vile afer te

 Online 155 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
700,000 Euro
 Ofrohen 2 vila 3-kateshe per shitje dhe qira .
Vilat jane te organizuara ne tre
5+1
Dhoma|Sallon
530 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Ofrohen 2 vila 3-kateshe per shitje dhe qira . vilat jane te organizuara ne tre kate ndertim, siperfaqe ndertimi 530 m2 dhe 250 m2 oborr. njolle ndertimi 160 m2 . organizimi i viles brenda saj ku ne katin -1 ndodhet holli ,ambjenti i gatimit,1 ... 26/10/2020 11:23... Lexo detajet..

500,000 Euro
 📌OKAZION

📌Shitet vile 

🔆Vila eshte e perbere nga kater kate
5+1
Dhoma|Sallon
610 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

📌okazion 📌shitet vile 🔆vila eshte e perbere nga kater kate 🔆cdo kat ka nje siperfaqe 90 m3 te organizuara ne 2+1 🔆para ka nje oborr prej 250 m2 🔆eshte e rrethuar dhe teper e investuar 🔆cdo kat eshte i mobilu... 07/10/2020 23:30... Lexo detajet..

1,200,000 Euro
 Vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m² + 170 m² ambjentet e perbashketa perfshire
3+1
Dhoma|Sallon
600 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vile 4 kateshe, sip. trualli 550 m² + 170 m² ambjentet e perbashketa perfshire nje fushe tenisi. kati nentoke 155 m². garazh per 2 makina, lavanteri, dhome gjumi, vinoteke, home theatre dhe 1 dhome teknike, banjo. kati 0 - 157 m², dhome ndenje-ng... 05/10/2020 15:03... Lexo detajet..

260,000 Euro
 Ne shitje super-vile ne Kompleksin Lura, nje nga komplekset me te mira ne Gjirin

260,000 Euro

|
4+1
Dhoma|Sallon
200 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ne shitje super-vile ne kompleksin lura, nje nga komplekset me te mira ne gjirin e lalezit. kompleksi lura ofron te gjitha fasilitet e nevojshme, ku mbizoteron qetesia dhe gjelberimi duke e bere nje oaz perfekt per kalimin e pushimeve. vila eshte... 02/10/2020 14:48... Lexo detajet..

450,000 Euro
 SHITET VILE 3 KATE AFER KOMPLEKSIT HALILI.
VILA KA NJE SIPERFAQE TOTALE PREJ 36
5+1
Dhoma|Sallon
365 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3 kate afer kompleksit halili. vila ka nje siperfaqe totale prej 365m2 ndertim si dheka nje oborr prej 170 m2 , ne te cilen mund te parkohen 5 ose 6 makina . vila eshte e vendosur afer qendres duke pasur te gjitha institucionet afer. v... 02/10/2020 12:25... Lexo detajet..

350,000 Euro
 Shitet vile 3-kateshe tek kryqezimi i Laprakes. Vila eshte e investuar shume mir
5+1
Dhoma|Sallon
298 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
3
Kati

Shitet vile 3-kateshe tek kryqezimi i laprakes. vila eshte e investuar shume mire dhe ka pozicionim perfekt. siperfaqe trualli 146 m2 dhe siperfaqe ndertimi 298 m2. 8 dhoma dhe 2 tualete. 3 ballkone. dyer druri cilesore. dritare duralumini me grila. ... 30/09/2020 15:07... Lexo detajet..

120,000 Euro
 Shitet shtepi 2+1, ballkon & dy tualete ne nje nga zonat me te mira te Tiran
2+1
Dhoma|Sallon
106 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepi 2+1, ballkon dhe dy tualete ne nje nga zonat me te mira te tiranes, rr dibres prane viles gold. hyrja eshte e orientuar nga lindja dhe ka nje hapesire totale prej 105.7 m katror. planimetri perfekte dhe shfrytezim maksimal i cdo metr... 23/09/2020 10:06... Lexo detajet..

92,000 Euro
 Vila eshte e perbere ne 3 kate me siperfaqe totale ndertimi 305 m² dhe e ndertu
5+1
Dhoma|Sallon
305 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Vila eshte e perbere ne 3 kate me siperfaqe totale ndertimi 305 m² dhe e ndertuar mbi nje siperfaqe trualli 235m².(ka dhe 200m² te tjera por per efekt legalizimi jane regjistruar 235m²) ➡️kati i pare ka garazh+magazine ➡️kati i dyte esh... 23/09/2020 09:41... Lexo detajet..

180,000 Euro
 🏘Shitet Vile 3 katshe ne periferi te Tiranes
📍Ne Ibe, prane qendres tregt
5+1
Dhoma|Sallon
360 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏘shitet vile 3 katshe ne periferi te tiranes 📍ne ibe, prane qendres tregtare teg 📐sip ndertimi 360m² 📐sip toke 2000m² ✅me hipoteke 💶cmimi 180.000€ i diskutueshem 1️⃣kati 1 eshte garazhd dhe magazine 2️⃣kati 2 eshte... 23/09/2020 03:28... Lexo detajet..

190,000 Euro
 Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në Green Coast Resort, D
2+1
Dhoma|Sallon
79 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

Shitet apartament 2+1 me oborr, lloji vilë small twin në green coast resort, dhermi. vila disponon një sipërfaqe prej 79 m2 ndertim, 7.8 m2 verandë, 107.1 m2 parcelë. organizimi: 2 dhoma gjumi, dhomë ndenje, kuzhinë, tualeti dhe ballkoni. ... 22/09/2020 07:47... Lexo detajet..

E Mobiluar

65,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.59 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

- super okazion ne astiri - yzberisht - rruga 3 deshmoret shitet apartament 2+1 i investuar bere per vete 💥💥💥💥💥💥💥💥💥 q2436 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + 1 kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 tualet ... 29/10/2020 23:15... Lexo detajet..

Bosh

48,000 Euro

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
72 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 2+1 ndodhet ne katin e 4 apartamenti eshte i ri i pabanuar me pare. disponon certifikat pronesie ( 72 m2 siperfaqe e brendshme) apartamenti eshte inorganizuar mjaft mire . 🛏 2dhome gjumi 🛋dhome ndenje . 🔹️koridor ... 29/10/2020 19:38... Lexo detajet..

E Mobiluar

107,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Cilesia me premium e rikontruktuar zog te zi sa futesh ne don bosko - shitet apartament 2+1+2wc+ballkon, ne pallat te ri me ashensor | i sapo arreduar | i pabanuar me pare | investim nga brunes | parket shume cilesor | sistem kapot | orientim perfek... 30/10/2020 15:20... Lexo detajet..

E Mobiluar

100,000 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Disponojme apartament 3+1 per shitje. apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e unazes se re,prane vila l. informacion mbi apartamentin: • kati i 4 • siperfaqja e apartamentit 124m2. apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjen... 31/10/2020 00:55... Lexo detajet..

125,000 Euro
Okazion!!! Shitet Apartament 3+1 Kompleksi USLUGA Ish Stacioni i Trenit, USLUGA, Rr. Reshit Petrela, Shitet Apartament 3+1.
Apart

125,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.02 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Ish stacioni i trenit, usluga, rr. reshit petrela, shitet apartament 3+1. apartament me nje siperfaqe 126.5m2, ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, buze rruge. ambjenti organizohet nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. shitet i arreduar, m... 31/10/2020 17:50... Lexo detajet..

91,000 Euro
Shitet 1+1 ne Rrg e Kosovareve. Apartamenti eshte 1+1 ndodhet ne pallat mjaft cilesor i ndertuar vitet e fundit.

91,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti eshte 1+1 ndodhet ne pallat mjaft cilesor i ndertuar vitet e fundit.... 31/10/2020 17:27... Lexo detajet..

133,000 Euro
Apartament 2+1 ne shitje Kopshti Botanik Apartamenti ndodhet tek Kopshti Botanik.

Siperfaqe 115 m2
Kati 3 banim

Or

133,000 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet tek kopshti botanik. siperfaqe 115 m2 kati 3 banim organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 2 dhoma gjumi 2 tualete  ballkoni ndertim i ri, punime cilesore, me ashensor. per me shume informacion apo nje vizite... 31/10/2020 16:34... Lexo detajet..

87,000 Euro Apartament 2+1 per shitje Don Bosko Apartamenti ndodhet në Rrugën Don Bosko
•	Siperfaqe 100 m2
•	Kati 2 bani

87,000 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet në rrugën don bosko • siperfaqe 100 m2 • kati 2 banim organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkoni disponon hipoteke. shitet i mobiluar. ndertim i ri, punime cile... 31/10/2020 16:33... Lexo detajet..

300,000 Euro Apartament 3+1 ne shitje Pazari i Ri Apartamenti ndodhet tek Pazari I Ri, Gener 2.

Siperfaqe 149 m2
Kati 7 banim

300,000 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
149 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartamenti ndodhet tek pazari i ri, gener 2. siperfaqe 149 m2 kati 7 banim organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete ballkoni 2 poste parkimi magazine 35 m2 apartamenti disponon hipoteke. shitet i mobilua... 31/10/2020 16:33... Lexo detajet..

145,000 Euro Apartament 3+1 per shitje Zogu i ZI Apartamenti ndodhet tek Zogu I Zi.

Siperfaqe 133 m2
Kati 3 banim

Organizi

145,000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti ndodhet tek zogu i zi. siperfaqe 133 m2 kati 3 banim organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone 1 depo apartamenti disponon hipoteke. shitet i mobiluar. orientim jug-lindje. sist... 31/10/2020 16:33... Lexo detajet..

75,000 Euro Apartament 2+1 per shitje Ish Parku Autobusave Apartamenti ndodhet tek Ish Parku Autobusave

Siperfaqe 60  m2
Kati 2 nderti

75,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti ndodhet tek ish parku autobusave siperfaqe 60  m2 kati 2 ndertim ekzistues organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi 2 dhoma gjumi  tualeti  ballkoni apartamenti disponon hipoteke. shitet i mobiluar. per me shume ... 31/10/2020 16:33... Lexo detajet..

59,000 Euro Shitet shtepi 1 kateshe ne Rrugen Siri Kodra ne fund te Bulevardit te ri te Tiranes. Shitet shtepi 1 kateshe ne Rrugen Preng Doci ne fund te Bulevardit te ri te Tira

59,000 Euro

Zone Periferike | Tirane (2.21 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Shitet shtepi 1 kateshe ne rrugen preng doci ne fund te bulevardit te ri te tiranes.shtepia ka 300 m2 truall. shtepia dhe trualli kane hipotek.per me shume informacion apo vizite ne prone telefononi ne nr e publikuar.... 31/10/2020 16:04... Lexo detajet..

61,000 Euro Cmim Okazion te kompleksi Magnet, 21 Dhjetori! Shitet super apartament luksoz! Apartament me siperfaqe 60.2 m2. Apartamenti eshte i mireorganzuar ne nje dhume

61,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
61 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Apartament me siperfaqe 60.2 m2. apartamenti eshte i mireorganzuar ne nje dhume gjumi me siperfaqe optimale, tualeti sapo hyn ne te majte te hyrjes kryesore, ndersa ne te djathte kendi i gatimit per te vijuar me tej me dhomen e ndenjes e cila ka akse... 31/10/2020 16:02... Lexo detajet..

75,000 Euro

🌟kati 2 - 2+1+ ballkon + 1 tualet te madhe - ap. me planimetri perfekte , dhe shum drite - (kristal center ngitur me te) (komune, sa kalon german... (Premium 31.12.2020)

95,200 Euro

Shitet, Apartament 2+1,garden Residence Turdiu,tirane.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Pro+16429 apartamenti ndodhet në kompleksin turdiu, tek fusha e aviacionit. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja totale: 119 m2 • kati ... (Premium 14.03.2021)

82,000 Euro Cmim i mire! Shitet apartament 2+1 ne rezdencen Marga, Bulevardi i Ri! Apartament 2+1, me sipërfaqe 91.1 m2, me një orientim të dyanshëm veri-perë

82,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Apartament 2+1, me sipërfaqe 91.1 m2, me një orientim të dyanshëm veri-perëndim. hyrja bëhet në zonën e ditës e cila ka akses në llozhën e apartamentit, nga ku me anë të një korridorri të vogël aksesohet tualeti dhe dy dhomat e gjumit... 31/10/2020 15:39... Lexo detajet..

58,000 Euro Super apartament luksoz me cmim okazion te rezidenca Marga, Bulevardi i Ri! Apartament 1+1, me sipërfaqe 63.7 m2, me një orientim midis veriut dhe perënd

58,000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.73 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
4
Kati

Apartament 1+1, me sipërfaqe 63.7 m2, me një orientim midis veriut dhe perëndimit. hyrja bëhet në zonën e ditës e cila ka akses ne llozhen e apartamentit. përballë hyrjes gjendet dhoma e gjumit ndërsa në të djathtë tualeti. dhoma e gjumi... 31/10/2020 15:38... Lexo detajet..

3,000,000 Leke Shitet truall+shtepi,afer shkolles"Rilindja",Kavaje 🔥Shitet truall+shtepi,afer shkolles "Rilindja"🔥
📐Siperfaqe t

3,000,000 Leke

Qender | Kavaje (26.65 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
251 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
1
Kati

🔥shitet truall+shtepi,afer shkolles "rilindja"🔥 📐siperfaqe trualli 251m² 📐siperfaqe shtepise 62 m² trualli ka pozicion te mire sepse ka akses ballor ne rruge te gjithe gjeresine e tij gje qe mundeson futjen e automjetit.shtepia esh... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

60,000 Euro Shitet,Apartament 2+1 tek "21 Dhjetori" . Shitet,Apartament 2+1 tek "21 Dhjetori" .
Apartamenti ndodhet në rru

60,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
4
Kati

Shitet,apartament 2+1 tek "21 dhjetori" . apartamenti ndodhet në rrugën "frosina plaku". sip: 75 m2 🛏 2 dhoma gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 tualet 🖼 ballkon (i mbyllur) 📌totalisht i investuar dhe pjesërisht i... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

127,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR ME PAMJE DETI + GARAZH! DURRES Apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 të një pallati 8-katësh dhe o

127,000 Euro

Currilat | Durres (1.50 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në katin e 6 të një pallati 8-katësh dhe organizohet në 1 dhomë ndenjeje, ambient gatimi te veçuar, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkoni. apartamenti shitet i mobiluar siç është, gjithashtu ka dhe garazh + nj... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

300,000 Euro SHITET SUPER APARTAMENT PRANE VILES SE ZOGUT DURRES ! Shitet Apartament 370 m2 tek Vila e Zogut ne Durres ku 300 m2 jane siperfaqe e b

300,000 Euro

Zone Periferike | Durres (0.78 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
300 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Shitet apartament 370 m2 tek vila e zogut ne durres ku 300 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 70 m2 siperfaqe e jashtme ku perfshihet nje verande e cila ndricohet nga dielli gjate gjithe dites. apartamenti perbehet nga 5 dhoma , 2 banjo , 1 lavanderi ... 31/10/2020 14:37... Lexo detajet..

44,000 Euro Shes apartament 1+1 me Hipoteke 44,000 Euro Tirane Lartesia e katit 2.95 m
Planimetri e rregullt
2 tualete
Shkalle me ndricim na

44,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Lartesia e katit 2.95 m planimetri e rregullt 2 tualete shkalle me ndricim natyral ambiente te gjelberuara, lulishte aspirim i dedikuar fasade e termoizoluar. dritare me grila, profil alumin termik. termo dhe zeizoluese ashensori schiendler ... 31/10/2020 14:09... Lexo detajet..

62,000 Euro Shitet apartament 2+1 62,000 Euro me Hipoteke tek Ali Demi Lartesia e katit 2.95 m
Planimetri e rregullt
Orientim i trefishte
1 tualet

62,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Lartesia e katit 2.95 m planimetri e rregullt orientim i trefishte 1 tualet shkalle me ndricim natyral ambiente te gjelberuara, lulishte aspirim i dedikuar fasade e termoizoluar. dritare me grila, profil alumin termik. termo dhe zeizoluese a... 31/10/2020 14:09... Lexo detajet..

114,000 Euro Apartament 3+1 me hipoteke ne shitje tek Ali Demi Lartesia e katit 2.95 m
Planimetri e rregullt
Orientim i trefishte
2 tualete

114,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
152 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
8
Kati

Lartesia e katit 2.95 m planimetri e rregullt orientim i trefishte 2 tualete shkalle me ndricim natyral ambiente te gjelberuara, lulishte 3 apartamente ne kat aspirim i dedikuar fasade e termoizoluar. dritare me grila, profil alumin termik. ... 31/10/2020 14:09... Lexo detajet..

39,700 Euro

Filluan shitjet tek komplesi me i ri dhe me i madh ne selite! kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashket... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

39,700 Euro

55,000 Euro

Apartament shume cilesor 2+1+ballkon ne ali dem - i mobiluar, dysheke te rinj | kuzhine dhe te gjitha pajisjet funksionale | muret e sapo lyer dhe suv... (Premium 31.12.2020)

104,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar Me Hipotek Me 1 Poste Parkimi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
122.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti disponon dokument te rregullte hipotekor dhe ka nje kubature shtepie shume te mire me shperndarje me korridor hapsira katrore dhe njerin n... (Premium 24.11.2020)

80,000 Euro

Q2414 te dhenat e ndarjes: 🔸️- 2 dhoma gjumi 🔸️- 1 soxhorno + 1 kuzhine 🔸️- 1 tualete 🔸️- 1 ballkon 🔸️- sip tota... (Premium 18.12.2020)

48,000 Euro Shitet apartament 1+1 48,000 Euro  tek Ali Demi  Lartesia e katit 2.95 m
Planimetri e rregullt
Orientim i dyfishte
1 tualet
A

48,000 Euro

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.43 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
63 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Lartesia e katit 2.95 m planimetri e rregullt orientim i dyfishte 1 tualet ambiente te gjelberuara, lulishte 5 apartamente ne kat aspirim i dedikuar fasade e termoizoluar. dritare me grila, profil alumin termik. termo dhe zeizoluese ashensor... 31/10/2020 14:09... Lexo detajet..

200,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje bllok Apartament 2+1 ne shitje bllok. i mobiluar!
Me hipoteke
VETEM NE WHATS APP ME

200,000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Apartament 2+1 ne shitje bllok. i mobiluar! me hipoteke vetem ne whats app me kontaktoni!... 31/10/2020 13:42... Lexo detajet..

36,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 + DEPO PRANË ISH-PARKUT SPORTIV DURRËS! Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues, fare pranë qendr

36,000 Euro

Qender | Durres (0.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
54 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati ekzistues, fare pranë qendrës së qytetit në zonën e ish-parkut sportiv. organizohet në 1 korridor që bën të mundur shpërndarjen në 1 dhomë ndenjeje, 1 kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe 1 tuale... 31/10/2020 13:41... Lexo detajet..

100,000 Euro Shitet shtepi private 2-kateshe.Me Hipoteke. Adresa : Allias Shitet shtepi privare 2-kateshe , e ndertuar ne vitin 1996 .
Shtepia ka siperfa

100,000 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet shtepi privare 2-kateshe , e ndertuar ne vitin 1996 . shtepia ka siperfaqe neto 65.2 m2 , siperfaqe bruto : 123 m2 . e organizuar ne katin e pare nje sallon ndenje te vecuar nga ambjenti i gatimit , nje tualet , ndersa ne katin e dyte eshte... 31/10/2020 13:41... Lexo detajet..

72,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek 5 maj viti i ndertimit 2005 me ashensor dhe me shkalle te gjera me ndricim teper cilesor, tek rruga 5 maj afer shkolles ti... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

72,000 Euro

85,000 Euro

Shitet ap. i vecant 2+1+ 2 tualete +kuzhine me vete tek afer zogut te zi kati 5 ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo investim. ap. me p... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

106,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Kompleksi Vindi, Tiranë.

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma|Sallon
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Al18193 shitet, apartament 2+1, kompleksi vindi, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 98.94 m2. • ka... (Premium 07.03.2021)

Mobilimi:Bosh

106,000 Euro

135,000 Euro

Okazion! Shitet Shtepi Private

Qender | Shkoder
4+1 Dhoma|Sallon
234.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi private me oborr ne qender te qytetit te shkodres. shtepia eshte ne gjendje shume te mire. eshte gati per ta perdorur si hostel por mund... (Premium 10.11.2020)

87,000 Euro

Shitet,super Apartament 2+1,garden Residence Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Anxhelo Nela Future Home
2+1 Dhoma|Sallon
119.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojmë apartament 2+1 në rezidencën "garden residence turdiu".kjo rezidencë është e pozicionuar në një zonë lehtësisht të aksesueshme n... (Premium 24.06.2021)

Mobilimi:Bosh

87,000 Euro

65,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Te Brryli

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra) Property Invest Albania
2+1 Dhoma|Sallon
72.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ulet cmimi nga 68.000 euro ne 65.0000 euro ne shitje apartament 2+1 ne zonen e brrylit, afer me bar oslo. apartamenti eshte i sapo-rikonstruktuar, me... (Premium 28.12.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

97,950 Euro

Shitet Apartament 1+1 Te Liqeni Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
127.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 te liqeni thate. apartamenti eshte i investuar, dhomat shperndahen nepermjet korridorit. tualeti me dritare.... (Premium 07.11.2020)

Mobilimi:Bosh

97,950 Euro

65,000 Euro

Tek zona e astirit,prane alfa bank,shitet apartament 2+1+2 tualete.kati 8-te,jo i fundit,orientim lindje,pamje brenda kompleksit.me nje siperfaqe prej... (Premium 05.11.2020)

107,000 Euro

Apartament 2+1, Don Bosko Mbi Bar Artistin

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super 2+1, 95 m2, i sapo arreduar, i pa banuar me pare, mobilim cilesor, sallon i bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njeri mem dritare, korridor, bal... (Premium 06.11.2020)

89,000 Euro

Shitet 2+1+2 Tek Liqeni I Thate Prane Kapiten Mir Zotit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte tek nje kompleks e ri dhe te mireadministruar tek liqeni i thate, ne rrugen "hamdi sina". apartamenti eshte i paba... (Premium 10.11.2020)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

70,116 Euro Në shitje një super apartment ekonomik tek rruga e Durrësit! Në shitje një super apartment ekonomik tek rruga Dritan Hoxha! 

Apartmenti

70,116 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
83 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
5
Kati

Në shitje një super apartment ekonomik tek rruga dritan hoxha! apartmenti është i tipologjisë 2+1, ndodhet në katin e 5 dhe ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 82.49 m2, prej së cilës sipërfaqja neto është 72.40 m2 dhe sipërfaqe... 31/10/2020 13:39... Lexo detajet..

138,000 Euro Ne Shitje Ap 2+1 ne  Myslym Shyrri DUBLEX prane D.Policise Ne shitje Apartament 2+1 DUBLEKS nerrugen Myslym Shyrri si vendodhje.

• Sip

138,000 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
143 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
5
Kati

Ne shitje apartament 2+1 dubleks nerrugen myslym shyrri si vendodhje. • siperfaqe 68m2 njeri kat + 77.7m2 kati tjeter • kati 5 ndertese ekzistuese i restaturuar komplet • 4 dhoma gjumi • 2 sallon + 2 ambient gatimi • 2 tualete dhe 2 ... 31/10/2020 13:37... Lexo detajet..

94,000 Euro SHITET 2+1 Apartament, ne pallat te ri me ashensor te FUSHA E AVIACIONIT SHITET 2+1 Apartament ne zonen e Fushes se Aviacionit, prane te pallatet e Teleb

94,000 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.57 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
127 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Shitet 2+1 apartament ne zonen e fushes se aviacionit, prane te pallatet e telebingos shqiptare. ( mundesi e mire investimi pasi banesa ndodhet me pamje nga rruga kryesore dhe te jete ne perdorim per biznes dhe per zyra te ndryshme • siperfaqe ... 31/10/2020 13:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim