vila ne shitje ne mullet 

 Online 170 lexues | 11 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
85,000 Euro

Shitet,super Apartament 3+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Disponojmë apartament 3+1 për shitje. apartamenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë vilës l. informacion mbi apartamentin:... (Premium 13.01.2021)

63,000 Euro

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cile... (Premium 16.05.2021)

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

55,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Ysberisht Pran Kmy (mobilim I Ri Me Vleren 10000 Euro)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1 ne ysberisht pran kmy (mobilim i ri me vleren 10000 euro) apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri. apartament i sapo mobiluar ... (Premium 17.11.2020)

107,500 Euro

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis... (Premium 31.12.2020)

95,000 Euro
Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1+2!  Ne Don Bosko Perballe Kishes Shitet Apartament 2+1 +2 tualete . Apartamenti ndo

Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1+2!

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

ne don bosko perballe kishes shitet apartament 2+1 +2 tualete . apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri 8-katesh i pajisur me ashensor dhe i mire administruar. organizimi i brendshem i apartamentit eshte si me poshte: sallon-kuzhine... 30/05/2020 13:19... Lexo detajet..

225,000 Euro
Apartament luksoz per shitje! Apartament luksoz per shitje!

Apartamenti ndodhet ne Kinostudio prane Ministr

Apartament Luksoz Per Shitje!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament luksoz per shitje! apartamenti ndodhet ne kinostudio prane ministrise se kultures dhe tv klanit, ne nje ndertim te ri. ka nje siperfaqe prej 126m2, ndodhet ne katin e 2 dhe organizohet nga ambienti i ndenjes, ambieni i gatimit dy dho... 30/05/2020 13:01... Lexo detajet..

160,000 Euro
Apartament Modern te Myslym Shyri Shitet apartament modern i investuar. Apartamenti ndodeht ne rrugen M.Shyri dhe

Apartament Modern Te Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament modern i investuar. apartamenti ndodeht ne rrugen m.shyri dhe ka nje siperfaqe 105 m2. apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe disponon certifikate pronesie. apartamenti ndodhet ne katin e 3.... 30/05/2020 12:59... Lexo detajet..

126,000 Euro Apartament 2+1 dhe Garazh per shitje te Globe.  Ne nje Kompleks Rezidencial Banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndodhet prane qendres tregtare globe, pak minuta larg rruges se kavajes pra larg zhurmave dhe smogut, q... 30/05/2020 12:57... Lexo detajet..

125,000 Euro Shitet apartament i mobiluar me arkitekt ne menyre shume moderne. Shitet apartament i mobiluar me arkitekt ne menyre shume moderne. Ndertim i viti

Shitet Apartament I Mobiluar Me Arkitekt Ne Menyre Shume Moderne.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament i mobiluar me arkitekt ne menyre shume moderne. ndertim i vitit 2018 i paisur me hipoteke . ambjenti eshte i sapo perfunduar dhe i pa banuar me pare. struktura e ambjentit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elekt... 30/05/2020 12:56... Lexo detajet..

72,000 Euro Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shume Drite!!  Ne Yzberisht, ne rrugen Besim Alla, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamen

Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 I Investuar Dhe Me Shume Drite!!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne yzberisht, ne rrugen besim alla, shitet apartament 2+1 i investuar. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne 1 dhome gjumi matrimoniale te mobiluar e cila ka tualetin e saj personal me d... 30/05/2020 12:56... Lexo detajet..

78,400 Euro Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartament me Planimetri Perfekte ! Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Ko

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Super Apartament Me Planimetri Perfekte !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane 21 dhjetorit, tek square 21 shitet apartament 1+1, planimetri perfekte. kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e kavajes prane minibashkise, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne tirane. fasade e v... 30/05/2020 12:56... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

78,400 Euro

63,000 Euro Shitet Apartament 1+1 mbrapa market Viva Don Bosko! Shitet okazion apartament 1+1, siperfaqe neto 75,2.Orientim Jug-perendim.
Organ

Shitet Apartament 1+1 Mbrapa Market Viva Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet okazion apartament 1+1, siperfaqe neto 75,2.orientim jug-perendim. organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi ,tualet dhe ballkon.... 30/05/2020 12:51... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

65,000 Euro SHITET AP. 1+1 TEK KOPSHTI BOTANIK ! Apartamenti ndodhet ne zonen e Kopshtit Botanik, prane Xhamise. Disponon nje sip

Shitet Ap. 1+1 Tek Kopshti Botanik !

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kopshtit botanik, prane xhamise. disponon nje sip. totale 81m2 dhe sip. neto 71m2. organizohet ne 1 sallon me ambientin e kushines se vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. ndodhet ne katin e pare banim te nje p... 30/05/2020 12:50... Lexo detajet..

69,000 Euro

Ne kompleksin magnet, nje nder komplekset me te mira ne tirane, shitet apartament 1+1 me super cilesi punimesh, me siperfaqe 58.6 m2, i orientuar në ... (Premium 28.03.2022)

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

105,500 Euro

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spot... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

97,100 Euro

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kavajes. •siperfaqja e apartamenti 74.7 m2 . • mundesi zgjedhje kati dhe orientimi. organizimi: • sallon nd... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

97,100 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

45,000 Euro 2+1 Okazion ne plazh Shitet apartament 2+1 okazion. Apartamenti ndodhet ne plazh tek Kali Trojes. Nde

2+1 Okazion Ne Plazh

Qender | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 okazion. apartamenti ndodhet ne plazh tek kali trojes. ndertim i ri cilesor, i pa demtuar nga termeti. apartamenti shitet i perfunduar. me hipotek... 30/05/2020 12:50... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

110,000 Euro SHITET SHTËPI PRIVATE + TRULL, PRANË FRESKUT Shitet shtëpi private + truall pranë zonës së Freskut, Tiranë. Shtëpia ka

Shitet ShtËpi Private + Trull, PranË Freskut

Fresku/Linze | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtëpi private + truall pranë zonës së freskut, tiranë. shtëpia ka sipërfaqe totale 500 m² nga të cilat: 100 m² është sipërfaqja e shtëpisë dhe 400 m² është sipërfaqja e tokës përreth saj. shtëpia është me hipotekë dhe... 30/05/2020 12:50... Lexo detajet..

79,000 Euro SHITET 2+1 PRANE ELEONORES Shitet apartament 2+1 midis Eleonores dhe Market Aldi ne zonen e Kodres se Diell

Shitet 2+1 Prane Eleonores

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1 midis eleonores dhe market aldi ne zonen e kodres se diellit. ka siperfaqe totale 91 m2. apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje , nje ballkon si dhe nje tualet. pozicionohet ne kati e pare te nje pallati te... 30/05/2020 12:35... Lexo detajet..

80,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR Shitet apartament 2+1+2 ne Astir. Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sa

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 2+1+2 ne astir. apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi,1 sallon i madh bashke me kuzhine,1 ballkon dhe 2 tualete nga te cilet njeri eshte me ajerim narytal. ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te mire administruar. ... 30/05/2020 12:35... Lexo detajet..

55,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BESIM ALLA  Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar, me

Shitet Apartament 1+1 Tek Rruga Besim Alla

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, ka siperfaqe totale prej 82m2 dhe eshte lehtesisht i konvertueshem ne 2+1. eshte i organizuar ne 1 ambient gatimi + ambient ndenje , 1 ballkon , 1 dhome gjumi... 30/05/2020 12:27... Lexo detajet..

59,000 Euro  Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. Shume prane fushave te Ali Demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije

Shume Prane Fushave Te Ali Demit Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar Me Shume Shije.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shume prane fushave te ali demit shitet apartament 1+1 i mobiluar me shume shije. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me ambientin e kuzhines me vehte, dhe 1 dhome gjumi. apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te r... 30/05/2020 12:19... Lexo detajet..

40,000 Euro Apartament 2+1 ne Shitje te Rruga e Dajtit ne Fresk ne Tirane Fresk, Rruga e Dajtit, shitet Apartament 2+1,  siperfaqe 80.5 m2 me Hipoteke, ka

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga E Dajtit Ne Fresk Ne Tirane

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Fresk, rruga e dajtit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 80.5 m2 me hipoteke, kati pare, kompleks i ri. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dy dhoma gjumi (njera eshte me parket), koridor, ballkon dhe tualet. pallati ka kollona sizmike, sist... 30/05/2020 12:15... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

56,500 Euro Apartament 2+1 ne Shitje Rruga Irfan Tomini ne Tirane Rruga Irfan Tomini, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 71.5 m2, kati 5 ne pallat e

Apartament 2+1 Ne Shitje Rruga Irfan Tomini Ne Tirane

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Rruga irfan tomini, shitet apartament 2+1, siperfaqe 71.5 m2, kati 5 ne pallat egzistues me tulla te kuqe, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon te mbyllur, shitet pjeserisht i mobiluar, orientim me diell. shi... 30/05/2020 12:15... Lexo detajet..

138,000 Euro Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1+garazh, Ne Faze Perfundimi! Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1+garazh, Ne Faze Perfundimi!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e myslym shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. zona ka aksesueshmeri te mire per shkak te pozicionit te favorshem ne raport me pikat kyce te qytetit. pallati eshte ... 30/05/2020 12:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

138,000 Euro

42,700 Euro

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

67,000 Euro

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat I Ri- I I

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

63,000 Euro Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1, Totalisht i Mobiluar Tek Ish Parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per inves

Tek Ish Parku, Shitet Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek ish parku, shitet apartament 1+1 mundesi shum e mire per banim dhe per investim. apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje ndertese 6-kateshe cilesore te viti 2001 pa ashesnor. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme sebashku me a... 30/05/2020 12:08... Lexo detajet..

64,000 Euro Te Blloku I Ambasadave Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim! Ne rrugen e Durresit, prane bllokut te ambasadave, shitet apartament 1+1 ne kati

Te Blloku I Ambasadave Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen e durresit, prane bllokut te ambasadave, shitet apartament 1+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, projektuar dhe ndertuar nga italianet. apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ju shperndan ne dhomen e ndenjes me kuzhine (e ci... 30/05/2020 12:08... Lexo detajet..

109,000 Euro Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Per Investim. Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruges "Bulevardi Gjergj Fishta" shi

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2 Per Investim.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane kompleksit delijorgji, buze rruges "bulevardi gjergj fishta" shitet apartament 2+1+2, ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor. apartamenti ka nje strukture perfekte dhe eshte organizuar si me poshte: salloni me... 30/05/2020 12:08... Lexo detajet..

72,500 Euro Apartament 1+1 Ne Shitje, Tek Babe Rexha   Apartament 1+1 ne shitje te rruga e Kavajes, Kompleksi STAR Construction. Ndodh

Apartament 1+1 Ne Shitje, Tek Babe Rexha

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

apartament 1+1 ne shitje te rruga e kavajes, kompleksi star construction. ndodhet ne nje kompleks te ri ne perfundim brenda 2 muajve, kati 3 banim, me orientim lindje, me planimetri te rregullt ka nje siperfaqe 68 m2. apartamenti dorezohet i perfund... 30/05/2020 12:08... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

72,500 Euro

65,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht!

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

📣shitet apartament 2+1 ne yzberisht,📣 ne nje zone te qete te tiranes ku ndodhen 🏢shkolla, 🏢cerdhe, 🏬supermarkete dhe krijon facilitet n... (Premium 06.06.2020)

167,400 Euro

Shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukur ne zonen e teg “secret garden” dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. cilesia e ndertimit... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

167,400 Euro

75,456 Euro

1+1 Ne Himare (100 M Dhe Me Pamje Nga Deti) Pallati Me Clesor Ne Himare

Qender | Himare
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1+1+ ballkon ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit q1866 te dhenat e ndarjes: ... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

75,456 Euro

67,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,ali Demi 67,000 € Id: Al14605

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, afër shkollës 1 maji. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 banim • sipërfaqja e a... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

54,000 Euro

Okazion Apartament Ne Shitje

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes. apartamenti ka nje siperfaqe prej 65m2 ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me a... (Premium 13.08.2020)

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

107,000 Euro

Super 2+1 Te Kompleksi Kontakt, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1, 90 m2 te kompleksi home planet. pallat i ri, me 2 ashensore, i pajisur me sistem kapot. kati i 4 banim, orientim jug. sallon... (Premium 05.06.2020)

98,000 Euro

Apartament 2+1 Per Shitje Prane Uet!

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

... (Premium 06.06.2020)

92,000 Euro

Rruga e kavajes prane kishes katolike, shitet apartment 2+1 ne katin e 2 teknik te nje pallati ekzistues 5 katesh. apartmenti ka siperfaqe 95... (Premium 05.06.2020)

58,000 Euro

🔴shitet apartament 1+1 tek rezidenca e vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit. disponon nje siperfaqe prej 58 m2 dhe ndodhet ne katin 2 teknik. org... (Premium 05.06.2020)

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

66,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE DON BOSKO Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko, te Xhamia.
Me siperfaqe 83 m2.
Planimet

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartament 2+1 ne shitje ne don bosko, te xhamia. me siperfaqe 83 m2. planimetri shume te rregullt. ndodhet ne katin e 7 jo te fundit te nje pallati relativisht te ri me ashensor. orientim jug. me hipoteke. kontakto ... 30/05/2020 12:05... Lexo detajet..

96,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit.
Informacion mbi apart

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e ali demit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 106.8m2 • dokumentacioni: në fazë ndërtimi,pa hipotekë. organizimi : • salloni i nd... 30/05/2020 12:05... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

96,000 Euro

57,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE SHITJE NE DON BOSKO Apartament 2+1 ne shitje ne Don Bosko te pallatet Hawai.
Me siperfaqe 83 m2.
P

Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Apartament 2+1 ne shitje ne don bosko te pallatet hawai. me siperfaqe 83 m2. pallate relativisht te reja te mireadministruara. ndodhet ne katin e 10 jo te fundit. me hipoteke. kontakto... 30/05/2020 12:05... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim