okazion 2+1 tirane 

 Online 164 lexues | 10 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 164 lexues | 10 njoftime ne pritje
118,000 Euro

Ne Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 2+1, I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

ne nje nder zonat me te kerkuara ne tirane, prane myslym shyrit shitet apartament 2+1, super i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 7, ne nje pa... (Premium 16.05.2020)

118,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 3 kondicionera a+++ | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( rruga myslym shyr- perballe gr... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Okazion!!! Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament në zonën e unazës së re,pranë vilës-l. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim • sipërfaqja e apartamentit : 107.08m... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

62,000 Euro

70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Porcelani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 tek porcelani apartament 2+1 mjaft mire i organizuar dhe me planimetri perfekte. apartamenti ndodhwt ne katin e 8( jo i fundi... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

69,000 Euro
Shitet Apartament 2+1 ne Alidem Apartmaneti ndodhet prane markates se vjeter. 
Pozicionuar ne kat te 3, ne nje

Shitet Apartament 2+1 Ne Alidem

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartmaneti ndodhet prane markates se vjeter. pozicionuar ne kat te 3, ne nje pallat te ri qe sapo ka mbaruar se ndertuari. siperfaqe totale 80 m2. organizim perfekt, shfrytezuar ne maximum cdo cep. apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallo... 26/01/2020 21:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

60,000 Euro
Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht! Shitet apartament 2+1 prane Big Market Yzberisht per 60,000 €
Apartament ka n

Shitet Apartament 2+1 Prane Big Market Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 prane big market yzberisht per 60,000 € apartament ka nje siperfqe neto 77 m2 dhe bruto 87. organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. pallat i ri me ashensor ,disponon certifikat pronesi... 26/01/2020 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

55,000 Euro
Mundesi Investimi: 1+1 (Tregu Elektrik) i Mobiluar - Pallat i 2017 me Sistem Kapod | Super Verande me Pamje Shitet Apartament 1+1 Super Cilesor (Pallat i 2017) I Mobiluar | me Sistem Kapot

Mundesi Investimi: 1+1 (tregu Elektrik) I Mobiluar - Pallat I 2017 Me Sistem Kapod | Super

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip tota... 26/01/2020 21:07... Lexo detajet..

95,000 Euro Shitet apartament sp 104 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 104 m2.
Adresa: Don bosco .Ti

Shitet Apartament Sp 104 M2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 104 m2. adresa: don bosco .tirane. cmimi 95.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 26/01/2020 21:01... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

75,000 Euro Pallati mesaplik,pran bar oslo Apartamenti 2+1 dy tualete me nje organizim perfekt i cili te lejon te ndash dhe

Pallati Mesaplik,pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti 2+1 dy tualete me nje organizim perfekt i cili te lejon te ndash dhe guzhinen nga hodhi ose ta modifikosh ne 3+1,pran rruges kryesore teodor keko dhe vetem 50 nga stacioni urbanit tirana e re.momentalisht i leshuar me qera 350 lek, aparta... 26/01/2020 20:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

55,000 Euro OKAZION apartament 2+1 ne shitjr Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne Yzberisht ne Rrugen Jok

Okazion Apartament 2+1 Ne Shitjr

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 2+1+2 tualet me siperfaqe 105m2 ne yzberisht ne rrugen joklin persi pran rruges 3 deshmoret. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon. apart... 26/01/2020 20:47... Lexo detajet..

47,000 Euro Tirane shes apartament 1+1  Shitet apartament 1+1, 60 metra katror me certifikat pronesie, totalisht i inves

Tirane Shes Apartament 1+1

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1, 60 metra katror me certifikat pronesie, totalisht i investuar,shitet pjeserisht i mobiluar kati i 1, pallat ekzistues, rruga irfan tomini, afer pallatit me shigjeta, 50 metra nga rruga kryesore. tel:0697002266... 26/01/2020 20:30... Lexo detajet..

120,000 Euro apartament per shitje te komunace parisit 120.000€ me ashensor me certifikate pronesie, perball kika

Apartament Per Shitje Te Komunace Parisit 120.000€

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me ashensor me certifikate pronesie, perball kika... 26/01/2020 20:29... Lexo detajet..

48,000 Euro Okazion Okazion
Shitet shtepia ne Sarande,lagja nr1,rruga Skenderbe.Shtepia ka nje sipe

Okazion

Qender | Sarande (0.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion shitet shtepia ne sarande,lagja nr1,rruga skenderbe.shtepia ka nje siperfaqe 100 m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi+2 banjo+sallon dhe kuzhine.shtepia perfshin dhe 22m2 ballkon +shkalle.ndodhet ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe,me pamje nga ... 26/01/2020 20:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

200,000 Euro

Shitet apartament 2+1+garazh në qender te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim me siperfaqe totale 101.5 m2. organizimi: salloni i ndenj... (Premium 14.03.2020)

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

137,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

2+1+ Balk. Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor, Izolim Kapot) Me Diell Dhe Pamje

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

99,999 Euro Pran shkolles se Baletei shitet apartament 2+1+2+1 Shitet apartament te shkolla e Baletit perball minibashkise 1 dhe 2, apartamenti

Pran Shkolles Se Baletei Shitet Apartament 2+1+2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament te shkolla e baletit perball minibashkise 1 dhe 2, apartamenti ka siperfaqe 97 m2 me certifikate pronesie, ndodhet ne katine 3-te pallat me ashensore, apartamenti ka nje organizim perfekt te dhomave , eshte i investuar totalish me p... 26/01/2020 20:23... Lexo detajet..

96,800 Euro Ne nje zone shum te qete shitet apartament 2+1+2. Shitet apartament 2+1+2 prane unazes te shkolla Harry Fultz, apartamenti ndodhet

Ne Nje Zone Shum Te Qete Shitet Apartament 2+1+2.

Don Bosko | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2 prane unazes te shkolla harry fultz, apartamenti ndodhet te rruga panorama vetem 5 min larg zogut te zi, ndodhet ne katin e 5-te pallat me ashensore, ka pamje te lire dhe me diall gjat gjith dites, apartamenti ka siperfaqe 102... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

155,441 Euro Rezidenca kodra 1 shitet apartament 3+1+2. Te  kodra e Djellit rezidenca kodra 1 shitet apartament 3+1+2+1, apartamenti ndo

Rezidenca Kodra 1 Shitet Apartament 3+1+2.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te kodra e djellit rezidenca kodra 1 shitet apartament 3+1+2+1, apartamenti ndodhet ne katin e dyte pallat i ri dhe i mireadministruar, apartamenti ka siperfaqe 141.31 m2 me certifikate pronesie, dhe ka nje organizim perfekt te dhomave, ka pamje te ... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

55,000 Euro Mundesi Investimi: 1+1 (Tregu Elektrik) i Mobiluar - Pallat i 2017 me Sistem Kapod | Super Verande me Pamje Shitet Apartament 1+1 Super Cilesor (Pallat i 2017) I Mobiluar | me Sistem Kapot

Mundesi Investimi: 1+1 (tregu Elektrik) I Mobiluar - Pallat I 2017 Me Sistem Kapod | Super

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - 1 ballkon - sip tota... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

46,999 Euro Rruga Xhanfize Keko shitet apartament 1+1 Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Xhanfize Keko, apartamenti ndodhet ne katin e 4-

Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 1+1

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne rrugen xhanfize keko, apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh pallat egzistues, apartamenti ka siperfaqe 55 m2 dhe shitet i mobiluar 47,000 euro me certifikate pronesie, me punime cilesore, i shtruar me pa... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

50,000 Euro Shitet Super Apartament 1+1 tek Fusha e Ali Demit   Ne Ali Dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fund

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Fusha E Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

ne ali dem afer fushave shitet 1+1 ne nje pallat te ri cilesor te vitit te fundit me dy ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e peste dhe organizohet ne nje korridor, hapesira e ndenjes me ambientin e gatimit dhe ngrenies me dalje ne nje ballkon te... 26/01/2020 20:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

5,500,000 Leke Shitet apartament 2+1, Ibë E Sipërme Apartament në shitje i rikonstruktuar, Ibë e Sipërme, 17km larg Tiranës. Ndo

Shitet Apartament 2+1, Ibë E Sipërme

Zone Periferike | Tirane (2.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament në shitje i rikonstruktuar, ibë e sipërme, 17km larg tiranës. ndodhet ne katin e parë të nje pallati dykatësh. apartamenti është me hipotekë dhe 30m larg rrugës interurbane tiranë-elbasan. zona është shumë e qetë dhe aparta... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

5,500,000 Leke

350,000 Euro Okazion afatshkurter  Vila eshte ne ndertim akoma ska perfunduar

Okazion Afatshkurter

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
286.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Vila eshte ne ndertim akoma ska perfunduar... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

350,000 Euro

140,000 Euro Tirane, shes apartament 100m2 (Bulevardi Ri) Stacioni Trenit. Shitet apartament 2+1+2,apartamenti ofron cdo facilitet te mundshem,eshte i perb

Tirane, Shes Apartament 100m2 (bulevardi Ri) Stacioni Trenit.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1+2,apartamenti ofron cdo facilitet te mundshem,eshte i perbere nga dy dhoma gjumi te kompletuara dhe me hapesire te bollshme,ka dy tualete dhe dy ballkone te cilat kane pamje nga bulevardi i ri, ka nje mobilim bashkekohor,ndodhet... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

69,500 Euro

Ne Shitje Apartament 2+1 Tek Stacioni I Trenit (ish Rest. Durresi)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne shitje apartament 2+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pjeserisht i mobiluar | pallat me ndertime cilesor + ashensori qe do vendoset | hap... (Premium 18.12.2020)

75,000 Euro Okazion! Shitet shtepi ne fshat Shitet shtepi 2kateshe ne Fitore -Novosele, Vlore. Shtepia eshte 312 metra katro

Okazion! Shitet Shtepi Ne Fshat

Zone Periferike | Vlore (124.45 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
312.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi 2kateshe ne fitore -novosele, vlore. shtepia eshte 312 metra katror. kati i 1 ka 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenjje, 1 tualet dhe verande te madhe. kati i 2 ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon te madh, 1 tualet dhe verande. oborri i madh me kopsht r... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

25,000 Euro Shitet apartament 1+1 kati i pare  Shtet Apartament 1+1 me sip 64 m42 ne golem kati i pare ndertim i ri 
Punime ci

Shitet Apartament 1+1 Kati I Pare

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtet apartament 1+1 me sip 64 m42 ne golem kati i pare ndertim i ri punime ciolesore prane karburant e kelite cmimi fantastike vetem 25000 eur me certifikat per cdo informacion kontaktoni agjensi real estate tana cl 0692107238... 26/01/2020 20:04... Lexo detajet..

50,000 Euro apartament ne shitjete kodra e diellit 50.000€ me certifikate pronesie

Apartament Ne Shitjete Kodra E Diellit 50.000€

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me certifikate pronesie... 26/01/2020 19:54... Lexo detajet..

41,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame. Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame.Apartamenti ndodhet 100m poshte Spitalit Ame

Shitet Apartament 2+1 Ne Misto Mame.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame.apartamenti ndodhet 100m poshte spitalit amerikan 3.... 26/01/2020 19:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

41,500 Euro

62,000 Euro

Tek Brryli Shitet Shtepi 2+1me Hipteke,pall Ekzistuese,kati4

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra) Alsel shpk
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek materniteti i ri ( brryli) te rruga sitki ÇiÇo afer shkolles niket dardani zone e qete dhe e preferuar shitet 2+1 ne pall ekzistues kati 4 e rik... (Premium 08.02.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Tek “pallati San Tara” Ne Astir, Me Hipoteke.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Elite Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament tek “pallati san tara” ne astir, me hipoteke. shitet apartament 2+1 me siperfaqe 83 m2 te brendshme dhe 90 m2 bruto. apartamenti... (Premium 29.01.2020)

79,000 Euro

Shitet apartament 3+1+ballkon (mozaiku - 21 dhjetor) *kati 6 pa ashensor* zone e qete - totalisht i mobiluar dhe i investuar | kondicioner ne cdo dhom... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

Shitet 2+1+post Parkimi 23 M2 Ne Fillim Te Komunes Se Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1 te komuna e parisit apartamnti ka vendodhej shume te mire ne fillim te komunes se parisit mundesi investimi orjentohet ne jug-perendim k... (Premium 31.01.2020)

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

55,000 Euro

Shitet apartament 1+1 super cilesor (pallat i 2017) i mobiluar | me sistem kapot | ballkon gjigand | mundesi investimi q1631 te dhenat e ndarje... (Premium 31.12.2020)

113,000 Euro

Apartamenti është i pozicionuar te rruga 4 dëshmorët. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • orienti... (Premium 07.03.2020)

73,000 Euro OKAZION 2+1+2 tek astiri 73.000€ Shitet apartament 2+1+2  108 m2 tek Astiri, apartamenti eshte pjeserishte e mobi

Okazion 2+1+2 Tek Astiri 73.000€

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2 108 m2 tek astiri, apartamenti eshte pjeserishte e mobiluar. pallat i ri me ashensor kati i 7 jo i fundit. cmimi 73.000€... 26/01/2020 19:40... Lexo detajet..

70,000 Euro Shtepi ne shitje Shitet shtepi prane shkolles se bashkuar.
Apartament 2dhoma gjumi+kuzhine me an

Shtepi Ne Shitje

Tjeter zone | Tirane (3.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet shtepi prane shkolles se bashkuar. apartament 2dhoma gjumi+kuzhine me aneks,ballkon i modelit te vjeter me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i mobiluar.... 26/01/2020 19:24... Lexo detajet..

43,000 Euro NE KAMEZ SHITET APARTAMENTI 2+1 NE KAMEZ QENDER NE KATIN E TRETE TE PALLATIT PESEKATESH ME TULLA TE KUQE I CILI

Ne Kamez Shitet Apartamenti 2+1

Kamez/Paskuqan | Tirane (7.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne kamez qender ne katin e trete te pallatit pesekatesh me tulla te kuqe i cili nuk pesoj as demtimin me te vogel nga termeti, shitet apartamenti 2+1+a+b+b totalisht i rikonstruktuar me instalime elektrike dhe hidraulike te kohes, me duralumin, me gr... 26/01/2020 19:23... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim