shtepi shitje ne tirane zona astir  15126 Njoftime

 Online 202 lexues | 23 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
52,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje nga pallatet me punimet me cilesore ne qytet,ne yzberisht. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfa... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

52,000 Euro

89,000 Euro

Okazion 2+1 per investim 100% i rikonstruktuar pallat i ri, orientimi jug-perendim (gjith diten diell) - ( rr. tefta tashko koco afer xhankollit- tek ... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

120,000 Euro  SHITET apartament 94 m2 prane Condor Center (Rruga Kavajes) Prane Condor Center rruga kavajes, shitet apartament bashke me Garazhin. 
Apart

Shitet Apartament 94 M2 Prane Condor Center (rruga Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (12:36): Prane condor center rruga kavajes, shitet apartament bashke me garazhin. apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 94 m2 te hipotekuara, gje e cila te jep mundesin ta kthesh ne 2+1. apartamenti ndodhet ne nje zone te qete, fare prane 21 dhjetor...

95,000 Euro Shitet apartament 2+1 pran ish stacioni fundit Tiranes Re Prane Keshit, ish stacioni i fundit te Tiranes se re, shitet apartament 2+1, me

Shitet Apartament 2+1 Pran Ish Stacioni Fundit Tiranes Re

Vasil Shanto | Tirane (1.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (12:35): Prane keshit, ish stacioni i fundit te tiranes se re, shitet apartament 2+1, me siperfaqen 92 m2, me hipoteke. ndodhet ne katin 2 banim, pallat me ashensor, me administrator dhe siguri totale. apartamenti ka punime shume cilesore, dhe organizohet: 2 ...

850,000 Euro SHITET VILË ELITARE NË GJIR TE LALZIT , DURRËS 1. *Vila Elitare*, e cila është më e madhja nga sipërfaqja dhe më elitare s

Shitet VilË Elitare NË Gjir Te Lalzit , DurrËs

Gjiri i Lalzit | Durres
5+1 Dhoma | Kuzhine
504.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (12:31): 1. *vila elitare*, e cila është më e madhja nga sipërfaqja dhe më elitare se çdo vilë tjetër, është e pozicionuar në rreshtin e parë të ndërtimeve dhe ka lidhje më të afërt me plazhin. vila elitare zotëron një sipërfaqe në tot...

Mobilimi:Bosh

850,000 Euro

71,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NË RRUGËN DON BOSKO, TIRANË Shitet apartament 1+1në Don Bosko, Tiranë. Objekti ka sipërfaqe totale 71 m²

Shitet Apartament 1+1 NË RrugËn Don Bosko, TiranË

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (12:31): Shitet apartament 1+1në don bosko, tiranë. objekti ka sipërfaqe totale 71 m² , ku 63 m² sipërfaqe e brendshme dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi matrimoniale, korridor, tualet dhe ballkon. apartamenti ndodhet në një ko...

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

106,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË DON BOSKO, TIRANË Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 106 në një nga komplekset në Don Bosko, T

Shitet Apartament 2+1 NË Don Bosko, TiranË

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

20.05.2019 (12:30): Shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 106 në një nga komplekset në don bosko, tiranë. apartamenti ndodhet në katin e 9-të banimi dhe organizohet në : *ambienti i ditës ; *ambienti i gatimit ; *2 tualete ; *1 ballkon ; * 1 dhomë gjumi për fëm...

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

121,000 Euro SHITEN APARTAMENT TE GJIRI I LALZIT, DURRËS Shitet apartament te Gjiri i Lalzit, Durrës. Vila eshte 3-katëshe dhe ofrojnë

Shiten Apartament Te Gjiri I Lalzit, DurrËs

Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (12:30): Shitet apartament te gjiri i lalzit, durrës. vila eshte 3-katëshe dhe ofrojnë apartamente me sipërfaqe të bollshme. ato janë të pozicionuara në pjesën fundore të fshatit turistik . apartamenti është i organizuar në 2 dhoma gjumi dhe 1 so...

Mobilimi:Bosh

121,000 Euro

43,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TE UNAZA E RE Apartamenti ndodhet te Unaza e Re perball viles L.Ka nje siperfaqe totale prej 5

Shitet Apartament 1+1 Te Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (12:25): Apartamenti ndodhet te unaza e re perball viles l.ka nje siperfaqe totale prej 59 m2 dhe eshte e organizuar ne 1 sallon ndenje/gatimi te perbashket , 1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.per nje vizit ne prone na kontaktoni. 0694050013...

60,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE Xhamllik Shitet apartament 1+1 me sip. totale 60m2 ne zonen e xhamllikut. Organizohet ne

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Xhamllik

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (12:25): Shitet apartament 1+1 me sip. totale 60m2 ne zonen e xhamllikut. organizohet ne 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri me ashensor. per me shume informacion na k...

60,000 Euro APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RR.SITKI CICO! Shitet apartament 1+1 me sip. totale 60m2 ne zonen e xhamllikut. Organizohet ne

Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rr.sitki Cico!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (12:13): Shitet apartament 1+1 me sip. totale 60m2 ne zonen e xhamllikut. organizohet ne 1 sallon te bollshem me zonen e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ndodhet ne katin e 5-te banim te nje pallati te ri me ashensor. per me shume informacion na k...

135,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 EURO

Shitet, Apartament 2+1, Petro Nini, Tirane, 140 M2, 135000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 140 m2 dhe eshte i organ... (Premium 14.03.2020)

199,000 Euro id:113521 - Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Shitet Apartament 2+1 - 116m2 Ne Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.15 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

- ne bllok shitet super apartament i mobiluar. apartamenti organizohet si me poshte: nje sallon i madh me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy tualete.orientimi ... (Premium 16.05.2022)

110,000 Euro id:80344 - Mundesi Investimi: Shitet Apartament 3+1 (110 m2) ne BLLOK (Sheshi Willson) me Hipoteke te Rregullt

Mundesi investimi: shitet apartament 3 + 1 (110 m2) ne bllok (sheshi willson) me hipoteke te rregullt | hapesire e madhe me planimetri te rregullt dhe... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

43,500 Euro id:56287 - Shitet Apt 1+1 (56 m2) ne Ali Dem (Shk. Kushtrimi i Lirise) Hipotek e Rregullt | Ndricim Perfekt

Shitet apt 1 + 1 (56 m2) ne ali dem (shk. kushtrimi i lirise) hipotek e rregullt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

43,500 Euro

125,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK LIQENI I THATE! Apartament ka siperfaqe prej 120 m2 me  verand prej 38m2 me nje  pamje fantastik

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Liqeni I Thate!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (12:02): Apartament ka siperfaqe prej 120 m2 me verand prej 38m2 me nje pamje fantastike. ka nje investim shume cilesor dhe marka nga me te mirat. disponon certifikate pronesie. per me shume detaje me kontaktoni !...

83,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE TEK GREEN CITY Apartament ne shitje 2+1 te Kompleksi Green City.
Apartamenti ka siperfaqe 105.

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Green City

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (12:02): Apartament ne shitje 2+1 te kompleksi green city. apartamenti ka siperfaqe 105.5m2 kati 2 punimet e ndertimit jane cilesore, fasada me sistem kapote. ...

57,000 Euro Super Apt 2 + 1, ne Kombinat pas'Bkt' | Arredim Cilesor me Porosi Apartament 2+1 ne shitje - ne Kombinat pas |"Bkt" | Arredim Cilesor me

Super Apt 2 + 1, Ne Kombinat Pas'bkt' | Arredim Cilesor Me Porosi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.97 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (12:00): Apartament 2+1 ne shitje - ne kombinat pas |"bkt" | arredim cilesor me porosi mobilim te mirembajtur | shtruar me pllake-parket | gipse dekorative | ballkon | ndricim te larte natyral | ambienti i lyer | instalime elektrike dhe hidrosanitare cilesor...

104,000 Euro Shitet apartament ne Bllok 2+1. Shitet apartament ne Bllok 2+1 .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m2 i mire or

Shitet Apartament Ne Bllok 2+1.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.05.2019 (11:46): Shitet apartament ne bllok 2+1 .apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m2 i mire organizuar ne dy dhoma gjumi sallon ndenje ambient gatimi tualet dhe ballkon.gjithashtu eshte i restauruar totalisht nga e para ndodhet ne katin e 3.pallat ekzistues.aparta...

72,000 Euro Apartament 2+1 per shitje ne Astir! Bashkimi Yzberishtit me Astirin, ne nje kompleks te ri pallatesh shitet apartame

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Astir!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (11:46): Bashkimi yzberishtit me astirin, ne nje kompleks te ri pallatesh shitet apartament 2+1+2 me certifikate pronesie. apartamenti ka nje planimetri edhe organizim shume te rregullt , ne katin e 6-te me nje orientim jug-lindje, me ndricim edhe ngrohtesi n...

270,000 Euro SHITET APARTAMENT 3+1+2 PRANE STADIUMIT QEMAL STAFA Apartamenti eshte pjese e nje prej godinave me cilesore prane zones se Stadiumit

Shitet Apartament 3+1+2 Prane Stadiumit Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.21 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (11:42): Apartamenti eshte pjese e nje prej godinave me cilesore prane zones se stadiumit qemal stafa. apartamenti ka orientimin jug-lindje dhe organizim 3+1+2 (sipas punimeve eshte arritur 4+1+2) nje sallon ndenje, nje ambjetin gatimi totalisht i vecuar, tre...

52,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 93 m² 52.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut, në rrugën e Thesarit. Apartamenti ndod

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 93 M² 52.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (11:39): Shitet apartament në zonën e freskut, në rrugën e thesarit. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 93m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ...

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 85 m² 65.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e "Dajtit". Apartamen

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 85 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (11:38): ...

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 1, 136 m² 75.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut . Apartamenti eshte I pozicionuar ne kati

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 1, 136 M² 75.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (11:37): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim, me siperfaqe totale 136 m2 . apartamenti ka orientim lindje dhe eshte ne proces hipotekimi. apartamenti disponon • ambjent ndenjie • ambjent gatimi • 2...

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 112m2 me hipotek i mobiluar

Shitet Super 2+1 112m2 Me Hipotek I Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka dokumentacion te rregullte hipotekor shitet i mobiluar dhe eshte pjese e nje nga ndertimeve me cilesore te zones, i pozicionuar ne nje ... (Premium 13.07.2019)

77,000 Euro id:104558 - Mundesi Okazion: 2+1 super investuar Pallat super i Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Mundesi Okazion: 2+1 Super Investuar Pallat Super I Ri ( Perb. Vizion Plus Don Bosko- Zogu Zi)

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Okazion: shitet super apartament 2 + 1 + 2 ballkone (me hipoteke dhe i investuar) ne don bosko - zogu i zi | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor... (Premium 18.12.2019)

100,000 Euro id:86672 - Shitet Super Apt 2+1 (80 m2) 100% i Ri, me Hipoteke te Rregullt (Stacioni i Trenit) - PARKET

Shitet super apartament 2 + 1 (80 m2) 100% i ri, me hipoteke te rregullt - stacioni i trenit (kompleksi "usluga" - rr. asim vokshi) lokacion perfekt |... (Premium 08.02.2020)

51,500 Euro id:29408 - Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(Rr. e Dibres- Shk. e Bashkuar)

Okazion: 2+1 100% I Ri-investuar 81m2-(rr. E Dibres- Shk. E Bashkuar)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion: shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizoli... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

51,500 Euro

60,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 96 m² 60.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e "Thesarit" . Aparta

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 96 M² 60.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (11:37): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e "thesarit" . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 96.2m2 . apartamenti ka orientim lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti di...

Mobilimi:Bosh

60,000 Euro

60,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 67 m² 60.000 Euro (Rruga e Dibres) Shitet apartament ne Rrugen e Dibres ne afersi te Spitalit Amerikan 2. Apartamen

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 67 M² 60.000 Euro (rruga E Dibres)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

20.05.2019 (11:36): Shitet apartament ne rrugen e dibres ne afersi te spitalit amerikan 2. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati ekzistues dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 67.8 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent ...

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 117 m² 65.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut, ne rrugen e “Thesarit”. Apartamenti

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 117 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (11:36): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e “thesarit”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 117m2. apartamenti ka orientim jug-lindje-perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamen...

65,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 145 m² 65.000 Euro (Fresku) Shitet (papafingo) apartament ne zonen e Freskut ne rrugen Shefqet Kuka. Apartam

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 145 M² 65.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.05.2019 (11:35): Shitet (papafingo) apartament ne zonen e freskut ne rrugen shefqet kuka. apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administruar. apartamenti ka nje siperfaqe prej 145m2 dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjent n...

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

85,000 Euro id:123415 - Tek Kodra Diellit , shitet  Super apartament i mobiluar , me planimetri te rregullt

Po kerkoni prej kohesh apartament per investim??? ky eshte rasti duhur per ju .prane rezidences kodra e diellit , shitet super apartament 2+1 me organ... (Premium 07.06.2019)

82,000 Euro id:58672 - Apartament luksi ne shitje 199 m2,82.000 Eur(TIRANA GOLDEN PARK)

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

390,000 Euro id:118340 - Vile ne shitje

Vile Ne Shitje

Brryli | Tirane (2.40 Km nga qendra) Prona.one
5+1 Dhoma | Kuzhine
330.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Okazion shitet vile 3-kateshe. adresa: rr. marie logoreci / 200 metra siper kryqezimit te “pub venue” / prane shkolles 8-vjecare “hasan prish... (Premium 11.06.2019)

1,240,000 Euro id:103752 - Shitet apartament pjeserisht i mobiluar ne qender te Tiranes, Rruga e Durresit

Shitet Apartament Pjeserisht I Mobiluar Ne Qender Te Tiranes, Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.73 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament ne shitje ne rrugen e durresit, shume afer qendres se tiranes siperfaqe 101 m katror e rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe cilesore ... (Premium 24.05.2019)

Mobilimi:Pjeserisht

1,240,000 Euro

109,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 78m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 78m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume t... (Premium 22.05.2019)

100,000 Euro id:72839 - Tirane,shitet apartament me hipoteke, 2+1 Kati 2,101 m²,100.000 Eur(Kopshti Zoologjik)

Ne rrugen peti, ne rezidencen sona, shitet nje super apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, siperfaqe totale 101 m2. apart... (Premium 24.05.2019)

121,600 Euro id:123535 - Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 m2

Tirane, Rr. Petro Nini Luarasi, Shitet Apartament 128 M2

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.07 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Tirane, ne rrugen petro nini luarasi, afer tregut elektrik, perballe minibashkise 2, shitet apartament 128 m2 apartament 2+1, kati 2, sallon ndenje... (Premium 18.07.2020)

67,000 Euro id:35268 - Shitet Apt 1+1 (61 m2) I vecant ne zonen e Liqenit, ne fillim te rruges Peti | Parket | Qetesi

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim | me parket, me ba... (Premium 31.12.2019)

85,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 90 m² 85.000 Euro (Rruga Jordan Misja )

Shitet apartament 2+1 tek rruga "jordan misja" prane hipotekes. apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri. apartamenti ka siperfaqe ... (Premium 07.03.2020)

72,000 Euro id:30440 - Mundesi Investimi: Shitet Apt 2+1 (74 m2) tek Rr. e Kavajes | i Mobiluar | PARKET | Kondicioner

Mundesi investimi: shitet apt 2 + 1 (74 m2) tek rruga e kavajes (zone e preferuar me mundesi parkimi) i mobiluar | shtruar me parket | kondicioner | p... (Premium 31.12.2019)

70,000 Euro  Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 115 m² 70.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne fillim te Freskut ,ne afersi te “Big Market”. Apartam

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 115 M² 70.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

20.05.2019 (11:35): Apartamenti ndodhet ne fillim te freskut ,ne afersi te “big market”. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 115m2. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe diponon dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

75,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 2, 102 m² 75.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Shefqet Kuka. Apartamenti ndo

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 102 M² 75.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.05.2019 (11:34): Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën shefqet kuka. apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 102 m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambje...

45,000 Euro  Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 1, 80 m² 45.000 Euro (Fresku) Apartamenti ndodhet ne zonen e Freskut ne rrugen e "Muhamet Deliu". Ap

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 1, 80 M² 45.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.05.2019 (11:34): Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut ne rrugen e "muhamet deliu". apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 1 banim me siperfaqe totale 80m2 . apartamenti ka orientim jug-lindje dhe eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor . apartame...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim