitet Garsoniere Ne Golem!

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
39.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 shitet garsoniere 📍 vendndodhja golem. 📐 siperfaqja 38.3m2. 💵 cmimi 18.000 euro. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine ballkon, dhome gjumi dhe tualet. apartamenti ndodhet afer plazhit dhe eshte nje mundesi mjafte e mire pe...

245,000 Euro

Okazion! Shitet Apartament 2+1 NË Ish-bllok, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion! shitet apartament 2+1 në zonën e ish-bllokut, pranë sky tower, tiranë. ka një sipërfaqe totale prej 100 m² dhe është i organizuar në 2 dhoma, kuzhinë, 2 banjo dhe 2 ballkone me pamje të plotë të qytetit. pallati është i sapo ...

Mobilimi:Bosh

245,000 Euro

162,000 Euro

Afer Petro Ninit Dhe Nobis, Shitet Apartament 3+1, 135 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga marko bocari, afer petro ninit dhe nobis, shitet apartament kati 2, pallat me ashensor, perbehet nga sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete, 3 ballkone. apartamenti eshte ne gjendje te mire. shume i pershtatshem edhe per biznes. shitet me ...

Mobilimi:Bosh

162,000 Euro

137,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje, 100 M2, Afer Ring Center

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati afer ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2. kati 3. perbehet nga sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 1 ballkon. i pershtatshem per banim dhe investim. 137.000 euro, i diskutueshe...

120,000 Euro

Dupleks Per Shitje Te Rezidenca Kodra E Diellit 2

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
167.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplexi është i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 2 .informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati i 1 • sipërfaqa e apartamentit 133.5 m2 • organizimi: kati i 1 disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 t...

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

81,100 Euro

Shitet Apartament 2+1 Në Kompleksin “magnet”

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

E pozicionuar në një zonë lehtësisht te aksesueshme nga rruga e kavajës dhe rruga “muhamet gjollesha”. e pajisur me hapësira rekreative për banorët dhe gjelbërim te variushem ne pemë, ligustra dhe lule, park lojrash për fëmijët dhe...

Mobilimi:Bosh

81,100 Euro

78,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen E Nishcigares , Durres

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e nishcigares , durres ! apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 , e pozicionuar ne katin e 4 te nderteses, e pajisur me hipoteke te rregullt , me ashensor dhe administrim , e mobiluar me kushte shume te mira . perb...

145,000 Euro

Shitet, Super, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi apartamentin:• ndertim i ri • kati i 3. • siperfaqa e apartamentit: 125 m2 • or... (Premium 14.03.2020)

85,000 Euro

Tek Fillimi I Kodres Se Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 !

Kodra e Diellit | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek fillimi i kodres se diellit, ne rrugen shkelqim fusha, shitet apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartament... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

90,000 Euro

Okazion (ulet cmimi 8000 eu,nga 98000 ne 90000 euro) 2+1 i madh - i ri/ afer pazari ri - pallat i ri investim nga brunes- i mobiluar 2+1 per investim... (Premium 31.12.2019)

104,000 Euro

Shitet 2 + 1 bosh, i perdorur me pare si zyre ( shkolla e baletit/rr. petro nini luarasi )nje nga zonat me te mira ne tirane | ashensor | mundesi park... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

77,000 Euro

Apartament (2+1) I Mobiluar (82 M2) Dhe Garazh (20m2)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie; apartamenti ka drejtim jug-lindje dhe eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi dhe nje aneks, gjithashtu ka dhe nje ballkon te bollshem, banjo eshte me dritare dhe te gjitha dhomat kane drejtim jug-lindje kjo i...

77,000 Euro

Tirane. Shitet 3+1 Te Don Bosko(me Hipoteke)

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet te don bosko, kati 3 palkat i ri me hipoteke. perbehet nga dhoma e ndenjes, 3 dhoma gjumi, kuzhina e vendosur ne njerin nga ballkonet, 1 tualet dhe 1 ballkon. shitet e mobiliar si ne foto. ...

62,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Staconi Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 °rruga "ferit xhajko" °sip:65m² °i mobiliar °i rikonstruktuar elektrike dhe hidraulike me vlere 15.000€ °gjendja aktuale shume e mire °cmimi 62.000€ i padiskutueshem °mundesi financimi deri ne 80% te vler...

60,000 Euro

Okazion Te 5maj Per 750e M2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion shitet apartament ne an te rruges 5 maj ne shitje .per cemim ofert 750e m2 .pallatet jan ne ndertim dhe jan ngame cilesoret ne tiran pallati kufizohet nga rruga maj dhe nje rruge 25 m2 qe del te treni .cemimet jan provizore .cemimi i zone...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

47,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 58,5m2

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion shitet apartament 1+1, 58,5m2, kati 6, pallat i ri me ashensor. vendodhja : zona don boskos. disponon certifikate te rregullt pronesie. cmimi : 47 mij / € (euro). per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe whatsap...

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

44,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 tek pallati me shigjeta. apartamenti ndodhet në katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 59 m2. apartamenti ka një orientim shume te mire. apartamenti disponon: salloni ndenjes, ambjenti gatimi, dhoma e...

38,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Me Hipotek Te Rregullt

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament i mobiluar, i pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi....

130,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne rruge te kavajes perball kishes katolike. apartamenti ka siperfaqe totale 120m2 (banimi 116m2) dhe organizohet ne sallon, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe ballkoni. ndodhet ne katin e k...

135,500 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje, Afer Mondialit, I Sapondertuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga frosina plaku, zona 21 dhjetorit, afer hotelit mondial dhe inxhinierise se ndertimit, shitet apartament 3+1, 113 m2, kati 6, me ashensor perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma, 2 tualete (njeri me dritare) dhe ballkon. me punime ekstra dhe mate...

Mobilimi:Bosh

135,500 Euro

52,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Sima Com Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim perendim ballkon te salloni ,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor ... (Premium 15.10.2019)

139,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+verande, i dizenjuar me arkitekt (122 m2) dhe i pabanuar me pare, tek kopshti zoologjik (zone nga me te kerkuarat) ne pall... (Premium 18.12.2019)

83,000 Euro

Shitet apartment 3+1 | 85 m2 | rr. pjeter budi pas ambasades amerikane | hipoteke | parkim | ndertim cilesor | ballkon | vendodhje shume e mire | zone... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (bosh) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | drita... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro

Okazion!!!! Tek Kompleksi Magnet Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar 100 000 Euro.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion!!!! tek kompleksi magnet shitet apartament 2+1 i mobiluar 100 000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 8 me punime cilesore.apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine,2 dhoma gjumi,2 tualet. apartamenti eshte i shtruar i parket, hidrosani...

126,000 Euro

Zogu I Zi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim 1200 Euro/m2.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zogu i zi, shitet apartament 2+1+2 me cmim 1200 euro/m2. apartamenti ndodhet ne katin e 7, te nje pallati te 2018, me punime cilesore, 2 ashnesore funksional, shkalle me drite. apartamenti organizohet ne sallon dhe kuzhine me nje miniballkon, 2 dhoma...

Mobilimi:Bosh

126,000 Euro

52,000 Euro

Shitet Super 1+1 Te Kompleksi Sima Com Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim perendim ballkon te salloni ,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i projektuar me gjelberim dhe kende lojrash ...

5,300,000 Leke

Apartament 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 2+1,/67m2 ne kombinat ,kati i pare ,ka te instaluar kuzhinen ,tualet i rregulluar,ballkon llozhe i madh,mundet dhe te perdoret per biznes ....

Mobilimi:Pjeserisht

5,300,000 Leke

76,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 76.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. robert shvarc shitet apartament 2+1, ne katin e 7 dhe te fundit ne pallat me ashensor, me siperfaqe 79.6 m2 (n... (Premium 07.08.2020)

165,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga zef jubani, afer postes 8 dhe sheshit wilson, shitet apartament 2+1, 108 m2 kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje. perberja: ... (Premium 09.08.2019)

117,900 Euro

Shitet Apartament 2+1, 131 M2, Rr. Irfan Tomini, Afer Bulevardit Gjergj Fishta,

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne vasil shanto, rruga irfan tomini, pjesa afer bulevardit gjergj fishta,shitet apartament 2+1, 131 m2, kati 4, pallat i ndertuar ne vitin 2000. ap... (Premium 25.07.2019)

135,500 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje, Afer Mondialit, I Sapondertuar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rruga frosina plaku, zona 21 dhjetorit, afer hotelit mondial dhe inxhinierise se ndertimit, shitet apartament 3+1, 113 m2, kati 6, me ashensor perbe... (Premium 09.08.2019)

Mobilimi:Bosh

135,500 Euro

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Kodra e Diellit | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

70,000 Euro

2+1+2wc+2ballkone (110 M2) Ne Astir - Bosh | Pallat I Ri | Parket | Ashnesor Me Cip

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (110 m2) ne astir (kompleksi 'molla') pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | dysheme e shtruar me pa... (Premium 31.12.2019)

168,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 28.07.2019)

39,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek "shkolla e bashkuar". apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati ekzistues (parafabrikat). apartamenti ka siperfa... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket nga zvicra, i... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

72,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,prane bar artistit ,ne zonen e unazes se re . informacion mbi apar... (Premium 04.08.2019)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

2,500,000 Leke

Shitet Apartament 1+1(62m2) Ne Rreshen

Zone Periferike | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 prane shkolles 9 -vjecare rreshen. i mobiluar cmimi i diskutueshem....

Mobilimi:E Mobiluar

2,500,000 Leke

60,000 Euro

Misto Mame 2+1 /62000euro /me Hipoteke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ne shitje 2+1 /misto mame sip 98m dy tualete dy ballkone kati 2 me hipoteke cmimi i diskutushem ...

70,000 Euro

Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (72 M2) Tek Rr. E Kavajes | I Mobiluar | Parket | Kondic

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (72 m2 sip totale - 68 m2 pa ballkonin) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | pamje panoramike | hapesire e shfrytezueshme me planimetri te rregull...

39,000 Euro

Shitet Apt 1+1 (59 M2) I Ri Ne Allias (rr. E Dibres) Parkim | Mobilim I Rinovuar | Kondici

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) ne allias (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kundrabufe druri | shtrua me pllake cilesore | pajisje elektroshtepiake te gjitha te reja |...

88,000 Euro

Ultra 1+1 I Madh - I Ri/ ( Ish. Eksp.- Perb. Lulishtes 1 Maj) - Pallat I Ri + Mobilim +pa

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 100 i mobiluar dhe 100% i plotesuar me pajisjte te reja, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi perendim (me diell) - ( perballe lulishtes 1 maj- tek e88 - afer drejturise se policise) i mobilua...

81,000 Euro

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk...

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne bulevardin zhan dark ne nje nga pallatet me te mire te zones me pamje fantastike nga bulevardi dhe lumi i tiranes. ambjenti shtrihet nje nje korridor ne hyrje e cila ndan sallonin goxha te madh me vetrate xhami dhe me nje b...

75,000 Euro

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim