JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 07/02/2020 13:14

50,000 Leke

  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT
  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT
  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT
  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT
  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT
  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT
  • JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT

OFFICE FOR RENT ON ELBASAN STREET

Office for rent with a very easily identifiable location in Elbasan street, near ETC.
Offices are located on the 0th floor and have immediate access to the main street.
It is organized in an entrance hallway and five work areas.
The office is furnished as in the picture.
The room is equipped with security cameras and air conditioners in every room.
It can also serve for courses, different clinics.

Contact us for more information.


Pagesa 50,000 Leke
Siperfaqa 90.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 173

Jepet zyre me qira me nje vendndodhje shume lehte te identifikueshme ne rrugen e Elbasanit, prane ETC.
Zyrat ndodhen ne katin 0 dhe kane akses te menjehershem ne rruge kryesore.
Organizohet ne nje korridor ne hyrje dhe pese ambjente pune.
Zyra jepet e mobiluar si ne foto.
Ambjenti eshte i pajisur me kamera sigurie dhe kondicionere ne cdo ambjent.
Mund te sherbeje edhe per qender kursesh, klinika te ndryshme.

Per me teper informacione na kontaktoni.