per blerje shtepish 

 Online 61 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 61 lexues | 4 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

91,800 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

91,800 Euro

75,000 Euro

Ultra cmim okazion 1+1 i ri per investim 100% i rikonstruktuar, | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( tek shkolla e baletit ) i mobiluar pjeseri... (Premium 31.12.2019)

143,000 Euro

rruga margarita tutulani, ne zonen prane shkolles petro nini luarasi, shitet super apartament 3+1+2 me strukture te rregullt dhe me orientim fantasti... (Premium 16.05.2020)

66,300 Euro
Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja Disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit.-mundesi zgjedhje kati dhe orientimi per informacion me te det... 21/11/2019 00:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

41,000 Euro
Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 me hipoteke 41000 euro! Shitet apartament 2+1 tek Irfan Tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! Apartamenti n

Shitet Apartament 2+1 Tek Irfan Tomini 75m2 Me Hipoteke 41000 Euro!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek irfan tomini 75m2 i arreduar 41000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ekzistues parafabrikat ne fundin e rruges irfan tomini, dhe ka nje hapesire prej 75m2. eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambie... 21/11/2019 00:01... Lexo detajet..

81,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 20/11/2019 23:20... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

104,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN BILAL SINA NGJITUR ME KOPESHTI ZOOLOGJIK TIRANE Shitet aprtament 2+1 tek rruga Bilal Sina shume afer me Kopeshtin zologjik Tiran

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen Bilal Sina Ngjitur Me Kopeshti Zoologjik Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet aprtament 2+1 tek rruga bilal sina shume afer me kopeshtin zologjik tirane.apartamenti ka sipefaqe totale 112 m2.apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje/dhome gatimi, dy dhome gjumi me dalje ne ballkon qe shikon nga gjelberimi i kopshtit ... 20/11/2019 23:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

104,000 Euro

76,000 Euro Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega, ne krah te ish-stacionit te trenit Tirane. Shitet Apartament 3+1+1 ne rrugen Karl Gega,ne afersi te ish-stacionit te trenit

Shitet Apartament 3+1+1 Ne Rrugen Karl Gega, Ne Krah Te Ish-stacionit Te Trenit Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1+1 ne rrugen karl gega,ne afersi te ish-stacionit te trenit tirane.apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 103 m2.apartamenti ndodhet shume afer bulevardit qendror te tiranes,me te gjitha fasilitetet e nevojshme.hyrja... 20/11/2019 23:05... Lexo detajet..

90,000 Euro Te kompleksi Green city shitet 2+1 Shitet apartament 2+1, te kompleksi Green city, kati 2, 119.6m2, 2 dhoma gjumi,

Te Kompleksi Green City Shitet 2+1

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, te kompleksi green city, kati 2, 119.6m2, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. sonxhorno, tualete jane me dritare.. me certifikate pronesie provizore 750euro metri 2... 20/11/2019 22:49... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

65,700 Euro Shitet apartament sp 91 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2.
Adresa: Tregut elektri

Shitet Apartament Sp 91 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 91 m2. adresa: tregut elektrik .tirane kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 20/11/2019 21:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,700 Euro

260,000 Euro Shitet apartament sp 124 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament 2+1.
Adresa: Afer TVSH, Tirane.

Shitet Apartament Sp 124 M2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament 2+1. adresa: afer tvsh, tirane. ( i dhene me qera 850 euro/muaj) cmimi 260.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479... 20/11/2019 21:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

260,000 Euro

132,000 Euro Shitet apartament sp 126 m2 KUBESI real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2.
Adresa: Afer Tregut e

Shitet Apartament Sp 126 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kubesi real estate ka per te shitur apartament sp 126 m2. adresa: afer tregut elektrik, tiranë. cmimi 132.000 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479 ... 20/11/2019 21:07... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

96,000 Euro

Ne nje nga komplekset me te mira te tiranes, usluga shitet super apartament 2+1 me punime mjafte cilesore. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pa... (Premium 23.11.2019)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

118,000 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

118,000 Euro

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

125,000 Euro

Shitet 3+1+2+ballkon 104.1 m2 brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vemdodhje brenda komplek... (Premium 31.12.2019)

127,000 Euro Kleringu-Tirane,shes super Apartament 2+1,121 m2,127.000 Eur (SQUARE 21) Apartamenti eshte I pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim n

Kleringu-tirane,shes Super Apartament 2+1,121 M2,127.000 Eur (square 21)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidencial square 21. eshte i tipit 2+1 dhe ka nje siperfaqe prej 121 m². kati i 3 banimit, perbehet... 20/11/2019 20:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

62,000 Euro Tirane, shitje apartament 1+1+BLK Kati 1, 62 m² 40000 Euro (Fresku) Shitet apartament ne zonen e Freskut, ne rrugen Muhamet Deliu. Informacion mbi a

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut, ne rrugen muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 62m2. • kati i 1 banim • orientim lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhome gjumi... 20/11/2019 19:41... Lexo detajet..

90,900 Euro Shitet Apartament 2+1,me sip.101m2 Adresa: Rruga Jordan Misja Shitet Apartament 2+1,me sip.101m2,kati 2 banim,bosh,ndertim i ri,ashensor,me hi

Shitet Apartament 2+1,me Sip.101m2 Adresa: Rruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1,me sip.101m2,kati 2 banim,bosh,ndertim i ri,ashensor,me hipoteke,adresa: rruga jordan misja, cmimi 90.900€ ... 20/11/2019 19:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

90,900 Euro

70,000 Euro Shitet 1+1,me sip.55m2,kati 1,i pershtatshem per bar kafe,dyqan,Cmimi 70000 Euro Shitet 1+1,me sip.55m2,kati 1,pallat ekzistues,i pershtatshem per bar kafe,dyqan

Shitet 1+1,me Sip.55m2,kati 1,i Pershtatshem Per Bar Kafe,dyqan,cmimi 70000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet 1+1,me sip.55m2,kati 1,pallat ekzistues,i pershtatshem per bar kafe,dyqan,njesi biznesi.adresa: rruga ferit xhajko ,uzina dinamo, tregu.cmimi: 70000 euro ... 20/11/2019 19:17... Lexo detajet..

65,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TEK MISTO MAME Shitet apartament, 2+1. Ndodhet te Rruga Misto Mame, ngjitur me pallatet Cabej.

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament, 2+1. ndodhet te rruga misto mame, ngjitur me pallatet cabej. siperfaqja e brendshme eshte 87 m2. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 ba... 20/11/2019 19:16... Lexo detajet..

62,370 Euro Shitet 2+1,me siperfaqe 113,4 Mbrapa Casa Italia 62370 euro Shitet 2+1,me siperfaqe 113,4,Kati 4,Pallat i ri,orjentim jug-perendim,2 banjo,1

Shitet 2+1,me Siperfaqe 113,4 Mbrapa Casa Italia 62370 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1,me siperfaqe 113,4,kati 4,pallat i ri,orjentim jug-perendim,2 banjo,1 me dritare,1 dhome lavanderie,1 dhome garderobe .cmimi: 62370 euro adresa: mbrapa casa italia... 20/11/2019 19:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,370 Euro

94,280 Euro Apartament 2+1 Ali Demi Zona ku eshte i pozicionuar apartamenti eshte mjaft e zhvilluar dhe shume e pref

Apartament 2+1 Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Zona ku eshte i pozicionuar apartamenti eshte mjaft e zhvilluar dhe shume e preferuar ne qytet, ali demi. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me siperfaqe prej 117.85 m2. organizimi i brendshem i tij eshte mjaft i rregullt ku ne per... 20/11/2019 19:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,280 Euro

96,900 Euro Shitet,2+1,me sip.114m2 Pallat me Ashensor Zogu Zi Shitet,2+1,me sip.114m2 ,vit nderti 2001,1 ballkon,2banjo aspirim,kondicioner,as

Shitet,2+1,me Sip.114m2 Pallat Me Ashensor Zogu Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet,2+1,me sip.114m2 ,vit nderti 2001,1 ballkon,2banjo aspirim,kondicioner,ashensor,mobiluar,orjentim j-p,hipoteke,12 kat.adresa:rr. muhamet gjollesha,zogu zi.cmimi:96.900 euro ... 20/11/2019 19:14... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet 1+1 75M2 Sa kalon uren e re te Nsherak 65000 € Shitet 1+1,kati 7,sip 75M2,Orjentim jug,sistem termoizolimi kapot nga jasht dhe

Shitet 1+1 75m2 Sa Kalon Uren E Re Te Nsherak 65000 €

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.04 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet 1+1,kati 7,sip 75m2,orjentim jug,sistem termoizolimi kapot nga jasht dhe brenda pallatit, ,apartament i rikonstruktuar tersisht dhe i invenstuar, adresa :rruga fadil bodinaku,sa kalon uren e re te nsherak.cmimi:65000 €... 20/11/2019 19:14... Lexo detajet..

67,000 Euro

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.38 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

53,500 Euro

Shitet Super 1+1 Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

90,000 Euro Shitet apartament 2+1 110 M2 Rruga Kavajes,prane Condor Center 90.000€ Shitet 2+1 110 M2 ,2+1 2 banjo 1 depo ballkon orjentim veri ,kati 6,me hipoteke,

Shitet Apartament 2+1 110 M2 Rruga Kavajes,prane Condor Center 90.000€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 2+1 110 m2 ,2+1 2 banjo 1 depo ballkon orjentim veri ,kati 6,me hipoteke,adresa: rruga kavajes,prane condor center,cmimi: 90.000€... 20/11/2019 19:14... Lexo detajet..

62,480 Euro Shitet 2+1 sip. 113,6 M2 Mbrapa Casa Italia 62.480 euro Shitet 2+1,me sip. 113,6 M2,kati 5 ,Pallat i ri ,orjentim jug-perendim,2 banjo m

Shitet 2+1 Sip. 113,6 M2 Mbrapa Casa Italia 62.480 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1,me sip. 113,6 m2,kati 5 ,pallat i ri ,orjentim jug-perendim,2 banjo me aspirim,vetrate dopio xham ,grila,cmimi 62.480 euro adresa: mbrapa casa italia... 20/11/2019 19:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

62,480 Euro

92,800 Euro Shitet 1+1,58M2,Rruga Abdyl Frasheri, Prane Big Bite 92.800 Euro Shitet 1+1,58M2,pallat ekzistues,kati 4,i investuar,orjentim lindje-jug -perendi

Shitet 1+1,58m2,rruga Abdyl Frasheri, Prane Big Bite 92.800 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 1+1,58m2,pallat ekzistues,kati 4,i investuar,orjentim lindje-jug -perendim,adresa:rruga abdyl frasheri, prane big bite,mbrapa bkt, ne bllok,cmimi: 92.800 euro... 20/11/2019 19:13... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet 2+1,81 M2 Rruga Kavajes,Pallati Globe 80.000 Euro Shitet 2+1,81 M2,kati11,pallat i ri,me ashensor,1 banjo,orjentim Veri lindje p

Shitet 2+1,81 M2 Rruga Kavajes,pallati Globe 80.000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

shitet 2+1,81 m2,kati11,pallat i ri,me ashensor,1 banjo,orjentim veri lindje perendim .adresa:rruga kavajes,pallati globe cmimi 80.000 euro... 20/11/2019 19:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

34,000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 Per Vetem 34000 Euro

Laprake | Tirane Rudina
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne autostraden durres-tirane. apartamenti eshte i investuar me detaje, arreduar me arkitekt, cdo gje e re dhe e pa banuar me par... (Premium 27.11.2019)

75,000 Euro

Shitet apartament 1+1, kati i 7 banim, orientim jug, totalisht i investuar, gjendja e re i pa banuar me pare. perbehet nga salloni, nje dhome gjumi, k... (Premium 21.11.2019)

66,300 Euro

Shiten Apartamente Ruga Jordan Misja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

disponojme opsione apartamentesh 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe nga (51m2-105m2) ne rrugen jordan misja -apartamentet kane nje distance shume te shkurte... (Premium 22.11.2019)

Mobilimi:Bosh

66,300 Euro

62,000 Euro

Tirane, Shitje Apartament 1+1+blk Kati 1, 62 M² 40000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 07.03.2020)

58,000 Euro

Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi rezidencial i cili ofron te gjitha fasilitet e nevojshme per nje familje, njesi sherbimi te te gjitha llojeve,... (Premium 23.11.2019)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

125,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Prane Liqenit Te Tiranes

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne fillim te rruges peti me pamje nga liqeni i tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e 3 banimi dhe ka orjentim kryesisht nga l... (Premium 28.11.2019)

127,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes, rruga e kavajes, kompleksi rezidenc... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

53,500 Euro

Okazion shitet 3+1+2wc (ose 1 wc+ 1depo)(tek rr. e dibres - peballe shkolles se bashkuar) kati 3 🔥 | pallat 4 katesh | vetem 2 apartamente ne kat |... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

53,500 Euro

59,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M², Prane Shkolles Se Baletit,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, i ndodhur ne katin e 7 banim, i 8 nga toka. pallat i ri, i pajisur me ashensore. orientim jug. perbehet nga salloni i ndenjes, ... (Premium 21.11.2019)

73,232 Euro Shitet 2+1 79.6 m2 Rr.Ndre mjeda,Prane inxhinjerise, Rezidenca alba 73.232 € Shitet 2+1 ,sip 79.6 m2, kati 2,Pallat i 2018,Ashensor,1 banjo,Ballkon,orjentim

Shitet 2+1 79.6 M2 Rr.ndre Mjeda,prane Inxhinjerise, Rezidenca Alba 73.232 €

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 ,sip 79.6 m2, kati 2,pallat i 2018,ashensor,1 banjo,ballkon,orjentim lindje,adresa:rr.ndre mjeda,prane inxhinjerise, rezidenca alba cmimi: 73.232 €... 20/11/2019 19:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,232 Euro

52,360 Euro Apartament 1+1 Rruga 5 Maji Disponojme dy apartamente ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar per banim r

Apartament 1+1 Rruga 5 Maji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme dy apartamente ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar per banim rruga 5 maji. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 dhe te 5 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 68 m2. kane organizim te brendshem shume te mire, ku perfshihe... 20/11/2019 19:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,360 Euro

65,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1 ,68 m² Rruga Fortuzi Shitet apartament 1+1 në rrugën Fortuzi.

Apartamenti ndodhet në katin e 4

Tirane, Shes Apartament 1+1 ,68 M² Rruga Fortuzi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 në rrugën fortuzi. apartamenti ndodhet në katin e 4 (jo i fundit) të një pallati ekzistues me planimetri te rregullt. sipërfaqe 68m2. ka organizim shumë të mirë : - korridor që shperndan dhomat - 1 dhomë gjumi... 20/11/2019 19:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim