Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 11, 100 m2 900 Euro (Blloku) Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 05/05/2020 09:59

Tirana, Lease Business Floor 11, 100 m² 900 Euro (Block)

The facility is located in the Block area, opposite the Sky Tower. Environmental Information: • 11th Floor • Living Area: 100 m2. The premise has: • 2 Toilets • Invested • Newly completed new building • 2 Elevators • Quality work • Regular cubicle • Suitable for offices and other uses. Contact us to visit!


Pagesa 900 Euro
Siperfaqa 100.00
Kati 11
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Blloku, Tirana, Albania
Lexime 151

Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Bllokut, perballe Sky Tower. Informacion mbi ambjentin: • Kati 11 • Siperfaqja e ambjentit : 100 m2. Ambjenti disponon: • 2 Tualete • I investuar • Pallat i ri i sapoperfunduar • 2 Ashensore • Punime cilesore • Kubature e rregullt • I pershtatshem per zyra dhe mundesi te tjera shfrytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!