shtepi private ne shitje ne tirane 

 Online 27 lexues | 19 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 27 lexues | 19 njoftime ne pritje
65,000 Euro

Ne Porcelan Shitet Apartament 2+1 !

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne rrugen kongresi i manastirit, shitet apartament 2+1 i mobiluar me siperfaqe 90 m2, ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. apar... (Premium 16.05.2020)

64,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht(future12820)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e yzberishtit,prane ecco market • informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati 3 • siperfaqa e apartamenti... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

64,000 Euro

103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

67,000 Euro

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

145,000 Euro

Apartament i kendshem dhe me drite, ne nje kompleks te ri mjaft familjar. ai ka nje mobilim me shije dhe me ngjyra te lehta. ka organizim shume te mi... (Premium 31.12.2019)

81,000 Euro
Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte!! Ne zonen e Yzberishtit, Shitet nje apartament 2+1 me Strukture Perfekte. Apartam

Ne Yzberisht Shitet Apartament 2+1 Me Strukture Perfekte!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.80 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e yzberishtit, shitet nje apartament 2+1 me strukture perfekte. apartamenti ndodhet ne ketin e 6-te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje me permasa te bollshme se bashk... 11/12/2019 04:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

81,000 Euro

48,000 Euro
SHITET APARTAMENT 1+1 NE ASTIR, TIRANE Shitet apartament 1+1 ne Astir, Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te r

Shitet Apartament 1+1 Ne Astir, Tirane

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne astir, tirane. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. ka siperfaqe totale 66.9 m² dhe shitet i mobiluar me cmimin 48.000 €/total. me hipoteke.... 11/12/2019 03:35... Lexo detajet..

65,000 Euro
Apartament 2+1 per shitje ne Misto Mame Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1 tualet - 2 dhoma gjumi - 1 ballkon siperfaqja totale eshte 90m2, nga te cilat 80 m2 jane siperfa... 11/12/2019 02:20... Lexo detajet..

63,000 Euro Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te lehte hyrjen tek ky kompleks pallatesh. apartamenti eshte totalisht i investuar dhe organizuar mjaft mi... 11/12/2019 02:20... Lexo detajet..

75,000 Euro Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !! Te Selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mir

Te Selvia Shitet Apartament 2+1 Me Pozicionim Mjafte Te Mire !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Te selvia shitet apartament 2+1 ne katin e 5 te nje pallati te vjeter por te mireadministruar dhe me pozicionim mjafte te mire. apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale me kondicioner dhe parket, 1 dhome g... 11/12/2019 01:44... Lexo detajet..

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura, ngjitur me Tower Bridge 3) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura, Ngjitur Me T

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 11/12/2019 01:14... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

40,000 Euro Shitet apartamentin 1+1 super Okazjone:78 m2. 40000€. ASTIR Shitet apartamentin 1+1 i mobiluar
Kati 4 banim pallat i ri 
Ndodhet mbrapa ar

Shitet Apartamentin 1+1 Super Okazjone:78 M2. 40000€. Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartamentin 1+1 i mobiluar kati 4 banim pallat i ri ndodhet mbrapa artst kafe ne astir siperfaqja 78 m2 shiret vetm per 500€ m2 nje super okazion cmimi 40000€ perfshir mobilimin ... 11/12/2019 00:23... Lexo detajet..

137,000 Euro Shitet super apartament tek Liqeni!! APARTMENT PER SHITJE PRANE LIQENIT ME PAMJE FANTASTIKE!!!
Organizohet ne sallon

Shitet Super Apartament Tek Liqeni!!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartment per shitje prane liqenit me pamje fantastike!!! organizohet ne sallon te bollshem, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,ballkon.ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ti me hipoteke. 📐sip. 112.58 m2. shitet me cmimin 137 000 euro! per... 11/12/2019 00:10... Lexo detajet..

132,000 Euro Shitet apartament te Rr.Kavajes!  Apartamenti eshte ndertuar nga kompania Arlis Ndertim Shpk me punime mjaft cile

Shitet Apartament Te Rr.kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

apartamenti eshte ndertuar nga kompania arlis ndertim shpk me punime mjaft cilesore dhe planimetri te rregullt. apartamenti eshte me siperfaqe 115,7 m2, 2+1, ne katin e dyte me cmimin 132 000 euro. per me shume informacion na kontaktoni.... 11/12/2019 00:10... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

132,000 Euro

50,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, Tiranë. Pri13281

Kodra e Diellit | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kodrës së diellit, tek eleonora. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 3 banim • ... (Premium 14.03.2020)

54,000 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartamnet 1+1. Okazion!

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne don bosko shitet apartament 1+1. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne tirane, i ndertuar sipas te gjitha standarteve si nga ana... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

119,000 Euro

* ulet cmimi 6000 euro* shitet 3+1+2+ballkon brenda kompleksit kristal, me planimetrine me te mire, 3+1shi me planimetrine me te mire| super vendodhje... (Premium 31.12.2019)

98,000 Euro

Okazion-super Mundesi: 1490 Euro/m2 / Ne Zemer Te Bllokut Super Pallat* - Me Hipoteke

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion per zonen e bllokut 1490 euro/m2 / ne zemer te bllokut super pallat* - ( pallati tek porcelanosa) - me hipoteke - kati 7 - sip total 66 ... (Premium 31.12.2019)

790,000 Euro Vile Rezidenciale Shitet Vile Rezidencilale
Ndodhet ne koder 500 m nga rruga dytesore Vore-Durres

Vile Rezidenciale

Vore | Tirane (17.09 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile rezidencilale ndodhet ne koder 500 m nga rruga dytesore vore-durres prane restorantit dolce vita, vend planifikuar per zone rezidenciale. 15 km nga aeroporti rinas. vile 3-kateshe , truall 3400m2 me sip ndertimi 750m2. kati perdhe perb... 10/12/2019 23:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

790,000 Euro

115,000 Euro Apartament 2+1 per shitje  te Stacioni i fundit i Tiranes se Re Apartament ne shitje 2+1 te Rruga Isuf Elezi.
Apartamenti pozicionohet ne katin

Apartament 2+1 Per Shitje Te Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament ne shitje 2+1 te rruga isuf elezi. apartamenti pozicionohet ne katin e 7(jo i fundit) te nje pallati te ri paisur me ashensor. planimetri perfekte, organizohet nga nje soxhorno madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri prejt te cileve eshte ... 10/12/2019 23:35... Lexo detajet..

73,000 Euro Apartament per shitje perball Hurry Fultz Shitet apartament 2+1 afer Zogut te zi.
Organizohet ne nje sallon me kuzhine te

Apartament Per Shitje Perball Hurry Fultz

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 afer zogut te zi. organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, nje tualet si dhe nje ballkon te madh. ndodhet ne katin e 7, jo i fundit te nje ndertimi me ashensor. disponon dokumentacion te rregullt hi... 10/12/2019 23:35... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

73,000 Euro

69,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 69,000 € ID: plus12812 Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mb

Shitet, Apartament 3+1, Fresku Cmimi: 69,000 € Id: Plus12812

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën muhamet deliu. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 111.4 m2 • kati i 5 banim • orientim lindje-perëndim • me hipotek apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent ga... 10/12/2019 22:41... Lexo detajet..

86,000 Euro Shitet 2+1+2 tek rruga e zallit selite , 106 m² kati 1 , me certifikate pronesie , me 820€/m² SHITET APARTAMENT
➡️2+1+2banjo
➡️ Vendodhja: tek rruga e zallit , seli

Shitet 2+1+2 Tek Rruga E Zallit Selite , 106 M² Kati 1 , Me Certifikate Pronesie , Me 820

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ➡️2+1+2banjo ➡️ vendodhja: tek rruga e zallit , selite e siperme ➡️kati: 1 banim ➡️siperfaqja: 106 m² ➡️me certifikate pronesie ➡️shitet e perfunduar ➡️cmimi: me 820 €/m² ➡️per cdo infor... 10/12/2019 22:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

120,000 Euro Okazion shitet apartament 3+1 tek kristal center , kati 4 me ashensor , me 800€/m² OKAZION SHITET APARTAMENT.
➡️3+1+2tualet+2ballkone
➡️ Vendodhja: tek q

Okazion Shitet Apartament 3+1 Tek Kristal Center , Kati 4 Me Ashensor , Me 800€/m²

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 10/12/2019 22:25... Lexo detajet..

80,000 Euro Shitet 2+1 tek liqeni thate,kati 3 , i mobiluar,me 850€ metri katror APARTAMENT NE SHITJE
➡️ 2+1+banjo
➡️Siperfaqja: 97m²
➡️ Vendodhj

Shitet 2+1 Tek Liqeni Thate,kati 3 , I Mobiluar,me 850€ Metri Katror

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ➡️ 2+1+banjo ➡️siperfaqja: 97m² ➡️ vendodhja: tek liqeni i thate,200 metra mbi rest kapiten mir zoti ➡️e mobiluar me te gjitha ➡️kati : 3banim ➡️cmimi: me 850€/m²... 10/12/2019 22:24... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet 3+1+2 tek fresku ,kati 2 , i mobiluar, me 1300€/m² APARTAMENT NE SHITJE
➡️ 3+1+2banjo
➡️Siperfaqja: 120m²
➡️ Vendod

Shitet 3+1+2 Tek Fresku ,kati 2 , I Mobiluar, Me 1300€/m²

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament ne shitje ➡️ 3+1+2banjo ➡️siperfaqja: 120m² ➡️ vendodhja: tek rruga kristaq capo ,mbi grandin te fresku ➡️e mobiluar me te gjitha ➡️kati : 2 banim i nje ndertese 4 katshe , me parking te perfshire ➡️cmimi: me... 10/12/2019 22:24... Lexo detajet..

87,000 Euro Shitet 2+1+2 tek vilat gjermane, kati 1 , me cert pronesie, 87 mij€ SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+2tualete
➡️ Vendodhja: tek vilat gjermane , r

Shitet 2+1+2 Tek Vilat Gjermane, Kati 1 , Me Cert Pronesie, 87 Mij€

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament. ➡️2+1+2tualete ➡️ vendodhja: tek vilat gjermane , rruga irfan tershana ➡️kati: 1 banim, pallat i ri, i mobiluar ➡️siperfaqja: 100m² ➡️me certifikate pronesie ➡️cmimi: 87 mije € ➡️per cdo info... 10/12/2019 22:23... Lexo detajet..

39,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja ku... (Premium 18.12.2019)

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

73,700 Euro

Shitet Super 2+1 Okazion Kompleksi Turdiu 670 Euro/m2

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa,pjese nje nga komplekseve me cilesore te qytetit. kompleksi eshte i projektuar me sta... (Premium 25.01.2020)

Mobilimi:Bosh

73,700 Euro

102,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon i rikonstruktuar 100 % tek shkolla e baletit (mundesi parkimi ne zone) pallat i ri me ashensor | mobilim modern | pa... (Premium 31.12.2019)

45,000 Euro

1+1 Me Planimetri Super , I Sapo Rikontruktuar + Parkim ( Oxhaku- Porcelan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apart. 1+1+ ballkon - i sapo investuar , kati 3 , +parkim 100 % poshte pallatit| orientim jug perendim (tere diten diell) | tek xhamia xhura te... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

65,000 Euro 2+1 ne shitje tek don bosko , kati 3 me hipoteke , 65,000€ SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+1tualet
➡️ Vendodhja: ne hyrje te Don Boskos

2+1 Ne Shitje Tek Don Bosko , Kati 3 Me Hipoteke , 65,000€

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament. ➡️2+1+1tualet ➡️ vendodhja: ne hyrje te don boskos ➡️kati: 3 banim ➡️siperfaqja: 70 m² ➡️me hipoteke ➡️cmimi: 65,000€ (preferoet pagesa cash) ➡️per cdo informacion na kontaktoni 0688099990... 10/12/2019 22:18... Lexo detajet..

115,000 Euro Shitet 2+1+2 tek rruga peti , e mobiluar , kati 2 , me certifikate pronesie SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+2tualete
➡️ Vendodhja: te rruga peti , afer C

Shitet 2+1+2 Tek Rruga Peti , E Mobiluar , Kati 2 , Me Certifikate Pronesie

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... 10/12/2019 22:18... Lexo detajet..

133,000 Euro Shitet 2+1+2 tek liqeni i thate , kati 2 SHITET APARTAMENT.
➡️2+1+2tualete+ballkon me pamje nga liqeni
➡️ Vendo

Shitet 2+1+2 Tek Liqeni I Thate , Kati 2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament. ➡️2+1+2tualete+ballkon me pamje nga liqeni ➡️ vendodhja: te liqeni i thate ➡️kati: 2 banim ➡️siperfaqja: 117 m² ➡️cmimi: 133 mije € ➡️per cdo informacion na kontaktoni 0688099990... 10/12/2019 22:18... Lexo detajet..

73,900 Euro OKAZION shitet apratament 1+1 , e adoptueshme ne 2+1 , ne zog te zi , kati 7 me ashensor , 73,900€ OKAZION SHITET APARTAMENT.
➡️1+1+tualet+ballkon , lehtesisht e adoptueshme

Okazion Shitet Apratament 1+1 , E Adoptueshme Ne 2+1 , Ne Zog Te Zi , Kati 7 Me Ashensor ,

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Okazion shitet apartament. ➡️1+1+tualet+ballkon , lehtesisht e adoptueshme ne 2+1 ➡️ vendodhja: te zogu i zi , afer universitetit logos ➡️kati: 7 banim , pallat i ri me ashensor ➡️siperfaqja: 68 m² ➡️me projekt danez zona n... 10/12/2019 22:18... Lexo detajet..

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 ne misto mame, ne katin 8 te nje pallati te ri buze rruge kryesore apartamenti perbehet nga: -1 dhome ndenjie dhe kuzhine - 1... (Premium 17.12.2019)

62,550 Euro

Dyqan i konvertueshem ne apartament dupleks + (fotot extra jane nje dyqan identik si eshte kthyer ne dupleks per airbnb ) q1512 sip. e dyqanit 4... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

62,550 Euro

70,000 Euro

Shitet apartament 2+1+ballkon (88 m2) afer klanit (porcelani-rr. kongresi i manastirit) pallat i ri me ashensor | hapesire e madhe me planimetri te rr... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

36,000 Euro

Shitet apartament 1+1 ne ali dem, afer spitalit continental. apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dhome gjumi... (Premium 27.12.2019)

185,000 Euro

Okazion! 1600 Euro/m2 Apartament Per Shitje Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartamenti 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. e pershtatshme per banim ose biznes. cm... (Premium 25.12.2019)

Mobilimi:Bosh

185,000 Euro

63,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe me hapesira publike te sistemuara. duke qene fare afer bulevardit te ri, kjo e ben te leht... (Premium 14.12.2019)

40,000 Euro

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën ramazan gaxherri. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • kati i 3... (Premium 07.03.2020)

49,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 ne asir. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga termeti. ap... (Premium 13.12.2019)

190,000 Euro Dublex ne shitje , 250m², tek kodra e diellit  Dublex ne shitje 
➡️siperfaqja : 187 m² ne certifikate , por 250 m² reali

Dublex Ne Shitje , 250m², Tek Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
250.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Dublex ne shitje ➡️siperfaqja : 187 m² ne certifikate , por 250 m² realisht me gjithe verandat ➡️kati: 5 ➡️vendodhja: tek kodra diellit , afer teqe leonores ➡️cmimi: 190.000€... 10/12/2019 22:17... Lexo detajet..

45,000 Euro Shitet 1+1 , tek condor center, me certifikate pronesie , 45 mije € SHITET APARTAMENT
➡️1+1
➡️ Vendodhja: tek contacti , afer condor cente

Shitet 1+1 , Tek Condor Center, Me Certifikate Pronesie , 45 Mije €

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament ➡️1+1 ➡️ vendodhja: tek contacti , afer condor center ➡️kati: 8 banim, pallat i ri, me ashensor ➡️siperfaqja: 50m² ➡️me certifikate pronesie ➡️cmimi: 45 mije € ➡️per cdo informacion na kontakt... 10/12/2019 22:17... Lexo detajet..

58,000 Euro Shitet 1+1+ballkon tek rruga e zallit selite , 71m² , kati 1 , me 820 €/m² SHITET APARTAMENT
➡️1+1+banjo+ballkon
➡️ Vendodhja: tek rruga e zallit

Shitet 1+1+ballkon Tek Rruga E Zallit Selite , 71m² , Kati 1 , Me 820 €/m²

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament ➡️1+1+banjo+ballkon ➡️ vendodhja: tek rruga e zallit , selite e siperme ➡️kati: 1 banim ➡️siperfaqja: 71 m² ➡️me certifikate pronesie ➡️shitet e perfunduar ➡️cmimi: me 820 €/m² ➡️per cdo... 10/12/2019 22:17... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim