real state vollga durres currilat 

 Online 168 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

108,000 Euro

Tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik jug-perendim dhe planimetri perfekte. ndodhet ne nje nga godinat me te mira... (Premium 16.05.2021)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

57,120 Euro

Shitet,apartament 1+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

57,120 Euro

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

128,000 Euro
Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 !  Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Niku Construction me pamje dhe me

Tek Komuna Parisit, Niku Construction Shitet Super Apartament 2+1 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planimetri perfekte, ndahet ne nje sallon pritje me 2 vetrata te medha xhami te cilat rrihen nga dielli gja... 04/06/2020 20:10... Lexo detajet..

100,000 Euro
APARTAMENT PER SHITJE TE LIQENI THATE! Shitet apartament ne zonen e Liqenit te thate , tek kompleksi Veneto. Organizohe

Apartament Per Shitje Te Liqeni Thate!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e liqenit te thate , tek kompleksi veneto. organizohet ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete. dhe 1 ballkon. apartamenti disponon sisteme kondicionimi ne cdo dhome si dhe ndricim led. ka nje sip. totale 111.8m2 dhe te bre... 04/06/2020 20:08... Lexo detajet..

180,000 Euro
APARTAMENT 3+1 PER SHITJE NE KOMUNEN E PARISIT Apartament 3+1 per shitje ne komunen e parisit.
Ne hyrje te komunes ne rrugen &

Apartament 3+1 Per Shitje Ne Komunen E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 3+1 per shitje ne komunen e parisit. ne hyrje te komunes ne rrugen "haxhi kika" ne rezidencen "ndertim vila" apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor ndertim i viteve 2000. ka nje siperfaqe 150 m2 te brendshme... 04/06/2020 20:01... Lexo detajet..

107,000 Euro Super 2+1 te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori Shitet apartament 2+1, 90 m2 te Kompleksi Home Planet.
Pallat i ri, me 2 ashens

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon i kompletuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te 2 me dritare, korridor dhe nje ballkon. investim i ri dh... 04/06/2020 19:27... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet 2+1 ne myslym shyr me hipoteke! Shitet  apartament 2+1 ne myslym shyr . Apartamenti organizohet ne kuzhine dhe s

Shitet 2+1 Ne Myslym Shyr Me Hipoteke!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 ne myslym shyr . apartamenti organizohet ne kuzhine dhe salon, 2 dhoma .1 tualet dhe ballkon.gjendet ne nje pallat te ri dhe te mire administruar ne katin e fundit me ashensor.apartamenti eshte 75 m2.disponon cdo dokumentacion... 04/06/2020 19:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

77,000 Euro Shitet 1+1 ne myslym shyr me Hipoteke! Shitet  apartament 1+1 ne myslym shyr . Apartamenti organizohet ne kuzhine dhe s

Shitet 1+1 Ne Myslym Shyr Me Hipoteke!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne myslym shyr . apartamenti organizohet ne kuzhine dhe salon, 1 dhome,1 tualet dhe ballkon.gjendet ne nje pallat te ri dhe te mire administruar, me ashensor.apartamenti eshte 65 m2 me hipoteke. disponon cdo dokumentacion te n... 04/06/2020 19:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

74,000 Euro OKAZIAON. Ne shitje Ap 2+1 prane rruges Bardhyl Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane rruges Bardhy e

Okaziaon. Ne Shitje Ap 2+1 Prane Rruges Bardhyl

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen kongresi i manastirit, prane rruges bardhy e afer me shkollen cajupi si vendodhje • siperfaqe 95m2 • kati 4 pallat ekzist viti 1998 ( pallat me 6 kate ) • 2 dhoma gjumi • sallon + ambient gatimi • t... 04/06/2020 18:07... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14280) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Bar "Oslo". Inf

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14280)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë bar "oslo". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 82 m2• kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • bal... 04/06/2020 17:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1, Unaza e Re,Future Home Real Estate(future15903) Disponojmë Apartament 2+1 për shitje.
Apartamenti është i pozicionuar në z

Shitet,apartament 2+1, Unaza E Re,future Home Real Estate(future15903)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë "alpha bank". informacion mbi apartamentin: • kati i 2 • sipërfaqja e apartamentit 133m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenje... 04/06/2020 17:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

590,000 Euro

Shitet, Vile, Dhermi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Future Home - Priority
4+1 Dhoma | Kuzhine
620.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet ne dhermi, afer drymadhes, tek niki beach. informacion mbi vilen: • sipërfaqja e truallit: 620 m2 • siperfaqja e ndertimit: 405 m2, ... (Premium 14.03.2021)

128,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planime... (Premium 28.03.2022)

69,900 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future14464) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë "Bar Unik". In

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future14464)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re, pranë "bar unik". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 97.6 m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti • b... 04/06/2020 17:47... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,900 Euro

87,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14767) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,tek Vila-L. Informacion mbi Apar

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14767)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,tek vila-l. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 104m2 • kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni.... 04/06/2020 17:46... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future13450) Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,tek Kompleksi San-Tara,prane Viles L

Shitet,apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future13450)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,tek kompleksi san-tara,prane viles l . informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 115 m2•kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •3 dhoma gjumi • 2 tuale... 04/06/2020 17:46... Lexo detajet..

46,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future15669) Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Yzberishtit,pranë "Ecco Mar

Shitet,apartament 1+1,yzberisht,future Home Real Estate(future15669)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e yzberishtit,pranë "ecco market". informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit 60 m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit •... 04/06/2020 17:46... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future14322) Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane rruges kryesore. Informacion m

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future14322)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane rruges kryesore. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 95 m2• kati 3 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit • tualeti • ... 04/06/2020 17:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

170,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Yzberisht,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit, një zonë e qetë dhe e preferuar

Shitet,apartament 3+1,yzberisht,future Home Real Estate

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
224.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit, një zonë e qetë dhe e preferuar. objekti ndodhet ndodhet në katin e 8 banim të një pallati me ndërtim shumë cilësor, ka një sipërfaqe të bollshme prej 224 m2 dhe organizim shumë të mirë t... 04/06/2020 17:45... Lexo detajet..

88,164 Euro Shitet,Apartamenti 2+1,Kompleksi  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga komplekset me punime me cilesore ne q

Shitet,apartamenti 2+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga komplekset me punime me cilesore ne qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 7 • siperfaqja totale : 111.6 m2 . apartamenti eshte bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhomat e gjumit • 2 tua... 04/06/2020 17:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,164 Euro

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 60 m² 75.000 Euro (Ish Parku Autobusave) Pro13656 Apartamenti ndodhet tek Ish Parku. Informacion mbi apartamentin:• Kati 2 • S

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 60 M² 75.000 Euro (ish Parku Autobusave) Pro13656

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet tek ish parku. informacion mbi apartamentin:• kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 60 m2. • apartamenti është i mobiluardhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi me parket • 1 tualet• korridor sh... 04/06/2020 17:32... Lexo detajet..

88,000 Euro Apartament 2+1, Don Bosko ID:10140 Shitet apartament 2+1 ne hyrje te Rruges Don Bosko. Apartamenti ka siperfaqe 94

Apartament 2+1, Don Bosko Id:10140

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges don bosko. apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe ndodeht ne katin e 4 banim te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. organizimi: salloni i ndenjes, ambjneti gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. ... 04/06/2020 17:32... Lexo detajet..

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

87,000 Euro

Shitet ap. i rikontruktuar komplet (100m2) ne super cmim -> 2+1+garderobe +kuzhine vec +90m2 tarace si mundesi shrytezimi verande personale ne vendodh... (Premium 31.12.2020)

45,000 Euro

2+1 ne shitje (shkolla e bashkuar - spitalet) cmim shume i favoreshem | cilesi dhe hapesire e bolleshme teresisht investimi pllakat etj nga brunes - ... (Premium 31.12.2020)

42,000 Euro Shitet apartament duplex 1+1 Kati 1, 53 m² 42.000 Euro 5 Maji Pro15492 Duplexi ndodhet tek 5 Maji, ne Rrugen Mujo Ulqinaku. Informacion mbi duplexin:

Shitet Apartament Duplex 1+1 Kati 1, 53 M² 42.000 Euro 5 Maji Pro15492

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Duplexi ndodhet tek 5 maji, ne rrugen mujo ulqinaku. informacion mbi duplexin: • kati 1 banim • sipërfaqja e duplexit : 53m2. • duplexi disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit •dhoma e gjumit • tualeti me dritare. cilesime te ... 04/06/2020 17:32... Lexo detajet..

85,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 106 m² 85.000 Euro (Kthesa e Kamzes) Pro15814 Apartament ndodhet tek Kthesa e Kamzes, pas Veko Shpk. Informacion mbi apartamen

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 106 M² 85.000 Euro (kthesa E Kamzes) Pro15814

Kamez/Paskuqan | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament ndodhet tek kthesa e kamzes, pas veko shpk. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 106 m2 • kati 6. • apartamenti disponon: • verande 62 m2 • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualeti. ... 04/06/2020 17:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

120,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 120.000 Euro (Pjeter Budi) Apartamenti ndodhet ne Rrugen Pjeter Budi. Informacion mbi apartamentin: • Sip

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 100 M² 120.000 Euro (pjeter Budi)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen pjeter budi. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 100 m2 • kati 2. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • 2 ballkone. cilesime te tj... 04/06/2020 17:32... Lexo detajet..

86,450 Euro Shitet apartament 1+1 Kati 6, 67 m² 86450 Euro (Vasil Shanto) Pro15729 Apartament ndodhet tek Vasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaq

Shitet Apartament 1+1 Kati 6, 67 M² 86450 Euro (vasil Shanto) Pro15729

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament ndodhet tek vasil shanto. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 66.5m2 • kati 6. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. cilesime te tjera: •... 04/06/2020 17:32... Lexo detajet..

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 07.03.2021)

57,951 Euro

Shitet apartament 1+1 ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit ose nje investim perfekt per tregun e qerave s... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

57,951 Euro

91,700 Euro

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.... (Premium 09.06.2020)

Mobilimi:Bosh

91,700 Euro

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

95,500 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 119.6 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla c. organizimi: sa... (Premium 08.06.2020)

Mobilimi:Bosh

95,500 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

77,000 Euro

☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+ ☑️ apartamenti eshte ... (Premium 03.12.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

171,600 Euro Shitet apartament 2+1 Kati 6, 132 m² 171.600 Euro  Kompleksi Kontakt Pro15258 Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, tek Kompleksi Kontakt. Informacion mbi apar

Shitet Apartament 2+1 Kati 6, 132 M² 171.600 Euro Kompleksi Kontakt Pro15258

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet tek 21 dhjetori, tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 132 m2 • siperfaqe e brendshme: 118m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes se bashku me ambientin e gatim... 04/06/2020 17:30... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet apartament 1+1 Kati 4, 67 m² 56.000 Euro Laprake Pro15638 Apartamenti ndodhet ne Laprake,pas Kupoles. Informacion mbi apartamentin: • Ka

Shitet Apartament 1+1 Kati 4, 67 M² 56.000 Euro Laprake Pro15638

Laprake | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake,pas kupoles. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 67 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. ciles... 04/06/2020 17:30... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet apartament 2+1 Kati 7, 92 m² 125.000 Euro 21 Dhjetori Pro15563 Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, ne Rezidencen Alba. Informacion mbi apartam

Shitet Apartament 2+1 Kati 7, 92 M² 125.000 Euro 21 Dhjetori Pro15563

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet tek 21 dhjetori, ne rezidencen alba. informacion mbi apartamentin: • kati 7 i nje pallati 9 katesh • sipërfaqja e apartamentit : 92 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • 2 dhoma gjumi •... 04/06/2020 17:30... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim