shtepi ne shitje okazion selvia 

 Online 184 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 184 lexues | 11 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 17.10.2019)

47,000 Euro

* Ulet Cmimi * Mundesi: 1+1 E Madhe (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

48,000 Euro
 Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 115 m² 48.000 Euro (Rruga e Dibres) Shitet apartament 2+1, tek “Rruga e Dibres". Apartamenti ndodhet ne katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 8, 115 M² 48.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1, tek “rruga e dibres". apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te rs me siperfaqe 115 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •2 tualete • 1 ballkon •detaje te tjera: •pallat ... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

160,000 Euro
Tirane,Shitet, Apartament 2+1, 100 m2, 160000 Euro,Blloku Shitet , apartament 2+1, ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje palla

Tirane,shitet, Apartament 2+1, 100 M2, 160000 Euro,blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet , apartament 2+1, ne bllok. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 8-katesh me siperfaqe 100 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet • 2 ballkone •detaje te tjera: •i ndriçua... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

110,000 Euro
Apartament 2+1 ne shitje ne zonen 21-Dhjetori  (ID 4121281 ) Property ID : 4121281

Tek 21-Dhjetori , prane Kompleksit Magnet, shitet Apart

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen 21-dhjetori (id 4121281 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Property id : 4121281 tek 21-dhjetori , prane kompleksit magnet, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 105 m², (99 m²) ne hipoteke, i mobiluar, kati 2 me ashensor, 2 tualete, kondicioner, ballkon, orientimi me diellin. shitet 11000... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

100,000 Euro Apartamente 2+1 ne shitje ne rrugen e Mine Pezes(ID 4129057 ) Property ID : 4129057

Rr.Mine Peza prane Prokurorise , shitet Apartament 2+1,

Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Mine Pezes(id 4129057 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Property id : 4129057 rr.mine peza prane prokurorise , shitet apartament 2+1, siperfaqe 110 m², kati 3 ,pallat ekzistues, me shtese ,shtepia me hipotek (shtesa ne proces legalizimi ), koridor qe lidhe gjithe dhomat,kondicioner , shitet 100000 ... 16/10/2019 11:04... Lexo detajet..

3,000,000 Leke Shitet Apartament 1+1 56,53m2 Shitet Apartament 1+1 ,56,53m2 , kati 1 , pallat ekzistues .
I organizuar : 1 d

Shitet Apartament 1+1 56,53m2

Qender | Kruje
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ,56,53m2 , kati 1 , pallat ekzistues . i organizuar : 1 dhome ndenje+ guzhine + dhome gjumi + koridor+ tualet+ ballkon. disponon certifikate te rregullt hipotekore. vendodhja : kruje, afer fushes se sportit. cmimi : 30 milio... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

3,000,000 Leke

39,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 39,000 € ID: plus12683 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në afërsi të Res

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 39,000 € Id: Plus12683

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit, në afërsi të restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 70.2 m2 • kati i 3 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti disponon... 16/10/2019 11:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

80,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 102 m² 80.000 Euro (Rruga Karl Gega) Jepet me qera, apartament 2+1, rruga “Karl Gega” Apartamenti eshte I pozionu

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 102 M² 80.000 Euro (rruga Karl Gega)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera, apartament 2+1, rruga “karl gega” apartamenti eshte i pozionuar ne katin e 1 banim te nje pallati ekzistues me siperfaqe bollshme prej 102 m2. apartamenti disponon orientim jug dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipot... 16/10/2019 11:01... Lexo detajet..

115,000 Euro * okazion: Rast ivestimi 3+1+2 WC+ 3 BALLK ( Ose 2 apart 1+1 gati te ndara) * BLLOK - Perball SPAR * RAST OKAZION, SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 TE NDARA  ( 1+1+ 2 BALLKONE+Depo  dhe 1+1

* Okazion: Rast Ivestimi 3+1+2 Wc+ 3 Ballk ( Ose 2 Apart 1+1 Gati Te Ndara) * Bllok - Perb

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
127.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zemer te bllokut, tek spar perballe , pallati eshte ekzistues, dhe ka perfunduar ndertimi i tin vitin 2... 16/10/2019 11:01... Lexo detajet..

127,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek 'Komuna e Parisit' per 127.000 Euro! Shitet apartament 2+1+2 tek 'Komuna e Parisit' per 127.000 Euro!
Apar

Shitet Apartament 2+1+2 Tek 'komuna E Parisit' Per 127.000 Euro!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tek 'komuna e parisit' per 127.000 euro! apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine te pajisur me ashensor. te gjitha hapesirat e ketij apartamenti jane spacioze, dhe te organizuara ne nje planimetri te rregullt dhe mjaft... 16/10/2019 11:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Te 2019, Me Cmim Okazion.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Prane spitalit "nene tereza" ne nje ndertim te vitit 2019, shitet apartament 1+1, me cmim okazional. ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashkoh... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

61,000 Euro

Rast fantastik, 1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rre... (Premium 31.12.2019)

58,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME HIPOTEKE NE YZBERISHT! Shitet apartament 2+1+2 tualete ne zonen e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet ne k

Shitet Apartament 2+1+2 Me Hipoteke Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+2 tualete ne zonen e yzberishtit. apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati me administrim te mire. ka nje sip. totale : 96.78m2 dhe neto ne certifikate 88.63m2. organizohet ne 1 sallon me kuzhine te vecuar, 2 dho... 16/10/2019 11:00... Lexo detajet..

85,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 8, 64 m² 85.000 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet apartament 1+1, tek “Rruga e Kavajes". Apartamenti ndodhet ne kati

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 8, 64 M² 85.000 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 1+1, tek “rruga e kavajes". apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me siperfaqe 64 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •1 dhome •1 tualet • 1 ballkon •detaje te tjera: •pallat i... 16/10/2019 11:00... Lexo detajet..

87,000 Euro Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 6, 130 m² 87000Euro (Rruga 4 Deshmoret) Shitet apartament 3+1 në rrugën "4 Dëshmorët" pranë gjmnazit &quo

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 6, 130 M² 87000euro (rruga 4 Deshmoret)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.24 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 3+1 në rrugën "4 dëshmorët" pranë gjmnazit "partizani". apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 130 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gati... 16/10/2019 10:57... Lexo detajet..

1,400,000 Euro  Tirane, shes Vile 3 Katshe 546 m² 1.400.000 Euro (Kompleksi Akacia Hills) Shitet vilë në një zonë shumë të qetë dhe të preferuar për banim në br

Tirane, Shes Vile 3 Katshe 546 M² 1.400.000 Euro (kompleksi Akacia Hills)

Sauk | Tirane (3.25 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
546.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vilë në një zonë shumë të qetë dhe të preferuar për banim në brendësi të kompleksit “akacia hills 2”. vila ka strukturë tre katëshe dhe një organizim të brendshëm të rregullt. kati 0 përbëhet nga garazhi, vinoteka, 1 dh... 16/10/2019 10:57... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

1,400,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 74 m² 75.000 Euro (Rruga 5 Maji) Shitet apartament 2+1, tek rruga “5 Maji". Apartamenti ndodhet në katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 74 M² 75.000 Euro (rruga 5 Maji)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, tek rruga “5 maji". apartamenti ndodhet në katin e 2 të një pallati të ri me sipërfaqe 74 m2. apartamenti disponon: • sallon ndenjie • ambient gatimi •2 dhoma •1 tualet • 1 ballkon •detaje të tjera: •palla... 16/10/2019 10:57... Lexo detajet..

115,500 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 105 m² 115.500 Euro (Rruga e Dibres) Shitet apartament 2+1 tek "Rruga e Dibrës". Apartamenti ndodhet në k

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 105 M² 115.500 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 tek "rruga e dibrës". apartamenti ndodhet në katin e 6 banim të një pallati të ri. apartamenti ka sipërfaqe totale prej 105 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe b... 16/10/2019 10:56... Lexo detajet..

48,000 Euro Durres, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 94 m² 48.000 Euro (Golem) Shitet apartament 2+1, në "Golem" . Apartamenti ndodhet në katin e 5

Durres, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 94 M² 48.000 Euro (golem)

Golem/Shkembi Kavajes | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1, në "golem" . apartamenti ndodhet në katin e 5, me sipërfaqe totale 94m2 . apartamenti disponon: •2 dhoma •1 tualet • 1 ballkon •detaje të tjera: •i ndriçuar . •për ta vizituar na kontaktoni! opp12627 cel... 16/10/2019 10:56... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet, Duplex, Fresku Cmimi: 115,000 € ID: plus12691 Shitet duplex në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në afërsi të Restora

Shitet, Duplex, Fresku Cmimi: 115,000 € Id: Plus12691

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet duplex në zonën e freskut në rrugën e dajtit, në afërsi të restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 130.25 m2 • kati i 4 dhe 5 banim • orientim lindje-veri-jug • me hipotek apartamenti di... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KIKA 2 
Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re dhe prane Kika 2.

Shitet Apartament 2+1 Prane Kika 2

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

shitet apartament 2+1 tek stacioni i fundit i tiranes se re dhe prane kika 2. nje zone e zhvilluar e cila ofron fasilitete dhe sherbime te shumta si shkolla, kopshte, cerdhe, qendra shendetsore, si dhe akses te menjehershem ne rruget kryesore. ap... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

59,900 Euro

Shitet apartament 2+1 (67 m2) + 5m2 ballkon tek rr. e durresit (mbrapa koloseut) zone perfekte | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme | shtruar me p... (Premium 18.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

72,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1, RRUGA 5 MAJI, TIRANË Shitet apartament 2+1 në Rr. 5 Maji, Concord Center, Tiranë. Apartamenti ndodh

Shitet Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 në rr. 5 maji, concord center, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një pallati të ri dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo. ka sipërfaqe 73 m² dhe shitet me çmimin 72.000 €/... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

65,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 65,000 € ID: plus12681 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në afërsi të Res

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 65,000 € Id: Plus12681

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit, në afërsi të restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 117.3 m2 • kati i 1 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti dispono... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

59,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 59,000 € ID: plus12682 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në afërsi të Res

Shitet, Apartament 2+1, Fresku Cmimi: 59,000 € Id: Plus12682

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit, në afërsi të restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 107 m2 • kati i 1 banim • orientim veri-perëndim • me hipotek apartamenti disponon... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

58,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje Rruga Ferit Xhajko ish restorant Durresi ne Tirane  Rruga Ferit Xhajko, prane Restorant Durresit,  shitet Apartament 2+1, siperfaqe

Apartament 2+1 Ne Shitje Rruga Ferit Xhajko Ish Restorant Durresi Ne Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga ferit xhajko, prane restorant durresit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 62 m2 me hipoteke, apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, soxhorno, ambient gatimi me vehte, tualet me dritare, kati 5 ( i fundit) ne pallat ekzistues, shitet p... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ali Dem, 61 M2- 45.000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamente te cfaredo lloj tipologjie tek kompleksi mangalem21 . kompleksi me i madh ne tirane me 41 objekte. financim deri ne 70% me kolateralin t... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

45,500 Euro

Shitet apartament 1+1 tek rruga "5 maji". apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe totale prej 68 m2 dhe ... (Premium 07.03.2020)

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 18.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

166,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1+2ballkone (103 m2) ne bllok tek spar, super lokacion | ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe s... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

166,500 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

39,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 39,000 € ID: plus12679 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit, në afërsi të Res

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Cmimi: 39,000 € Id: Plus12679

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit, në afërsi të restorant qesarakës. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 70.2 m2 • kati i 1 banim • orientim jug-perëndim • me hipotek apartamenti disponon... 16/10/2019 10:55... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,000 Euro

237,660 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 139 m² 237.660 Euro (Rruga e Barrikadave) Shitet apartament 2+1, tek "Rruga e Barrikadave". Informacion mbi apar

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 139 M² 237.660 Euro (rruga E Barrikadave)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
139.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1, tek "rruga e barrikadave". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 139.8 m2 • kati i 2 banim apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2tualete, 2 ballkone. cilësime të tjer... 16/10/2019 10:52... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

237,660 Euro

70,000 Euro Shitet apartament 2+1+2 tek Astiri (Pran bar Artisti) Shitet apartament tek astiri pran bar artist


Apartamenti eshte i mire organ

Shitet Apartament 2+1+2 Tek Astiri (pran Bar Artisti)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dhe ballkon ndodhet ne katin e 2 banimi. ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit. te i... 16/10/2019 10:38... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim