shitet durres residence  

 Online 173 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 173 lexues | 5 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

137,000 Euro Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament i Investuar 2+1+2 [youtubeid]RJtoead8-8Y[/youtubeid]
Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament I Investuar 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (21:34): [youtubeid]rjtoead8-8y[/youtubeid] ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 2 shitet nje apartament 2+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore po ashtu dhe i banurar per jo...

88,000 Euro Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 per vetem 770 Euro/m2 !!! Prane Viva Market ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 ne Pallat te Ri ne katin

Don Bosko, Shitet Super Apartament 2+1+2 Per Vetem 770 Euro/m2 !!!

Don Bosko | Tirane (1.91 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (21:33): Prane viva market ne don bosko, shitet apartament 2+1+2 ne pallat te ri ne katin e 4 te nje pallati 7 katesh te vitit (2006) i pajisur me ashensor, shitet per vetem 770 euro / m2. apartamenti ka orientim nga lindja duke ofruar ndiçim natyral. pallat...

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.06.2019 (21:33): Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv...

77,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re,prane Bar Artistit. Apartamenti esht

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (21:33): Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 105 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. apartamenti dispono...

233,000 Euro ''GOLDEN PALACE'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 ne pallatin me cilesor te Tiranes !!! Stadiumi Dinamo ne zonen me te preferuar te Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1

''golden Palace'' Shitet Ultra Apartament 3+1+2 Ne Pallatin Me Cilesor Te Tiranes !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.06.2019 (21:27): Stadiumi dinamo ne zonen me te preferuar te tiranes, shitet super apartament 3+1+2 tualete ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh i vitit 2019 dhe i pajisur me dy ashensor te teknologjis me te fundit. apartamenti eshte i orientuar veri-lindje dhe ka nj...

Mobilimi:Bosh

233,000 Euro

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (21:27): Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci...

130,000 Euro Apartament Kodra e Diellit Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe ka nje siperfaqe tot

Apartament Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (20:09): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara dhe ka nje siperfaqe totale prej 150m2.eshte i organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket ,3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te bollshem i cili ka akses me te gjitha dhomat.apartame...

108,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 - SHKOLLA E KUQE Shitet apartament 2+1 ne nje Pallat te perfunduar ne vitin 2017, me nje cilesi n

Shitet Apartament 2+1 - Shkolla E Kuqe

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (20:09): Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te perfunduar ne vitin 2017, me nje cilesi ndertimi shume te larte. sip apartamentit, bruto: 90m2 dhe neto: 77m2. organizohet ne 1 sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, 1 tualet, dhe 1 koridor te vogel, apa...

65,000 Euro Shitet shtepi 2 kateshe +garazh+kopesht, sip. totale 300m2, Elbasan. Okazion ! 
SHITET Vile tip dublex + garazh + kopesht sip.Trualli 300 m2 + 160m2

Shitet Shtepi 2 Kateshe +garazh+kopesht, Sip. Totale 300m2, Elbasan.

Zone Periferike | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (20:09): Okazion ! shitet vile tip dublex + garazh + kopesht sip.trualli 300 m2 + 160m2 ndertesa , me hipoteke dhe adrese ne fushen belebej , lgj.e.matraxhiu elbasan 🔸️ cmimi shitjes 65.000 euro ! 📲 0694791410 / viber_whatsapp_instagram_email:bas...

250,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

215,000 Euro

Nese ke dashur gjithmone te kesh nje apartament prane liqenit artificial por çmimi ka qene limitues, ky eshte rasti per ta pasur. nobis eshte nje nga... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

44,000 Euro

Shitet apartament 1 + 1 (54 m2) ne ali dem (big market) zone e preferuar qe ofron parkim | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake ... (Premium 31.12.2019)

59,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE RRUGA BARDHYL Shitet apartament me siperfaqe 72,5 m2, ne kryqezimin e Rr.Bardhyl me Rr. 4 Desh

Apartament Ne Shitje 2+1 Te Rruga Bardhyl

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (20:09): Shitet apartament me siperfaqe 72,5 m2, ne kryqezimin e rr.bardhyl me rr. 4 deshmoret. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. pozicioni eshte shume i favorshem pasi eshte buze rruge, ofron te gjithe sherbimet e nevojshme prane....

55,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 ne Don Bosko, prane Hipotekes. Shitet apartament ne shitje me siperfaqe 50 m2.
Apartamenti ndodhet ne zone te

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Don Bosko, Prane Hipotekes.

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (19:58): Shitet apartament ne shitje me siperfaqe 50 m2. apartamenti ndodhet ne zone te qete dhe me infrastrukture te rregulluar. ndodhet ne katin e 4 pallat ekzistues [ jo parafabrikat]. shitet i mobiluar. disponon certifikate pronesie. per nje vizite n...

67,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje te Don Bosko. Apartament 2+1 ne shitje te pallatet Arabi ne Don Bosko
Siperfaqe totale 84 m2

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Don Bosko.

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (19:58): Apartament 2+1 ne shitje te pallatet arabi ne don bosko siperfaqe totale 84 m2 , planimetri e rregullt , kati 3 , ashensor. ndodhet ne zone te qete me orientim jug-lindje , me pamje te lire. apartamenti ka punime ekstra dhe shitet i mobiluar. me ...

130,000 Euro Tirane, shes Dupleks 2+1+A+2 BLK, Kati 7,139 m² 130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet apartament Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat

Tirane, Shes Dupleks 2+1+a+2 Blk, Kati 7,139 M² 130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.06.2019 (19:48): Shitet apartament dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor, ngrohje-ftohje qendrore me chiler,fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik,plot drite. perf...

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

82,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 116 m² 82.000 Euro (Rruga e Kavajës) Shitet Apartament cilesor 2+1, kompleksi TIRANA GOLDEN PARK, perballe Spitalit A

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 5, 116 M² 82.000 Euro (rruga E Kavajës)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.06.2019 (19:48): Shitet apartament cilesor 2+1, kompleksi tirana golden park, perballe spitalit amerikan 3. apartamenti me nje siperfaqe 116 m2, ndodhet ne katin e 5-te kompleksit. ambjenti eshte i bollshem dhe perbehet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritar...

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

93,000 Euro Apartament per shitje cilesor 2+1,Sip 108 m2,93.000 Eur (Materniteti i RI)       Shitet apartament ne Rrugen Sitki Cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper

Apartament Per Shitje Cilesor 2+1,sip 108 M2,93.000 Eur (materniteti I Ri)

Brryli | Tirane (1.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (19:48): Shitet apartament ne rrugen sitki cico, me siperfaqe totale 108 m2 punime teper cilesore. ndodhet ne katin e 4 te banimit,perbehet nga 1 sallon ndenje+ ngrenie, 2 dhoma gjumi, 2 banjo,1 ballkon i madh. i sapoperfunduar,punime teper cilesore,p...

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

69,000 Euro Tirane,shes apartament i ri 2+1,Kati 3, 86 m²,69.000 Eur (Fusha Ali Demi) Super apartament ne shitje tek Fusha Ali Demi

Siperfaqe totale e apartamentit

Tirane,shes Apartament I Ri 2+1,kati 3, 86 M²,69.000 Eur (fusha Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (19:48): Super apartament ne shitje tek fusha ali demi siperfaqe totale e apartamentit eshte 86 m2. kati 3 ne pallat te ri me ashensor dhe perbehet nga 2 dhome + soxhorno + 1 tualet dhe ballkon. punime teper cilesore ne cdo ane te apartamentit. ...

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

100,000 Euro Tirane,shitet Apartament me hipoteke,2+1,Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik,Rezidenca Sona) Ne Rrugen Peti, ne Rezidencen SONA, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e

Tirane,shitet Apartament Me Hipoteke,2+1,kati 2,101 M²,100.000 Eur(kopshti Zoologjik,rezi

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:47): Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ...

8,000,000 Leke Shitet shtepi perdhese, sip.totale 320m2, Elbasan. OKAZION !
SHITET shtepi perdhese me 320 m2 truall ku ndertesa ze 120 m2 ne Lgj.

Shitet Shtepi Perdhese, Sip.totale 320m2, Elbasan.

Qender | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.06.2019 (19:27): Okazion ! shitet shtepi perdhese me 320 m2 truall ku ndertesa ze 120 m2 ne lgj."shenkoll" elbasan. * cmimi ulet nga 120 mln lek ne 80.000 mln leke ! * per me teper info kontakto : * cel.0694791410 / viber_whatsapp_instagram_email:bashashpetim@gm...

Mobilimi:E Mobiluar

8,000,000 Leke

68,500 Euro

Shitet Super 2+1 85.6 M2 Kompleksi Future Home

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kompleksi future home eshte nje nga komplekset me te mira te qytetit me standarte te larta ndertimi i veshur me fasade te ventiluar teknologjia me e l... (Premium 13.07.2019)

Mobilimi:Bosh

68,500 Euro

64,000 Euro

Mundesi Investimi 1+1 100% I Ri Dhe Modern (shk. E Baletit- 7 Xhuxhat) Parket | Ashensor

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super mundesi: shitet apartament 1 + 1 i pabanuar me pare (50 m2) tek shkolla e baletit (rr. petro nini luarasi) zone e preferuar me mundesi parkimi |... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

4,000,000 Leke Shitet ap.3+1, 80m2, kati 5, Elbasan. Okazion ! 
SHITET AP.3+1 sip.80 m2 k5 ne pallat ekzistues tek ish kinezet ne Lg

Shitet Ap.3+1, 80m2, Kati 5, Elbasan.

Qender | Elbasan
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

19.06.2019 (19:27): Okazion ! shitet ap.3+1 sip.80 m2 k5 ne pallat ekzistues tek ish kinezet ne lgj.e.matraxhiu , elbasan . 🔹️ cmim shitje 40 mln leke ! 📌 per me teper info ; cel.0694791410 / vviber_whatsapp_instagram_email; bashashpetim@gmail.com...

Mobilimi:E Mobiluar

4,000,000 Leke

220,000 Euro Shitet ndertese 3 kate+lokal+dyqan, Elbasan. Okazion ! 
SHITET Ndertese 3 kateshe me 500 m2 Truall ku ndertesa me lokal + dy

Shitet Ndertese 3 Kate+lokal+dyqan, Elbasan.

Zone Periferike | Elbasan
4+1 Dhoma | Kuzhine
500.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.06.2019 (19:27): Okazion ! shitet ndertese 3 kateshe me 500 m2 truall ku ndertesa me lokal + dyqan ushqimor ne katin 1 ka 200 m2 + 2 kate te tjera banimi nga 180 m2 secili kat. prona ka hipoteke dhe ndodhet ne lgj. haxhias , nshu , elbasan. 🔸️ cmim shitje 220...

135,000 Euro Shitet shtepi 2+1  Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes perballe Kishes Katolike, apartamenti

Shitet Shtepi 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

19.06.2019 (19:27): Shitet apartament 2+1 ne rrugen e kavajes perballe kishes katolike, apartamenti ndodhet ne kati e 4 ne pallat te ri, perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, sallon i madhe dhe kuzhine gatimi me vete. shitet i mobiluar ose bosh ...

90,000 Euro Shitet ap.2+1+2ballkone, 200m2, kati 6, Elbasan. Okazion !
SHITET:
1. Ap.Ri 3+1+2wc+2blk ,sip.200 m2 ,kati 6, i mobiluar perfek

Shitet Ap.2+1+2ballkone, 200m2, Kati 6, Elbasan.

Qender | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
200.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (19:27): Okazion ! shitet: 1. ap.ri 3+1+2wc+2blk ,sip.200 m2 ,kati 6, i mobiluar perfekt me punime cilesore ne hyrje te autostrades el-tr. lgj "28 nentori" elbasan 2. dyqan me sip.22 m2 ne katin e pare. 3. garazh per autoveture. * cmimet jane perkatesis...

162,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Bllokut, Cilesor Dhe I Mobiluar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Afer bllokut dhe stadiumit dinamo shitet apartament 2+1, 97 m2 neto (108 te pergjithshme) kati i 5, me ashensor, orientim i mire jug-lindje, per... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

127,000 Euro

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

67,000 Euro

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

175,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

59,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te shkolla partizani.informacion mbi apartamentin:•kati 2 banim•siperfaqja e apartamentit : 62 m2•dokumentacioni... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

72,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

72,000 Euro ESHTE OKAZION KATI 6 ESHTE 2+1

Eshte Okazion

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

19.06.2019 (19:27): Kati 6 eshte 2+1...

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

55,000 Euro Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku, tek pallatet e lulishtes.  Shitet apartament 1+1 tek Xhamlliku, tek pallatet e lulishtes. Apartamenti eshte

Shitet Apartament 1+1 Tek Xhamlliku, Tek Pallatet E Lulishtes.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.06.2019 (19:27): Shitet apartament 1+1 tek xhamlliku, tek pallatet e lulishtes. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi + salle ndenje, 1 ballkon , 1 depo te vogel, 1 tualet. apartamenti eshte i restauruar totalisht. disponon dokumentacion t...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

55,000 Euro Shitet ap. 2+1+2blk, kati 9, Elbasan. SHITET Apartament i Ri 2+1+2wc+2blk kati 9 ( bosh / i mobiluar ) me uje +panel d

Shitet Ap. 2+1+2blk, Kati 9, Elbasan.

Qender | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

19.06.2019 (19:27): Shitet apartament i ri 2+1+2wc+2blk kati 9 ( bosh / i mobiluar ) me uje +panel diellor + ashensor 24 ore dhe adrese tek ish parku rinia ne elbasan. 🔸️cmim shitje 55.000 € / 65.000 € 📲0694791410 / viber_whatsapp_instagram_email:bashashpe...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim