shitje ap ne tirane per 020 

 Online 24 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
85,000 Euro

Shitet,apartament Super 3+1,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
3+1 Dhoma|Sallon
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

107,000 Euro

Shitet apartamenti 2+1+2wc +ballkon me i mire qe ka dal tek kompleksi kontakt 21 dhjetori, me planimetrine me perfekte, plotesisht me punime te reja t... (Premium 31.12.2020)

58,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
63.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 1+1 ne shitje tek rruga 5 maji. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor termoizolim dhe sistem kapot . apartame... (Premium 17.11.2020)

79,000 Euro

**okazion Per Pak Dite: 2+1 Fiks Tek Muri I Shkolles Vasil Shanto **

Vasil Shanto | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. super i vecant 2+1+ballk. te brendshem (70m2)ne super vendndodhje ( vasil shanto) apartament unik per nga cilesia e investimit te brends... (Premium 31.12.2020)

105,000 Euro

Tek Kodra E Diellit Shitet Super Apartament 3+1 Me Çmim Okazion!!!

Kodra e Diellit | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma|Sallon
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e kodres se diellit, ne rr. “bill klinton” shitet super apartament 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone te medhenj, me te siperfaqe totale 124... (Premium 16.05.2021)

93,000 Euro
Okazion: Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Madh (126 M2) ne shitje te Kristal center (Bosh) | Pallat i Ri & Planimetri Perfekte Apartament ne shitje ne Kristal center, Jepet bosh | Me nje planimetri shume te

93,000 Euro Okazion: Apartament 2+1+2wc+ballkon I Madh (126 M2) Ne Shitje Te Kristal Center (bosh) | P

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallati eshte i ri me ashensor dhe cilesore ^^^^^eshte okazion me 750€ m2 i diskutueshem***********... 06/07/2020 01:13... Lexo detajet..

53,000 Euro
Apartament në Shitje 2+1 67.9m2. Shitet apartamenti 2+1+Ballkon të madh,kati 5,pallat egzistues,me të gjitha pa

53,000 Euro Apartament Në Shitje 2+1 67.9m2.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
68 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartamenti 2+1+ballkon të madh,kati 5,pallat egzistues,me të gjitha pajisjet brenda përveçse frigoriferit,televizorit edhe këndit mobilimit,disponon çertifikatë të rregullt pronësie,i mirë investuar çdo gjë e re frongo edhe me kam... 06/07/2020 00:18... Lexo detajet..

108,284 Euro
Super okazion: Shitet apartamentin 2+1 tek :SQ21:arlis ndertim: 21 Dhjetori  Shitet super apartamentin OKAZIONE 
tek SQ21 tek arlis ndertim tek policia bash

108,284 Euro Super Okazion: Shitet Apartamentin 2+1 Tek :sq21:arlis Ndertim: 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet super apartamentin okazione tek sq21 tek arlis ndertim tek policia bashkiake zona e 21 dhjetori tiran siperfaqja: 101,2 m2 super planimetri me pamje nga kompleksi kati : 4 cmimi 1070 € m2 cmimi total: 108284 € nej super mundes... 05/07/2020 22:47... Lexo detajet..

67,410 Euro Okazion Shitet super apartamentin 1+1 tek arlis ndertim: 21 dhjetori  ( OKAZION) 
( NJE SUPER MUNDESI INVESTIMI DHE BANIMI )
Super cilsi ndertimi su

67,410 Euro Okazion Shitet Super Apartamentin 1+1 Tek Arlis Ndertim: 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
66 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

( okazion) ( nje super mundesi investimi dhe banimi ) super cilsi ndertimi super kompleks ndertimi ne i mir ne tiran per momentin apartamentin 1+1 tek arlis ndertim (sq21 ) zona 21 dhjetorit policia bashkiake rruga e kavajes siperfaqja 63 ... 05/07/2020 22:47... Lexo detajet..

75,000 Euro Apartamente 1+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit Rruga Robert Shvarc  (ID 4111174 ) Property ID : 4111175

Komuna e Parisit, Rruga Robert Shvarc, prane Eco Market

75,000 Euro Apartamente 1+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Rruga Robert Shvarc (id 4111174 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4111175 komuna e parisit, rruga robert shvarc, prane eco market, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 73 m², me hipoteke, kati i 3 me ashensore, shitet bosh me kundrabufe, koridor, tualet, ballkon, orientim lindje-jug. m... 05/07/2020 21:17... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet ndertese dy kateshe, ne lagjen "Kodra e Shtufit" Gjirokaster. Shitet ndertese dy kateshe, ne lagjen "Kodra e Shtufit" Gjirokaster, v

115,000 Euro Shitet Ndertese Dy Kateshe, Ne Lagjen "kodra E Shtufit" Gjirokaster.

Qender | Gjirokaster (140.78 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
184 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet ndertese dy kateshe, ne lagjen "kodra e shtufit" gjirokaster, vetem 1.5 km nga qendra e lagjes "18 shtatori", me hipoteke, ne nje pozicion panoramik 360°, (shikon kalane e qytetit, pamjen e zones muzeale, luginen e drinos, libohoves, lunxheri... 05/07/2020 21:17... Lexo detajet..

330,000 Euro Shitet Apartamenti Perlat Rexhepi me hipotek Shitet Apartamenti 3+2 +2 ballkone tek Perlat Rexhepi.
Apartamenti perbehet nga

330,000 Euro Shitet Apartamenti Perlat Rexhepi Me Hipotek

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
163 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Shitet apartamenti 3+2 +2 ballkone tek perlat rexhepi. apartamenti perbehet nga : dhoma gjumi : 3 banjo : 2 ballkone : 2 sallon ndejtje : 1 i madh gatim ,ngrenie - 1 depo -1 apartamenti ka siperfaqen 163 m2 me dokumentacion te rregul... 05/07/2020 21:17... Lexo detajet..

76,000 Euro Shitet Papafingo Shetitorja Palmave Lushnje Shitet Papagingo me siperfaqe 160 m2 banim dhe 200 m2 ballkon
Apartamenti perbe

76,000 Euro Shitet Papafingo Shetitorja Palmave Lushnje

Qender | Lushnje (43.58 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
355 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Shitet papagingo me siperfaqe 160 m2 banim dhe 200 m2 ballkon apartamenti perbehet nga : dhoma gjumi : 3 te medha sallon ndejtje : 1 i madh sallon ngrenje dhe gatimi : 1 i madh banjo : 2 me dritare ajirosje ballkon : 1 ballkon qe lidh te 3 ... 05/07/2020 21:17... Lexo detajet..

54,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Super okazion!
Shiten 2 Apartamente 1+1
Ndodhen ne katin e 2 te nderteses
Adr

54,000 Euro Shitet Apartament 1+1

Golem/Shkembi Kavajes | Durres (5.30 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Super okazion! shiten 2 apartamente 1+1 ndodhen ne katin e 2 te nderteses adresa:ne plazh golem 150metra nga bregdeti me pamje nga lindja ndertesa posedon ashensore dhe te gjitha kushtet e fundit te ndertimit cmimi i 2 apartamenteve:54.000 eur... 05/07/2020 21:17... Lexo detajet..

62,000 Euro

Fresk, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma|Sallon
97.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

fresk, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 5-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne... (Premium 28.03.2022)

78,000 Euro

Apartamenti ndodhet tek rezidenca alba. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqja e apartamentit : 87 m2 • apartamenti është bosh d... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3bllk - Ashensor | Pamje F

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
111.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | nd... (Premium 31.12.2020)

72,000 Euro Shitet ose jepet me Qera Apartamenti 2+1 me hipotek Shitet ose jepet me Qera apartamenti 2+1 Plus 2 Ballkone .
Apartamenti perbehet

72,000 Euro Shitet Ose Jepet Me Qera Apartamenti 2+1 Me Hipotek

Qender | Lushnje (47.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
262 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ose jepet me qera apartamenti 2+1 plus 2 ballkone . apartamenti perbehet nga dhoma gjumi - 2 banjo - 2 sallon ndjetje - 1 ballkone - 1 ( 120 m2 verane) aktualisht apartamenti eshte me qera por po lirohet me hipotek e te gjithe dokuken... 05/07/2020 21:17... Lexo detajet..

90,000 Euro SHITET 2+1 NE ASTIR Shtepia perbehet nga:1 sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete(me dritare),2 ballkone.Me

90,000 Euro Shitet 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shtepia perbehet nga:1 sallon,2 dhoma gjumi,2 tualete(me dritare),2 ballkone.me orientim te mire,ne kat te 2 banimi ,ne pallat cilesor, me hipoteke.110.4m²,96m² sip. e brendshme.e mobiluar shume mire.... 05/07/2020 20:30... Lexo detajet..

38,000 Euro Garsoniere ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Shkelqim Fusha Property ID : 4101010

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha, prane Big Marke

38,000 Euro Garsoniere Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Shkelqim Fusha

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4101010 komuna e parisit, rruga shkelqim fusha, prane big marketit, shitet garsoniere ne pallat te ri, siperfaqe 40 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat, gars... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet Shtepi Private,lagjia nr.1,Kavaje 🏡Shitet Shtepi Private ne lagjen nr.1,Kavaje.
📌📐Siperfaqe trualli 311m

80,000 Euro Shitet Shtepi Private,lagjia Nr.1,kavaje

Qender | Kavaje
3+1
Dhoma|Sallon
311 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

🏡shitet shtepi private ne lagjen nr.1,kavaje. 📌📐siperfaqe trualli 311m² 📌📐siperfaqe ndertese 176 m² shtepi eshte e organizuar ne 3 dhoma,kuzhine,tualet.ndodhet ne nje zone te qete te qytetit,buze rruges qe te nxjerr afer bashkise.... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

25,000 Euro Apartament 1+1 ,Rruga Skuraj,Kavaje Siperfaqja 53 m²
📌Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 k

25,000 Euro Apartament 1+1 ,rruga Skuraj,kavaje

Qender | Kavaje (27.31 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Siperfaqja 53 m² 📌apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati 5 katesh.eshte i organizuar ne: 🔸️ambjent ndenje 🔸️kuzhine 🔸️1 dhome gjumi 🔸️1 tualet ambjenti i ndenjes dhe dhoma e gjumit jane te pajisur me kondi... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

22,000 Euro Apartament 1+1 per shitje,Kavaje Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati katerkatesh.Eshte i organizuar n

22,000 Euro Apartament 1+1 Per Shitje,kavaje

Qender | Kavaje (26.65 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati katerkatesh.eshte i organizuar ne ambjent ndenje+kend gatimi,nje dhome gjumi,1tualet.ka nje siperfaqe📐54m². cmimi 22000€.... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

68,000 Euro Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (Zogu I Zi) Shitet Apartament 2+1+3Bllk -  Ashensor | Pamje Fantastike nga Kati i 10 Okazion: Fiks Tek Kryqezimi I Laprakes (Zogu I Zi - Ne Rruge Kryesore) Shitet Ap
2+1
Dhoma|Sallon
111 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Okazion: fiks tek kryqezimi i laprakes (zogu i zi - ne rruge kryesore) shitet apartament 2+1+3ballkone (111 m2) me shume hapesire dhe super pamje | ndertese e re, me ndertime cilesore (te paprakura nga termetet) dhe me ashensor | banesa eshte e mobil... 05/07/2020 19:50... Lexo detajet..

105,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Shkelqim Fusha Property ID : 4212393

Komuna e Parisit, rruga Shkelqim Fusha, prane Big Marke

105,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Se Parisit Ne Rrugen Shkelqim Fusha

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4212393 komuna e parisit, rruga shkelqim fusha, prane big marketit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² me hipoteke, kati 5 me ashensor, tualete, ballkon, orientimi lindje – jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat,... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

65,500 Euro Apartament 2+1  ne shitje  Rruga 5 Maji prane Concord Center ne Tirane (ID 4121392) Property ID : 4121392

Rruga 5 Maji, prane Concord Center, shitet apartament 2

65,500 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Rruga 5 Maji Prane Concord Center Ne Tirane (id 4121392)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121392 rruga 5 maji, prane concord center, shitet apartament 2+1, ne pallat te ri tip rezidencial, bosh vetem me k/bufe, siperfaqe 72 m² total (65.40 m²) me hipoteke , kati 2 (jo i fundit), pa ashensor, i pa mobiluar. shitet... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

93,000 Euro

Apartament ne shitje ne kristal center, jepet bosh | me nje planimetri shume te mire dhe te rregullte |shtepia ka goxha hapesire dhe ndricim | pallat... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

85,000 Euro

Shitet Super 3+1 113 M2 Me Mobilim Lux

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature katrore me siperfaqe totalishte te shfrytezuar me hapsira te bollshme lehtesoshte te mobiluara.apartamenti eshte ne nje nga pa... (Premium 14.08.2020)

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

78,300 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne Rrugen e Durresit(ID 4139026) Property ID : 4139026

Rruga e Durresit, prane Rruges se Ambasadave, shitet Ap

78,300 Euro Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Durresit(id 4139026)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
87 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4139026 rruga e durresit, prane rruges se ambasadave, shitet apartament 3+1, siperfaqe 87 m², me hipoteke, kati 4 (i fundit), bosh, tualet, 2 ballkone, nje depo, orientohet nga veri-perendim dhe jug-lindje. shitet 78,300 euro, 90... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

124,200 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne zonen e Komunes Parisit (ID 4131068) Property ID : 4131068

Komuna Parisit, Kompleksi Kika, shitet Apartament 3+1 n

124,200 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Zonen E Komunes Parisit (id 4131068)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
138 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131068 komuna parisit, kompleksi kika, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 138 m² ( 128 ) me hipoteke, pjeserisht i mobiluar, kati 10 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, 2 ballkon, orientimi lindje – jug, koridor q... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

82,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne Rrugen e Elbasanit (ID 4139025 ) Property ID : 4139025
Rruga e Elbasanit, prane Shkolles se Baletit, shitet Apar

82,000 Euro Apartamente 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Elbasanit (id 4139025 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4139025 rruga e elbasanit, prane shkolles se baletit, shitet apartament 3+1, siperfaqe 85 m², me hipoteke, kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, pjeserisht i mobiluar, tualet, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, kondici... 05/07/2020 19:49... Lexo detajet..

100,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje ne Rrugen Qemal Stafa prane Pazarit te Ri ne Tirane (ID 4139023 ) Property ID : 4139023

Rr. Qemal Stafa, prane Pazarit te Ri, shitet apartament

100,000 Euro Apartament 3+1 Ne Shitje Ne Rrugen Qemal Stafa Prane Pazarit Te Ri Ne Tirane (id 4139023 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4139023 rr. qemal stafa, prane pazarit te ri, shitet apartament 3+1, pallat ekzistues, siperfaqe 91 m², kati 5, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje – jug, me hipotek. shitet 100.000 euro ... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

222,000 Euro

☑️shitet apartament 2+1 me 2 tualete dhe me 2 ballkone te medha nga pylli i liqenit ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek rruga e elbasanit p... (Premium 03.12.2020)

52,150 Euro

Shitet apartament 1+1 ne pallat te ri i vitit 2020 .- ndertimi eshte 90% ne perfundim | me dokumenta te rregullta | mundesi parkimi, dhe blerje garazh... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,150 Euro

74,000 Euro

Mundesi investimi: shitet apartament 2+1 i mobiluar (xhamia e tabakeve) zone perfekte | kondicioner | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt dh... (Premium 31.12.2020)

66,330 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Dibres, Tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma|Sallon
73.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al16102 apartamenti ndodhet tek rruga e dibres, farmacia 10. informacione mbi apartamentin : • siperfaqja 73.7 m2. • kati i 5 banim. • org... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

66,330 Euro

85,000 Euro

Disponojme apartament 2+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane bar "unik". informacion mbi apartamentin: • ka... (Premium 24.06.2021)

300,000 Euro

Okazion! Apartament Luksoz Per Shitje!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.02 Km nga qendra)
4+1 Dhoma|Sallon
233.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion me 1200euro/m2 shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi willson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira... (Premium 13.08.2020)

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

250,000 Euro Apartamente 3+1 ne shitje Komuna Parisit, prane stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4131055 Property ID :4131055

Komuna Parisit, prane stadiumit Dinamo, shitet Apartamen

250,000 Euro Apartamente 3+1 Ne Shitje Komuna Parisit, Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4131055

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Property id :4131055 komuna parisit, prane stadiumit dinamo, shitet apartament dublex 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 300 m², me hipoteke, e mobiluar ne menyre bashkohore, kati i 7-te dhe i 8-te i fundit, 2 tualete, verande, ambjent palestre, soxh... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

190,000 Euro Aparatment 3+1 ne shitje te sheshi Wilson prane Gjimnazit Petro Nini ne Tirane (ID 4131091). Property ID : 4131091

Sheshi Wilson prane shkolles Petronini shitet Apartamen
3+1
Dhoma|Sallon
137 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131091 sheshi wilson prane shkolles petronini shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe totale 137 m², me hipoteke, kati 10 me ashensor (jo i fundit), e mobiluar, 2 tualete, ballkon, kondicioner, punime gipsi, korridor qe li... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

85,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne zonen Komuna Parisit rruga Rrapo Hekali  Property ID :  4121390

Komuna Parisit, rruga Rrapo Hekali, shitet apartament

85,000 Euro Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen Komuna Parisit Rruga Rrapo Hekali

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4121390 komuna parisit, rruga rrapo hekali, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre moderne ose bosh vetem me kbufe, siperfaqe 100 m², ne total me hipoteke, kati i dyte me ashensor, tualet me dritare, 2 ballkone... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim