shtepi ne shitje ne durres mir e lir 

 Online 177 lexues | 18 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 177 lexues | 18 njoftime ne pritje
68,000 Euro

Okazion,shitet,apartament 2+1,unaza E Re,68000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... (Premium 08.01.2020)

67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

169,000 Euro
Tirane,shes Apartament 2+1,Kati 3,135 m² 169.000 Eur (Delijorgji) Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore.

Ka siperfaqe to

Tirane,shes Apartament 2+1,kati 3,135 M² 169.000 Eur (delijorgji)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndodhet ne katin e 3-te te banimit, me punime super cilesore. ka siperfaqe totale prej 135 m2 dhe perbehet nga salloni+gatim,2 dhoma,2 tualete dhe ballkone. eshte kompleksi rezidencial me i mire ne kryeqytet ku bie ne sy cilesia e punimeve,komf... 07/12/2019 19:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

169,000 Euro

130,000 Euro
Tirane,shes Dupleks 2+1 & Verande,Kati 7,Sip 139 m²,130.000 Eur (21 Dhjetori) Shitet super Dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri

Tirane,shes Dupleks 2+1 & Verande,kati 7,sip 139 M²,130.000 Eur (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet super dupleks 2+1+2 banjo+2 ballkone me siperfaqe 139 m² ne pallat te ri. ashensor,ngrohje-ftohje qendrore me chiler, fasade e ventiluar,dritare plastike,izolim akustik. kati i 7-8 banimit, orientim fantastik, plot drite. Çmimi: ... 07/12/2019 19:53... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

53,000 Euro
SUPER OKAZION APARTAMENT NE SHITJE 2+1 💥Shitet 2+1💥
👉90 metra
👉I Mobiluar
👉Perbehet nga dy dhoma gjum

Super Okazion Apartament Ne Shitje 2+1

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

💥shitet 2+1💥 👉90 metra 👉i mobiluar 👉perbehet nga dy dhoma gjumi,soxhorno,ballkon,guzhine si dhe nje tualet 👉kati 6, pallat 7 katesh, nuk ka ashensor. 👉sheh nga lindja dhe perendimi, pamje nga porti. 🏠qender durres,lagja ... 07/12/2019 19:46... Lexo detajet..

65,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1 tualet - 2 dhoma gjumi - 1 ballkon siperfaqja totale eshte 90m2, nga te cilat 80 m2 jane siperfa... 07/12/2019 18:45... Lexo detajet..

40,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Babrru Rruga Faik Kulla. Shitet apartament 2+1 ne Babrru Rruga Faik Kulla.
Apartamenti ka nje siperfaqe

Shitet Apartament 2+1 Ne Babrru Rruga Faik Kulla.

Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne babrru rruga faik kulla. apartamenti ka nje siperfaqe totale 92 m2, ndodhet ne katin e 5-te banim. ambjenti organizohet nga salloni, ambjenti ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeti, dhe ballkoni. apartamenti disponon dokumentaci... 07/12/2019 18:19... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

170,000 Euro Super Okazion!!! Apartament 2+1 Kopshti Botanik tek Pavaroti Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial prane piceri P

Super Okazion!!! Apartament 2+1 Kopshti Botanik Tek Pavaroti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
217.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit artificial prane piceri pavarotit. ndodhet në katin 1 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 216.4 m2 ku 109.9 m2 eshte siperfaqe e brendshme 10.5 m2 siperfaqe perbashket, dhe 96 m2 veranda. apa... 07/12/2019 18:18... Lexo detajet..

56,000 Euro Tirane,Shes Apartament i ri cilesor 1+1, Kati 2, 70 m² 56.000 Euro (Selite) Apartamenti tipit 1+1, ndodhet ne Selite prane Universitetit Barleti, ne nje kom

Tirane,shes Apartament I Ri Cilesor 1+1, Kati 2, 70 M² 56.000 Euro (selite)

Tjeter zone | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti tipit 1+1, ndodhet ne selite prane universitetit barleti, ne nje kompleks , me punime teper cilesore. siperfaqe totale apartamentit eshte 70 m2, ne katin e 2 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 1dhome, 1 banjo dhe 1 ballkon. ... 07/12/2019 18:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament Luksi 2+1,92 m2,127.000 Eur(Kompleksi Dinamo) Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern.

Shitet Apartament Luksi 2+1,92 M2,127.000 Eur(kompleksi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet pallat i ri ,punime teper cilesore, pamje nga lindja,me ashensor modern. apartamenti eshte i tipit 2+1, kati 4 banimit, perbehet nga soxhorno+gatim,2 dhoma gjumi +2 tualete dhe 1 ballkon. siperfaqe totale e apartamentit eshte 92 m2. ... 07/12/2019 18:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

94,000 Euro Tirane,Shitet Duplex luksoz  2+1,Sip 106 m2,94.000 Eur(Rezidenca Kodra e Diellit 2) Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2.

Or

Tirane,shitet Duplex Luksoz 2+1,sip 106 M2,94.000 Eur(rezidenca Kodra E Diellit 2)

Kodra e Diellit | Tirane (2.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2,me siperfaqe totale 106 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenie,1 ambient gatimi,1 tualet , kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. punime cilesore ne cdo pjese te apartamentit,sistem... 07/12/2019 18:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

94,000 Euro

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

58,000 Euro Tirane,shes Apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit,perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet,ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga perendimi.ashen... 07/12/2019 18:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

75,100 Euro OKAZION!!! Shitet apartament 1+1 tek Pazari i Ri. 
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 68.23 m2 ndodhet ne katin e 1-re te nj

Okazion!!! Shitet Apartament 1+1 Tek Pazari I Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

apartamenti disponon nje siperfaqe prej 68.23 m2 ndodhet ne katin e 1-re te nje kompleksi te ri ne ndertim , me punime mjaft cilesore . organizimi fillon nga salloni, dhoma e gjumit, nje tualete dhe nje ballkon.... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,100 Euro

64,000 Euro Shitet 2+1 ne Fresk Apartment per shitje ne Fresk, 2+1! 
Siperfaqja: 100 m2 
Kati i 2 
Shitet i m

Shitet 2+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartment per shitje ne fresk, 2+1! siperfaqja: 100 m2 kati i 2 shitet i mobiluar, cmimi 64 mije euro! kontaktoni per me shume informacion... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

59,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ASTIR Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 70m2 , ne Astir.
Apartamenti ka nje planime

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 70m2 , ne astir. apartamenti ka nje planimetri te rregullt, me korridor , sonxhorno bashke me ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet. apartamenti eshte totalisht i mobiluar me investim cilesor, i shtruar me park... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

51,500 Euro Shitet 1+1 me hipoteke ne yzberisht Shitet 1+1 me hipoteke ne yzberisht! Apartamenti esht i kompozuar ne soxhorno te

Shitet 1+1 Me Hipoteke Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet 1+1 me hipoteke ne yzberisht! apartamenti esht i kompozuar ne soxhorno te madhe me ambient gatimi te vecuar dhome gjumi te madhe korridor edhe banjo! siperfaqa e apartamentit esht 70m2 mobilimi detajist me tgjitha kushtet e nevojshme! apart... 07/12/2019 18:02... Lexo detajet..

99,000 Euro Shitet Apartament 3+1  te Kodra e Diellit 1 Shitet Apartament 3+1 tek Rezidenca Kodra e Diellit 1 !
Eshte i organizuar ne n

Shitet Apartament 3+1 Te Kodra E Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 3+1 tek rezidenca kodra e diellit 1 ! eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi,dy tualete. mund te riorganizohet edhe ne 2+1 pasi eshte akoma i paperfunduar tersisht brenda.... 07/12/2019 17:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

99,000 Euro

48,000 Euro APARTAMENTE1+1 NE SHITJE TE 7777 NE MISTO MAME Apartament ne shitje 1+1 me vendodhje ne Yzberisht.
Organizohet nje sallon nden

Apartamente1+1 Ne Shitje Te 7777 Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje 1+1 me vendodhje ne yzberisht. organizohet nje sallon ndenje 1 tualet ambient gatimi, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit disponon certifikate pronesie... 07/12/2019 17:50... Lexo detajet..

139,000 Euro Shitet apartament 3+1 te rruga Peti Tek Liqeni i Thate, rruga Peti, ju prezantojme nje super apartament ne shitje.

Shitet Apartament 3+1 Te Rruga Peti

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek liqeni i thate, rruga peti, ju prezantojme nje super apartament ne shitje. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te projektuar dhe realizuar me shume cilesi. pallati eshte me 7 kate dhe apartamenti ndodhet ne katin e 6. apartamenti perbehet nga sal... 07/12/2019 17:50... Lexo detajet..

93,000 Euro Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 m²,93.000 Euro (Fusha e Aviacionit) Shitet apartament tek kompleksi Turdiu,Fusha e Aviacionit.
Apartamenti eshte i

Tirane,shes Apartament 3+1, Kati 10,133 M²,93.000 Euro (fusha E Aviacionit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament tek kompleksi turdiu,fusha e aviacionit. apartamenti eshte i tipit 3+1, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. siperfaqja totale e tij eshte 133 m2, kati i 10 banimit. lehtesisht e aksesueshme... 07/12/2019 17:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

93,000 Euro

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

60,000 Euro

Shitet Super 2+1 96 M2 Me Hipotek Yzberishte

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartmenti ndodhet ne nje nga zonat lehtesishte te aksesueshme te yzberishtit,pallati ka cilesi shume te mire ndertimi dhe ndodhet prane bulevardit t... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

76,000 Euro OKAZION-Tirane,Apartament kleringu  2+1,Kati 3,91 m²,76.000 Euro (Fiori Di Bosko) Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca Fiori Di Bosco,nder komplekset me

Okazion-tirane,apartament Kleringu 2+1,kati 3,91 M²,76.000 Euro (fiori Di Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament kleringu 2+1, ndodhet tek rezidenca fiori di bosco,nder komplekset me cilesore ne zone. ndodhet ne katin 2 banimit dhe ka nje siperfaqe totale prej 91 m2,orientim nga dielli. apartamenti eshte i investuar dhe disponon kubature te r... 07/12/2019 17:28... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

76,000 Euro

137,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 113 m² 137.000 Euro (Kopshti Zoologjik) Shitet Apartament panoramik 2+1 tek Kopshti Zoologjik, me nje pamje fantastike n

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 5, 113 M² 137.000 Euro (kopshti Zoologjik)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament panoramik 2+1 tek kopshti zoologjik, me nje pamje fantastike nga liqeni i tiranes. apartamenti ka nje organizim dhe planimetri shume te mire. siperfaqe totale e apartamentit eshte 113 m2,kati 5 banimit. perbehet nga salloni i ndenie... 07/12/2019 17:28... Lexo detajet..

52,000 Euro Super Okazion Apartament 1+1 52.000 € Rezidenca Vala Mar, Gjiri Lalzit Durres Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial Vala Mar, i ndërtuar

Super Okazion Apartament 1+1 52.000 € Rezidenca Vala Mar, Gjiri Lalzit Durres

Gjiri i Lalzit | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar te kompleksi rezidencial vala mar, i ndërtuar së fundmi te gjiri i lalzit në durrës. i rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i gjirit te... 07/12/2019 17:27... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

180,000 Euro Apartament ne shitje, tek Shkolla Ismalil Qemali Apartament ne shitje 3+1, me vendodhje tek Rruga Tefta Tasho Koco, Tirane
Apart

Apartament Ne Shitje, Tek Shkolla Ismalil Qemali

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
134.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje 3+1, me vendodhje tek rruga tefta tasho koco, tirane apartamenti organizohet ne 3+1+2 tualete, me siperfaqe totale 148.13 m2. ndodhet ne katin e 4-te. shitet totalisht i mobiluar. pallati disponon 4 ashensore dhe 2 kate parkim... 07/12/2019 17:12... Lexo detajet..

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

58,000 Euro Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 77 m², 58.000 Euro (TIRANA GOLDEN PARK) Tek Kompleksi Tirana Golden Park, perballe Spitalit Amerikan 3, shitet super Apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2, 77 M², 58.000 Euro (tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek kompleksi tirana golden park, perballe spitalit amerikan 3, shitet super apartament 2+1 ne katin e 1 te banimit . siperfaqe totale 77 m2, mobilim teper modern ne cdo ane te apartamentit. apartamenti organizohet ne sallon ndenie+ gatim, 2 d... 07/12/2019 16:00... Lexo detajet..

85,000 Euro KLERING-Tirane,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,110 m² 85.000 Eur( Kompleksi E88 ) Apartamenti ndodhet ne Rrugen e Durresit ne nje pallat cilesor .

Eshte i tipi

Klering-tirane,shes Apartament 2+1+a+blk Kati 2,110 M² 85.000 Eur( Kompleksi E88 )

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e durresit ne nje pallat cilesor . eshte i tipit 2+1 dhe perbehet nga dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone. ka nje siperfaqe prej 110 m2, ndodhet ne katin e 2 ,orientim veri-perendim. dritare dopio ... 07/12/2019 16:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

64,000 Euro Tirane,Shitet Apartament kleringu i ri ,2+1,110 M2,64.000 Eur (Misto Mame) Misto mame prane Spitalit Amerikan 3, shitet apartament  i ri,soxhorno e madhe,2

Tirane,shitet Apartament Kleringu I Ri ,2+1,110 M2,64.000 Eur (misto Mame)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Misto mame prane spitalit amerikan 3, shitet apartament i ri,soxhorno e madhe,2 dhoma,2 tualete(1 me dritare) dhe 2 ballkone. siperfaqe totale 110 m2,kati 2 banimit,i mireorganizuar ne cdo aspekt . punime super cilesore,sistem kapote,dritare ... 07/12/2019 16:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim