shitet apartament ne kamez 

 Online 135 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

57,120 Euro

Shitet,apartament 1+1,kompleksi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

57,120 Euro

108,000 Euro

Tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik jug-perendim dhe planimetri perfekte. ndodhet ne nje nga godinat me te mira... (Premium 16.05.2021)

230,000 Euro
SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 + GARAZH, TE KOPESHTI BOTANIK ULET CMIMI💥
Nga 250.000€ ne 230.000€Shitet Apartamenti 2+1+2 me nje mobi

Shitet Apartament Luksoz 2+1+2 + Garazh, Te Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi💥 nga 250.000€ ne 230.000€shitet apartamenti 2+1+2 me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te kopeshti botanik. apartamenti ka nje sip. 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor, shum... 03/06/2020 16:55... Lexo detajet..

135,000 Euro
SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE QENDRES GLOBE Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne Rrugen e Kavajes. 2 dhoma

Shitet Apartamenti 2+1 Prane Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres globe ne rrugen e kavajes. 2 dhoma gjumi, salle ndenje, dhome ngrenie + gatimi me vete, tualet , koridor, ballkon. detaje te cilat e diferencojne apartamentin: - •arkitekt •tualete me kaldaja dh... 03/06/2020 16:55... Lexo detajet..

132,000 Euro
Shitet, Apartament 2+1, Lulishtja 1 Maji, Tirane, PRI12667 Apartamenti ndodhet ne tek Rruga Tish Daija Informacion mbi apartamentin: • Nd

Shitet, Apartament 2+1, Lulishtja 1 Maji, Tirane, Pri12667

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne tek rruga tish daija informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqja e apartamentit: 105 m2 • orientim: lindje-perendim • i pajisur me çertifikate pronesie. apartamenti disponon: • sallon... 03/06/2020 16:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

135,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te Pazari i Ri Apartament 2+1 per shitje te Pazari i Ri. Nodhet ne katin e 9. Me siperfaqje te

Apartament 2+1 Per Shitje Te Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 per shitje te pazari i ri. nodhet ne katin e 9. me siperfaqje te 80 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe taraca e shfrytezueshme. te gjitha punimet ne apartament jane bere ekstra nga pronari ekzistu... 03/06/2020 16:55... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet super 4+1 ne bllok! Shitet super apartament ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga 4

Shitet Super 4+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament ne zonen e bllokut. apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. eshte pjese e nje godine shume cilesore, me administrim shume te mire dhe vetem dy apartamente ne kat. orientimi i apar... 03/06/2020 16:54... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

300,000 Euro

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, ID:PRI15975 Apartamenti ndodhet tek Kodra e Diellit.
Informacion mbi apartamentin: • Sip

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë, Id:pri15975

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet tek kodra e diellit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe 75 m2 • kati 7 banim • organizimi: • ambient ndenje • ambjent gatimi • 1 dhomë gjumi • 1 tualet me dritare •detaje të tjera: • i mobiluar • p... 03/06/2020 16:54... Lexo detajet..

97,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, PRI15712. Apartamenti është i pozicionuar në Liqen të Thatë.
Informacion mbi apartam

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë, Pri15712.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në liqen të thatë. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 • sipërfaqja e apartamentit : 102.19 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • salloni i ndenjes • amb... 03/06/2020 16:54... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, 130 000  PRI15548 Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Komunes Parisit.

Informacion mbi a

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane, 130 000 Pri15548

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes parisit. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 1 banim • siperfaqja e apartamentit : 112 m2 • dokumentacioni: me certifikte pronesie organizimi : • salloni i ndenjes ... 03/06/2020 16:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

83,500 Euro Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë 83,500 € ID: PRI15394 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kodrës së Diellit
Informacion

Shitet, Apartament 2+1, Kodra E Diellit, Tiranë 83,500 € Id: Pri15394

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 90 m2 • orientim: perendim • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . orga... 03/06/2020 16:53... Lexo detajet..

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

590,000 Euro

Shitet, Vile, Dhermi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Future Home - Priority
4+1 Dhoma | Kuzhine
620.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vila ndodhet ne dhermi, afer drymadhes, tek niki beach. informacion mbi vilen: • sipërfaqja e truallit: 620 m2 • siperfaqja e ndertimit: 405 m2, ... (Premium 14.03.2021)

128,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planime... (Premium 28.03.2022)

69,000 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire * SHITET Apart. 2+1+ballon  KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 03/06/2020 16:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

70,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova OPP15714
Shitet, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova
Apartamenti ndodhet ne zon

Shitet, Apartament 1+1, Rruga Riza Cerova

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Opp15714 shitet, apartament 1+1, rruga riza cerova apartamenti ndodhet ne zonën e medresese, në rrugën riza cerova informacion mbi apartamentin: •sipërfaqja 70m2 • kati 4 banim •organizimi: • ambient ndenjeje • ambient gatimi •1 d... 03/06/2020 16:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

77,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz OPP11819
Shitet apartament 1+1 tek Harry Fultz në rezidencën "Quartum&qu

Shitet, Apartament 1+1, Harry Fultz

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Opp11819 shitet apartament 1+1 tek harry fultz në rezidencën "quartum". apartamenti ka sipërfaqe totale prej 69.2 m2 nga të cilat 8.2 m2 janë sipërfaqe e përbashkët dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gj... 03/06/2020 16:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

77,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shitet apartament 2+1+BLK Kati 2, 93 m² 75.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Elbasanit . Informacion mbi apartamentin: •

Tirane, Shitet Apartament 2+1+blk Kati 2, 93 M² 75.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rruga e elbasanit . informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 93 m2 • kati i 2 banim • orientim perendim • me hipoteke. apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete... 03/06/2020 16:48... Lexo detajet..

54,000 Euro 2+1+Kuzhine Vec + Ballkon (Afer Shkolles se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte Shitet 2+1+Kuzhine Vec+ Ballkon Ne Vendodhje Perfekte ( Afer Shkolles Se Baletit

2+1+kuzhine Vec + Ballkon (afer Shkolles Se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) - 66 m2 neto - me hipoteke mundesi ideale per investim per te banuar vete dhe per qera afatgjate) - ... 03/06/2020 16:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (Cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (Kopshti Botanik) Pallat te Ri me Ashensor | Parket  Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Cmim Okazion 

Q1

Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pallat Te Ri Me Ashensor

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 tualet - sip totale:81 m2 - sip neto : 70 m2 - sip ne hipot... 03/06/2020 16:40... Lexo detajet..

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 03/06/2020 16:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

115,000 Euro SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA  ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo  dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) BLLOK RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA  ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo  dhe 1+1

Shiten 2 Apartamente 1+1 Te Ndara ( 1+1+ 2 Ballkone+depo Dhe 1+1 + Kuzhine + Ballkon ) B

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 03/06/2020 16:40... Lexo detajet..

200,000 Euro Shitet Shtepi Banimi me 2 Kate + Oborr (225 m2) tek Pazari i Ri (me Dokumentacion te Rregullt) Shitet Shtepi Banimi me 2 Kate + Oborr (225 m2) tek Pazari i Ri (Nder Zonat me T

Shitet Shtepi Banimi Me 2 Kate + Oborr (225 M2) Tek Pazari I Ri (me Dokumentacion Te Rregu

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
225.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi banimi me 2 kate + oborr (225 m2) tek pazari i ri (nder zonat me te preferuara te tiranes - vije e dyte e rruges qe ofron qetesi) me dokumentacion te rregullt pronesie | jepet per arsyje emigrimi - perfekte per banim, shume e aksesueshm... 03/06/2020 16:40... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

45,000 Euro

2+1 ne shitje (shkolla e bashkuar - spitalet) cmim shume i favoreshem | cilesi dhe hapesire e bolleshme q2077 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma... (Premium 31.12.2020)

87,000 Euro

Shitet ap. i rikontruktuar komplet (100m2) ne super cmim -> 2+1+garderobe +kuzhine vec +90m2 tarace si mundesi shrytezimi verande personale ne vendodh... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

92,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kodra E Diellit,Tirane, PRI15933 Apartamenti ndodhet ne zonen e Kodres se Diellit. Informacion mbi apartamentin:

Shitet,apartament 2+1,kodra E Diellit,tirane, Pri15933

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kodres se diellit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 101 m2 • kati 1 banimi • pallat i ri 5 katesh . apartamenti disponon: •ambient ndenjeje ku perfshihet dhe ambienti i gatimit •2 dh... 03/06/2020 16:40... Lexo detajet..

105,500 Euro Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh ) Pallat i Ri me Ashensor Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (Petro Nini) Bosh - M

Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spote ndricuese q2022 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet ... 03/06/2020 16:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

95,500 Euro Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu  Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca Turdiu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 119.6 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla c. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamen... 03/06/2020 16:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

95,500 Euro

200,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 110.73 m² 200.000 Euro (Rruga e Elbasanit), AL11605 Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Elbasanit prane Drejtorise se Higjien

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 2, 110.73 M² 200.000 Euro (rruga E Elbasanit), Al116

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit prane drejtorise se higjienes. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • siperfaqja e apartamentit : 110.73 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe dispon... 03/06/2020 16:29... Lexo detajet..

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 07.03.2021)

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

77,000 Euro

☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+ ☑️ apartamenti eshte ... (Premium 03.12.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

45,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

71,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK , Ali Demi (Future Home Ali Demi), AL11936 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kusht

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk , Ali Demi (future Home Ali Demi), Al11936

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te shkolla "kushtrimi i lirisë". informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • orientimi lindje-perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti ... 03/06/2020 16:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

91,700 Euro 🔴SUPER OKAZION 875 Euro/m2 !! Apartament 2+1 Rezidenca Fiori Di Bosko kulla Edil Al. Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne D

🔴super Okazion 875 Euro/m2 !! Apartament 2+1 Rezidenca Fiori Di Bosko Kulla Edil Al.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.8 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banim. organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete ... 03/06/2020 16:29... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

91,700 Euro

45,000 Euro 2+1 ne Shitje (Shkolla e Bashkuar - Spitalet) Cmim Shume i Favoreshem | Cilesi dhe Totalisht i Mobiluar 2+1 Ne Shitje (Shkolla E Bashkuar - Spitalet) Cmim Shume I Favoreshem | Cilesi D

2+1 Ne Shitje (shkolla E Bashkuar - Spitalet) Cmim Shume I Favoreshem | Cilesi Dhe Totalis

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

2+1 ne shitje (shkolla e bashkuar - spitalet) cmim shume i favoreshem | cilesi dhe hapesire e bolleshme q2077 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - sip totale: 68 m2 - sip neto (e br... 03/06/2020 16:28... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim