sht pi p r shitje n himar

 Online 158 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
Bosh
2+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Shitet ne ap. i rikostruktuar me studio italiane dhe nga brunes 2+1+2 ballkone (+70m2 tarace te shfrytezueshme me shkalle nga brenda) - fiks tek shkolla e baletit - ne krah te lumit te lanes - pallati eshte ekzistues dhe i rikonstruktuar plotesisht i... 21/10/2020 00:40... Lexo detajet..

Bosh

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 20/10/2020 08:33... Lexo detajet..

E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • sipërfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes ... 21/10/2020 12:00... Lexo detajet..

72,000 Euro
Apartament ne shitje 2+1, Yzberisht Shitet Apartament 2+1+2, në zonën e Yzberishtit.

Apartamenti ndodhet ne kat

72,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1+2, në zonën e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim dhe ka siperfaqe e pergjithshme ndertimi 103.49 m2 siperfae neto 85.73 m2 aparatmenti është i organizuar :korridor hyrës ,ambjent i cili shërben si amb... 21/10/2020 14:33... Lexo detajet..

58,000 Euro
Apartment bashkekohore ne shitje ne Allias Ulet cmimi i apartamentit nga 65.000Euro ne 58.000Euro 
Shitet 2+1 ne zonen e A

58,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Ulet cmimi i apartamentit nga 65.000euro ne 58.000euro shitet 2+1 ne zonen e alliasit. apartamenti eshte i mire mobiluar dhe arredimi sapo eshte bere. ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit te nje pallati ekzistues. ka nje siperfaqe 74m2 dhe organizati... 21/10/2020 14:33... Lexo detajet..

250,000 Euro
Apartament Luksoz ne Shitje te Nobis Shitet Apartament 1+1 ne zonen me Elitare te Tiranes, Liqeni Artificial.

Apar

250,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen me elitare te tiranes, liqeni artificial. apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, dhome matrimoniale dhe tualet, te 3 ambientet e lidhur nga korridori. kuzhina eshte e ndare me vetrate xhami nga salloni dhe ... 21/10/2020 14:33... Lexo detajet..

39,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Allias Shitet Apartamenti ne Allias 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e1 (perdhe) te nj

39,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.59 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
53 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartamenti ne allias 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e1 (perdhe) te nje pallati ekzistues parafabrikat. apartamenti organizohet nga ambient i ndenjes, aneksi i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet, ballkoni dhe nje koridor i bollshem. apart... 21/10/2020 14:33... Lexo detajet..

300,000 Euro Apartament luksoz per shitje! Shitet apartament shume i investuar ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Wilson. Apart

300,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
4+1
Dhoma|Sallon
233 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet apartament shume i investuar ne zonen e bllokut, tek sheshi wilson. apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira te zones dhe shume cilesor. apartamenti ka siperfaqe 233 m2 dhe eshte i tipologjise 4+1. hyrja ndodhet ne katin e pare ba... 21/10/2020 14:33... Lexo detajet..

150,000,000 Euro Rolling Hills shitet vile Luksoze! Shitet Vile luksoze ne Rolling Hills. Vila ka nje siperfaqe totale 940 m2 dhe 72

150,000,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (6.98 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
960 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile luksoze ne rolling hills. vila ka nje siperfaqe totale 940 m2 dhe 720 m2 nderitm. organizohet nga 5 dhoma, 5 tualete, 1 studio, palester, lavanteri, 5 garderoba, sauna dhe kopshti. vila eshte 3 kate dhe shume e investuar. per me teper ju ... 21/10/2020 14:28... Lexo detajet..

54,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ,Misto Mame!!! Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Misto Mame.

Apartamenti ka nje siperfaqe

54,000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e misto mame. apartamenti ka nje siperfaqe prej 61 m2 ,e organizuar ne ambjent ndenje/kuzhine ,dhome gjumi ,tualet ,ballkon ,nje depo.ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri ,te paisur me ashensor dhe te mire ad... 21/10/2020 14:28... Lexo detajet..

190,000 Euro Apartament luksoz ne shitje te Komuna e Parisit Shitet apartament luksoz te Komuna e Parisit prane Lulishtes!

Apartament i in

190,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Shitet apartament luksoz te komuna e parisit prane lulishtes! apartament i investuar dhe i mobiluar me shume klas dhe elegance. apartamenti ka nje siperfaqe neto 130 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 ne nje pallati me 11 kate. orientimi i apartame... 21/10/2020 14:28... Lexo detajet..

340,000 Euro Apartament Luksoz per shitje ne Bllok Shitet Apartament Lukzos prane Vesa Center. Apartameti ka nje siperfaqe te bolls

340,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
213 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Shitet apartament lukzos prane vesa center. apartameti ka nje siperfaqe te bollshme sepse eshte bere bashkimi i 2 apartamenteve sip neto eshte 203 m2 dhe sip bruto 213 m2. apartamenti eshte 3+1+2 ambienti i gatimit eshte ne dhome te vecante dhe ka 2 ... 21/10/2020 14:28... Lexo detajet..

52,000 Euro

Mundesi Perfekte Banimi Dhe Investimi: Shitet Apt 1+1 Ne Astir Me Cmim Okazion

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Q2412 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 1 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

68,000 Euro

Shitet super apartament te liqeni mbrapa hotel unik gambero te rruga eduard mano | me hapesire mire dhe ndricim te mire natyral | uje drita 24 ore | m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

210,000 Euro Shitet Super Apartament te Blv Zhan D'ark Shitet super apartament ne nje nga pallatet me te cilesore, apartamenti ndodhet

210,000 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
117 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet super apartament ne nje nga pallatet me te cilesore, apartamenti ndodhet prane gjimnazit ismail qemali ne blv zhan d'ark. aprtamenti eshte i organizuar nje ambient ndenje, ambienti i gatimit i vecuar, 2 tualete dhe 2 dhoma gjumi. apartamenti k... 21/10/2020 14:26... Lexo detajet..

58,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek rezidenca Marga Bulevardi i Ri Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi i Ri , Tirane. Sipërfaqja 63.7 m2, me një

58,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
7
Kati

Shitet apartament 1+1 tek bulevardi i ri , tirane. sipërfaqja 63.7 m2, me një orientim midis veriut dhe perëndimit. hyrja bëhet në zonën e ditës e cila ka akses dhe diellëzohet nga llozha me orientim veri-perëndimor. përballë hyrjes gjende... 21/10/2020 14:21... Lexo detajet..

50,000 Euro Okazion  Okazion!
Shitet shtepia ne Sarande,lagja nr1,rruga Skenderbe.Shtepia ka nje sip

50,000 Euro

Qender | Sarande (1.79 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Okazion! shitet shtepia ne sarande,lagja nr1,rruga skenderbe.shtepia ka nje siperfaqe 100 m2,e organizuar ne dy dhoma gjumi+2 banjo+sallon dhe kuzhine.shtepia perfshin dhe 22m2 ballkon +shkalle.ndodhet ne katin e 4 te nje vile 4 kateshe,me pamje nga... 21/10/2020 14:21... Lexo detajet..

75,000 Euro Shitet apartament 2+1 , Me hipoteke , Adresa : 21 Dhjetori  Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 75  m2, kati i peste ne pallat egzistues , p

75,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 75 m2, kati i peste ne pallat egzistues , pa ashensor . ofrohet i mobiluar, me të gjitha kushtet bashkëkohore, i mire investuar vitet e fundit . ndodhet në gjëndje shumë të mirë dhe të rregullt, e paisu... 21/10/2020 14:15... Lexo detajet..

70,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Ali Demi prane Ministrise se jashtme ne Tirane (ID 4129088) Property ID : 4129088

Ali Demi prane Ministrise se jashtme, shitet Apartament

70,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Property id : 4129088 ali demi prane ministrise se jashtme, shitet apartament 2+1 ne pallat ekzistues, siperfaqe 78 m² me hipoteke, kati i pare i banimit, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon, orientimi perendim, koridor qe lidhe gjithe dhom... 21/10/2020 14:13... Lexo detajet..

37,000 Euro Shitet Apartament 1+1+2 ne Rrugen Myslym Keta  Shitet Apartament 1+1+2 ne Rrugen Myslym Keta tek "kafja e Rremes " Ti

37,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (2.83 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
73 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1+2 ne rrugen myslym keta tek "kafja e rremes " tirane, me siperfaqe 73 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat (afer me zonen kafja e rremes sa kalon uren per babrru tirane). apartamenti eshte i organizuar: ne nje dhome ndenje/kuzhine ... 21/10/2020 14:12... Lexo detajet..

66,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Bardhyl, prane Bar Oslo ne Tirane (ID 4121457 ) Property ID : 4121457

Rruga Bardhyl, prane Bar Oslo, shitet Apartament 2+1 ne
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4121457 rruga bardhyl, prane bar oslo, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 60 m² me hipoteke, kati 4 me ashensor, bosh,i rikonstruktuar totalisht me parket, dritare dhe dyer te reja, tualet, 3 ballkone, korridor qe lidh... 21/10/2020 14:12... Lexo detajet..

57,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek rezidenca Marga Bulevardi i Ri Shitet apartament 1+1,tek Bulevardi i Ri ne Tirane .Sipërfaqe 63 m2, me orienti

57,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet apartament 1+1,tek bulevardi i ri ne tirane .sipërfaqe 63 m2, me orientim midis veriut dhe lindjes. hyrja realizohet me një korridor të vogël, në të djathtë të të cilit gjendet tualeti, përballë tij dhoma e gjumit, kurse në të maj... 21/10/2020 14:11... Lexo detajet..

60,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje ne Zogun e Zi, Rruga Asim Vokshi prane Karburant Gazheli  Property ID : 4129090

Zogu i Zi, Rruga Asim Vokshi prane Karburant Gazheli sh

60,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.14 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4129090 zogu i zi, rruga asim vokshi prane karburant gazheli shitet apartament 2+1, siperfaqe 61 m² me hipoteke, kati 4 jo i fundit,i rikonstruktuar totalisht, pjeserisht i mobiluar, dhomat me parket,tualet me dritare, koridor qe li... 21/10/2020 14:11... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

80,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 2 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

96,000 Euro Apartament 1+1 ne shitje ne zonen e Komunes se Parisit ne rrugen Medar Shtylla(ID 4111191) Property ID : 4111191

Komuna e Parisit, rruga Medar Shtylla, shitet Apartamen

96,000 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Property id : 4111191 komuna e parisit, rruga medar shtylla, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 82 m² me hipoteke, kati 8 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell, apartamenti eshte i gjithi i shtruar me parket dhe shitet i ... 21/10/2020 14:11... Lexo detajet..

95,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 ne Rrugen e Durresit afer Ministrise Arsimit ne Tirane (ID 4129057) Property ID : 4129057

Rruga e Durresit, afer Ministrise Arsimit, shitet apart

95,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4129057 rruga e durresit, afer ministrise arsimit, shitet apartament 2+1 i rikonstruktuar totalisht, kati i 3 i banimit, siperfaqe 72 m2 me hipoteke, i mobiluar ne menyre shume te mire, pamje nga rruga kryesore, 2 tualete me dritare,... 21/10/2020 14:11... Lexo detajet..

90,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Ali Demit prane ish Markates ne Tirane (ID 4121384) Property ID : 4121384

Ne  Ali Dem , prane ish Markates, shitet Apartament 2+1

90,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4121384 ne ali dem , prane ish markates, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, e rikonstruktuar ne muajin mars 2020 pjeserisht e mobiluar, siperfaqe 100 m² (100 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , e gjith... 21/10/2020 14:10... Lexo detajet..

135,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne rrugen Frederik Shiroka (ID 4121276 ) Property ID : 4221276

Rruga Frederik Shiroka, afer Supermarket Joena, shitet

135,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.00 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
122 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Property id : 4221276 rruga frederik shiroka, afer supermarket joena, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 122 m², me kontrat porosie, e mobiluar, kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, garazhd, orientimi lindje , kori... 21/10/2020 14:10... Lexo detajet..

78,000 Euro

Shitet 2+1 - (78m2) mbi pazarin e ri, tek shkolla e kuqe ne ***pallat te ri viti 2017*** ne cmim okazion , apartamenti dorezohet ndryshe nga fotot i p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

78,000 Euro

107,500 Euro

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

83,000 Euro

Shitet Ap 2+1 Perball Delijorgjit Buze Lanes Te Kastrati

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

☑️shitet super apartament 2+1 i mobiluar shume mire ne pallate te ri me ashensor perball deliorgjit tek kastrati ☑️apartamenti perbehet ng... (Premium 03.12.2020)

63,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 25.10.2020)

90,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

56,000 Euro

Shes apartament 2+1 dhe ballkon ne hyrje te kombinatit. pallati ndodhet ne rruge kryesore ne nje zone urbane, te sigurt e me shume biznese. apartamen... (Premium 21.10.2020)

90,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje , Rr Durrsit (qender)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
84.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shesim apartament 2+1, i ndodhur te rruga e durresit (qender ). apartamenti eshte i rinovuar ne menyre moderne dhe i kompletuar me te gjitha paisje... (Premium 28.12.2020)

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

69,000 Euro

Apartamenti ne fjale ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri 10-katesh. ndodhet ne zonen e oxhakut, nga prapa aleat. perbehet prej 2 dhoma gjumi... (Premium 24.10.2020)

56,000 Euro

Apartamenti ka sip 74m2, organizohet ne 1+1 me mundesi adaptimi ne 2+1. pozicionohet ne katin 5, ne jug, siguron ndricim gjate gjithe dites, pamje e l... (Premium 22.10.2020)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

90,000 Euro Shitet, ID 4121067, Apartament 2+1, Don Bosko Property ID :4121067

Don Bosko, nga fillimi afer Lavazhit, shitet apartament

90,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
103 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Property id :4121067 don bosko, nga fillimi afer lavazhit, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, sipefaqe 103 m² ne total, shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore, kati 6 me ashensor, dhomat me parket, punime ekstra, 3 kondicioner, tualet, ball... 21/10/2020 14:10... Lexo detajet..

175,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne rrugen e Durresit prane Shkolles Avni Rustemi ne Tirane (ID 4121453 ) Property ID : 4121453

Rr. Durresit, afer Shkolles Avni Rustemi, shitet Aparta

175,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
125 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4121453 rr. durresit, afer shkolles avni rustemi, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 125 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , tualet i madh, 2 ballkone, orientimi jug – perendim, koridor qe l... 21/10/2020 14:10... Lexo detajet..

157,900 Euro Apartamente 3+1 ne shitje ne Komunen e Parisit prane Ish Parkut te Delegacioneve Property ID :  4131097

Komuna e Parisit, prane Ish Parkut te Delegacioneve, s

157,900 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
135 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4131097 komuna e parisit, prane ish parkut te delegacioneve, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 135 m² (120 m² me hipoteke), kati 10 me ashensor (jo i fundit), i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tualete (n... 21/10/2020 14:10... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim