shtepi per shitje ne pogradec  13115 Njoftime

 Online 153 lexues | 62 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
54,000 Euro id:86028 - Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 prane Pallatit me Shigjeta!!!

Bulevardi Bajram Curi, Shitet Apartament 1+1 Prane Pallatit Me Shigjeta!!!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.11 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne rrugen irfan tomini prane karburant kastrati, shitet apartament 1+1 me orientim jug-lindje. apartamenti ndodhet ne katin e 4 jo i fundit, ne nje pallat te vitit 2006 dhe eshte i organizuar ne nje sallon te b...

60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

63,000 Euro Shitet apartament 2+1 i mobiluar , prane Artistit !!! Shitet apartament 2+1 , i mobiluar ne rrugen Islam Zeko afer Artistit.Apartament

Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar , Prane Artistit !!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:25): Shitet apartament 2+1 , i mobiluar ne rrugen islam zeko afer artistit.apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te vitit 2009 me ashensor.organizimi i apartamentit eshte :sallon ndenje dhe ambient gatimi bashke ,dhome gjumi cifti , dh...

42,000 Euro Shitet 1+1 ne Yzberisht, 42000 euro Shitet apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit te kompleksi "Derveni". A

Shitet 1+1 Ne Yzberisht, 42000 Euro

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:18): Shitet apartament 1+1 ne zonen e yzberishtit te kompleksi "derveni". apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati 7 katesh me punime cilesore. pozicioni i apartamentit mundeson gjate gjithe dites ndricim dhe ngrohje natyrale. apartamenti ka nje or...

Mobilimi:Bosh

42,000 Euro

46,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Fresk Shitet apartament 1+1 tek Fresku, me nje siperfaqe 71 m2. Ndodhet ne katin e tre

Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (13:17): Shitet apartament 1+1 tek fresku, me nje siperfaqe 71 m2. ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mire administruar. organizohet ne nje ambient ndjenje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.apartamenti eshte totalisht i investuar...

68,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 118 m² 68.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e “Dajtit”. Apartamenti esh

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 118 M² 68.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (13:02): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e “dajtit”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 118 m2. apartamenti ka orientim lindje- jug dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti dispono...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

75,175 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 6, 77 m² 970 Euro (Rruga e Kavajes) Shitet, apartament 1+1 tek Kompleksi Square 21 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 6, 77 M² 970 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (13:01): Shitet, apartament 1+1 tek kompleksi square 21 ne rrugen e kavajes. apartamenti ka siperfaqe totale 77.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. apartamenti disponon ambjentin e gatimit, sallonin e ndenjes, nje dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. apartamen...

Mobilimi:Bosh

75,175 Euro

103,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati  5, 115.24 m²  103.000 Euro ( Rruga Jordan Misja) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga “Jordan Misja”. Informacion mbi apa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 115.24 M² 103.000 Euro ( Rruga Jordan Misja)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (13:00): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga “jordan misja”. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 101 m2 • siperfaqja e perbashket : 14.24 m2 • siperfaqja totale : 115.24 m2. apartamenti eshte bosh dh...

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

80,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 109.61 m²  80.000 Euro ( Rruga E Durresit ) Apartamenti eshte i pozicionuar te Rruga e Durresit. Informacion mbi apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 109.61 M² 80.000 Euro ( Rruga E Durresit )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (13:00): Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e durresit. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • siperfaqja e apartamentit neto: 96.2 m2 • siperfaqja e perbashket : 13.41 m2 • siperfaqja totale : 109.61 m2. apartamenti eshte bosh dhe dispo...

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

115,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 101 m² 115.000 Euro (Brryl) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Brrylit. Informacion mbi apartamentin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 101 M² 115.000 Euro (brryl)

Brryli | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (12:59): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • siperfaqja e apartamentit : 101 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjum...

105,000 Euro Ne zonen e Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament 3+1  Ne zonen e Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament

Ne Zonen E Ali Demit Ngjitur Me Ministrin E Shendetsise Shitet Super Apartament 3+1

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

22.03.2019 (12:58): Ne zonen e ali demit ngjitur me ministrin e shendetsise shitet super apartament 3+1 me planimetri perfekte !! ne ali dem, shitet apartament 3+1, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues dhe shitet i mobiluar. apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

135,000 Euro id:64970 - Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Shitet Super Apartament Luksoz 1+1 Tek Kompleksi Kika 2 !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial elitar ne tirane. lehtesisht i aksesueshem nga te dyja unazat e qytetit si edhe transportit publik. ambientet e perbashketa te kompleksit jane te pajisuar me cctv...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

48,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 65 m² 48.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti është i pozicionuar te zona e Ali Demit, te Markata e Vjetër. Inf

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 2, 65 M² 48.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:58): Apartamenti është i pozicionuar te zona e ali demit, te markata e vjetër. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 65 m2 • orientimi : lindje •dokumentacioni: me hipotekë. apartamenti është pjesërisht...

159,000 Euro Apartament 2+1 me Hipoteke per shitje te Kompleksi Gener 2 Ne rrugen Jordan Misja te Kompleksi Gener2 ndertuar nga firmat me Prestigjioze n

Apartament 2+1 Me Hipoteke Per Shitje Te Kompleksi Gener 2

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:58): Ne rrugen jordan misja te kompleksi gener2 ndertuar nga firmat me prestigjioze ne shqiperi shitet apartament 2+1+2 i mobiluar. kompleksi eshte modern dhe bashkekohor me parkim nentokesor dhe me ambjente te gjelberta per familjet dhe femijet. apartame...

450,000 Euro Tirane, shes Vile 3 Katshe 380.4 m² 450.000 Euro  (Rruga Bardhyl) Vila eshte e pozicionuar te Rruga Bardhyl. Informacion mbi vilen: •	3-kateshe

Tirane, Shes Vile 3 Katshe 380.4 M² 450.000 Euro (rruga Bardhyl)

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
380.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:58): Vila eshte e pozicionuar te rruga bardhyl. informacion mbi vilen: • 3-kateshe • siperfaqe trualli : 320 m2 • siperfaqja e viles eshte 380.4 m2 • dokumentacioni: me hipoteke. vila eshte bosh dhe secili kat disponon: • salloni ndenjes • kuz...

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

175,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 113 m² 175.000 Euro (Rruga e Elbasanit) Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, afër me Liceun. Informa

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 113 M² 175.000 Euro (rruga E Elbasanit)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:58): Apartamenti është i pozicionuar te rruga e elbasanit, afër me liceun. informacion mbi apartamentin: • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • orientimi : lindje •dokumentacioni : me hipotekë. apartamenti është pjesërisht i...

125,000 Euro Apartyament 2+1, Selvia, 125000 euro, 112 m2 Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar per banim ne afer

Apartyament 2+1, Selvia, 125000 Euro, 112 M2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:58): Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire dhe te preferuar per banim ne afersi te qendres se tiranes. eshte i pozicionuar ne katin e katert banim te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 112 m2. apartamenti ka organizim te mire te ambje...

73,000 Euro Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 1+1 me Hapsira te Bollshme !!! Rruga Robert Zvarc, prane shkolles ''At Zef Pllumbi'', Shite

Komuna E Parisit, Shitet Super Apartament 1+1 Me Hapsira Te Bollshme !!!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:58): Rruga robert zvarc, prane shkolles ''at zef pllumbi'', shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme, ne katin e 3 pallat te ri shume cilesor i vitit 2015, i mire-administruar dhe eshte i pajisur me kamera sigurie 24h dhe me ashensor cilesor. apartame...

165,000 Euro Tek Rruga "Jordan Misja", Prane Hipotekes, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament 3+1+2 !! Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje

Tek Rruga "jordan Misja", Prane Hipotekes, Ne Nje Ndertim Te Vitit 2019, Shitet Apartament

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
148.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:57): Te rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sist...

Mobilimi:Bosh

165,000 Euro

59,000 Euro Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 69.16 m² 59.000 Euro (Ali Demi) Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e Ali Demit, te ish Markata e Vjeter. In

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 69.16 M² 59.000 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (12:57): Apartamenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, te ish markata e vjeter. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • siperfaqja e apartamentit : 59.46 m2 • siperfaqja e perbashket : 9.7 m2 • siperfaqja totale : 69.16 m2 • orientimi ...

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

127,000 Euro Shitet Apartament 2+1+2 !! Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje

Shitet Apartament 2+1+2 !!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.03.2019 (12:39): Te rruga "jordan misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sist...

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

85,000 Euro Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament i Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni i Tiranes Ne zonen me te mire te Tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne ka

Tek Kopeshti Botanik, Shitet Super Apartament I Investuar 1+1 Me Pamje Te Lire Nga Liqeni

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.26 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:39): Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investuar me shije dhe me punime cilesore, shitet i mobiluar dhe eshte rasti ideal per investim. mobilimi d...

32,000 Euro Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 euro te M.Shyri!  Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 eur te M.Shyri! Garsonieria eshte ne nje p

Okazion|shitet Garsoniere 32m2, 32000 Euro Te M.shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
32.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.03.2019 (12:39): Okazion|shitet garsoniere 32m2, 32000 eur te m.shyri! garsonieria eshte ne nje pallat te ri. pallati eshte ndertim shume cilesor. eshte ne katin e pare banim. garsonieria ka ndricim te mire natyral. ka nje dhome, 1 para-guzhine, 1 tualet dhe me forma...

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1 tek Komuna e Parisit Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes shitet Apartament 1+1. Apartamenti nd

Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

22.03.2019 (12:28): Ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri, te mire administruar dhe me ashensor. apartamenti eshte i projektuar me nje planimetri perfekte nepermjet te ciles investimet te ...

94,000 Euro Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartamente 2+1, me Orientim Jug-lindje ! Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te r

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartamente 2+1, Me Orientim Jug-lindje !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

22.03.2019 (12:28): Tek kodra e diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti me tualet, dhome femijesh,...

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

60,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 3, 70.05 m² 60000 Euro (Rruga Bardhyl)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 3, 70.05 M² 60000 Euro (rruga Bardhyl)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.50 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 te rruga bardhyl. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • siperfaqja e apartamentit : 70.5 m2 • orientimi : lindje-perendim • dokumentacioni : me hipoteke. apartamenti eshte i mob...

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

60,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe Casa Italias . Apartamenti esh

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

22.03.2019 (12:26): Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gju...

125,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Tek Square 21, Tek 21 Dhjetori Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zone

Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion Tek Square 21, Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

22.03.2019 (12:24): Shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 113 m2 ne kompleksin me te mire te zones square 21. ambjenti ndaher ne 2 dhoma gjumi , 1 sallon ndenje plus ambjent gatimi, 2 tualete dhe ballkon. planimetria e ketij apartamenti eshte shume e rregullt cka te ...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

98,000 Euro Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli Buze Rruge Shitet Apartament 2+1 ne nje pallat buze rruge tek brryli. Pallati eshte buze rr

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli Buze Rruge

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.03.2019 (12:24): Shitet apartament 2+1 ne nje pallat buze rruge tek brryli. pallati eshte buze rruge i mireadministruar me 2 ashensor me cip. ambjenti posedon 2 tualete 1 ballkon 2 dhoma gjumi te bollshme dhe nje sallon ndenje te bollshem. ambjenti ka orientim jug dh...

Mobilimi:Bosh

98,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim