shes 2+1 ne tirane 

 Online 175 lexues | 64 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 175 lexues | 64 njoftime ne pritje
80,000 Euro

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re,prane bar "2 palmat".ka siperfaqje totale 100m2.ndodhet ne katin e 5,apartamenti ka hapesire te bollshme... (Premium 13.01.2021)

120,500 Euro

Ne qender te tiranes te selvia sapo ka dale ne shitje nje apartament 2+1. vendodhja e apartamentit eshte shume prane qendres, ofron te gjitha facilite... (Premium 16.05.2021)

Mobilimi:Bosh

120,500 Euro

83,000 Euro

**********ulet 83,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 31.12.2020)

105,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit (prane stadiumit qemal stafa) apartament 2+1 me planimetri perfekte ne katin e 10 te nje pallati te mire... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

99,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni, Tirane. PRI13166 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit tek Kompleksi Xhelili. Inform

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni, Tirane. Pri13166

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit tek kompleksi xhelili. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit : 105 m2 . • dokumentacioni: me certifikte pronesie . organizimi : • salloni i ... 18/02/2020 17:21... Lexo detajet..

250,000 Euro
Shitet/Qera, Duplex, Kati i 3 dhe i 4, Rezidenca Kodra e Diellit 1, 150 m2, PRI+ 10546. Duplexi eshte i pozicionuar tek Rezidenca Kodra e Diellit 1. Informacion mbi apa

Shitet/qera, Duplex, Kati I 3 Dhe I 4, Rezidenca Kodra E Diellit 1, 150 M2, Pri+ 10546.

Kodra e Diellit | Tirane (2.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Duplexi eshte i pozicionuar tek rezidenca kodra e diellit 1. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati i 3 dhe i 4 • siperfaqja e apartamentit 150 m2 organizimi: • salloni • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete, njeri... 18/02/2020 17:20... Lexo detajet..

63,000 Euro
Shitet Apartament 2+1, tek Fizika Berthamore ( Fresk) Shitet apartament tek Fizika Berthamore( Fresk) .
Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 2+1, Tek Fizika Berthamore ( Fresk)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament tek fizika berthamore( fresk) . apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,101 m2 neto, nje ballkon dhe dy banjo. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. ap... 18/02/2020 17:20... Lexo detajet..

72,000 Euro Tek Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekt! Ne rrugen Bardhyl, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues m

Tek Rruga Bardhyl Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekt!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen bardhyl, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, sallonin, ambientin e kuzhines me vehte dhe nje tualet me dritare. apartamenti ndodhet ne nje nga lagjet me te mira ... 18/02/2020 17:19... Lexo detajet..

88,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kodra e Diellit! Tek Kodra e Diellit, shitet apartament 2+1, tërësisht i mobiluar. Apartamenti

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit!

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

tek kodra e diellit, shitet apartament 2+1, tërësisht i mobiluar. apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të kërkuara në tiranë. ndodhet në katin e 3 të një pallati 5 katësh me ashensor. apartamenti është i investuar dhe strukturohe... 18/02/2020 17:19... Lexo detajet..

105,000 Euro Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar ! Ne zonen e 21 Dhjetorit, perballe Inxhinierise se Ndertimit, shitet apartament

Tek Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 2+1 I Investuar !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne zonen e 21 dhjetorit, perballe inxhinierise se ndertimit, shitet apartament 2+1 i investuar mire. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. ambienti organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon i mobiluar... 18/02/2020 17:19... Lexo detajet..

54,000 Euro Prane Pediatrise Te Tiranes Shitet Apartament 1+1 Me Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor! Ne rrugen Kongresi i Manastirit, shume prane Pediatrise, shitet apartament 1+1 i

Prane Pediatrise Te Tiranes Shitet Apartament 1+1 Me Dokumentacion Te Rregullt Hipotekor!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne rrugen kongresi i manastirit, shume prane pediatrise, shitet apartament 1+1 i mobiluar dhe shume komod. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, sallonin, ambientin e ... 18/02/2020 17:19... Lexo detajet..

63,000 Euro Ne Astir, Prane Rruges Kryesore Shitet Apartament 2+1 Okazion ! Ne Astir prane rruges kryesore shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne kat

Ne Astir, Prane Rruges Kryesore Shitet Apartament 2+1 Okazion !

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne astir prane rruges kryesore shitet apartament 2+1. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 11-katesh me ashensor dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte matrimoniale dhe tjetra dhome gjumi femijesh; sallon-k... 18/02/2020 17:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

89,000 Euro Tek Ura e Tabakeve, Shitet Apartament 3+1 Mundesi Shume e Mire Per Investim! Ne nje zone perfekte te Tiranes si per investim dhe banim tek Ura e Tabakeve shi

Tek Ura E Tabakeve, Shitet Apartament 3+1 Mundesi Shume E Mire Per Investim!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne nje zone perfekte te tiranes si per investim dhe banim tek ura e tabakeve shitet apartament 3+1 me orientim plot drite. apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, dy ballkone te bollshem dhe nje tualet me dritare. apartamenti ndodhet ne katin e 5 t... 18/02/2020 17:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

59,900 Euro

Shitet super apartament 1+1 (astir tek artisti ne rr kryesore) 70 m2 apartament | + 30 m2 tarrace me dere personale, perdarim personale si verande | i... (Premium 31.12.2020)

139,000 Euro

Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes ne rrugen e elbasanit shitet nje apartament 2+1 me garazh. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ... (Premium 16.05.2022)

105,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt. informacion mbi apartamentin: • kati i 5 banim • siperfaqa e apartamentit: 90... (Premium 14.03.2020)

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

69,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto Pro+14503
Apartamenti ndodhet pranë Hotel Diplomat 1, Vasil Shanto.
 Informac

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Pro+14503 apartamenti ndodhet pranë hotel diplomat 1, vasil shanto. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 62 m2. • kati 4. organizimi : • ambjent ndenje. • ambjent gatimi. • dhomë ... 18/02/2020 17:17... Lexo detajet..

87,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 87.000 Euro (Don Bosko) Pro13111 Apartamenti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 • S

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 100 M² 87.000 Euro (don Bosko) Pro13111

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne don bosko. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit: 100 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • korridor shpërndarës • s... 18/02/2020 17:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

120,750 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 115 m² 120.750 Euro (Harry Fultz) Pro13374 Shitet apartament 2+1 tek Rruga Panorama. Informacion mbi apartamentin: • Sip

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 115 M² 120.750 Euro (harry Fultz) Pro13374

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga panorama. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 115 m2 • kati 2 banim •. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon. cilësime të tjera: • ... 18/02/2020 17:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

120,750 Euro

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 60 m² 75.000 Euro (Ish Parku Autobusave) Pro13656 Apartamenti ndodhet tek Ish Parku. Informacion mbi apartamentin:• Kati 2 • S

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 60 M² 75.000 Euro (ish Parku Autobusave) Pro13656

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet tek ish parku. informacion mbi apartamentin:• kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 60 m2. • apartamenti është i mobiluardhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi me parket • 1 tualet• korridor sh... 18/02/2020 17:14... Lexo detajet..

105,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 138 m² (Laprake) Pro13945 Apartamenti ndodhet ne Laprake, ne Rrugen Gjergj Legisi. Informacion mbi apartam

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 4, 138 M² (laprake) Pro13945

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
138.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake, ne rrugen gjergj legisi. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 138 m2 • apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 tualete... 18/02/2020 17:13... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

80,000 Euro Shitet, apartament 2+1+BLK Kati 2, 86 m² 80.000 Euro, Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne zonen Kodra e Diellit prane Selites.
Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1+blk Kati 2, 86 M² 80.000 Euro, Kodra E Diellit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen kodra e diellit prane selites. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 banim • siperfaqja e apartamentit: 86 m2 • i pajisur me çertifikate pronesie. apartamenti disponon: • salloni i nde... 18/02/2020 17:11... Lexo detajet..

230,000 Euro Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 me Verande ! Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj F

Tek Ish-ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 Me Verande !

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
154.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “gjergj fishta” . apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154m². apartamenti organizohet ne sallonin e ndënjes i veçuar nga kuzhina e gatimit dhe ambien... 18/02/2020 17:10... Lexo detajet..

156,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2! Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe pla

Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Te komuna e parisit, shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh dhe ka siperfaqe neto 144.5 m2. eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem nden... 18/02/2020 17:10... Lexo detajet..

105,000 Euro Ne Zonen e Liqenit, Shitet 2+1 me Super-Pamje ! Ne zonen e Liqenit shitet apartament teper i kendshem me investim teper cilesor

Ne Zonen E Liqenit, Shitet 2+1 Me Super-pamje !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e liqenit shitet apartament teper i kendshem me investim teper cilesor dhe pamje te mrekullueshme. apartamenti organizohet ne hapesire ndenje me ambientin e ngrenies dhe gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. apartamenti... 18/02/2020 17:10... Lexo detajet..

134,000 Euro

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. (112.55 m2) me super pamje ( kopshti botanik) apartament unik per nga cilesia e investimit te brendshem, dhe a... (Premium 18.12.2020)

43,500 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar me hipoteke te rregullt sip totale - 87.2 m2 ( 8... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

75,000 Euro

Shitet ,super 2+1 105 M2 Te Bar Artisti Super Mobilim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ka super kubature te rregullt, shperndarje me korridor dhe hapsira katrore lehtesishte te shfrytezuara,apartamenti eshte i mobiluar me ark... (Premium 14.05.2020)

87,000 Euro Tek Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1! Shumë pranë Qëndrës së Tiranës, shitet apartament 3+1. Apartamenti ndodhet

Tek Blv. Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shumë pranë qëndrës së tiranës, shitet apartament 3+1. apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati ekzistues dhe organizohet në 1 sallon të përbashkët, kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 korridor që bën shpërnda... 18/02/2020 17:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

158,000 Euro Shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesor. Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne

Shitet Super Apartament Ne Nje Ndertim Te Ri Me Parametra Bashkekohore Dhe Cilesor.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes ne fillim te rruges se kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. apartamenti ka siperfaqe totale 99m² dhe organizohet ne nje koridor qe ndan hapesirat, hapesira e ndenjes me am... 18/02/2020 17:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

158,000 Euro

120,000 Euro Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri. - Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne

Ne Qender Te Tiranes Ne Fillim Te Rruges Se Kavajes Shitet Super Apartament Ne Nje Nderti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

- ne qender te tiranes ne fillim te rruges se kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. apartamenti ka siperfaqe totale 99m² dhe organizohet ne nje koridor qe ndan hapesirat, hapesira e ndenjes me a... 18/02/2020 17:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

120,000 Euro

220,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 + Garazh tek Kontakt ! Mbrapa Inxhinierisë së Ndërtimit, tek Kompleksi Kontakt, shitet super apartam

Shitet Super Apartament 2+1 + Garazh Tek Kontakt !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mbrapa inxhinierisë së ndërtimit, tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1 + garazh 22 m², i investuar me një sipërfaqe prej 133 m², ndodhet në katin e 6-të të një pallati me 10 kate, i pajisur me ashensor dhe i mirëadministruar... 18/02/2020 17:09... Lexo detajet..

18,000 Euro

Shitet Garsoniere Kati 7 Ne Sarande!

Qender | Sarande
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet garsonier ne sarande kati 7 (pa ashnesor) me siperfaqe 30m2 e mobiluar. ndodhet prane african beach, vetem 5 min nga plazhi dhe 15 min nga qend... (Premium 22.02.2020)

80,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Te Brryli

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat ekzistues buze rruge kryesore. eshte i pozicionuar ne katin e 3-te dhe ka orientim jug-perendim. apartamenti perb... (Premium 21.02.2020)

78,000 Euro

Shitet Ap 1+1 Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon , kuzhine , koridore , tualet me dritare , 2 ballkone me pozici... (Premium 15.03.2020)

68,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, afer shkolles 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

75,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Blv I Ri Ne Astir Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e unazes se re, prane bulevardit te ri ne yzberish - kompleksi molla. apartamenti ka siperfaqe totale 117 m2 , ndersa t... (Premium 04.03.2020)

103,000 Euro

Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Prane Credins Bank

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion !!! rruga merdar shtylla shume prane credins bank, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. a... (Premium 14.03.2020)

59,900 Euro

1+1 Cilesor (don Bosko - Viva Market) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

1+1 cilesor (don bosko - viva market) ne pallat te ri me ashensor | planimetri e rregullt q1635 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sa... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

59,900 Euro

44,000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek shkolla e bashkuar (rr. e dibres) me mobilim cilesor dhe te kendshem | strukture te rregullt me ndricim perfekt q1725 ... (Premium 31.12.2020)

78,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 4, 84 M² 78.000 Euro (brryli)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra) FUTURE HOME - Ali Demi
3+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te kryqezimi me rrugen "hoxha tahsim", brenda unazes. informacion mbi apartamentin: • kati 4 •... (Premium 21.02.2020)

260,000 Euro Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 me Verande ! Mbrapa Inxhinierisë së Ndërtimit, tek Kompleksi Kontakt, shitet apartament 2+

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Mbrapa inxhinierisë së ndërtimit, tek kompleksi kontakt, shitet apartament 2+1+2, me një sipërfaqe prej 102 m², ndodhet në katin e 8-të të një pallati me 11 kate, të pajisur me ashensor dhe i mirëadministruar, ndërtim i vitit 2018. i rre... 18/02/2020 17:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

260,000 Euro

45,000 Euro Ish Markata E Vjeter Ali Dem, Shitet Apartament 1+1 Ish Markata e Vjeter ne Ali Dem shitet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje palla

Ish Markata E Vjeter Ali Dem, Shitet Apartament 1+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
49.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

ish markata e vjeter ne ali dem shitet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate. apartamenti organizohet me 1 dhome gjumi , dhome ndenje se bashku me kuzhinen, 1 tualet me dritare dhe shitet i mobiluar ose i pamobiluar. zona ne... 18/02/2020 17:09... Lexo detajet..

128,000 Euro Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme! Tek rruga Bardhyl shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti o

Rruga Bardhyl, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek rruga bardhyl shitet apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. apartamenti orientohet ne drejtimin lindje - perendim cka mundeson nje hapesire me shume drite. organizohet ne 1 korridor te bollshem qe te drejton ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje m... 18/02/2020 17:08... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim