shitet shtpi tek xhamlliku 3 1 

 Online 151 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

44,000 Euro
2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 30/05/2020 10:22... Lexo detajet..

63,000 Euro
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re,Future Home Real Estate (future15393) Disponojmë apartament 2+1 për shitje në zonën e Unazës së Re,te Bulevardi

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate (future15393)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 2+1 për shitje në zonën e unazës së re,te bulevardi i ri.informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 96m2 • kati 8 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhomat e gjumit •... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

57,400 Euro
Super Okazion Apartament 2+1 Lura 3 Shitet apartament 2+1  tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit, e pozicionuar midis

Super Okazion Apartament 2+1 Lura 3

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca lura 3, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. ndodhet ne katin e 2 banim me siperfaqe totale 76.5 m2 . organizimi: salloni ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,400 Euro

550,000 Euro Shitet Vile  Shitet Vile Me tre kate   Sip ndertimi  390 metra sip  truall ndertim kati
pare

Shitet Vile

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
Truall+Toke Dhoma | Kuzhine
0.50 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile me tre kate sip ndertimi 390 metra sip truall ndertim kati pare 170 m kati dyte 145 metradhe treti 145 metra + 35 metra shkalle ne total ndertim 480 metra 490 , kati pare 4 dhoma + mence dhe guzhine+ tre banja vendndodhja prane 21... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

315,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1 DUBLEX PRANË RRUGËS SË KAVAJËS, RRUGA “NAIM FRASHËRI” Apartament 3+1 në shitje, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me nde

Shitet Apartament 3+1 Dublex PranË RrugËs SË KavajËs, Rruga “naim FrashËri”

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
144.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartament 3+1 në shitje, ndodhet në një zonë shume të qetë, vetëm me ndertesa të vogla dy-katëshe ose tre-kateshe, afër disa institucioneve arsimore, shoqërore dhe tregtare. shumë afer me një nga akset kryesore të tiranës, rrugen e ka... 30/05/2020 10:21... Lexo detajet..

58,000 Euro 🔴 SUPER OKAZION!!! Apartament 1+1 'Vala Mar Rezidence' Gjiri Lalzit. 🔴Shitet apartament 1+1 tek rezidenca e Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit.

🔴 Super Okazion!!! Apartament 1+1 'vala Mar Rezidence' Gjiri Lalzit.

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. organizimi: sallon ndenjeje bashke me ambientin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. komp... 30/05/2020 10:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

167,400 Euro 🔴  Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret Garden” Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e TEG “Secret

🔴 Shitet Apartament 2+1 Ne Nje Nga Komplekset Me Te Bukur Ne Zonen E Teg “secret Gar

Sauk | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambientet e perbashketa shume te bollshme. siperfaq totale e apartamentit 124... 30/05/2020 10:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

70,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Yzberish. Shitet apartament 2+1 ne zonen e Yzberishtit ne rrugen Besim Alla. Apartamenti e

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberish.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e yzberishtit ne rrugen besim alla. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. ndertim teper cilesor. hyrje e rregullt dhe e investuar totalisht ne menyre moderne me materiale teper cil... 30/05/2020 10:07... Lexo detajet..

240,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE BLLOK Apartament 2+1 per Shitje ne Bllok. Me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, a

Shitet Super Apartament 2+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 2+1 per shitje ne bllok. me nje siperfaqe te brendshme prej 120 m2, apartamenti organizohet ne dhome ndenje, me kuzhine me vete, dy dhoma gjumi, dy tualete, koridor dhe nje ballkon. apartamenti eshte i ri, i mobiluar ne nje stil modern, me... 30/05/2020 10:04... Lexo detajet..

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

135,000 Euro Apartament 2+1 per shitje te Pazari i Ri Apartament 2+1 per shitje te Pazari i Ri. Nodhet ne katin e 9. Me siperfaqje te

Apartament 2+1 Per Shitje Te Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament 2+1 per shitje te pazari i ri. nodhet ne katin e 9. me siperfaqje te 80 m2 apartamenti organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe taraca e shfrytezueshme. te gjitha punimet ne apartament jane bere ekstra nga pronari ekzistu... 30/05/2020 10:03... Lexo detajet..

56,000 Euro Shitet super apartament 2+1+Verand te Blv i Ri afer Ysberisht. Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. Apartamenti ndodhet ne ka

Shitet Super Apartament 2+1+verand Te Blv I Ri Afer Ysberisht.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 afer bulevardit te ri yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit. perbehet nga nje sallon i ,guzhina,2 dhoma gjumi ,1 tualet dhe nje ballkon. punimet e brendshme jane bere vete jashte firmes ndertuese. dyer drita... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

115,000 Euro Apartament Luksoz per shitje ne Astir. Shitet apartament Luksoz ne zonen e Astirit. 

Apartamenti eshte i investuar n

Apartament Luksoz Per Shitje Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament luksoz ne zonen e astirit. apartamenti eshte i investuar nga vete pronari me nje stil klasik ku investimi ne te ka shkuar mbi 40.000 euro. ky apartament teper lukzos eshte i shtruar me parket. apartamenti eshte i ribere total... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

230,000 Euro SHITET APARTAMENT LUKSOZ 2+1+2 + GARAZH, TE KOPESHTI BOTANIK ULET CMIMI💥
Nga 250.000€ ne 230.000€Shitet Apartamenti 2+1+2 me nje mobi

Shitet Apartament Luksoz 2+1+2 + Garazh, Te Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.06 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi💥 nga 250.000€ ne 230.000€shitet apartamenti 2+1+2 me nje mobilim shume komod dhe teper luksoz, te kopeshti botanik. apartamenti ka nje sip. 118 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te banimit, te nje pallati te ri 5 katesh me ashensor, shum... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

135,000 Euro SHITET APARTAMENTI 2+1 PRANE QENDRES GLOBE Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres Globe ne Rrugen e Kavajes. 2 dhoma

Shitet Apartamenti 2+1 Prane Qendres Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament siperfaqe 100m2 pas qendres globe ne rrugen e kavajes. 2 dhoma gjumi, salle ndenje, dhome ngrenie + gatimi me vete, tualet , koridor, ballkon. detaje te cilat e diferencojne apartamentin: - •arkitekt •tualete me kaldaja dh... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet super 2+1 te Liqeni i thate. Ulet cmimi i Apartamentit.
Nga 125.000€ ne 115.000€
Apartamenit ndodhet ne

Shitet Super 2+1 Te Liqeni I Thate.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ulet cmimi i apartamentit. nga 125.000€ ne 115.000€ apartamenit ndodhet ne njga zonat me te mira te tiranes ne zonen e liqenit te thate. apartamenti esht i investuar me nje siperfaqe 105 m2 dhe orjentim nga jug-lindja. ndodhet ne katin e 6 dhe ... 30/05/2020 10:02... Lexo detajet..

76,500 Euro Shitet apartament 2+1 ne Laprake Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen “Dritan Hoxha” ne Tirane. Apartamenti ndod

Shitet Apartament 2+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 ne rrugen “dritan hoxha” ne tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati prane rruges kryesore, i pajisur me ashensor dhe i mire-administruar. apartamenti eshte i pozicionuar ne lindje - jugperendim gje qe i mun... 30/05/2020 10:01... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartment bashkekohore ne shitje ne Allias Shitet 2+1 ne zonen e Alliasit. Apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi s

Apartment Bashkekohore Ne Shitje Ne Allias

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 2+1 ne zonen e alliasit. apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi sapo eshte bere. ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe 74m2 dhe organizatiohet nga 2 dhoma gjumi, ambienti i ndenjes dhe i gatimit ... 30/05/2020 10:00... Lexo detajet..

300,000 Euro Shitet super 4+1 ne bllok! Shitet super apartament ne zonen e Bllokut. Apartamenti eshte i organizuar nga 4

Shitet Super 4+1 Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartament ne zonen e bllokut. apartamenti eshte i organizuar nga 4 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone. eshte pjese e nje godine shume cilesore, me administrim shume te mire dhe vetem dy apartamente ne kat. orientimi i apar... 30/05/2020 10:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

300,000 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

105,000 Euro Shitet super apartament te Kompleksi Kontakt 2+1 Shitet super apartament te Kompleksi Kontakt. Apartamenti eshte 2+1 dhe organizo

Shitet Super Apartament Te Kompleksi Kontakt 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet super apartament te kompleksi kontakt. apartamenti eshte 2+1 dhe organizohet nga nje ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. apartamenti eshte shume i investuar ne nje prej komplekseve me cilesore. apartamenti eshte i ndert... 30/05/2020 10:00... Lexo detajet..

300,000 Euro SHITET APARTAMENT LUKSI 3+1 PRANE KOPESHTIT BOTANIK Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane Ko

Shitet Apartament Luksi 3+1 Prane Kopeshtit Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
177.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, shume prane kopshtit botanik. apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri me rifinitura shume cilesore. organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie 3 dhoma ... 30/05/2020 09:59... Lexo detajet..

67,000 Euro Apartament ne shitje ne Tirane 2+1 te Klani Ulet cmimi nga 70.000€ ne 67.000€

Apartament ne shitje ne Tirane 2+1 te K

Apartament Ne Shitje Ne Tirane 2+1 Te Klani

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ulet cmimi nga 70.000€ ne 67.000€ apartament ne shitje ne tirane 2+1 te klani prane xhamise xhura. aparamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me nje siperfaqe prej 90m2. apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i ndenjes, 2 dhoma ... 30/05/2020 09:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

55,000 Euro Apartament per shitje ne Astir Shitet apartament 1+1 ne Astir ne rrugen Mikel Maruli. Apartamenti ndodhet ne ka

Apartament Per Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir ne rrugen mikel maruli. apartamenti ndodhet ne katin e 7 (jo i fundit) te nje pallati te mireadministruar, eshte i organizuar ne nje dhome gjumi , sallon me kend gatimi, tualet dhe korridor. apartamenti eshte totalisht ... 30/05/2020 09:58... Lexo detajet..

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

44,000 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

93,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

260,000 Euro Apartament 2+1 per Shitje te Rr. Bogdaneve Apartament 2+1 per Shitje te Rruga e Bogdaneve shume prane qendres se Tiranes, i

Apartament 2+1 Per Shitje Te Rr. Bogdaneve

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
171.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 per shitje te rruga e bogdaneve shume prane qendres se tiranes, i mobiluar me mjafte stil. apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me dy ashensor dhe punime teper cilesore. i organizuar ne sallon me hapsire te madhe ... 30/05/2020 09:57... Lexo detajet..

213,500 Euro Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar,Hamallaj Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozi

Shitet Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen Vala-mar,hamallaj

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
550.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile 2 kateshe ne rezidencen vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit. vila disponon siperfaqe ndertimi 131.8 m2 dhe 421.26 m2 siperfaqe trrualli, e cila organizohet ne katin p... 30/05/2020 09:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

213,500 Euro

88,000 Euro 🔴 OKAZIONI TJETER SAPO MBERRITI!! 🔴 Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfa

🔴 Okazioni Tjeter Sapo Mberriti!! 🔴 Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca Turdiu

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 110 m2, kati i 3 pamje fantastike kulla e. organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. apartamenti... 30/05/2020 09:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim