modele shtepiash 

 Online 30 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 30 lexues | 3 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

58,000 Euro
Tirane,shes apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga salloni+gatim, 1 dhome gjumi +1 tualet,ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga perendimi.as... 20/11/2019 04:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

34,000 Euro
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PER VETEM 34000 EURO Shitet apartament 1+1 ne autostraden Durres-Tirane. Apartamenti eshte i investua

Shitet Super Apartament 1+1 Per Vetem 34000 Euro

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne autostraden durres-tirane. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me pare. gjithashtu vec mobilimit jane realizuar dhe punime te tjera mjaft cilelesore si instalime elektri... 20/11/2019 04:14... Lexo detajet..

55,000 Euro
Shitet apartament 2+1 Don Bosko °Rruga Androkli Kostallari Don Bosko
°Cmimi 55.000euro
°Me hipotek
°Sip 6

Shitet Apartament 2+1 Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

°rruga androkli kostallari don bosko °cmimi 55.000euro °me hipotek °sip 64m² °kati 4 °mundesi financimi me nje parapagese prej 16.500 euro dhe me pas 195 euro ne muaj °na kontaktoni 0684021358 ose 0692040124... 20/11/2019 04:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

60,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne astir!! Shitet apartament 2+1 prane viles L !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane viles l !! apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2, neto 87 m2. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te mireadministruar dhe me ashensor. shitet i pa mobiluar me cmimin 60000 euro. per nje vizite ne prone ... 20/11/2019 04:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

140,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial. Shitet apartament tek Liqeni Artificial.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete t

Shitet Apartament 2+1 Tek Liqeni Artificial.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (4.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament tek liqeni artificial. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,100 m2. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. apartamenti ju ofron pamje plot gjelberim .apart... 20/11/2019 02:45... Lexo detajet..

102,000 Euro 2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 20/11/2019 00:32... Lexo detajet..

73,000 Euro Shitet super 2+1!! Shitet super apartament 2+1 ne astir! Apartamenti eshte i organizuar ne 2+1, nje

Shitet Super 2+1!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne astir! apartamenti eshte i organizuar ne 2+1, nje tualet dhe 2 ballkone. eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. ka nje siperfaqe 96 m2 dhe ndodhet ne katin e katert te nje pallati te mireadministruar. eshte i paj... 20/11/2019 00:27... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet 2+1 prane Hipotekes Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes. Apartamenti ka nje siperfaqe 105 m2,dhe

Shitet 2+1 Prane Hipotekes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 prane hipotekes. apartamenti ka nje siperfaqe 105 m2,dhe ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe me nje planimetri te rregullt. ndodhet ne nje zone mjaft te aksesueshme dhe te preferuar. shitet me cmimin 1100 euro m2. cmimi 1... 20/11/2019 00:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

115,000 Euro * okazion: Rast ivestimi 3+1+2 WC+ 3 BALLK ( Ose 2 apart 1+1 gati te ndara) * BLLOK - Perball SPAR * RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo dhe 1+1

* Okazion: Rast Ivestimi 3+1+2 Wc+ 3 Ballk ( Ose 2 Apart 1+1 Gati Te Ndara) * Bllok - Perb

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 20/11/2019 00:05... Lexo detajet..

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro

Shitet super apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 6 te nje pallati te ri i 8 katesh i ndertuar ne vitin 2010, i administruar dhe i pajisur me ashens... (Premium 23.11.2019)

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1,komuna E Parisit, Tirane, Pri13074

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek qendra kristal. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • ... (Premium 14.03.2020)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro 😄CMIM I MIRE 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna e Parisit Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar.
Ai ka

😄cmim I Mire 😄 Shitet Apartament 2+1, Kompleks Rezidencial, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mire. dhoma matrimoniale ka nje tualet me siperfaqe te konsiderueshme si dhe dalje ne nje ballkon te ... 20/11/2019 00:03... Lexo detajet..

40,000 Euro Tirane, shes APARTAMENT 1+1 Kati 4, 53 m² 40.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, te Markata e Vjeter. Infor

Tirane, Shes Apartament 1+1 Kati 4, 53 M² 40.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 53 m2 • orientimi jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe ... 19/11/2019 23:42... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi 'Golden Park' Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek Kompleksi Golden P

Shitet,apartament 2+1,kompleksi 'golden Park'

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek kompleksi golden park, perballe me spitalin amerikan 3.pallati perbehet nga dy ashensor.shkallet e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje per seksion.hapsirat e perbashketa... 19/11/2019 23:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

20,000 Euro Shitet shtepi me toke ne fshat Shitet shtepi me toke ne fshatin e vjeter Dukat te Vlores ne qender te fshatit k

Shitet Shtepi Me Toke Ne Fshat

Orikum | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Shitet shtepi me toke ne fshatin e vjeter dukat te vlores ne qender te fshatit ku rruga eshte e shtruar me asfalt deri te porta e shtepise dhe me lokalet e restorantet perreth ... 19/11/2019 21:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Euro

97,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TE PALLATI ME SHIGJETA Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te banim te nje pal

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti ka siperfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te banim te nje pallati te ri 9-katesh me ashensor. organizohet me nje soxhorno sebashku me kendin e gatimit , dy dhoma gjumi, nje tualet,nje dhome e cila sherben si garderob. pronaret ek... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

79,500 Euro shes apartament 2+1+2BLK Kati 5, 87 m² 79.500 Euro Rr.Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2Bllk
💶Cmimi: 79.500 €
📌Rr.Don Bosko prane Vizio

Shes Apartament 2+1+2blk Kati 5, 87 M² 79.500 Euro Rr.don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

39,000 Euro Shitet hyrje ne kat te 5,92m2,39000Euro,***OKAZION*** Shitet apartament ne katin e 5 ,92m2,uje 24h,ndertim i 2008-es,pozicionim nga di

Shitet Hyrje Ne Kat Te 5,92m2,39000euro,***okazion***

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament ne katin e 5 ,92m2,uje 24h,ndertim i 2008-es,pozicionim nga dielli ne cdo kohe te dites,largesi nga qendra me autobuz per 20 minuta,cmim shume konkurues nese marrim cmimet e tjera te shtepive ne tirane persa i perket raportit cmim p... 19/11/2019 21:16... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles se Baletit, Rruga 'Petro Nini Luarasi' Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim Jug, totalisht i investuar, gjen

Shitet Apartament 1+1, Prane Shkolles Se Baletit, Rruga 'petro Nini Luarasi'

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, korridori, tualeti me dritare dhe nje ballkon. siperfaqe totale 65 m², cmimi 75,000 €.... 19/11/2019 20:30... Lexo detajet..

68,000 Euro Tiranë Apartament 1+1 Për Shitje pranë Sheshit Skënderbej Tiranë, Rruga e Kavajës pranë sheshit Skënderbej shitet 1+1+Ballkon+Tualetë

Tiranë Apartament 1+1 Për Shitje Pranë Sheshit Skënderbej

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tiranë, rruga e kavajës pranë sheshit skënderbej shitet 1+1+ballkon+tualetë.( me dritare) sipërfaqe62m2 kati2 pallat pa ashensor. apartament i restauruar me punime cilësore me hipotek. cmimi 68.000€ kontakt origjinal real estate, tiranë al... 19/11/2019 20:27... Lexo detajet..

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

127,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek 'Komuna e Parisit' per 127.000 Euro! Shitet apartament 2+1+2 tek 'Komuna e Parisit' per 127.000 Euro!
Apar

Shitet Apartament 2+1+2 Tek 'komuna E Parisit' Per 127.000 Euro!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek 'komuna e parisit' per 127.000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te pajisur me ashensor. te gjitha hapesirat e ketij apartamenti jane spacioze, dhe te organizuara ne nje planimetri te rregullt dhe mjaft... 19/11/2019 19:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

100,000 Euro Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi ne Rrugen Ndre Mjeda! Shitet Apartament 2+1+Post Parkimi ne Rrugen Ndre Mjeda. Apartamenti ndodhet ne

Shitet Apartament 2+1+post Parkimi Ne Rrugen Ndre Mjeda!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+post parkimi ne rrugen ndre mjeda. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim ne nje nga ndertimet me cilesore te zones, siperfaqe totale prej 110 m2 nga te cilat 96 m2 jane siperfaqe e brendeshme. organizohet ne nje sallon te madh,... 19/11/2019 19:58... Lexo detajet..

150,000 Euro Shitet Apartament 3+1+2 tek Rezidenca Kodra Diellit 2! Shitet Apartament 3+1+2 ne Rezidencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti eshte i pab

Shitet Apartament 3+1+2 Tek Rezidenca Kodra Diellit 2!

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1+2 ne rezidencen kodra e diellit 2. apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i mireinvestuar deri ne detaj. organizohet nga nje sallon me pamje spektakolare nga tirana, kend gatimi me te gjitha elektroshtepiaket te markave me cil... 19/11/2019 19:58... Lexo detajet..

125,000 Euro APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI TEK KOMPLEKSI MAGNET! Apartamenti ndodhet ne kompleksin Magnet ndertuar vitet e fundit ne rrugen Ndre

Apartament 2+1+post Parkimi Tek Kompleksi Magnet!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne kompleksin magnet ndertuar vitet e fundit ne rrugen ndre mjeda. kompleksi ka nje organizim shume te vecante sepse eshte si nje qytet i vogel qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojitshme si markete ,dyqane ,lokale ,restorant... 19/11/2019 18:41... Lexo detajet..

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

34,000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 Per Vetem 34000 Euro

Laprake | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne autostraden durres-tirane. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me par... (Premium 27.11.2019)

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

90,000 Euro Shtepi private me letra te rregulla Shtepi private me siperfaqe 137m2. Hyrja nje kat e gjys 3+1(e mobiluar)+ ( gazo

Shtepi Private Me Letra Te Rregulla

Kamez/Paskuqan | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi private me siperfaqe 137m2. hyrja nje kat e gjys 3+1(e mobiluar)+ ( gazonjere 1+1) dhe garazhd makine . me hipoteke.... 19/11/2019 18:41... Lexo detajet..

88,000 Euro Super apartament 2+1 afer 21 Dhjetorit!!! Cmim i diskutueshem Apartament 2+1 me siperfaqe 79.4m2. I pajisur me nje hyrje ftuese. Korridori te

Super Apartament 2+1 Afer 21 Dhjetorit!!! Cmim I Diskutueshem

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 79.4m2. i pajisur me nje hyrje ftuese. korridori te drejton per tek dhomat e gjumit perballee dhe tek tualeti ne te majte. korridori ne fund te drejton per tek zona e dites, e cila per shkak te dritareve dhe llozhes ka ndr... 19/11/2019 18:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

110,000 Euro Oferte -Tirane,shes Apartament+garazhd, 2+1,91 m²,110.000 Euro (MAGNET) Shes Apartament cilesor 2+1 Sip totale 91 m2 + Parkim 29 m2, i arreduar me shum

Oferte -tirane,shes Apartament+garazhd, 2+1,91 M²,110.000 Euro (magnet)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shes apartament cilesor 2+1 sip totale 91 m2 + parkim 29 m2, i arreduar me shum stil nga zyre arkitekturore italiane. apartamenti eshte i ndertuar sipas teknologjise me te fundit, sistem kapot nga jashte dhe me lesh guri nga brenda per izolim ... 19/11/2019 18:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim