Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi ! Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 11/07/2020 11:08

1,500 Euro

  • Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !
  • Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !
  • Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !
  • Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Paris Commune, Villa For Rent With Parking Space!

At the Paris Commune, a 3-storey villa with parking space is for rent. The villa is 3-storey and has an area of 144 m2 for each floor and also has a basement that can be used for laundry. The villa is organized on the 1st floor has: two rooms, a veranda and a toilet, on the 2nd floor there are: four rooms and two toilets while on the 3rd floor there are: three rooms, a toilet and a veranda. The villa also has a yard that allows parking for at least 4 cars and is suitable for several types of businesses such as, for example, office, course center, medical clinic but also for housing.


Pagesa 1,500 Euro
Siperfaqa 430.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 8448

Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. Vila organizohet ne katin e 1 ka: dy ambiente, nje verande dhe nje tualet, ne katin e 2-te ka: kater dhoma dhe dy tualete ndersa ne katin e 3-te ka: tre ambiente, nje tualet dhe nje verande. Vila ka dhe oborr qe mundeson parkim per minimumi 4 makina dhe eshte e pershtatshem per disa lloje biznesesh si per shembull, zyra, qender kursesh, klinike mjeksore por edhe per banim.