Qera Ambjent Biznesi BLV Bajram Curri Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 22/05/2020 21:01

80,000 Leke

  • Qera Ambjent Biznesi BLV Bajram Curri

Bajram Curri BLV Business Premises Rent

Business Premises for rent above, 60m from the side of the road on the sidewalk, totally reconstructed, with a toilet inside, storage, air conditioning and aspiration system and sewn with dashboard. It is suitable for advocacy offices, hairdressing notaries, etc. It is located at the General Directorate of Police or in front of the Foreign Ministry.
For more contact.


Pagesa 80,000 Leke
Siperfaqa 60.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 72

Jepet me Qera Ambjent Biznesi me sip,60m buze rruges ne trotuar,totalisht i rikonstruktuar,me nje tualet brenda,depo,sistem kondicionimi dhe aspirimi dhe qepen me pult.Ka dhe fasade xhami goxha te bollshem qe e ben dyqanin akoma me te zhvilluar.Eshte i pershtatshem per ambjente zyrash avokatie,noterie parukerie etj.Ndodhet te Drejtoria e Pergjithshme e Policis ose perball Min se Jashtme.
Per me shume kontaktoni.