shes blej shtepi ne tirane 

 Online 232 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 232 lexues | 13 njoftime ne pritje
126,000 Euro

Te Kompleksi Halili Shitet Super-apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te kompleksi halili, shitet super-apartament 2+1 ne katin e peste, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti organizohet ne sallon nd... (Premium 16.05.2020)

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

89,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball ekonomikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat, afer me stadiumin qem... (Premium 31.12.2019)

186,000 Euro

Shitet Duplex 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet duplex 2+1+2 tek stadiumi dinamo. super mundesi investimi. duplex mjaft mire i organizuar i pozicionuar ne katin e 2 dhe te 3 banimi. ap... (Premium 05.03.2020)

43,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 100 m² 43.000 Euro (Fresku) Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon,

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 3, 100 M² 43.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Siperfaqe totale 100 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 1 banjo,1 ballkon, kati 3 banimit. punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes. aktualisht ne faze suvatimi. cmimi: 43.000 euro. ... 15/09/2019 14:41

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

81,000 Euro
Shitet, Apartament 1+1, Rruga e Kosovareve, Tirane Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kosovareve. Informacion mbi apartamentin: • Nd

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • i pajisur me çertifikate pronesie. apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • dhome gjumi • ... 15/09/2019 14:31

48,000 Euro
Durres,Shitet apartament i ri,panoramik,1+1,71 m2,48.000 Eur(Port) Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. 

Perbehet nga sall

Durres,shitet Apartament I Ri,panoramik,1+1,71 M2,48.000 Eur(port)

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. perbehet nga salloni+ngrenie,1 dhome, 1 tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire,perballe portit te durresit. pallat me punime cilesore. cmimi: 48.000 ... 15/09/2019 14:28

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

117,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK, 73 m² 117.000 Eur (Blvd ZOGU I) Apartamenti eshte i tipit 1+1, perbehet nga 1 sallon, 1dhome, 1 tualet dhe ballk

Tirane, Shes Apartament 1+1+a+blk, 73 M² 117.000 Eur (blvd Zogu I)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i tipit 1+1, perbehet nga 1 sallon, 1dhome, 1 tualet dhe ballkon. siperfaqe e banimit eshte 73 m2. ndodhet ne katin e 5-te te pallatit ne ndertim. punimet me te mira ne kryeqytet. cmimi: 117.000 euro extra garazh... 15/09/2019 14:28

Mobilimi:Bosh

117,000 Euro

60,000 Euro Shitet Apartament i ri  2+1,100 M2,60000 Eur (Misto mame) Misto mame prane Kmy shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballko

Shitet Apartament I Ri 2+1,100 M2,60000 Eur (misto Mame)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Misto mame prane kmy shitet apartament 2 dhoma + soxhorno +1 tualet dhe 2 ballkone. siperfaqe totale 100 m2, kati 2 i banimit. punime super cilesore, pozicioni jug lindje plot diell. cmimi: 60.000 euro. aktualisht ne faze ndertimi. ... 15/09/2019 14:27

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

78,000 Euro Apartament kleringu 2+1,91 m2,78000 EUR( Fiori Di Bosco) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco, nder komplekset m

Apartament Kleringu 2+1,91 M2,78000 Eur( Fiori Di Bosco)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco, nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2, orientim lindje. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te rre... 15/09/2019 14:27

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

78,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK, Kati 3, 97 m² 78.000 Euro (5 Maji) Shitet apartament i ri, i sapoperfunduar 2+1, siperfaqe totale 97 m2.

Perbehe

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk, Kati 3, 97 M² 78.000 Euro (5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament i ri, i sapoperfunduar 2+1, siperfaqe totale 97 m2. perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni. kati i 3 banimit, ashensor modern, sistem kapote,punime teper cilesore. .cmimi: 78.000 euro. gati pe... 15/09/2019 14:27

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

92,000 Euro Shes Apartament,2+1,91 m2,92000 Eur (Kompleksi Magnet,Ish Klubi Partizani) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-li

Shes Apartament,2+1,91 M2,92000 Eur (kompleksi Magnet,ish Klubi Partizani)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, kati 8 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. e arreduar moderne, ndricim ... 15/09/2019 14:26

66,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 132 m² 66.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Teleferikut. Informacion mb

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 132 M² 66.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e teleferikut. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit:132m2 • kati i 1 banim • orientim jug-lindje • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dho... 15/09/2019 14:26

Mobilimi:Bosh

66,000 Euro

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

55,000 Euro 2+1+Bllk i MADH (Ali Dem) - (Bosh) Hapesire e Madhe dhe e Shfrytezueshme  Apt 2+1+Ballkon ne Ali Dem | Apartamenti Shitet Bosh | Zone me Mundesi Parkimi

2+1+bllk I Madh (ali Dem) - (bosh) Hapesire E Madhe Dhe E Shfrytezueshme

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

apt 2+1+ballkon ne ali dem | apartamenti shitet bosh | zone me mundesi parkimi | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xham | ballkon me pamje | tualet me hidrosanitare cileso... 15/09/2019 14:17

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

89,000 Euro Mundesi Perfekte (1+1) INVESTUAR totalisht ( Perballe Ekonomikut/ Iliria- Rr. Elbasanit) Parket, *Porcelanossa Tualeti Mundesi: Shitet Apartament i Sapo Investuar 1+1+Ballkon (71 m2) perball EKONOMIK

Mundesi Perfekte (1+1) Investuar Totalisht ( Perballe Ekonomikut/ Iliria- Rr. Elbasanit) P

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball ekonomikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat, afer me stadiumin qemal stafa, liqenin, iliria/ venecia - pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | shtruar me parket |... 15/09/2019 13:46

56,000 Euro Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 m2 - (rruga e Myslym Shyrit) - Neranxi Shitet Apartament 1+1 me Ballkon (55 m2)|Rr. MYSLYM SHYRI, -NERANXI| teresisht i

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55 M2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer | strukture e rregullt | dritare dopio xham + grille| q942 te dhenat: -vendndodhje perfe... 15/09/2019 13:46

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

48,000 Euro 2+1 (82 m2) ne Fresk (BOSH) Pallat i Ri me Ashensor | Mobilim Cilesor  Shitet 2+1+Ballkon (82 m2) tek Restorant Fresku (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sapo lyer | tualet me hidrosanita... 15/09/2019 13:24

99,000 Euro Okazionnnn shitet apartament 110 m² te autostrada e re, Komuna  e Parisit Shitet apartament 110 m², 2+1, te autostrada e re, Komuna  e Parisi. Apartament

Okazionnnn Shitet Apartament 110 M² Te Autostrada E Re, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 110 m², 2+1, te autostrada e re, komuna e parisi. apartamenti ndodhet ne kat te 4, dhe rrethohet nga dielli. mund ta blini edhe te mobiluar nese ju intereson. per informacione kontaktoni ne nr e telefonit 0682150616 ose ne whats... 15/09/2019 13:22

66,000 Euro Shitet apartament 2+1 me hipoteke te liqeni! Apartamenti ndodhet ne nje nga zona me te preferuara, tek Liqeni i Thate!
Apart

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zona me te preferuara, tek liqeni i thate! apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim dhe disponon nje sip prej 80m2. i mobiluar me kushte bashkohore dhe mjaft komode.... 15/09/2019 13:16

85,000 Euro Apartament 2+1, Pazari i Ri, 92 m2, 85000 euro Apartamenti eshte i pozicionuar te Pazari i Ri. Informacion mbi apartamentin:

Apartament 2+1, Pazari I Ri, 92 M2, 85000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te pazari i ri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 92 m2 • orientimi lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • a... 15/09/2019 13:15

88,000 Euro Shitet, Apartament 3+1 Liqeni I Thate, Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen e Liqenit te Thate Informacion mbi apartamentin:

Shitet, Apartament 3+1 Liqeni I Thate, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 15/09/2019 13:13

63,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Future Home Residence Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “teodor keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. informacio... 15/09/2019 13:08

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

75,000 Euro

Shitet Super 2+1 Me Hipotek Te Vila L

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon kubature te rregullte katrore me hapsire te bollshme lehtesishte e mobiluar apartamenti ka pamje nga rruga kryesore.apartamenti ... (Premium 15.10.2019)

55,000 Euro

1+1+ballkon (70 M2) Tek Eleonora (kodra E Diellit) Pallat I Ri | Mobilim Cilesor | Kondicioner

Kodra e Diellit | Tirane (2.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon, i madh (70 m2) tek eleonora (kodra e diellit) zone e preferuar | pallat i ri | mobilim cilesor | kondicioner | shtruar ... (Premium 18.12.2019)

57,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezuesh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

53,000 Euro

1+1+ballkon Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Tjeter zone | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

65,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Komuna e Parisit, Tirane Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit, tek Kompleksi Kik

Shitet, Apartament 1+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 65 m2 • orientim jug-perendim • me çertifikate pronesie.apartame... 15/09/2019 13:08

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

65,000 Euro Apartament per shitje ne Astir. Shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone + 1 garderobe tek Unaza e Re. Apart

Apartament Per Shitje Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete + 2 ballkone + 1 garderobe tek unaza e re. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh. ky apartament ka hapsira te bollshme dhe eshte totalisht i mobiluar. apartamenti disponon kontrate porosie.... 15/09/2019 13:07

46,200 Euro apartament shitet 1+1 e re pa perdorur me hipotek,jo agjensi

Apartament Shitet 1+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.81 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

E re pa perdorur me hipotek,jo agjensi... 15/09/2019 12:59

Mobilimi:Bosh

46,200 Euro

65,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 ,YZBERISHT Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje komp

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet i mobiluar,me hipoteke... 15/09/2019 12:58

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

300,000 Euro

Shitet apartament panoramik tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. apartamenti eshte 3+1 dhe perbehet nga: sallon ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete,... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 ,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Bedri Stafa-Future Home Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 106.8m i cili ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi te ri me punime cilesore,orientim perendim ,apartamenti shitet... (Premium 02.10.2019)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

125,000 Euro

Apartamenti ka nje siperfaqe 114m2, te organizuar ne nje ambient ndenjeje dhe gatimi te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe korridor te madh. ... (Premium 22.09.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

74,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirise". informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apart... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

74,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

86,000 Euro Apartament 2+1ne shitje te Fusha e Aviacionit Apartament 2+1me vendodhje te Fusha e Aviacionit .Apartament organizohet ne Sall

Apartament 2+1ne Shitje Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1me vendodhje te fusha e aviacionit .apartament organizohet ne sallon dhom gatimi 2 dhoma gjumi banje me dritare .koridore 2 ballkone . apartament ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallati te ri me 2 ashensore. shitet fulle i mobiluar.... 15/09/2019 12:56

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 15/09/2019 12:55

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

39,000 Euro Apt i Ri 1+1+Bllk (60m2) tek Komp. Molla (Astir) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pallat i Ri Shitet Apartament i Ri 1+1+Ballkon (60 m2) tek Kompleksi Molla (Astir) Pallat me

Apt I Ri 1+1+bllk (60m2) Tek Komp. Molla (astir) Ashensor | Mobilim Cilesor | Pallat I Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament i ri 1+1+ballkon (60 m2) tek kompleksi molla (astir) pallat me ndertime cilesore dhe ashensor | mobilim cilesor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | ndricim perfekt | pamje panoramike | dri... 15/09/2019 12:50

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim