shitet apartament ne fush kruj 

 Online 187 lexues | 7 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

45,000 Euro
Shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, prane Hygeias. Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 65.5 m2, kati 3, me ashensor, me certifikate

Shitet Apartament 1+1 Me Certifikate Pronesie, Prane Hygeias.

Tjeter zone | Tirane (5.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 65.5 m2, kati 3, me ashensor, me certifikate pronesie. apartamenti ndodhet prane spitalit hygeia, kompleksi i pallateve te verdha. apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar. cmimi 40.000 euro... 29/05/2020 23:51... Lexo detajet..

189,000 Euro
🔴 Super Okazion!!! Shitet Vile me super cmim Okazion ne San Pietro Resort Gjiri Lalzit Shitet Vile tek Gjiri Lalzit Rezidenca San Pietro !
Vila organizohet ne dy kate

🔴 Super Okazion!!! Shitet Vile Me Super Cmim Okazion Ne San Pietro Resort Gjiri Lalzit

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile tek gjiri lalzit rezidenca san pietro ! vila organizohet ne dy kate me siperfaqe totale trualli 477 m2 dhe siperfaqe ndertimi 120 m2. kati i pare organizohet ne sallon bashke me kuzhinen dhe nje tualet ndersa kati i dyte organizohet ne... 29/05/2020 23:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

189,000 Euro

300,000 Euro
Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 149 m² 300.000 Euro (Pazari i Ri) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Pazarit te Ri. Informacion mbi aparta

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 149 M² 300.000 Euro (pazari I Ri)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
149.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e pazarit te ri. informacion mbi apartamentin: • kati 7 banim • siperfaqja e apartamentit : 149 m2 • orientimi jug-lindje • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyr... 29/05/2020 23:50... Lexo detajet..

215,000 Euro Super Okazion!! Shitet Super Vile me mundesi pagese me Keste Super okazion!!! Shitet Vile ne nje nga Rezidencat Me fantastike ne Gjirin e Lal

Super Okazion!! Shitet Super Vile Me Mundesi Pagese Me Keste

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
480.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Super okazion!!! shitet vile ne nje nga rezidencat me fantastike ne gjirin e lalzit san pietro residenc. mundesi pagese me keste. cilesia e ndertimit eshte fjala e fundit.vetem 35 km nga tirana , 30 km nga aeroporti nderkombetar dhe 2 ore nga prishti... 29/05/2020 23:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

215,000 Euro

76,000 Euro Shitet,SUPER Apartament 2+1,Unaza e Re,Future Home Real Estate Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes se Re,prane Jata Market. Informacion mbi A

Shitet,super Apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane jata market. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 98m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti me dritare • 3 b... 29/05/2020 22:01... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet ,SUPER  2+1 103.2 m2  me mobilim rruga sokrat miho me hipotek  Apartamenti eshte ne rrugen SOKRAT MIHO  prane pallatit vila l .Apartamenti ka m

Shitet ,super 2+1 103.2 M2 Me Mobilim Rruga Sokrat Miho Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature katrore lehtesishte te shfrytezueshme, shperndarje me korridor siperfaqe te bollshme.pallati ka 4 vjet... 29/05/2020 21:44... Lexo detajet..

68,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE TE VILA L, RRUGA 5 MAJ Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 Maji prane Concord Center ne nje pallati te ri b

Apartament 2+1 Per Shitje Te Vila L, Rruga 5 Maj

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 maji prane concord center ne nje pallati te ri buze rruge sapo te perfunduar teper cilesor. hyrja eshte shume e organizuar, me hapesira te rregullta dhe te shfrytezyeshme. shtruar me laminat cilesor, dritare me dopio x... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

4,000,000 Leke Hyrje ne shitje Eshte hyrje e re dhe e mire

Hyrje Ne Shitje

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Eshte hyrje e re dhe e mire... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

4,000,000 Leke

92,000 Euro Shitet apartament te Komuna e Parisit me super cmim! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-sh

Shitet Apartament Te Komuna E Parisit Me Super Cmim!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/shitet-shtepi-komuna-parisit-kika/[/urlcode]... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

58,000 Euro 🔴 SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1 "Vala Mar Rezidence" Gjiri Lalzit. 🔴Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

🔴 Super Okazion!!! Apartament 1+1 "vala Mar Rezidence" Gjiri Lalzit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. komp... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

64,000 Euro Okazion Apartamenti 1+1 ne shitje ne gjendje shum te mire
Tek Globe 
Siperfaqa totale:

Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti 1+1 ne shitje ne gjendje shum te mire tek globe siperfaqa totale: 59m2 cmimi 64000 i diskutushem ... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

102,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Myslym Shyri Shitet apartament në zonën e Myslym Shyri-t.
Apartamenti ndodhet në katin e

Shitet Apartament 1+1 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament në zonën e myslym shyri-t. apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri. disponon sipërfaqe prej 83.5 m2. organizimi: salloni i ndenjes dhe ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni. zona ku ndod... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

70,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK VASIL SHANTO Apartament ne shitje, 1+1 me siperfaqe 66.5m2, prane shkolles Vasil Shanto. Apar

Shitet Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje, 1+1 me siperfaqe 66.5m2, prane shkolles vasil shanto. apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3 dhe organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. shitet bosh. apartamenti es... 29/05/2020 21:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

58,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TEK ARLIS FARMACIA 10 Ofrohet apartament 1+1 per shitje tek kompleksi me i mire ne rrugen e Dibres.
A

Apartament 1+1 Per Shitje Tek Arlis Farmacia 10

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ofrohet apartament 1+1 per shitje tek kompleksi me i mire ne rrugen e dibres. apartamenti eshte i organizuar ne nje soxhorno te bollshme, nje dhome gjumi komode, nje tualet , dhe nje koridor qe ben shperndarjen. apartamenti perben nje mundesi te sh... 29/05/2020 21:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

67,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Ali Demi 67,000 € ID: AL14605 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, afër Shkollës 1 Maji

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 77.2 m2 • orientim lindje- perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti ... 29/05/2020 20:58... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Komuna E Parisit,Tirane PRI15620 Apartamenti eshte i pozicionuar ne Zonen e Komunes se Parisit• Informacion mbi

Shitet,apartament 2+1,komuna E Parisit,tirane Pri15620

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit• informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri• kati 9 • siperfaqja e apartamentit: 120m2 • orientim lindje perendim •me dokumentacion te rregullt hipotekor • organizimi : •... 29/05/2020 20:31... Lexo detajet..

97,100 Euro Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 €/ M2 ID: Pro+13673 Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Kavajes.
•Siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 .

Shiten, Apartamente 1+1, Kompleksi Garden Building, Tirane 1300 €/ M2 Id: Pro+13673

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (103.30 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
17 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon ndenje dhe ambjent gatimi. • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni • detaje te tjera: • ci... 29/05/2020 20:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,000 Euro APARTAMENT 2+1 PER SHITJE 21-DHJETORI Shitet  apartamenti 2+1 me sipërfaqe totale 96 m2 . Ndodhet në katin e 5 , pal

Apartament 2+1 Per Shitje 21-dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti 2+1 me sipërfaqe totale 96 m2 . ndodhet në katin e 5 , pallat i ri me ashensor. hyrja organizohet nga salloni+kuzhinë, 2 dhoma gjumi , 1 tualet . ofrohet e mobiluar në një gjëndje shumë të mirë. Është me një arred... 29/05/2020 19:26... Lexo detajet..

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

50,000 Euro Shitet 1+1 te Sima-Com Shitet apartament te Kompleksi SIMA-COM ne Unaze te Re.Kompleksi disponon standa

Shitet 1+1 Te Sima-com

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament te kompleksi sima-com ne unaze te re.kompleksi disponon standarte të larta jetese,i organizuar me gjelbërim dhe kënde lojrash per fëmijë.kompleksi ka cilësi të lartë ndërtimi,i veshur me tulle termike, shkallët kanë ndric... 29/05/2020 19:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

109,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE RRUGA ELBASANIT Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 . Ofrohet i mobiluar ose jo. Kati i 6-sh

Apartament 1+1 Per Shitje Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 . ofrohet i mobiluar ose jo. kati i 6-shtë, me ashensor. organizohet nga sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhomë gjumi ,1 ballkon, 1 tualet. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tir... 29/05/2020 19:25... Lexo detajet..

107,000 Euro Super 2+1 te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori Shitet apartament 2+1, 90 m2 te Kompleksi Home Planet.
Pallat i ri, me 2 ashens

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon i kompletuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te 2 me dritare, korridor dhe nje ballkon. investim i ri dh... 29/05/2020 19:24... Lexo detajet..

42,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE PALLATI ME SHIGJETA Apartament per shitje 1+1 me siperfaqe 59m2 ne Rrugen  Irfan Tomini pran Hotel D

Apartament 1+1 Per Shitje Pallati Me Shigjeta

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament per shitje 1+1 me siperfaqe 59m2 ne rrugen irfan tomini pran hotel diplomat 2 ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues. organizohet me sallon te ndare nga kuzhina, 1 dhom gjumi, 1 tualet, 1 ballkon... 29/05/2020 19:24... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

67,000 Euro Shitet apartament 1+1 Rruga e Dibrës Kompleksi Arlis Shitet apartament 1+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10, Kompleksi Arlis
Inf

Shitet Apartament 1+1 Rruga E Dibrës Kompleksi Arlis

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 rruga e dibrës, pranë farmacise 10, kompleksi arlis informacione mbi apartamentin : sipërfaqe totale 72 m2 kati 7. organizimi : salloni, ambjenti gatimit, dhomae gjumit, tualeti, ballkoni. ndertim i ri, punime cilësore, k... 29/05/2020 18:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

56,100 Euro Shitet apartament 1+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Shitet apartament 1+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10.
Informacione mbi ap

Shitet Apartament 1+1 Rruga E Dibrës, Pranë Farmacise 10.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 rruga e dibrës, pranë farmacise 10. informacione mbi apartamentin : sipërfaqe totale 60.3 m2 kati 7. organizimi : salloni, ambjenti gatimit, dhomae gjumit, tualeti, ballkoni. ndertim i ri, punime cilësore, kubaturë e ... 29/05/2020 18:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,100 Euro

0 Leke 🔴 Shitet vile ne Rezidencen Rolling Hills, TEG pozicion strategjik. Shitet vile ne Rezidencen Rolling Hills, TEG pozicion strategjik.
Nje vile e re

🔴 Shitet Vile Ne Rezidencen Rolling Hills, Teg Pozicion Strategjik.

Sauk | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile ne rezidencen rolling hills, teg pozicion strategjik. nje vile e re me shume klas dhe cilesi te larte ndertimi, me rifinitura bashkekohore e cila ndodhet ne nje kompleks rezidencial banimi, ofron ambjente moderne dhe te rehateshme, siste... 29/05/2020 18:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim