Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar! Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 21/11/2019 04:06

1,000 Euro

  • Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!
  • Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!
  • Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Office For Rent In Dawn Floors

Along with the Dawn Palace, rented offices are newly renovated. The apartment is located on the fifth floor of a quality building and has just been renovated. There are du rooms and a salon that can be used as three separate offices. From the balcony there is a spectacular view of the Lanes and surrounding greenery. These offices are suitable for Accounting Expert, Architects and other free professions.


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 125.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
Lexime 4440

Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra I Mobiluar! Zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mjaft strategjike. Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 125 m2 dhe eshte i organizuar ne hollin prites se bashku me vendin e recepsionit, nje ambient i madh i shfrytezuar si salle mbledhjesh, tre ambiente te tjere zyrash, kend i shfrytezuar per ngrenie, depo, dy tualete. Ambienti eshte i mobiluar me te gjitha orendite e pershtashme per zyra si tavolina, karrige, rafte dhe dollape per ruajtjen e dokumentacioneve, sistem kondicionimi, sistem aspirimi dhe sistem kamerash te instaluar, instalime interneti, gjithashtu ambienti eshte i pajisur me vetrata dopjo xham hermetike per te siguruar izolim akustik dhe ofruar qetesi maksimale. Vendodhja eshte nje tjeter pike e forte e ambientit per shkak te zones mjaft dinamike e karakterizuar nga inzstitucione shteterore qe ka prane dhe aksesi mjaft i mire nga disa prej rrugeve kryesore si Rruga e Durrsit, Rrethrrotullimi i Zogut Zi, Unaza e Vogel, Rruga Mine Peza Etj. Ambienti eshte i pershtashem per nje shumellojshmeri aktivitetesh si Zyra Avokatie, Zyra Noteriale, Studio Inxhinierike, Studio Arkitekture, Zyre Kontabiliteti etj. Keto jane zyrat perfekte per cilindo qe po kerkon nje ambient komod, me akses te mire, dhe pa shpenzuar kohe dhe para per mobilim!!!