shiten shtepi te xhamlliku 

 Online 156 lexues | 32 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 156 lexues | 32 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

82,400 Euro Apartament ne shitje 2+1 Rr " 5 Maj" ! Shitet apartament me siperfqe 96.94 m2 ne Rr" 5 Maji". 
Apartamenti e

Apartament Ne Shitje 2+1 Rr " 5 Maj" !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

27.06.2019 (14:30): Shitet apartament me siperfqe 96.94 m2 ne rr" 5 maji". apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi dhe ne nje dhome ndenje qe eshte e perbashket me kuzhinen, nje tualet dhe nje ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te s...

Mobilimi:Bosh

82,400 Euro

90,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 ne nje kompleks super ciesor! Shitet Apartamenti 2+1 me planimetri shume te rregullt. 

Apartamenti gjendet

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Nje Kompleks Super Ciesor!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (14:30): Shitet apartamenti 2+1 me planimetri shume te rregullt. apartamenti gjendet ne nje super kompleks, prane unazes dhe bulevardit te ri, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi. objekti ka perdorur teknologji te larte, me fasade te ...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

90,000 Euro Apartane ne shitje 2+1 prane Bulevardit te Ri! Shitet apartamenti 2+1 me planimetri shume te rregullt me siperfaqe prej 90 m2.

Apartane Ne Shitje 2+1 Prane Bulevardit Te Ri!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:30): Shitet apartamenti 2+1 me planimetri shume te rregullt me siperfaqe prej 90 m2. apartamenti gjendet ne nje super kompleks, prane unazes dhe bulevardit te ri, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi. objekti ka perdorur teknolog...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

120,000 Euro Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik Sapo doli ne shitje ky super apartament tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodh

Shitet Apartament 2+1 Tek Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (3.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:22): Sapo doli ne shitje ky super apartament tek kopshti zoologjik. apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje ndertimi te ri me ashensor dhe qe dallohet per punime cilesore . apartamenti ka siperfaq totale 107.7 m2 dhe siperfaqe te brendshme 97.7 m2 ...

110,600 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA JORDAN MISJA PRANE HIPOTEKES.. Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me cilesore ne Tirane.
Apartamenti

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Rruga Jordan Misja Prane Hipotekes..

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:22): Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me cilesore ne tirane. apartamenti ndodhet ne rruge jordan misja shume prane rruges kryesore. cilesia e ndertimit eshte shume e larte, dhe apartamenti eshte i mirestrukturuar me planimetri te rregullt, me...

Mobilimi:Bosh

110,600 Euro

72,000 Euro Shitet apartaament 1+1 tek Vasil Shanto  apartament tek Blloku Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje nde

Shitet Apartaament 1+1 Tek Vasil Shanto

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:22): apartament tek blloku vasil shanto. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertimi ekzistues me tulla. apartamenti ka siperfaqe banimi 66 m2 te organizuar me nje dhome gjumi nje sallon, nje tualet me dritare dhe nje ballkon te bollshem. apartament...

55,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 63 m² 55.000 Euro (rruga e kavajes) Apartamenti është i pozicionuar në Rrugen e Kavajes, tek Babë Rexha
Informa

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 63 M² 55.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:22): ...

165,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK LIQENI ARTIFICIAL + POST PARKIMI Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me modern te kryeqytetit prane diges s

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Liqeni Artificial + Post Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:21): Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me modern te kryeqytetit prane diges se liqenit. organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet i bollshem, soxhorno dhe verande me pamje te lire nga liqeni. ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi me siperfaqje 27 ...

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

83,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE ALI DEMI + POST PARKIMI!!! Shitet apartament 2+1 ne Ali Dem me siperfaqe 102.51m2 prane ish markates se pes

Shitet Apartament 2+1 Ne Ali Demi + Post Parkimi!!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (14:21): Shitet apartament 2+1 ne ali dem me siperfaqe 102.51m2 prane ish markates se peshkut, ne rruge kryesore. apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar me cilesi te larte ndertimi ne katin e peste te banimit i organizuar ne nje koridor forme l ...

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

250,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

215,000 Euro

Nese ke dashur gjithmone te kesh nje apartament prane liqenit artificial por çmimi ka qene limitues, ky eshte rasti per ta pasur. nobis eshte nje nga... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

41,500 Euro

1+1 Ne Laprake (rr. Dritan Hoxha) Hipoteke E Rregullt | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1 + 1 + ballkon ne laprake (rr. dritan hoxha) me hipoteke te rregullt | pallat i ri - ashensor | mobilim cilesor | ndricim perfekt | shtrua... (Premium 31.12.2019)

67,000 Euro Shitet | Apartament 2+1, 112 m2, 67000 euro, tek Astiri!  Shitet | Apartament 2+1 , 112 m2 , 67000 euro ne Astir . Eshte ne nje pallat te

Shitet | Apartament 2+1, 112 M2, 67000 Euro, Tek Astiri!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.04 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:21): Shitet | apartament 2+1 , 112 m2 , 67000 euro ne astir . eshte ne nje pallat te viteve te fundit. i organizuar ne dy dhoma gjumi si dhe nje soxhiorno me nje hapesire goxha te bollshme . ka dy koridore shpendares, nje ballkon dhe dy tualete . punimet ...

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

150,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Liqeni i Thate, Tirane.Cmimi 150.000 Euro Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Liqenit te Thate. Informacion mbi Apa

Shitet, Apartament 3+1, Liqeni I Thate, Tirane.cmimi 150.000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

27.06.2019 (14:20): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e liqenit te thate. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • siperfaqa: 140 m2 apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • nderti...

60,894 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 71.64 m² 60894 Euro (Rruga 5 Maji) Shitet apartament 1+1 tek kompleksi “Vila-L” ne rrugen “5 Maji”. Apartam

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 71.64 M² 60894 Euro (rruga 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.06.2019 (14:19): Shitet apartament 1+1 tek kompleksi “vila-l” ne rrugen “5 maji”. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe prej 71.64m2. apartamenti disponon orientim te mire dhe eshte ne proces hipotekimi. pallati ne te cillin ndodh...

Mobilimi:Bosh

60,894 Euro

79,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna Parisit, Tirane Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes se Parisit.Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 2+1, Komuna Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:19): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit.informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 80m2 • me hipoteke • orientim: lindje-perendim apartamenti disponon: • salloni ndenjes...

48,000 Euro SHITET APARTAMENTI 2+1 NE FRESK Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje ne Fresk, Tirane.
Apartamenti organizohe

Shitet Apartamenti 2+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:19): Apartament ne shitje 2+1, me vendodhje ne fresk, tirane. apartamenti organizohet ne 2+1, me siperfaqe totale 82 m2. ndodhet ne katin e 5-te. shitet totalisht i mobiluar. disponon certifikate pronesie. ...

73,500 Euro  2+1+2 ballkone (QENDER- Rr. e Barrikadave) (Mundesi Parkimi) Hipotek e Rregullt | Parket Shitet Apartament 2 + 1 (68 m2 Neto - 72 m2 ne Total) tek Rruga e Barrikadave (Z

2+1+2 Ballkone (qender- Rr. E Barrikadave) (mundesi Parkimi) Hipotek E Rregullt | Parket

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

27.06.2019 (14:13): Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | shtruar me pllake dhe parket | pamje panoramike e paster | dritare...

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

139,000 Euro Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 m²,139.000 Eur(Palase,Dhermi) Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,Kompleksi GREAN COAST

Vlore,shes Apartament 1+1+oborr,200 M²,139.000 Eur(palase,dhermi)

Orikum | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:02): Shitet apartament elitar ne zonen me te preferuar te jugut,kompleksi grean coast. apartamenti perbehet nga sallon ndenje + gatim, 1dhome gjumi + verande (oborr). siperfaqe totale 200 m2, nga e cila 75 m2 eshte apartament, 19 m2 parking personal...

Mobilimi:Bosh

139,000 Euro

87,550 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 103 m2 87550 Euro (Stacioni i Trenit) Shitet apartament 2+1 tek "Stacioni i Trenit" . Apartamenti ndodhet ne

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 103 M2 87550 Euro (stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.68 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

27.06.2019 (14:01): Shitet apartament 2+1 tek "stacioni i trenit" . apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati 7 katesh. apartamenti ka siperfaqe totale prej 103 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ba...

Mobilimi:Bosh

87,550 Euro

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko Shitet apartament 2+1 ne zonen Don Bosko tek Kompleksi Vizion Plus . Apartamenti

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

27.06.2019 (14:00): Shitet apartament 2+1 ne zonen don bosko tek kompleksi vizion plus . apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim te nje pallati te ri me punime cilesore dhe siperfaqe totale 113 m2. apartamenti disponon sallonin e ndenjes, ambjentin e gatimit, 2 dhoma gju...

57,000 Euro

Shitet Super 1+1 Me Hipotek Te Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme tualet me dritare,ndodhet prane kongresit te lushnjes dhe dispon... (Premium 13.07.2019)

60,000 Euro

Shitet apt 2 + 1 (110 m2) ne ysberisht afer astirit - zone qe ofron parkim | pallat i ri me ashensor | mobilim i pjeseshem/cilesor | hapesire e bolles... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

230,000 Euro Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, shitet apartament 3+1, ID 4121068 Property ID :4121068

Rruga e Kavajes, Kompleksi Delijorgji, shitet apartament

Rruga E Kavajes, Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 3+1, Id 4121068

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.12 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
196.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (14:00): Property id :4121068 rruga e kavajes, kompleksi delijorgji, shitet apartament 3+1, me hipoteke, siperfaqe 196 m2, kati i 9, pallat i ri me ashensor, i mobiluar ne menyre moderne, punime extra dhe shume cilesore, guzhina me vehte, 3 tualete, 2 bal...

56,840 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 58  m² 56840 Euro (Rruga Deshmoret ) Shitet apartament tek rruga "4 Deshmoret". Apartamenti ka strukture du

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 58 M² 56840 Euro (rruga Deshmoret )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.24 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (14:00): Shitet apartament tek rruga "4 deshmoret". apartamenti ka strukture duplex dhe eshte i pozicionuar ne katin 1 me siperfaqe 37 m2. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. per ta vizituar na kontaktoni! opp 10844 cel. :+355 69 25 ...

Mobilimi:Bosh

56,840 Euro

65,000 Euro Shitet Apartament 2+1 me hipoteke te Astiri Shitet apartament 2+1 me hipoteke te Vila L, te Astiri.Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke Te Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:58): Shitet apartament 2+1 me hipoteke te vila l, te astiri.apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimit, dhe perbehet nga soxhorno e cila vjen bashke me ambientin e mobiluar te gatimit, 2 dhoma gjumi me siperfaqe te bollshme, tualeti dhe ballkoni. te gjit...

85,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Medreseja Shitet partament 2+1 te Medreseja afer ujesjellesit. Apartamenti ka nje siperfaq

Shitet Apartament 2+1 Te Medreseja

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet partament 2+1 te medreseja afer ujesjellesit. apartamenti ka nje siperfaqe prej 90 m2, organizohet ne 2 dhoma gjumi te bollshme, ambient gatimi dhe ngrenie bashke me soxhornon, tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, dhe shit...

137,000 Euro

Ne Pallat Cilesor Afer Ring Center, Shitet Apartament 2+1, 100 M2,

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati afer ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2. kati 3. perbehet nga sallon ndenje i madh, ambjent gatimi, 2 dhom... (Premium 07.08.2020)

77,500 Euro

Komuna e parisit, afer rrethrrotullimit dhe kompleksit kika 2, ne rrugen haxhi kika, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 67 m2 reale, (80 me te perba... (Premium 25.07.2019)

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

67,000 Euro

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

56,840 Euro

Shitet apartament tek rruga "4 deshmoret". apartamenti ka strukture duplex dhe eshte i pozicionuar ne katin 1 me siperfaqe 37 m2. apartamenti disponon... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

56,840 Euro

88,000 Euro

Okazion: super apartament 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne super zone (rr. panorama, hipoteka) pallat i ri | ashensor | parket | kondicioner | super ndri... (Premium 31.12.2019)

94,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Turdiu Rezidence te Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 2+1+2 te Kompleksi Turdiu Rezidence te Fusha e Aviacionit. Apa

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Turdiu Rezidence Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 2+1+2 te kompleksi turdiu rezidence te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e pare te objektit dhe orientohet nga jug-perendimi. ky apartament ka sip prej 125.4 m2, dhe objketi eshte ndertuar me materialet mete mira dhe ...

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

89,000 Euro Shitet Apartament 2+1 te Kompleksi Green City  Shitet apartament 2+1 te kompelkesi Green City, nje nga komplekset me te mira te

Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 2+1 te kompelkesi green city, nje nga komplekset me te mira te astiri. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te banimit, ka nje siperfaqe prej 119 m2. apartamenti perbehet nga soxhorno bashke me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi te b...

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

65,000 Euro Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca Turdiu Garden te Fusha e Aviacionit Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca Turdiu Garden te Fusha e Aviacionit. Apartame

Shitet Apartament 1+1 Te Rezidenca Turdiu Garden Te Fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

27.06.2019 (13:57): Shitet apartament 1+1 te rezidenca turdiu garden te fusha e aviacionit. apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te objektit duke patur nje ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. apartamenti ka nje sip prej 86.5 m2 dhe orientohet nga jug-perend...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim