okazion apartament 1+1 urgjent  12946 Njoftime

 Online 62 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

116,000 Euro id:45453 - Shitet Apartament 2+1, Okazion per vetem 860 Euro/M2,Tek Rezidenca Alba!

Shitet Apartament 2+1, Okazion Per Vetem 860 Euro/m2,tek Rezidenca Alba!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Te rezidenca alba ndertim ky i firmes prestigjioze edilal shitet apartamente me cmime 860 euro m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, 2 dho...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

163,000 Euro Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1 ne katin e 6 t

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.03.2019 (00:00): Tek rruga dibres ne kompleksin halili shitet super apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje + kuzhine,1dhom matrimoniale gjumi + 1dhom femijesh+ 1 dhom ...

116,000 Euro Shitet Apartament 2+1, Okazion per vetem 860 Euro/M2,Tek Rezidenca Alba! Te Rezidenca Alba ndertim ky i Firmes Prestigjioze EdilAl shitet apartamente me

Shitet Apartament 2+1, Okazion Per Vetem 860 Euro/m2,tek Rezidenca Alba!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.03.2019 (23:59): Te rezidenca alba ndertim ky i firmes prestigjioze edilal shitet apartamente me cmime 860 euro m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi,2 banjo dhe 2 ballkone dhe ndod...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

135,000 Euro Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 ! Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne Tirane. Lehtesisht i a

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.03.2019 (23:51): Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv 24/7, gjelberim te admirueshem dhe hape...

150,000 Euro Vile 2 kate ne shitje(me hipoteke) Vila eshte pjese e nje kompleksi me vila dy kateshe. Kati pare perbehet nga dhom

Vile 2 Kate Ne Shitje(me Hipoteke)

Zone Periferike | Tirane (0.07 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (22:37): Vila eshte pjese e nje kompleksi me vila dy kateshe. kati pare perbehet nga dhoma e ndenjes me oxhak, dhoma e gatimit dhe ngrenies, tualeti dhe 1 depo. kati i dyte perbehet nga 3 dhoma gjumi 2 tualete dhe 2 ballkone. ka punine te brendeshme shume te ...

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

160,000 Euro 3+1me hipoteke te petronini Apartamenti ndodhet te gjimnazi petronini ne nje pallat egzistues. Ka 3 dhoma gj

3+1me Hipoteke Te Petronini

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
213.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.03.2019 (22:15): Apartamenti ndodhet te gjimnazi petronini ne nje pallat egzistues. ka 3 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 3 ballkone dhe 2 tualete. gjithashtu ka dhe nje verande 60m2. 0684230409...

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

117,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 107 m² 117.000 Euro   (TEG) Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG.

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 3, 107 M² 117.000 Euro (teg)

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.03.2019 (22:15): Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. kompleksi ndodhet ne ne nje ambient teper te qete,larg zhurmes,mes gjelberimit. perbehet nga 2 dhoma, soxhorno, 2 tualete dhe ballkon. sip totale 107 m2 ,kati...

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

114,000 Euro OKAZION:Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 118 m² 114.000 Euro (Rr e Kavajes,GLOBI) Shitet apartament nje siperfaqe prej 118 m² ne rrugen e Kavajes, prane qendres

Okazion:tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 5, 118 M² 114.000 Euro (rr E Kavajes,globi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.03.2019 (22:15): Shitet apartament nje siperfaqe prej 118 m² ne rrugen e kavajes, prane qendres globe. ndodhet ne katin e 5 dhe eshte i tipit 2+1 + 2 tualete dhe 1 ballkon. eshte i pozicionuar nga jugu,plot diell,fushe pamje te lire,shitet i mobiluar pjeserish...

106,000 Euro Tirane,shes apartament rezidenzial 2+1+A+BLK , 94 m² 106.000 Eur(Liqeni Farkes) Shitet apartament 2+1 ne nje nder zonat me te sigurta ne Tirane, tek kompleksi Q

Tirane,shes Apartament Rezidenzial 2+1+a+blk , 94 M² 106.000 Eur(liqeni Farkes)

Zone Periferike | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.03.2019 (22:15): Shitet apartament 2+1 ne nje nder zonat me te sigurta ne tirane, tek kompleksi quiet lake, farke. apartamentet ndodhen ne nje prej komplekseve me punime me cilesore ne qytet. siperfaqe e apartamentit eshte 94 m2, perbehet ambjent gatimi+ sall...

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

60,000 Euro Durres, shes apartament 2+1+A+Ballkon Kati 9, 102 m² i mobiluar. Zona/Rruga : Abaz Celkupa, L12

Apartamenti ndodhet ne Durres, prane ish fabri

Durres, Shes Apartament 2+1+a+ballkon Kati 9, 102 M² I Mobiluar.

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

25.03.2019 (22:15): Zona/rruga : abaz celkupa, l12 apartamenti ndodhet ne durres, prane ish fabrikes se bukes. siperfaqja e hipotekuar 102.6m2 (siperfaqja me ambjentet e perbashketa 111m2). kati 9 i banimit me ashensor. apartamenti ka vendosje nga lindja dhe ballkon...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

163,000 Euro id:109425 - Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga dibres ne kompleksin halili shitet super apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje + kuzhine,1dhom matr...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

59,500 Euro Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( Perball Kristalit, Tek Big

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.03.2019 (22:14): Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetrata triple xham veka gjermane q862 ...

77,000 Euro Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim Shitet Apt i Ri 2+1+2 WC (126 m2) ne Astir i Bere me Arkitekt, Pallat i Ri me As

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.03.2019 (20:48): Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham | kend i ri | dhomat e gjumit te komplet...

90,000 Euro Apartament 2+1 te Kopshti Botanik Aparatmenti ndodhet te kopshti botanik, zona eshte e qete dhe me ajer te paster.

Apartament 2+1 Te Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (20:35): Aparatmenti ndodhet te kopshti botanik, zona eshte e qete dhe me ajer te paster. vendoset ne nje pallat te ri, pjese e nje kompleksi te ndertuar kohet e fundit. eshte teper komod, ka kubature te rregullt te ambienteve dhe perbehet nga 1 ambient i per...

145,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje(me hipoteke) Aparamenti eshte teper komod dhe i organizuar shume mire. Ndodhet ne zonen e liq

Apartament 3+1 Ne Shitje(me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.03.2019 (20:34): Aparamenti eshte teper komod dhe i organizuar shume mire. ndodhet ne zonen e liqenit te thate, ne nje pallat te ri, pjese e nje kompleksi pallatesh te ndertuar kohet e fundit, nga me te miret ne kete zone. apartamenti perbehet nga 1 ambient ndenje ga...

Mobilimi:Bosh

145,000 Euro

75,000 Euro 3+1 me hipoteke te fresku apartamenti ndodhet prane thesarit te shtetit ne nje pallat te ri, me punime tep

3+1 Me Hipoteke Te Fresku

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.03.2019 (20:34): Apartamenti ndodhet prane thesarit te shtetit ne nje pallat te ri, me punime teper cilesore, me ashensor. kati 5, orientimi jug perendim. 3 dhoma gjumi, 1 ambient ndenje gatim, 2 tualete 1 ballkon. shitet i mobiluar. me hipoteke. 0684230409...

88,000 Euro apartament 2+1+2wc+1blk-te liqeni i thate (me hipoteke) Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, te Kopleksi Kolombo. Perbehet nga 1 ambie

Apartament 2+1+2wc+1blk-te Liqeni I Thate (me Hipoteke)

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (20:32): Apartamenti ndodhet te liqeni i thate, te kopleksi kolombo. perbehet nga 1 ambient i perbashket ndenje gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ka hapesira te bollshme dhe kubature te rregullt te ambienteve. me hipoteke. siperfaqja e brendeshme...

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

33,000 Euro 1+1 me hipoteke(rruga teleferikut) Apartamenti ndhodhet te fresku, rruga teleferikut, ne katin 3 teknik, pallat i r

1+1 Me Hipoteke(rruga Teleferikut)

Fresku/Linze | Tirane (4.37 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.03.2019 (20:30): Apartamenti ndhodhet te fresku, rruga teleferikut, ne katin 3 teknik, pallat i ri pa ashensor. perbehet nga 1 dhome ndenje nggrenie gatim, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. shitet i mobiluar. me hipoteke. shitet vetem me lek ne dore(jo me kredi)...

55,000 Euro Okazion! Apartament 2+1,120m2,Fresku, 55000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e dytë, të një pallati të ri. 
Disponon dy dho

Okazion! Apartament 2+1,120m2,fresku, 55000 Euro!

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (19:09): Apartamenti ndodhet ne katin e dytë, të një pallati të ri. disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie ,korridor të bollshëm, ballkon dhe tualet. sipërfaqja 120m2, me dokumenta të rregullta pronësie. cmimi 459 euro/m2, total 55000 euro. nr...

45,000 Euro Shitet Apartament 2+1,74m2, 45000 Euro,Fresku! Apartamenti ndodhet në katin e katërt vendosur në zonën e Freskut në rrugë

Shitet Apartament 2+1,74m2, 45000 Euro,fresku!

Fresku/Linze | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

25.03.2019 (19:08): Apartamenti ndodhet në katin e katërt vendosur në zonën e freskut në rrugën e teleferikut. apartamenti disponon dy dhoma gjumi, sallon ndenjie i bollshëm dhe me ballkon, korridor si dhe një tualet. orientimi i apartamentit është jug lind...

75,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 104 m2 kompleksi turdiu

Shitet Super 2+1 104 M2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

50,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Fresk Shitet Apartament 2+1 ne Fresk prane Fizikes Berthamore. Apartamenti ndodhet e k

Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

25.03.2019 (19:01): Shitet apartament 2+1 ne fresk prane fizikes berthamore. apartamenti ndodhet e katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe ne nje zone me shume potencial. organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje bashke me ambientin e gatimit dhe nje tu...

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

106,000 Euro Ne zonen e shkolles “Petro Nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion Ne zonen e shkolles “Petro Nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion. Apar

Ne Zonen E Shkolles “petro Nini” Shitet 2+1 I Bollshem Me Cmim Okazion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

25.03.2019 (18:29): Ne zonen e shkolles “petro nini” shitet 2+1 i bollshem me cmim okazion. apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 106m². apartamentin ndodhet ne katin e dyte ndertim, te pare banim, ne nje pallat te ri 9 katesh. apartamenti organizohet...

82,000 Euro Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 2+1 !! Ne 21 Dhjetor, ne rrugen Kongresi i Lushnjes shitet apartament 2+1 me siperfaqe

Ne 21 Dhjetor Shitet Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

25.03.2019 (18:28): Ne 21 dhjetor, ne rrugen kongresi i lushnjes shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2 ne katin e 6 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje e kompletuar, kuzhina e vogel me vehte, 1 dhome gjum...

190,000 Euro Ne Rrugen e Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1! Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e rruges se Elbasanit prane Lion Park. Apartamen

Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

25.03.2019 (18:28): Shitet apartamenti 2+1 ne zonen e rruges se elbasanit prane lion park. apartamenti ka siperfaqe 111 m2 neto, ndodhet ne katin e 5 ne nje pallatet me te mira te zones me 2 ashensor dhe me orientim jug- lindje. struktura e apartamentit organizohet ne 1...

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

73,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 3, 94 m² 73000 Euro (Ali Demi)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 94 M² 73000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e ali demit, te ish markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 94 m2 • orientimi : jug • dokumentacioni : me hipoteke. apartame...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

141,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit, shitet Super Apartament 2+1, me Verande 18 m2 & Pamje Fantastike ! Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne Rezidencen me te mire ne qy

Tek Rezidenca Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1, Me Verande 18 M2 & Pamje Fanta

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

25.03.2019 (18:28): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne rezidencen me te mire ne qytetin e tiranes, me ne fund e gjete. eshte aq i kompletuar sa nuk ka mundesi reale te gjesh nje gje qe nuk te pelqen. apartamenti ndodhet brenda rezidences kodra e dielli...

320,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te ETC-ja ne Tirane Te ETC, European Trade Center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne Tir

Apartament 2+1 Per Shitje Te Etc-ja Ne Tirane

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

25.03.2019 (18:28): Te etc, european trade center nje nga zonat dhe pallatet me te preferuara ne tirane shitet nje apartament 2+1. apartamenti ndodht ne katin e 10 te nderteses me orientim juglindje, dhe eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje dhe guzhine me hapesira te b...

540,000 Euro Apartament i Rralle per shitje te ETC [youtubeid]RJtoead8-8Y[/youtubeid]
Tek ETC, European Trade Center shume Prane Q

Apartament I Rralle Per Shitje Te Etc

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.03 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
203.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

25.03.2019 (18:27): [youtubeid]rjtoead8-8y[/youtubeid] tek etc, european trade center shume prane qendres se tiranes te piramida shitet nje apartament fantastik. ky apartament luksoz ne shitje ndodhet ne katin e 9 te nje nga ndertesat me cilesore dhe nje nga zonat me t...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim