optika 1 bllok tirane  12958 Njoftime

 Online 206 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

116,000 Euro id:45453 - Shitet Apartament 2+1, Okazion per vetem 860 Euro/M2,Tek Rezidenca Alba!

Shitet Apartament 2+1, Okazion Per Vetem 860 Euro/m2,tek Rezidenca Alba!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Te rezidenca alba ndertim ky i firmes prestigjioze edilal shitet apartamente me cmime 860 euro m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, 2 dho...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

90,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zologjik, Tiranë. Apartamenti ndodhet në zonën e Kopshtit Zoologjik • Informacion mbi apartame

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zologjik, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:59): Apartamenti ndodhet në zonën e kopshtit zoologjik • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqa e apartamentit: 90 m2 • organizimi: • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • 1 tualete • 1 ballkone • i...

160,000 Euro Shitet, Vilë, Ndroq Vila ndodhet ne Ndroq, buzë rrugës kryesore. Informacion mbi Vilën: • Ndër

Shitet, Vilë, Ndroq

Zone Periferike | Tirane (15.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
258.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:56): Vila ndodhet ne ndroq, buzë rrugës kryesore. informacion mbi vilën: • ndërtim 3 katësh dhe një papafingo • 258 m2 ndërtim • truall 1500 m2 • me certifikatë pronësie. •punime fantastike • kubaturë të rregullt • organizimi i br...

82,000 Euro APARTAMENT PER SHITJE 2+1 PERBALLE URES SE SELITES Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje ne Rrugen Bajram Curri, Tirane.
Apartame

Apartament Per Shitje 2+1 Perballe Ures Se Selites

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.03.2019 (11:53): Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje ne rrugen bajram curri, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 88 m2. ndodhet ne katin e 8-te. shitet totalisht i mobiluar. me hipoteke! 0674050137 ...

125,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme Shitet apartament 2+1+2 ne Bulevardin Zhan Dark ne nje nga pallatet me te mire t

Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Tek Ministia E Jashteme

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:47): Shitet apartament 2+1+2 ne bulevardin zhan dark ne nje nga pallatet me te mire te zones me pamje fantastike nga bulevardi dhe lumi i tiranes. ambjenti shtrihet nje nje korridor ne hyrje e cila ndan sallonin goxha te madh me vetrate xhami dhe me nje b...

220,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE, TEK BRRYLI! Apartament ne shitje 3+1+2, me vendodhje tek Rruga Sitki Cico, Tirane.
Apartame

Apartament Ne Shitje, Tek Brryli!

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:45): Apartament ne shitje 3+1+2, me vendodhje tek rruga sitki cico, tirane. apartamenti organizohet ne 3+1+2, me siperfaqe totale 140 m2. ndodhet ne katin e 7-te. shitet totalisht i mobiluar. orientimi eshte lindje-perendim. apartamenti ka nje investi...

150,000 Euro Duplex, 2+1, Rezidenca Kodra e Diellit, Tiranë. Duplexi është i pozicionuar në Rezidencën Kodra e Diellit. Informacion mbi a

Duplex, 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit, Tiranë.

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:45): Duplexi është i pozicionuar në rezidencën kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: • kati i 3 • sipërfaqa e apartamentit 118 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • 2 veranda 120m 2 • tualet • i inves...

Mobilimi:Bosh

150,000 Euro

119,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 tek Shkolla e Baletit Shitet apartament 2+1 ne nje zone shume te mire te Tiranes prane Shkolles se Bal

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.66 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:45): Shitet apartament 2+1 ne nje zone shume te mire te tiranes prane shkolles se baletit dhe xhamise se tabakeve. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministruar. planimetria e apartamentit eshte shume e mire, organizuar ne dy dhoma gju...

105,000 Euro SHITET 2+1 ME HIPOTEKE TEK RRUGA PANORAMA Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek Rruga Panorama, Tirane.
Apartament

Shitet 2+1 Me Hipoteke Tek Rruga Panorama

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:45): Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek rruga panorama, tirane. apartamenti me siperfaqe totale 100 m2. ndodhet ne katin e 7-te. shitet totalisht i mobiluar. disponon hipoteke! 0674050137...

105,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE TEK KOMPLEKSI PANORAMA! Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek Rruga Panorama, Tirane.
Apartament

Apartament Ne Shitje Tek Kompleksi Panorama!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:45): Apartament ne shitje 2+1+2, me vendodhje tek rruga panorama, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1+2, me siperfaqe totale 100 m2. ndodhet ne katin e 7-te. shitet totalisht i mobiluar. disponon certifikate pronesie. kontaktoni 0674050139...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

163,000 Euro id:109425 - Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga dibres ne kompleksin halili shitet super apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje + kuzhine,1dhom matr...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

90,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 81 m² 90.000 Euro (Bulevardi Bajram Curri) Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe totale 81 m2. Eshte

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 4, 81 M² 90.000 Euro (bulevardi Bajram Curri)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:45): Apartamneti ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri me siperfaqe totale 81 m2. eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon me orientim nga jugu. eshte i mirembajtur, i shtruar me parket laminat, dritare te pajisura me grila. ak...

83,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ME HIPOTEKE NE DON BOSKO Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko ne rruge kryesore me hipoteke 98 m2 83000 eur

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:45): Shitet apartament 2+1 ne don bosko ne rruge kryesore me hipoteke 98 m2 83000 euro i pamobiluar . apartamenti shitet edhe i mobiluar me nje cmim tjeter prej 87000 euro. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , garderobe ne dhomen e gjumit (...

78,000 Euro Fresku shitet apartament 2+1 Ne nje nga zonat qe me se fundmi ka marre zhvillim prespesktiv per te jetuar vit

Fresku Shitet Apartament 2+1

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:45): Ne nje nga zonat qe me se fundmi ka marre zhvillim prespesktiv per te jetuar vitet e fundit eshte edhe zona e freskut , nje lagje krejtesisht e re, e distancuar nga zhurma e qytetit por mjaftueshem afer per nje nderlidhje te shpejt , prane freskis , ...

70,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 75 m² 70.000 Euro (Rruga e Barrikadave) Shitet apartament 2+1 tek "Rruga Barrikadave". Apartamenti ndodhet në

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 75 M² 70.000 Euro (rruga E Barrikadave)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:45): Shitet apartament 2+1 tek "rruga barrikadave". apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri. apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 80 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet ...

57,000 Euro Apartament ne shitje 2+1+2 tek Fresku! Shitet apartament 2+1+2 ne afersi te restorant Freskut ne rrugen e Teleferikut.

Apartament Ne Shitje 2+1+2 Tek Fresku!

Sauk | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:45): Shitet apartament 2+1+2 ne afersi te restorant freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te nje pallati te ri 7 katesh me ashensor, ka nje siperfaqe totale prej 96 m2 i mireorganizuar me nje soxhorno spacioze te ndricuar, dy ...

50,000 Euro Shitet 1+1 te ish parku i autobuzave Shitet apartament 1+1 pas qendres Globe, konkretisht te rruga Kongresi i Lushnje

Shitet 1+1 Te Ish Parku I Autobuzave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:45): Shitet apartament 1+1 pas qendres globe, konkretisht te rruga kongresi i lushnjes. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje dhe 1 dhome gjumi. ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues. zona ofron shume facilitete, pasi eshte vetem 2...

54,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne astir shitet apartament 2+1 ne astir afer  bar oslo. Ndodhet ne katin e 8 me ashensor.

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.03.2019 (11:36): Shitet apartament 2+1 ne astir afer bar oslo. ndodhet ne katin e 8 me ashensor. bosh. 83m2. me hipotek. per me shum kontaktoni 0697873301...

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

63,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne Fresk Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Freskut prane Fizikes berthamore. Apartament

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:32): Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e freskut prane fizikes berthamore. apartamenti shitet i mobiluar me te gjitha kushtet e pershtatshme per te jetuar nje jetese te qete dhe komode. kontakt 0674050160...

105,000 Euro Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion! Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion. Apartamenti ka siperfaq

Ne Zonen E Gardes Shitet 2+1 I Bollshem Me Cmim Okazion!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:24): Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim okazion. apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 91m². apartamentin ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues dhe eshte i investuar mire, i shtruar me parket. apartamenti eshte i or...

75,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 104 m2 kompleksi turdiu

Shitet Super 2+1 104 M2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

112,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, shitet Super Apartament 2+1, me Pamje Fantastike ! Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne Rezidencen me te mire ne qy

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:23): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne rezidencen me te mire ne qytetin e tiranes, me ne fund e gjete. eshte aq i kompletuar sa nuk ka mundesi reale te gjesh nje gje qe nuk te pelqen. apartamenti ndodhet brenda rezidences kodra e dielli...

182,000 Euro Prane Nobis Shitet Super Apartament 2+1+2 Shitet super apartament 2+1+2 ne zonen me te preferuar ne Tirane ne rrugen e Kos

Prane Nobis Shitet Super Apartament 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:13): Shitet super apartament 2+1+2 ne zonen me te preferuar ne tirane ne rrugen e kosovareve prane liqenit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te vitit te fundit me investim cilesore, i pajisur me kamera sigurie dhe nje administrim mjaf...

45,000 Euro Ne Durres, shitet Apartament 2+1, me Pamje Fantastike nga Deti ! Ne Durres, buze detit, ne rrugen e plazhit, shitet Apartament 1+1, ne katin 2 te

Ne Durres, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike Nga Deti !

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:13): Ne durres, buze detit, ne rrugen e plazhit, shitet apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cif...

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Tek ATSH Pamje Fantastike Shitet apartmaent Tek ATSH ne krah te Ministrise se Mjedisit. Pallati tek i cili

Shitet Apartament 1+1 Tek Atsh Pamje Fantastike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:12): Shitet apartmaent tek atsh ne krah te ministrise se mjedisit. pallati tek i cili ndodhet ky apartament eshte goxha i mirembajtur dhe i shtuar me pllaka mermeri. ndertimi eshte bere ne vitin 1988. ambjenti nga brenda eshte i restauruar ne menyre shume...

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

54,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 2, 107.1 m² 54000 Euro Fresku)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 107.1 M² 54000 Euro Fresku)

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e freskut. apartamenti ndodhet ne katin 1 banim, i 2 teknik, ne nje pallat te ri me ashensor, me siperfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me siperfaqe verande 11....

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

103,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit Apartamenti 2+1 me siperfaqe 92,2 m2 i ndare ne 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe nje s

Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

26.03.2019 (11:12): Apartamenti 2+1 me siperfaqe 92,2 m2 i ndare ne 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe nje sallon pritje dhe kushine e vecuar. ambjenti ka pamje fantastike nga tirana pasi ndodhet ne katin e 9 te nje kompleksi te ri te mireadministruar. ambjenti disponon dokumen...

176,000 Euro Prane Liqenit Shitet Super Apartament 3+1! Ne nje zone shume te mire te Tiranes prane liqenit shitet apartament 3+1 me plan

Prane Liqenit Shitet Super Apartament 3+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:12): Ne nje zone shume te mire te tiranes prane liqenit shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe mire administruar. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndjenje + 1 kuzhine me te gjitha paisj...

Mobilimi:Bosh

176,000 Euro

68,000 Euro Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1. Ne zonen e Misto Mames, Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 106m2. Apartament

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:10): Ne zonen e misto mames, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 106m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje se bashku me ambjentin e ga...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim