shes blej shtepi te  

 Online 174 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

53,000 Euro
Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame,Future Home Real Estate Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apar

Shitet,apartament 1+1,misto Mame,future Home Real Estate

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim •sipërfaqja e apartamentit : 66 m2 . apartamenti eshte i organizuar nga : • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhomë gjumi • tualeti •... 31/05/2020 14:12... Lexo detajet..

42,700 Euro
Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future14497) Shitet apartament 1+1,në zonën e Unazës së Re,poshtë Vilës-L. Ka sipërfaq

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future14497)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1,në zonën e unazës së re,poshtë vilës-l. ka sipërfaqje totale prej 65.76m2. ndodhet në katin e 7,me mundësi zgjedhjeje kati,apartamenti është i bollshëm dhe i menaxhuar në mënyrë shumë të mirë.apartamenti dispon... 31/05/2020 14:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,700 Euro

49,000 Euro
Shitet,Apartament 1+1,Unaza E Re(future12928) Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re . Informacion mbi apartamentin: •

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future12928)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re . informacion mbi apartamentin: • kati i 8 • siperfaqa e apartamentit 71.1 m2 • orientimi: perendim • me hipoteke• apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 1 dhome gjumi • 1 tualet • apar... 31/05/2020 14:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

50,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Golden Park(future13959) Apartamenti ndodhet në zonën e Qytetit të Nxënësve,pranë Spitalit Amerikan

Shitet,apartament 1+1,golden Park(future13959)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e qytetit të nxënësve,pranë spitalit amerikan ,te kompleksi "golden park". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 71m2 •kati 1 banim • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gat... 31/05/2020 14:11... Lexo detajet..

33,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Kombinat(future13813) Shitet apartament ne Kombinat,prane shkolles "Musine Kokalari". Inform

Shitet,apartament 1+1,kombinat(future13813)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne kombinat,prane shkolles "musine kokalari". informacion mbi apartamentin: • ndodhet ne nje pallat ekzistues • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 48m2. • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma... 31/05/2020 14:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future14998) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë "Eja Studio". I

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future14998)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë "eja studio". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 94.23m2 • kati 5 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • 3 ba... 31/05/2020 14:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

75,000 Euro Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate(future13450) Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,tek Kompleksi San-Tara,prane Viles L

Shitet,apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate(future13450)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,tek kompleksi san-tara,prane viles l . informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 115 m2•kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •3 dhoma gjumi • 2 tuale... 31/05/2020 14:11... Lexo detajet..

35,900 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future15112) Disponojmë apartament 1+1,i konvertuar në 2+1 për shitje në zonën e Yzberis

Shitet,super Apartament 2+1,yzberisht,future Home Real Estate(future15112)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Disponojmë apartament 1+1,i konvertuar në 2+1 për shitje në zonën e yzberishtit.informacion mbi apartamentin: • ndodhet në një pallat ekzistues • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 3 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjen... 31/05/2020 14:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,900 Euro

73,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi "Golden Park" Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek Kompleksi Go

Shitet,apartament 2+1,kompleksi "golden Park"

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe të preferuar, tek kompleksi golden park, përballe me spitalin amerikan 3.pallati përbëhet nga dy ashensor.shkallët e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje për seksion.hapsirat e ... 31/05/2020 14:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

63,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht Shitet apartament modern te zona e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne katin e p

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament modern te zona e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. ambjenti ka nje siperfaqe prej 92 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,nje dhome gju... 31/05/2020 14:10... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë Apartamenti ndodhe ne zonën e Yzberishit, pranë Pishinave• Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhe ne zonën e yzberishit, pranë pishinave• informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 108 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti •2 ... 31/05/2020 14:10... Lexo detajet..

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 31/05/2020 14:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

120,000 Euro Shitet.Apartament 3+1,Misto Mame,Future Home Real Estate(future14790) Apartamenti ndodhet ne zonen e Misto Mames. Informacion mbi Apartamentin: • Si

Shitet.apartament 3+1,misto Mame,future Home Real Estate(future14790)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
149.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

... 31/05/2020 14:10... Lexo detajet..

35,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Ardeno,Future Home Real Estate(future11030) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ktheses Se Kamzes,prane Ardenos. Info

Shitet,apartament 1+1,ardeno,future Home Real Estate(future11030)

Kamez/Paskuqan | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ktheses se kamzes,prane ardenos. informacion mbi apartamentin: • kati 6 banim •siperfaqja e apartamentit : 70 m2 . apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • salloni ndenjes • kuzhi... 31/05/2020 14:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

65,000 Euro Shitet.Apartament 2+1,Misto Mame Disponojme Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Misto Mames.Informacion mbi Apar

Shitet.apartament 2+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Disponojme apartament 2+1 per shitje ne zonen e misto mames.informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 123 m2 • kati 6 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone. c... 31/05/2020 14:09... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Yzberisht,Future Home Real Estate(future12820) Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit,prane Ecco Market • Informacion m

Shitet,apartament 2+1,yzberisht,future Home Real Estate(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 3 • sipërfaqa e apartamentit : 95 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit •2 dhoma gjumi • tual... 31/05/2020 14:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

49,900 Euro Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re(future14466) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re, pranë "Bar Unik". In

Shitet,apartament 1+1,unaza E Re(future14466)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re, pranë "bar unik". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 72.5 m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ball... 31/05/2020 14:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

49,900 Euro

92,000 Euro Okazion 2+1 .104 m2 mbrapa blobit.+1parkim. Apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2  .organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy d

Okazion 2+1 .104 M2 Mbrapa Blobit.+1parkim.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2 .organizohet ne dhome ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi.koridor dy banja dy ballkone. dhe shitet i mobiluar me cemim okazion.me me certifikat pronesije.duke perrfshire dhe nje post parkimi me kete cemim.... 31/05/2020 14:04... Lexo detajet..

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

32,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 (52 m2 neto),ne zonen e Freskut te rrug

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 59 m2 (52 m2 neto),ne zonen e freskut te rruga e thesarit.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 7 katesh.apartamenti eshte me hipoteke dhe shitet 32000 euro.mirepresim telefonata nga kliente te interesuar,... 31/05/2020 14:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

32,000 Euro

550,000 Euro Shitet Vile  Shitet Vile Me tre kate   Sip ndertimi  390 metra sip  truall ndertim kati
pare

Shitet Vile

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall+Toke Dhoma | Kuzhine
0.50 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile me tre kate sip ndertimi 390 metra sip truall ndertim kati pare 170 m kati dyte 145 metradhe treti 145 metra + 35 metra shkalle ne total ndertim 480 metra 490 , kati pare 4 dhoma + mence dhe guzhine+ tre banja vendndodhja prane 21... 31/05/2020 14:04... Lexo detajet..

44,000 Euro 2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 31/05/2020 13:58... Lexo detajet..

69,000 Euro Ne Zonen e 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim OKAZION! Ne kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartamen

Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 1+1 Me Çmim Okazion!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në veri-lindje. ofron një koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te ... 31/05/2020 13:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

142,700 Euro Shitet apartament 2+1 tek Rruga Qemal Stafa  prane Shkolles se Kuqe Rruga Thanas Ziko . Shitet apartament 2+1 tek Rruga Qemal Stafa  prane Shkolles se Kuqe Rruga Thana

Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Qemal Stafa  Prane Shkolles Se Kuqe Rruga Thanas Ziko .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga qemal stafa  prane shkolles se kuqe rruga thanas ziko . apartamenti ndodhet në katin e 3 banim me sipërfaqe totale prej 105.68 m2. organizimi:  salloni ndenjes, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ball... 31/05/2020 13:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

142,700 Euro

89,500 Euro Okazion!! Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi Shitet Apartament 2+1 tek rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi.
Informacion

Okazion!! Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca Green City Rruga Nexho Konomi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca green city rruga nexho konomi. informacion mbi apartamentin: kati 1 teknik, sipërfaqe totale 119 m2. apartamenti është bosh dhe disponon: salloni ndenjes sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon... 31/05/2020 13:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,500 Euro

93,200 Euro Shitet apartament 2+1  Rruga e Kavajes perballe Birra Tiranes. Shitet apartament 2+1  Rruga e Kavajes perballe Birra Tiranes.
Siperfaqe totale

Shitet Apartament 2+1 Rruga E Kavajes Perballe Birra Tiranes.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 rruga e kavajes perballe birra tiranes. siperfaqe totale 109.6 m2, ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri 11 i perfunduar dhe i gatshem per banim. organizimi: salloni bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 t... 31/05/2020 13:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim