shes blej shtepi 

 Online 123 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
168,000 Euro

Super Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Tek Liqeni!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
152.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 2+ 1 + 2 poste parkimi. apartamenti ka strukture dhe planimetri fantastike me 2 tualete me dritare, kuzhine te vecuar nga sall... (Premium 16.05.2021)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Vasil Shanto ** Fiks Ne Krah Te Shkolles

Vasil Shanto | Tirane (1.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

70,000 Euro

Shitet,apartament Super 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë bar "ikon". informacion mbi apartamenti... (Premium 13.01.2021)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

180,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rruga E Kavajes Tirana

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
125.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 2+1+2 ne shitje tek rruga kavajes kompleksi garden building. ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe me te gjelberuara te qyteti... (Premium 17.11.2020)

82,000 Euro
APARTAMENT 2+1+2  PER SHITJE, 21 DHJETORI  Apartament per shitje 2+1+2 me siperfaqe 75m2 ne Rrugen Kongres i Lushnjes te 21

82,000 Euro Apartament 2+1+2 Per Shitje, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament per shitje 2+1+2 me siperfaqe 75m2 ne rrugen kongres i lushnjes te 21 dhjetori ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, ... 16/07/2020 19:09... Lexo detajet..

127,500 Euro
APARTAMENT 2+1 PER SHITJE, LIQENI ARTIFICIAL  Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 85m2 ne Rrugen Marko Boçari, Liqeni Artifici

127,500 Euro Apartament 2+1 Per Shitje, Liqeni Artificial

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 85m2 ne rrugen marko boçari, liqeni artificial. organizohet ne sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensor. cmimi: 127.500 €... 16/07/2020 19:07... Lexo detajet..

62,000 Euro
Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 86 m² 62.000 Euro (Gjergj Legisi) Apartamenti ndodhet ne Laprake,Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:
• Sip

62,000 Euro Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 7, 86 M² 62.000 Euro (gjergj Legisi)

Laprake | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
86 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake,tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 86 m2. • kati 7. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualeti. • ballkoni cilësime të tjera: ... 16/07/2020 19:04... Lexo detajet..

260,000 Euro Shitet, Vile 2 Kate, 250 m² 260.000 Euro (Don bosko) Vila është 2 kate dhe ndodhet ne Don Bosko,Tiranë.
Informacion mbi apartamen

260,000 Euro Shitet, Vile 2 Kate, 250 M² 260.000 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
250 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Vila është 2 kate dhe ndodhet ne don bosko,tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 194.4m2. • siperfaqja e truallit: 250 m2. • 2 kate. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dhoma gjumi... 16/07/2020 19:04... Lexo detajet..

139,000 Euro NE BRRYL SHITET APARTAMENT 2+1+ 2 BASHKE ME 2 POSTE PARKIMI ! Ne Brryl, ne rrugen Sadik Petrela, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste p
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ne brryl, ne rrugen sadik petrela, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste parkimi te mbyllura me pult ( njeri eshte i perfshire ne kete cmim por nese duhen te dyja mund te diskuhet per cmim tjeter) apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati... 16/07/2020 18:21... Lexo detajet..

135,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Super Apartament 2+1+2  Tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Shitet Super Apartament 2+1+2 Tualete. Apartame
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Tek rezidenca kodra e diellit 2, shitet super apartament 2+1+2 tualete. apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri i vitit 2018 i pajisur me ashensor cilesor, kamera sigurie 24h dhe ndodhet ne nje nga komplekset me standartin me te larte ne... 16/07/2020 18:19... Lexo detajet..

115,000 Euro Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1 me Super Investim! Te Komuna e Paristi shitet apartament 2+1 totailisht i investuar me hapesira te

115,000 Euro Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1 Me Super Investim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Te komuna e paristi shitet apartament 2+1 totailisht i investuar me hapesira te bollshme dhe me shum drite. apartamenti ndodhet ne katin e 8- te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon ndenje me hapesire te bollshme me... 16/07/2020 18:19... Lexo detajet..

203,000 Euro  Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2  Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, t

203,000 Euro Prane Shkolles "petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.32 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
155 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

prane shkolles "petro nini luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, ne nje pallat 9 katesh, te mireadministruar. ai strukturohet ne nje sallon ndenje ... 16/07/2020 18:19... Lexo detajet..

105,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Shkelqim Fusha Property ID : 4212393

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha, prane Big Marke

105,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Shkelqim Fusha

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4212393 komuna e parisit, rruga shkelqim fusha, prane big marketit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat,... 16/07/2020 18:17... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

115,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,komuna E Parisit,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 9 • siperfaqja e apartame... (Premium 14.03.2021)

89,500 Euro

Shitet apart.i vecante 2+1+1 ballkon me 1 wc (67.14m)ne super vendndodhje ( shallvaret) | orientimi ideal jug-lindje dhe veri-perendim kati 4te | vend... (Premium 31.12.2020)

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

75,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit Rruga Robert Shvarc  (ID 4111174 ) Property ID : 4111175

Komuna e Parisit, Rruga Robert Shvarc, prane Eco Market

75,000 Euro Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Rruga Robert Shvarc (id 4111174 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4111175 komuna e parisit, rruga robert shvarc, prane eco market, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m², me hipoteke, kati i 3 me ashensore, shitet bosh me kundrabufe, koridor, tualet, ballkon, orientim lindje-jug. m... 16/07/2020 18:17... Lexo detajet..

38,000 Euro Garsoniere ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Shkelqim Fusha Property ID : 4101010

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha, prane Big Marke

38,000 Euro Garsoniere Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Shkelqim Fusha

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4101010 komuna e parisit, rruga shkelqim fusha, prane big marketit, shitet garsoniere ne pallat te ri, siperfaqe 40 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, gars... 16/07/2020 18:16... Lexo detajet..

124,200 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Komunes Parisit (ID 4131068) Property ID : 4131068

Komuna Parisit, Kompleksi Kika, shitet Apartament 3+1 n

124,200 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Parisit (id 4131068)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131068 komuna parisit, kompleksi kika, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 138 m² ( 128 ) me hipoteke, pjeserisht i mobiluar, kati 10 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, 2 ballkon, orientimi lindje – jug, koridor q... 16/07/2020 18:16... Lexo detajet..

50,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje tek shkolla Vasil Shanto ne Tirane (ID 4119069) Property ID : 4119069

Shkolla Vasil Shanto, shitet Apartament 1+1, siperfaqe
1+1
Dhoma|Sallon
52 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4119069 shkolla vasil shanto, shitet apartament 1+1, siperfaqe 52 m² me hipoteke, kati 5, pallat ekzistues, dhoma e gjumit me parket, aneks, tualet, kondicioner, kondrabufe, korridor qe lidh gjitha dhomat, orientimi jug – lindje. ... 16/07/2020 18:16... Lexo detajet..

79,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Vasil Shantos prane Big Market ne Tirane (ID 4129075 ) Property ID : 4129075

Vasil Shanto, prane Big Market, shitet apartament 2+1,
2+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4129075 vasil shanto, prane big market, shitet apartament 2+1, i rikonstrukturuar totalish, siperfaqe 70 m², me hipoteke, kati i 2 ne pallat egzistues, i gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket, te gjitha instalimet elektrike d... 16/07/2020 18:16... Lexo detajet..

46,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje prane zones se Alliasit perballe Ministrise se Mbrojtjes Property ID : 4119071

Ne zonen e Alliasit perballe Ministrise se Mbrojtes shi

46,000 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Zones Se Alliasit Perballe Ministrise Se Mbrojtjes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4119071 ne zonen e alliasit perballe ministrise se mbrojtes shitet apartament 1+1 me siperfaqe 53.6 m², me hipoteke, kati 3 ne pallat ekzistues, kuzhine me vete, i rregulluar, i mobiluar i gjithi, orientim me diell. shitet 46000 ... 16/07/2020 18:15... Lexo detajet..

128,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Robert Zhvarc(ID 4121397) Property ID : 4121397

Komuna e Parisit, rruga Robert Zhvarc, shitet Apartamen

128,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Robert Zhvarc(id 4121397)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4121397 komuna e parisit, rruga robert zhvarc, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, tualet, ballkon, orientim me diell, apartameni eshte i shtruar i gjithi me parket. shitet 128... 16/07/2020 18:15... Lexo detajet..

159,000 Euro OKAZION Shitet Ap 2+1 Bllok Pll i ri bashk me nje vend Parkimi  ☑️Super Okazion Shitet Apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zon

159,000 Euro Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me mobilimin dhe nje post parkimi ☑️apartamenti perbehet nga 🔹 2 dhoma gjumi ... 16/07/2020 18:11... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 2+1 per shitje tek Fresku prane Fizikes Berthamore. Shitet apartament 2+1 prane Fizikes Berthamore tek zona e Freskut. Hyrje e rregu
2+1
Dhoma|Sallon
101 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament 2+1 prane fizikes berthamore tek zona e freskut. hyrje e rregullt dhe me hapesire te bollshme. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar ne kete zone. totalisht i investuar dhe arreduar ne gjendje shume te... 16/07/2020 18:10... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

61,400 Euro

Shitet Super 1+1 76 M2 Kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma|Sallon
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Kompleksi green city disponon standarte te larta jetese, i organizuar me gjelberim dy pishina nga nje ne secilin seksion perball kompleksit me pamje ... (Premium 14.08.2020)

Mobilimi:Bosh

61,400 Euro

72,100 Euro

Mundesi per investim: shitet apartament 2+1 mbi kristal center (kodra e diellit) ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor | parket | kuzhine e re... (Premium 18.12.2020)

119,000 Euro

Shitet penthouse gjigand 4+1+3 (~280 m2) - me pamje panoramike dhe orienitm lindje perrndim . 4 dhoma gjumi - 1 sallon kuzhine - 3 tualete - 2 ballkon... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

48,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Porcelan.  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Porcelanit prane xhamise Xhura. Apartamenti esh

48,000 Euro Apartament 2+1 Per Shitje Ne Porcelan.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.53 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e porcelanit prane xhamise xhura. apartamenti eshte i vendosur ne nja pallat egzistues ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. tualet me dritare. ballkon. siperfaqe totale e apartamentit 73... 16/07/2020 18:09... Lexo detajet..

69,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Liqeni I Thatë,  PRI+16243 •Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë.
Inf

69,000 Euro Shitet,apartament 1+1,liqeni I Thatë, Pri+16243

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

•apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë. information mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 72m2 • orientim: veri-lindje • organizimi : • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimi... 16/07/2020 18:06... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet apartament 1+1 Kati 4, 67 m² 56.000 Euro Laprake Pro15638 Apartamenti ndodhet ne Laprake,pas Kupoles. Informacion mbi apartamentin: • Ka
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet ne laprake,pas kupoles. informacion mbi apartamentin: • kati 4 banim • sipërfaqja e apartamentit : 67 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambienti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. ciles... 16/07/2020 18:03... Lexo detajet..

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 60 m² 75.000 Euro (Ish Parku Autobusave) Pro13656 Apartamenti ndodhet tek Ish Parku. Informacion mbi apartamentin:• Kati 2 • S

75,000 Euro Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 60 M² 75.000 Euro (ish Parku Autobusave) Pro13656

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet tek ish parku. informacion mbi apartamentin:• kati 2 • sipërfaqja e apartamentit : 60 m2. • apartamenti është i mobiluardhe disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • 2 dhoma gjumi me parket • 1 tualet• korridor sh... 16/07/2020 18:03... Lexo detajet..

68,000 Euro

Shitet Apartament 86 M2, 2+1 Laprake, 68000 Euro (pallat I Ri)

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2 dhoma, nje sallon dhe nje tualet. korridor shperndares dhe planimetri e rregullt dhe shume komode. e investuar ne menyre cilesore... (Premium 23.07.2020)

250,000 Euro

Duplex Luksoz Ne Shitje.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.02 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
166.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex ne zonen e kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne nje pallat te mire administruar te perfunduar ne 2017. apartamenti ndodhet ne ka... (Premium 13.08.2020)

150,000 Euro

Shitet Shtepi Private

Qender | Shkoder
4+1 Dhoma|Sallon
280.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi private ne qender te qytetit, prane sherbimeve shoqerore. ambjentet jane: salle ngrenie, kuzhine, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, 1 ballkon, obo... (Premium 20.07.2020)

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

49,800 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Casa Italia

Zone Periferike | Tirane Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Opp16706 apartamenti ndodhet tek casa italia,tek terminali. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 66.5m2. • kati 3. organizmi: • amb... (Premium 07.03.2021)

159,000 Euro

Okazion Shitet Ap 2+1 Bllok Pll I Ri Bashk Me Nje Vend Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

☑️super okazion shitet apartament 2+1 pallat i ri me ashensor ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne bllok me pozicion shume te mire bashk me m... (Premium 03.12.2020)

83,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

90,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Myslym Shyri, Kati 4, 66m2, 90000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 66m2 ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuar te momentit. nuk ndodhet buze rruges por ne r... (Premium 23.07.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

59,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga Xhanfinze Keko

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

°rruga varri i bamit, rruga xhanfize keko, ish profarma °me hipoteke °cmimi 59.000 euro °e mobiluar °sip 72m² °kati 3 °mundesi financimi... (Premium 25.07.2020)

85,000 Euro Shitet apartament 2+1+Kati 4, 100 m² 85.000 Euro Babe Rexha Pro15774 Apartament ndodhet ne Rrugen Babe Rexha. Informacion mbi apartamentin: • Sipë

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1+kati 4, 100 M² 85.000 Euro Babe Rexha Pro15774

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Apartament ndodhet ne rrugen babe rexha. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 100 m2 • kati 4. • apartamenti disponon: • ambient ndenjie • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni. cilesime te tjera: ... 16/07/2020 18:03... Lexo detajet..

43,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, plus14981 Shitet apartament ne zonen e Kinostudios ne rrugen Vangjel Kapo.
Informacion mb

43,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Plus14981

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament ne zonen e kinostudios ne rrugen vangjel kapo. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 53.6m2. • kati i 2 banim. • orientim jug-perendim. • me hipotek. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient ... 16/07/2020 18:03... Lexo detajet..

55,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje Rruga Irfan Tomini prane Kastratit Tirane (ID 4119073) Property ID :4119073

Rruga Irfan Tomini, prane Kastratit, shitet apartament 1

55,000 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje Rruga Irfan Tomini Prane Kastratit Tirane (id 4119073)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.11 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id :4119073 rruga irfan tomini, prane kastratit, shitet apartament 1+1, siperfaqe 58 m² me hipoteke, i mobiluar, kati i trete, pallat parafabrikat, korridor shperndares, tualet i madh me dritare, kuzhine me vehte me dritare, sallon ndenj... 16/07/2020 18:01... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim