www apartamente te mobiluar bukur 

 Online 222 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 222 lexues | 5 njoftime ne pritje
103,000 Euro

Shitet Apartament 2+1+2+a Tek Kompleksi Halili Okazion!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili okazion! apartament 2+1+2+a tek kompleksi halili. i ndare ne 6 ambjente 2 dhoma gjumi 1 dhome ndenj... (Premium 05.03.2020)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

88,000 Euro

Shitet Apartament Fantastik 2+1 Ne Ali Dem!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament fantastik 2+1 ne ali dem, prane burgut te grave, ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor, me siperfaqe 103 m2 d... (Premium 16.05.2020)

Mobilimi:Bosh

88,000 Euro

170,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+2 ballkone , apartamenti perfekt ne zemer te bllokut, 119 m2 , me planimeti perfekte shum e rregullt , cmim fantastic, pamje... (Premium 31.12.2019)

145,000 Euro

😄cmim i mire 😄 🏢 pallat i ri me ashensor 📐 sip. total: 115 m2 📐 sip. banimi: 102.5 m2 🛁 tualete: 2 🔸 kati: 3 📜 me hipote... (Premium 19.11.2019)

97,000 Euro

Shitet, Super Apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

97,000 Euro

35,000 Euro
Tirane, shes apartament me hipoteke,1+1,kati 3,60 m² ,35.000 Euro (Yrshek) Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 3 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1

Tirane, Shes Apartament Me Hipoteke,1+1,kati 3,60 M² ,35.000 Euro (yrshek)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte i tipit 1+1 , kati 3 banimit,perbehet salloni+gatim ,1 dhome,1 banjo,1 ballkon. sip totale 60 m2, me punime cilesore ne objekt. i shtruar me pllaka,me ashensor,parkim perpara pallatit. gati per banim!! cmimi: 35.000 eur... 19/10/2019 20:12... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

35,000 Euro

155,000 Euro
Tirane,shes Apartament me hipoteke,3+1,kati 7,117 m² 155.000 Euro (Sheshi Willson) Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane Stad

Tirane,shes Apartament Me Hipoteke,3+1,kati 7,117 M² 155.000 Euro (sheshi Willson)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te kryeqytetit, prane stadiumit dinamo siperfaqja totale eshte 117 m2, orientimi : veri-jug-perendim,kati 7, me ashensore. perbehet nga salloni i bollshem,ambient gatimi,3 dhoma gjumi,2 ba... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

83,000 Euro
Tirane,shes apartament rezidencial 2+1,Kati 3,109 m²,83.000 Eur(Don Bosko) Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne DON BOSCO.

Siperfaqe totale 109

Tirane,shes Apartament Rezidencial 2+1,kati 3,109 M²,83.000 Eur(don Bosko)

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne kompleks rezidencial ne don bosco. siperfaqe totale 109 m2, perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma, 2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimit. cilesia superore e ndertimit perfshin: -termoizolim teresor. - izolim akustik apart... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,000 Euro

88,000 Euro Okazion-Shes Apartament,2+1,91 m2,88000 Eur (Kompleksi Magnet,Ish Klubi Partizani) Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-li

Okazion-shes Apartament,2+1,91 M2,88000 Eur (kompleksi Magnet,ish Klubi Partizani)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ndodhet ne nje ndertim te ri me punime cilesore, me 2 ashensore, orientim jug-lindje. siperfaqe totale e apartamentit eshte 91 m2, kati 8 banimit. perbehet nga salloni+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 1 ballkon. e arreduar moderne, ndricim ... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

58,000 Euro Tirane,shes apartament i ri me hipoteke,1+1,Kati 3,80 m2,58.000 Eur(Laprake) Shitet apartament cilesor ne Laprake,fusha e Sportit ngjitur Gintash.

Kati 2

Tirane,shes Apartament I Ri Me Hipoteke,1+1,kati 3,80 M2,58.000 Eur(laprake)

Laprake | Tirane (3.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament cilesor ne laprake,fusha e sportit ngjitur gintash. kati 2 banimit, perbehet nga 1 dhome gjumi +soxhorno +1 tualete me dritare, ballkon spacioz. pallat i ri i sapoperfunduar,punime teper cilesore sistem kapote, pamje nga pere... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

58,000 Euro

58,000 Euro Shitet, Apartament 1+1, Kodra e Diellit, 65 m2, 58.000 Euro, Tirane. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Kodres se Diellit. • Informacion mb

Shitet, Apartament 1+1, Kodra E Diellit, 65 M2, 58.000 Euro, Tirane.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e kodres se diellit. • informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim •me ashensor • siperfaqja e apartamentit: 65 m2 • me certifikate pronesie. •orientimi: perendim • organizimi: apartamenti dispo... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

3,200,000 Leke SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN Shitet apartament 1+1 në lagjjen 5 Maj ,Elbasan . Ka një sipërfaqe prej 60 m

Shitet Apartament 1+1 NË Lagjen 5 Maj , Elbasan

Qender | Elbasan
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 në lagjjen 5 maj ,elbasan . ka një sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet në katin e 3-të të një pallati . organizohet në: 1 dhomë , kuzhinë + soxhorno, 1 banjo ,1 ballkon. i mobiluar në kushtet më bashkohore . Çmimi i s... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Pjeserisht

3,200,000 Leke

3,000,000 Leke SHITET APARTAMENT 1+1, E MOBILUAR, KATI 1, ELBASAN SHITET APARTAMENT 1+1+ANEKS+BALLKON, 
SIP. 52,4 M2 E MOBILUAR OSE BOSH,
 KATI

Shitet Apartament 1+1, E Mobiluar, Kati 1, Elbasan

Qender | Elbasan (31.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1+aneks+ballkon, sip. 52,4 m2 e mobiluar ose bosh, kati 1, lagjia haxhias elbasan. cmim shitje perkatesisht 3.000.000 leke e mobiluar dhe 2.800.000 leke bosh. cel. 0696254068... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:E Mobiluar

3,000,000 Leke

450,000 Euro Shitet vile ne Bathore. Shitet vile ne Bathore.
Vila ka strukturë 5 katëshe dhe ka një oborr të bol

Shitet Vile Ne Bathore.

Kamez/Paskuqan | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
700.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile ne bathore. vila ka strukturë 5 katëshe dhe ka një oborr të bollshem. organizimi: 125 m2 ndertim per secilin kat, 4 dhoma ne kat, vend parkim. aktualisht vila sherben si kopesht privat... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

450,000 Euro

97,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

126,000 Euro

Apartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ne nje kompleks rezidencial banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te tiranes shitet nje apartament 2+1 i mobiluar me garazh. kompleksi ndo... (Premium 16.05.2022)

70,000 Euro

Shitet apartament tek astiri pran bar artist apartamenti eshte i mire organizuar dhe i mirembajtur disponon 2 dhoma gjumi 2 banjo dhome ndenje dh... (Premium 10.11.2019)

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

61,000 Euro

1+1 tek kompleksi ana, pallati i 2017, 100% i investuar dhe mobiluar, ( shume pak e banuar, vetem pak dite), lagje fantastike , ei rrethuar pallati me... (Premium 31.12.2019)

134,000 Euro Shitet apartament 2+1 , te Kopshti Zoologjik Shitet apartament 2+1 , te Kopshti Zoologjik.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej

Shitet Apartament 2+1 , Te Kopshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 , te kopshti zoologjik. apartamenti ka nje siperfaqe prej 128m2. apartamenti është i mobiluar , me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhoma gumi, 2 tualet, korridor dhe 1 ballkon. ndodh... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

102,000 Euro Shitet apartament te shkolla e Baletit Shitet apartament te Shkolla e Baletit.
Apartamenti ka siperfaqe 88 m2. 2+1+2.

Shitet Apartament Te Shkolla E Baletit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament te shkolla e baletit. apartamenti ka siperfaqe 88 m2. 2+1+2. tualete. ndodhet perballe minibashkise 1 dhe 2. ndodhet ndertim i ri me ashensore. ndodhet ne katin e 5-te. apartamenti eshte me hipoteke. shitet 102,000 euro i disk... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

88,000 Euro Shitet apartament 2+1 , te Globe Shitet apartament 2+1 , te Globe
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 87m2. Aparta

Shitet Apartament 2+1 , Te Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2+1 , te globe apartamenti ka nje siperfaqe prej 87m2. apartamenti është i mobiluar , me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 2 dhomë gumi, 1 tualet, korridor dhe eshte me verande. ndodhet në... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

86,000 Euro Apartament 2+1 ne shitje tek Komuna e Parisit! Shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Apartamenti organiz

Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga nje holl ,dy dhoma gjumi, sallon,2tualete dhe ballkon. ndodhet perball kristal center afer big market. apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

86,000 Euro  Tirane, shes apartament te ri 2+1,Kati 3, 91 m² 86.000 Euro (Siri Kodra) Apartamenti eshte ne katin 3-te  1 pallati te ri ,me siperfaqe totale 91 m2 te o

Tirane, Shes Apartament Te Ri 2+1,kati 3, 91 M² 86.000 Euro (siri Kodra)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti eshte ne katin 3-te 1 pallati te ri ,me siperfaqe totale 91 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,soxhorno+gatim ,2 tualete dhe 1 ballkon. ka orjentim nga dielli dhe ka planimetri perfekte,punime cilesore si : kapote,hidrosanitare inkaso... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

86,000 Euro

83,503 Euro Shitet Dupleks me Super Cmim Okazion Shitet dupleks tek Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rruga Bulevardi i Manjolave me s

Shitet Dupleks Me Super Cmim Okazion

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet dupleks tek rezidenca kodra e diellit 2, rruga bulevardi i manjolave me siperfaqe totale 105.7 m2. organizimi: kati i 1 nje ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. zona ne ... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

83,503 Euro

70,000 Euro Shitet Hyrje te rruga Restorant Durresi Shitet hyrje 2+1( dy dhoma nje guzhine)
Siperfaqe 86 m²
E pa mobiluar 
Ne ka

Shitet Hyrje Te Rruga Restorant Durresi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet hyrje 2+1( dy dhoma nje guzhine) siperfaqe 86 m² e pa mobiluar ne katin e 7 eshte apartament ne gjendje shum te mir i sapo restauruar, punime te perfunduara ne vitin 2003. adresa: rruga restorant durresi. cmimi 70.000 euro... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

69,045 Euro Super Okazion Apartament 2+1 Kodra e Diellit 2 / 790 euro m2 Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara per banim tek Kodra e Di

Super Okazion Apartament 2+1 Kodra E Diellit 2 / 790 Euro M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara per banim tek kodra e diellit 2 rruga bulevardi i manjolave. disponon nje siperfaqe totale prej 87.34 m2. organizimi: salloni se bashku me ambientin e ngrenies, 2 dhomat e gjumit, tualeti, bal... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,045 Euro

59,000 Euro Okazion!!! Apartament 1+1 Harry Fultz Shitet Super Apartament 1+1 ne nje kompleks te ri drejt perfundimit me standarte

Okazion!!! Apartament 1+1 Harry Fultz

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet super apartament 1+1 ne nje kompleks te ri drejt perfundimit me standarte bashkekohore me fasade te ventiluar mundesi zgjedhjeje midis parketit apo pllakes tek harry fultz me cmim kleringu... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

59,000 Euro

107,000 Euro

Shitet apartament 2+1+2wc+ballkon (110 m2) tek komuna e parisit (zone e preferuar) pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | planimetri e rregul... (Premium 18.12.2019)

165,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.10.2019)

87,000 Euro

Mundesi: shitet apartament i sapo investuar 1+1+ballkon (71 m2) perball filologjikut (rr. e elbasanit) zone nga me te preferuarat - pallat i ri me ash... (Premium 31.12.2019)

115,000 Euro

Rast okazion, shiten 2 apartamente 1+1 te ndara ( 1+1+ 2 ballkone+depo dhe 1+1 + kuzhine + ballkon ) , ose 1 apartament 3+1+2 wc+ 3 ballkone, ne zem... (Premium 08.02.2020)

40,000 Euro Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios. Apartamenti eshte ne ne zone te qe

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Kinostudios

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
58.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e kinostudios. apartamenti eshte ne ne zone te qete te nje pallati ekzistues me hipoteke. eshte ne katin e 4-te me nje siperfaqe prej 58m2. cmimi 40000 euro.... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

40,000 Euro

36,000 Euro Shitet apartament 1+1 ne Kamez Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kamzes perballe me Casa Italia
Apartamenti ka

Shitet Apartament 1+1 Ne Kamez

Kamez/Paskuqan | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 ne zonen e kamzes perballe me casa italia apartamenti ka nje siperfaqe prej 50m2. apartamenti është i mobiluar , me të gjitha orenditë e nevojshme, me ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën , 1 dhomë gumi, 1 tualet, korridor dh... 19/10/2019 20:11... Lexo detajet..

130,000 Euro Shitet 2+1 prane qendres se tiranes Te rruga fortuzi Shitet 2+1 
Siperfaqja 122 m2
Kati i 6 banim
Orjentimi Jug-P

Shitet 2+1 Prane Qendres Se Tiranes

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Te rruga fortuzi shitet 2+1 siperfaqja 122 m2 kati i 6 banim orjentimi jug-perendim 2 tualete njeri me dritare me hipoteke... 19/10/2019 19:23... Lexo detajet..

93,000 Euro Apartament 1+1 per shitje Rruga e Kavajes Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgjine katin e 5-te
Siperfaqe totale

Apartament 1+1 Per Shitje Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi delijorgjine katin e 5-te siperfaqe totale 77 m2 organizim shume i mire apartamenti disponon hipoteke... 19/10/2019 19:23... Lexo detajet..

59,000 Euro

Super apartament 2+1+kuzhine vec +1depo ( ne qender), me punime super cilesore, tek ish rest. durresi- ferrit xhajko, me parkim 100% ne lagje, parket... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Shitet apartament ne zonen e freskut. siperfaqe totale eshte 130 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim,3 dhoma,2 banjo,1 ballkon,kati 3 banimi... (Premium 04.11.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

115,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te tregu elektrik, te muzeu i shkencave. informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • siperfaqja e apartamentit ... (Premium 24.10.2019)

105,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar te rruga e elbasanit, prane shkolles "asim vokshi". informacion mbi apartamentin: • kati 9 • siperfaqja e apartame... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

160,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Blloku, Afer Gardes, Kati 3

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tirane zona e bllokut, afer gardes dhe liqenit, rruga abdyl frasheri / perlat rexhepi shitet apartament 2+1, kati 3 me ashensor 92.5 m2 ne certif... (Premium 18.07.2020)

Mobilimi:Bosh

160,000 Euro

63,000 Euro

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopi... (Premium 31.12.2019)

53,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne kompleksin mangalem21. i cili eshte ne ndertim. po ndertohen momentalisht 15 pallate nga 41 qe do jene ne total. kompleksi me ... (Premium 21.10.2019)

Mobilimi:Bosh

53,000 Euro

110,000 Euro

Shitet Ap. 2+1 Me Hipoteke, Cmim I Diskutueshem

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1, mbrapa medresese tek rruga e dibres. pallat i ri, me ashensor, kamera sigurie dhe me hapesira te bollshme dhe te shfrytezuesh... (Premium 20.10.2019)

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

85,000 Euro

Apartament 2+1 ne shitje me vendndodhje nje nga komplekset me cilesore vila l ne zonen e astirit. apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadm... (Premium 25.10.2019)

63,000 Euro Shitet Apt 2+1+ Kuzhine vec (85m2) (SELVIA- QENDER) Hipoteke|E Investuar, ndertim 2013 Shitet Apt 3 + 1 (85 m2) tek Rr. Siri Kodra tek SELVIA me Hipoteke te Rregullt

Shitet Apt 2+1+ Kuzhine Vec (85m2) (selvia- Qender) Hipoteke|e Investuar, Ndertim 2013

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.47 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 3 + 1 (85 m2) tek rr. siri kodra tek selvia me hipoteke te rregullt kati 6 pa ashensor| pjeserisht i mobiluar | kondicioner | dritare dopio xham | set kolltuqesh, tv plazma | kuzhina e kompletuar | 2 dhoma gjumi me dollap rrobash dhe ndri... 19/10/2019 19:01... Lexo detajet..

48,000 Euro Durres,Shitet apartament i ri,panoramik,1+1,71 m2,48.000 Eur(Port) Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. 

Perbehet nga sall

Durres,shitet Apartament I Ri,panoramik,1+1,71 M2,48.000 Eur(port)

Qender | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1, me siperfaqe 71 m2, kati 7 banimit. perbehet nga salloni+ngrenie,1 dhome, 1 tualet dhe ballkoni. apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire,perballe portit te durresit. pallat me punime cilesore. cmimi: 48.000 ... 19/10/2019 19:00... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

140,000 Euro Tek Rruga Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1+Garazhd Ne rrugen Mihal Grameno shitet super apartament 2+1+garazhd me mobilim shume te

Tek Rruga Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1+garazhd

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne rrugen mihal grameno shitet super apartament 2+1+garazhd me mobilim shume te mire. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 94 m2. organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te prefshire dhe me dalj... 19/10/2019 18:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim