BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 13/11/2019 20:14

500 Euro

  • BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK
  • BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK
  • BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK
  • BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK

COMPLETED RENTAL HOUSE WITH OLYMPIC PARK

Rented a complete bar in the commune of Paris, near the Olympic arena. The environment is organized by an internal space of 45m2 and a veranda 200m2.Only rented for only 500 € month without tax source, but there is no as1 tax for the veranda by it was included in the property certificate. Hurry to prefer this okazion!


Pagesa 500 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Liman Kaba, Tirana, Albania
Lexime 6261

Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.Ambienti organizohet nga nje hapesire e brendshme 45m2 dhe nje verande 200m2.Jepet me qira per vetem 500Euro/muaj pa tatim burim, por nuk ka as1 takse per veranden duke qene se eshte e perfshire ne certifikate pronesie.Nxitoni te preferoni nga ky okazion!