shtepi per shitje ne vlore 2019 

 Online 157 lexues | 25 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 157 lexues | 25 njoftime ne pritje
77,000 Euro

1+1 unik mbas policise bashkiake ,rr. kavajes -(planimetri, orientim dhe investim perfekt*** ) apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ashensor dhe... (Premium 31.12.2020)

125,000 Euro

- rruga jordan misja prane stacionit te trenit, shitet super apartament 2+1+2 plus 2 garazhe . apartamenti eshte me hapsira te bollshme, me strukture ... (Premium 16.05.2021)

53,500 Euro

Super *( me hipoteke )*apartament 2+1 i bere per vete ne astir (vila l) pallat i ri (mbaruar ne 2013)ashensor me cip | mobilim i ri dhe cilesor | kond... (Premium 31.12.2020)

84,000 Euro

Shitet,super Apartamenti 2+1,kompleksi Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • sipërfaqja ... (Premium 13.01.2021)

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

60,000 Euro
Shitet apartament 2+1  ne Rrugen e Kavajes Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim tek Kompleksi Golden Park, perballe me

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne katin e 2 banim tek kompleksi golden park, perballe me spitalin amerikan 3 ne rrugen e kavajes me siperfaqe 80 m2 siperfaqe totale , i cili organizohet nga 1 sallon ndenjeje me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 taulet dhe... 06/04/2020 22:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

19,000 Euro
SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Gafurr Muço, Lushnje.
Sipërfaqa e apartament

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen Gafurr MuÇo, Lushnje

Qender | Lushnje (44.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjen gafurr muço, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 48 m² e organizuar në dhomë gjumi, kuzhinë dhe tualet. apartamenti ndodhet në katin e 2-të të një palati me 3 kate. shitet me çmimin prej 19 000 €/t... 06/04/2020 21:57... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

19,000 Euro

40,000 Euro
Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 EURO Shitet Apartament 1+1 tek Liqeni i Thate.
Apartamenti ka siperfaqe 60m2, i orga

Shitet Apartamenti 1+1, 40.000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek liqeni i thate. apartamenti ka siperfaqe 60m2, i organizuar ne dhome ndenje, dhome gjumi dhe tualet. ka orientim shume te mire. kati i 4 i nje pallati te ri. cmimi 40.000 euro i diskutueshem. per me teper informacione ... 06/04/2020 21:41... Lexo detajet..

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 06/04/2020 21:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

85,000 Euro APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE 21-shi Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri ek fusha e zeze prane 21-shit.
Apart

Apartament 1+1 Per Shitje Te 21-shi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje ndertim te ri ek fusha e zeze prane 21-shit. apartamenti ndodhet ne katin e dye teknik dhe eshte totalish i investuar. apartamenti shitet i mobiluar.... 06/04/2020 21:12... Lexo detajet..

43,400 Euro SHITET APARTAMENT NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNj Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit

Shitet Apartament NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnj

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet apartament 2+1 në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 124 m² i organizuar në: 2 dhoma gjumi, kuzhinë, sallon, tualet dhe ballkon. apartamenti ndodhet në katin e 11 të një pallati tepër cilësor i cili dispono... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

45,500 Euro SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje.
Apartamenti ndodhet n

Shitet Apartament NË Lagjen SkËnder Libohova, Lushnje

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në lagjen skënder libohova, lushnje. apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit me sipërfaqe 23m², dhe është i organizuar në dhomë pritje, kuzhinë, tualet dhe oborr. shitet me cmimin prej 350 €/m² për më shumë in... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

26,600 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa është 76.3 m²

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen Çlirimi, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjen Çlirimi, lushnje. sipërfaqa është 76.3 m². apartamenti ndodhet lagjen më të kërkuar të qytetit në katin e 5-të të një pallati me 11 kate. shitet me super çmimin prej 350 €/m². për më shumë informa... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

26,600 Euro

30,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Shitet apartament 2+1 në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e apartamentit

Shitet Apartament 2+1 NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e apartamentit është 84.85 m² i organizuar në: 2 dhoma gjumi, kuzhinë, ballkon dhe tualet. ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri në rrugën shëtitorja e palmave. shi... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,000 Euro

45,000 Euro

Ultra 2+1+depo (fresk) Pallat I Ri I Vitit 2016 - Ne Proces Legalizimi (rest. Qesaraka) 3.3 M E Lar

Fresku/Linze | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet ap 2+1+ depo i super investuar ne fresk - pa shkuar tek restorant qesaraka ( ne proces legalizimi - pa hipoteke ) / me mundesi te shitet dhe m... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

49,000 Euro

Ne Fresk, Apt 2+1+ballkon Me Super Cmim(strukture E Rregullt) Pallat I 2009, Ndertim Shume Cilesor (

Fresku/Linze | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne freskt, apt 2+1+ballkon me super cmim (strukture e rregullt) pallat i 2009, ndertim shume cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim | dritare dopio... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

49,000 Euro

77,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne selite. informacion mbi apartamentin: •ndertim i ri • kati 4 banim • siperfaqja e apartamentit : 107 m2 •... (Premium 14.03.2021)

104,900 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te p... (Premium 28.03.2022)

148,000 Euro Shitet shtepi dy kateshe ne Rrugen Ejup Kastrati afer  Qytetit Studenti Tirane Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar 18

Shitet Shtepi Dy Kateshe Ne Rrugen Ejup Kastrati Afer Qytetit Studenti Tirane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
182.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi dy kateshe me nje siperfaqe te brendshme ndertimi te hipotekuar 182 m2 ,dhe nje siperfaqe trualli 391 m2 ne rrugen ejup kastrati afer qytetit studenti tirane. shtepia organizohet ne 2 dhoma gjumi,dhome ndenje-kuzhine,koridor, tualet dhe... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

89,000 Euro SUPER SUPER OKAZION TEK GREEN CITY...AP.2+1+GARAZH SUPER SUPER OKAZION TEK GREEN CITY...!!!
Shitet apartament 2+1, 114m2 ne katin

Super Super Okazion Tek Green City...ap.2+1+garazh

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Super super okazion tek green city...!!! shitet apartament 2+1, 114m2 ne katin e 8 + garazh 9000euro... apartamenti ndodhet tek unaza e re, kompleksi green city, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore te zones, me hapesira argetimi, me pi... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

110,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, TiranëPRI13291 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacio

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranëpri13291

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

10,000,000 Leke SHITET SHTËPI PRIVATE+TRRUALL NË LAGJEN HAXHIAS, ELBASAN Shitet shtëpi private + truall në Lagjen Haxhias, Elbasan. Shtëpia ka sipërf

Shitet ShtËpi Private+trruall NË Lagjen Haxhias, Elbasan

Qender | Elbasan
3+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtëpi private + truall në lagjen haxhias, elbasan. shtëpia ka sipërfaqe totale 300 m² nga të cilat: 102 m² është sipërfaqja e shtëpisë dhe 198 m² është sipërfaqja e tokës përreth saj. shtëpia është me hipotekë dhe dispon... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

10,000,000 Leke

87,000 Euro SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE..AP.2+1+GARAZH...!!! SUPER OKAZION TEK UNAZA E RE...!!!
Shitet apartament 2+1, 112m2 ne katin e 3+GA

Super Okazion Tek Unaza E Re..ap.2+1+garazh...!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super okazion tek unaza e re...!!! shitet apartament 2+1, 112m2 ne katin e 3+garazh(9000euro) apartamenti ndodhet tek unaza e re, mbrapa karburant kastratit ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore edhe nje nga komplekset me te buk... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

52,000 Euro SUPER OKAZION TEK SPITALI nr.5...AP.1+1...!!! SUPER OKAZION TEK SPITALI Nr.5!!!!
Shitet apartament 1+1, 69m2 ne katin e 4...

Super Okazion Tek Spitali Nr.5...ap.1+1...!!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super okazion tek spitali nr.5!!!! shitet apartament 1+1, 69m2 ne katin e 4... apartamenti ndodhet tek spitali nr 5 ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime super cilesore...!!! shitet me nje cmim okzion per vetem 750 euro m2!!! nxitoni te fito... 06/04/2020 21:09... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

63,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € ID: plus14136 Shitet apartament në zonën e Freskut, rruga e Dajtit.
Informacion mbi apartam

Shitet, Apartament 2+1, Fresku 63,000 € Id: Plus14136

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut, rruga e dajtit. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 130m2. • kati i 5 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambient ndenjie, ambient gatimi, ... 06/04/2020 20:04... Lexo detajet..

30,550 Euro Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku Cmimi: 30,550 € ID: plus12336(FH Opportunity +) Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 në zonën e Freskut në rrugën Rama

Shiten, Opsione Apartamentesh, Fresku Cmimi: 30,550 € Id: Plus12336(fh Opportunity +)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shiten opsione apartamentesh 1+1/ 2+1/ 3+1 në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri tek kompleksi i ri rezidencial. informacion mbi pronat: • mundësi zgjedhje në sipërfaqe • ndërtim 4-katësh • orientim jug-lindje-perëndim • në... 06/04/2020 19:48... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

30,550 Euro

60,000 Euro Okazion apartament 1+1 Rruga e Barrikadave Okazion Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e Barrikadave prane Alences Francese

Okazion Apartament 1+1 Rruga E Barrikadave

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
57.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion apartament 1+1 ne shitje ne rrugen e barrikadave prane alences francese si vendodhje. shitet pjeserisht i kompletuar • siperfaqe 57m2 • kati 5 pallat me ashens • 1 dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualete dhe ballk... 06/04/2020 19:46... Lexo detajet..

75,000 Euro

Shitet ,super 2 +1,104m2,, Me Hipoteke, E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.09 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka kubature shume te rregullte totalisht e investuar, dy dhomat jo vetem qe jane shume te bollshme te mobiluara me dy krevate martesore p... (Premium 14.05.2020)

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

45,000 Euro

Shitet Apt 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji(concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar sh... (Premium 31.12.2020)

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

87,000 Euro

**********ulet 87,000 euro nga 98,000 euro ************ shitet apartament i investuar 2+1+ballkon, i madh (100 m2) tek pallati me shigjeta (zone e pr... (Premium 18.12.2020)

33,500 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku  ID: plus12307(FH Opportunity +) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Thesarit. Informacion mbi a

Shitet, Apartament 1+1, Fresku Id: Plus12307(fh Opportunity +)

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... 06/04/2020 19:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,500 Euro

59,000 Euro Apartament 2+1 ne Porcelan Ne nje lagje te qete prane Televizionit Klan shitet apartament 2+1 me siperfaqe

Apartament 2+1 Ne Porcelan

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje lagje te qete prane televizionit klan shitet apartament 2+1 me siperfaqe neto 74 m2. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti ekzistues parafabrikat dhe orientohet ne jug. pronaret kane investuar ne termoizolim total, dritare dopioxha... 06/04/2020 19:45... Lexo detajet..

37,000 Euro Shitet Apartam 2+1 ne Rr. Aleksander Moisiu Tirane, Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Aleksander Moisiu ,ngjitur me Komisariatin nr.4

Shitet Apartam 2+1 Ne Rr. Aleksander Moisiu Tirane,

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen aleksander moisiu ,ngjitur me komisariatin nr.4 te tiranes, me siperfaqe totale prej 56 m2, i lokalizuar ne nje nga zonat e mira te tiranes. apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje/ngrenje, n... 06/04/2020 19:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

37,000 Euro

33,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tirane 33,000 € ID: plus14971 Shitet apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Ramazan Gaxherri.
Informacion mb

Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tirane 33,000 € Id: Plus14971

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit: 82.8m2. • kati i 3 banim. • orientim perendim. • ne proces hipotekimi (sepse eshte ne faze punimesh). apartament... 06/04/2020 19:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

33,000 Euro

400,000 Euro

Shitet apartament teper luksoz ne zonen me elitare te tiranes. nje apartament i arreduar me shume shije deri ne detaje, ndodhet ne nje nga pallatet m... (Premium 15.04.2020)

66,500 Euro

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

66,500 Euro

61,000 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

45,000 Euro shitet apartament, 45.000 euro, komuna e parisit shitet apartament 54.7 metra katror, kati i 1 banim,pallat i ri me ashensor, rru

Shitet Apartament, 45.000 Euro, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 54.7 metra katror, kati i 1 banim,pallat i ri me ashensor, rruga bill klinton, komune e parisit,apartamenti jepet i perfunduar nga firma, me kontrat porosie,45.000 euro... 06/04/2020 18:54... Lexo detajet..

104,900 Euro Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !  Ne Kompleksin Magnet, nje nder komplekset me te mira ne Tirane, shitet apartamen

Ne Kompleksin Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 2+1. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi te perbashket, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi per femije dhe nje tu... 06/04/2020 18:50... Lexo detajet..

35,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 ARDENO   35000 euro Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartame

Shitet Apartament 1+1 Ardeno 35000 Euro

Tjeter zone | Tirane (5.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 70m i cili ndodhet ne katin e 5 banim,apartamenti disponon kubature dhe organizim shum ete mire,banjo me dritare.me hipoteke.... 06/04/2020 18:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim