Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 50 m2 250 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark) Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 09/11/2019 14:20

250 Euro

  • Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 50 m2 250 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark)

Tirana, Lease Business Floor 2, 50 m² 250 Euro (Jean D'Ark Boulevard)

Room for rent on Jean D'Arc Boulevard, adjacent to the Foreign Ministry. Environmental Information: • 2nd Floor • Surface Area: 50 m2. The office is furnished as an office and has: • Toilet • Investment • Regular cubicle • Favorable geographical position • Elevator • Double glazed • Suitable for office or other use. Contact us to visit!


Pagesa 250 Euro
Siperfaqa 51.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan DArk, Tirana, Albania
Lexime 136

Jepet me qera ambjent te Bulevardi Zhan D'Ark, ngjitur me Ministrine e Jashtme. Informacion mbi ambjentin: • Kati 2 • Siperfaqja e ambjentit: 50 m2. Ambjenti eshte i mobiluar si zyre dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Kubature e rregullt • Pozicion i favorshem gjeografik • Ashensor • Dopio xham • I pershtatshem per zyra ose mundesi te tjera shfytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!