shtepi ne shitje te liqeni thate 

 Online 35 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 35 lexues | 0 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

160,000 Euro

🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 117.17m2 📐 sip. banimi: 107.23m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 7 📜 me hipoteke 📍 adresa: rru... (Premium 19.11.2019)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

78,500 Euro
Tek Kompleksi Arlis Shitet Super Apartament 1+1 ME CMIM SHUME TE MIRE! Te rruga e Kavajes Shitet Apartament 1+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesor

Tek Kompleksi Arlis Shitet Super Apartament 1+1 Me Cmim Shume Te Mire!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Te rruga e kavajes shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, instalimet per sistem qend... 24/10/2019 05:03... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,500 Euro

53,000 Euro
Shitet 2+1 ne astir per 550 eu/m2 Shitet apartament 2+1 me Hipotek, ne zonen e Astirit.
Lokacioni tek rruga qe te

Shitet 2+1 Ne Astir Per 550 Eu/m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet apartament 2+1 me hipotek, ne zonen e astirit. lokacioni tek rruga qe te nxjerr mbrapa casa italias. orjentim jug-lindje punime shtes nga vet pronari cmimi 550 eu/m2 pak i negociueshem kontakto 0699947554... 24/10/2019 04:32... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

103,000 Euro
Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION! Shitet apartament 2+1+2+A tek Kompleksi Halili OKAZION!

Apartament 2+1+2+A te

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenje 1 ambjent gatimi dhe 2 banjo. apartamenti eshte 95 m2 neto ( ne hipoteke) shitet 1000 euro/m... 24/10/2019 04:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

47,400 Euro shitet 1+1 ap 67.7 m2 unaz te re kompleksi i ri  apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim bal

Shitet 1+1 Ap 67.7 M2 Unaz Te Re Kompleksi I Ri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire, shperndarje me korridore dhe orjentim ballkon,eshte pjese e nje kompleksi shume cilesor i projektuar per standarte te larta ndertimi dhe jetese i projektuar me gjelberim dhe kende lojrash per femije.pallati esht... 24/10/2019 04:21... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

47,400 Euro

49,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE TEK ASTIRI Shitet apartament 1+1 afer me bar Artistin ne Astir.
Per me shume info me konta

Apartament Ne Shitje Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 1+1 afer me bar artistin ne astir. per me shume info me kontaktoni! ... 24/10/2019 02:13... Lexo detajet..

47,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,64 m2,47000 Euro Shitet apartament modern te zona e Unazes Se Re,prane Bar Artistit. Apartamenti

Shitet,apartament 1+1,64 M2,47000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament modern te zona e unazes se re,prane bar artistit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe mjaft te mire administruar ne kete zone. ambjenti ka nje siperfaqe prej 64 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon nde... 24/10/2019 02:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

47,000 Euro

40,000 Euro Apartament ne shitje 1+1 tek Astiri Shitet apartament, 1+1 ndodhet ne zonen e Astirit, Rruga Loni Ligori, (afer Vila

Apartament Ne Shitje 1+1 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament, 1+1 ndodhet ne zonen e astirit, rruga loni ligori, (afer vila l). siperfaqja e brendshme eshte 60m2. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, me ashensor. shtepia eshte e organizuar ne sallon+kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 banjo, 1 ba... 24/10/2019 01:59... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

43,000 Euro Apt i Ri 1+1+Bllk (65 m2) tek Komp. Molla (Astir) - Bosh | Pallat Super Cilesor | Ashensor | Termoizolim  Shitet Apartament i Ri 1+1+Ballkon - BOSH (65 m2) tek Kompleksi Molla (Astir) Pa

Apt I Ri 1+1+bllk (65 M2) Tek Komp. Molla (astir) - Bosh | Pallat Super Cilesor | Ashensor

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament i ri 1+1+ballkon - bosh (65 m2) tek kompleksi molla (astir) pallat me ndertime cilesore dhe ashensor | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | ndricim perfekt | pamje panoramike | dritare dopio ... 24/10/2019 01:54... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

88,000 Euro Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!  Shitet apartament fantastik 2+1 ne Ali Dem, prane burgut te grave, ne katin e 4

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 dhe orientim nga perendimi. apartamenti organizohet ne: sallon ndenie bashke me kuzhinen dhe me dalje... 24/10/2019 01:33... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

126,000 Euro

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndo... (Premium 16.05.2022)

73,900 Euro

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me a... (Premium 31.12.2019)

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 24/10/2019 01:20... Lexo detajet..

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tirane Apartamenti ndodhet tek Komuna e Parisit. Informacion mbi apartamentin: • Nder

Shitet, Apartament 2+1, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ndodhet tek komuna e parisit. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 11 • siperfaqa e apartamentit: 129 m2 • orientim: jug • certifikate pronesie apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • 2 dhoma gjumi • t... 24/10/2019 01:08... Lexo detajet..

57,000 Euro Shitet 2+1+Bllk (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashensor | PARKET  Shitet Apartament 2+1+Ballkon (78 m2) tek Qytet Studenti ne Pallat te Ri me Ashe

Shitet 2+1+bllk (78 M2) Tek Qytet Studenti Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | Parket

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+ballkon (78 m2) tek qytet studenti ne pallat te ri me ashensor dhe punime cilesore | shtruar me parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | mu... 24/10/2019 01:02... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

170,000 Euro  2+1+2WC+ 2BALLKONE – Apt. Ideal ne Zemer te BLLOKUT, PALLAT I RI, PAMJE PANORAMIKE, PLANIMETRI PERFEKTE – Cmimi OKAZION Shitet apartament 2+1+2WC+2 BALLKONE , Apartamenti PERFEKT ne Zemer te Bllokut,

2+1+2wc+ 2ballkone – Apt. Ideal Ne Zemer Te Bllokut, Pallat I Ri, Pamje Panoramike, Pla

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
119.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje panoramike, kati 7 (jo i fundit) pallat i ri , orientim fantastik ( lindje – jug – perendim), m... 24/10/2019 00:47... Lexo detajet..

102,000 Euro 2+1+2WC+Bllk, 100% i Rinovuar (Shkolla e Baletit)- PARKET nga Brunes | Pallat i Ri me Ashensor Shitet Apartament 2+1+2WC+Ballkon i Rikonstruktuar 100 % tek Shkolla e Baletit (

2+1+2wc+bllk, 100% I Rinovuar (shkolla E Baletit)- Parket Nga Brunes | Pallat I Ri Me Ashe

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | parket i brunes | ndricim perfekt | tualetet me hidrosanitare cilesore q1420 te dhenat e ndarjes... 24/10/2019 00:47... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet Apt 2+1+2WC+2Bllk (128 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) - Bosh | Pallat i Ri | Kondicioner Shitet Apartament 2+1+2WC+2Ballkone (128 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) Super Lokac

Shitet Apt 2+1+2wc+2bllk (128 M2) Ne Qender (blv. Zogu I) - Bosh | Pallat I Ri | Kondicion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.11 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e shfrytezueshme me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt | kondicioner | shtruar me pllake | drit... 24/10/2019 00:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

73,900 Euro Mundesi: 1+1+Bllk (Zogu i Zi/Rr. Durresit) i Investuar - Pallat i Ri, Ashensor | Mobilim Modern | Kondicioner Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 1+1+Ballkon, i Madh ne Zog te Zi/Rr. e Durre

Mundesi: 1+1+bllk (zogu I Zi/rr. Durresit) I Investuar - Pallat I Ri, Ashensor | Mobilim M

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Mundesi perfekte: shitet apartament 1+1+ballkon, i madh ne zog te zi/rr. e durresit - i investuar (7,000 euro) dhe i rikonstruktuar - pallat i ri me ashensor dhe punime cilesore | mobilim i ri | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | dritare dopi... 24/10/2019 00:46... Lexo detajet..

87,000 Euro Tek Fusha e Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, me Mobilim Modern&Orientim Perfekt ! Tek fusha e Ali Demit, ne Rrugen Idriz Dollaku, shitet Super Apartament 1+1, ne

Tek Fusha E Ali Demit, Shitet Super Apartament 1+1, Me Mobilim Modern&orientim Perfekt !

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tek fusha e ali demit, ne rrugen idriz dollaku, shitet super apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje, bashke me ambjent gatimi dhe me dalje ne ballkon, dhome ci... 24/10/2019 00:27... Lexo detajet..

70,000 Euro Aparament  2+2 ne shitje te Zogu Zi, 70000euro Apartament ne shitje 2+1
Tek Zogu i zi, ndertim i ri me ashensor, me siperfaqe

Aparament 2+2 Ne Shitje Te Zogu Zi, 70000euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament ne shitje 2+1 tek zogu i zi, ndertim i ri me ashensor, me siperfaqe 70 m2 shitet i mobiluar 2 dhoma gjumi ,1 dhoma ndenje cmimi 70,000 € ... 24/10/2019 00:20... Lexo detajet..

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

130,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) ne qender (blv. zogu i) super lokacion - bosh | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire gjigande, e s... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

45,000 Euro Shitet Apartament 1+1 70m2 Shitet Apartament 1+1 , 70m2 ,kati 2 , pallat i ri , ashensor .
62.6 siperfaqa

Shitet Apartament 1+1 70m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 , 70m2 ,kati 2 , pallat i ri , ashensor . 62.6 siperfaqa brendshme. i organizuar : 1 dhome ndenje+ guzhine+ dhome gjumi+ballkon+ tualet. vendodhja : kombinat, afer komisarjatit te ri. pozicionuar :lindje. disponon certifika... 23/10/2019 23:18... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

85,008 Euro Shitet apartament 2+1 ne Astir me hipoteke  Shitet apartamenti me Hipoteke ne zonen e Astirit prane rruges kryesore (prane b

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir Me Hipoteke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartamenti me hipoteke ne zonen e astirit prane rruges kryesore (prane bare artistit). apartamenti eshte 2+1+1 studio dhe 2 balloken, eshte i imvestuar nga pronari, e patinuar dhe shitet e mobiliar. apartamenti orientohet nga lindja ne katin ... 23/10/2019 23:12... Lexo detajet..

85,000 Euro Shitet shtepi tek uji i ftohte Vlore e kompletuar per banim. shitet shtepi e kompletuar 75mt kati 2-te tek uji i ftohte ne Vlore.Shitet per a

Shitet Shtepi Tek Uji I Ftohte Vlore E Kompletuar Per Banim.

Uji i ftojte | Vlore
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi e kompletuar 75mt kati 2-te tek uji i ftohte ne vlore.shitet per arsyje emigrimi.... 23/10/2019 23:12... Lexo detajet..

70,000 Euro Shitet apartament 2+1,Yzberisht Shitet apartament 2+1+2( tualete) kati 6,e mobiluar.
  
Cmimi:70.000 Euro

Shitet Apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1+2( tualete) kati 6,e mobiluar. cmimi:70.000 euro... 23/10/2019 23:12... Lexo detajet..

88,000 Euro

Shitet apartament cilesor i sapoperfunduar. apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. ... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

33,000 Euro

Shiten apartamente durres rrota kuqe,dhe spitali shiten apartamente me siperfaqe te ndryshme nga (60m2-90m2) ne qytetin e durresit,tek rrota e kuqe,d... (Premium 31.10.2019)

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

49,500 Euro

Mundesi Investimi: 1+1 I Madh (58m2 Neto) Shk. Baletit (qender)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.47 Km nga qendra) NEW BLLOK
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 1+1 e madhe (58m2 neto) shk. baletit (qender) | parkim ne zone | ndricim natyral gjithe kohes | hidroizolim | te gjitha instalimet funksional... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

49,500 Euro

35,000 Euro

Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 3 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1 banjo,1 ballkon. sip totale 60 m2, me punime cilesore ne objekt. ... (Premium 21.11.2019)

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

57,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1, 130 M2 Kati 7, 57000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament (papafingo) ne zonen e freskut ne rrugen shefqet kuka. informacion mbi apartamentin: • siperfaqa e apartamentit: 130 m2 • kati i... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

57,000 Euro

59,000 Euro

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket... (Premium 31.12.2019)

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

81,000 Euro Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 23/10/2019 23:06... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

78,000 Euro TEK RESTORANT FRESKU SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE FANTASTIKE!!! Tek rruga Dajti, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfa

Tek Restorant Fresku Shitet Apartament 3+1+2 Me Pamje Fantastike!!!

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rruga dajti, prane restorant fresku shitet super apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: 1 liv... 23/10/2019 22:29... Lexo detajet..

75,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE KIKA 2 
Shitet apartament 2+1 tek Stacioni i Fundit i Tiranes se Re dhe prane Kika 2.

Shitet Apartament 2+1 Prane Kika 2

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

shitet apartament 2+1 tek stacioni i fundit i tiranes se re dhe prane kika 2. nje zone e zhvilluar e cila ofron fasilitete dhe sherbime te shumta si shkolla, kopshte, cerdhe, qendra shendetsore, si dhe akses te menjehershem ne rruget kryesore. ap... 23/10/2019 22:22... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim